Μετάβαση σε περιεχόμενο

gia se liges meres tha kano tin 5 exosomatiki sto


Recommended Posts

Καλημερα κι απο μενα.Καλη επιτυχια και μην απογοητευεσαι.Ολα θα πανε καλα.Σιγουρα θα εχεις τις σκεψεις ολων μας κοντα σου και συντομα θα μας πεις τα ευχαριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και γω είμαι στην ίδια φάση με σένα. Ετοιμάζομαι σωματικά και ψυχολογικά για την τέταρτη εξωσωματική. Θέλει θετική σκέψη και θα δεις. Σύντομα θα ξεχαστούν όλα και θα κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα. Μην απογοητεύεσαι. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai apo mena.Soy eyxome koritsi mou me to kalo kai me aythn th fora na exeis se ligous mhnes ena omorfo kai gero mwraki sthn agkalia soy.Akoy thn kalia poy sou leei kati kserei parapanw :-).Kalia mou eimai poly perifanh gia sena na to 8ymase :-).Me to kalo h prospa8ie sas koritsia mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kai kalh epityxia kai apo emena sou eyxomai!!! :)

An to pistepseis pragmatika oti tha ginei kai an to

theleis poly tha ta katafereis sigoura!

Den prepei oute mia stigmh na to valeis katw!

Hmouna kai egw kapote sthn idia fash me esena kai xerw pws einai.

H Panagia mazi sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina καλημερα κ απο εμενα καλη επιτυχια αγαπη μου κ αυτη η προσπαθεια να ειναι η τελευταια κ να εχεις το μωρακι που τοσο λαχταρας.εγω ειμαι εγκυος απο δευτερη προσπαθεια στο 5 μηνα αν θες την γνωμη μου φιλικα παντα δες το χαλαρα κ ηρεμα κ το μωρακι θα ερθει...;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Να σου πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου

το μωράκι σου!

Μπράβο στην υπομονή σου και στην επιμονή σου!

Ο Θεός μαζί σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπέλα μου,δεν γνωριζω κατι περι εξωσωματικης γιατι ακομη το παλευουμε φυσιολογικα,βεβαια σε αυτον τον κυκλο μπου θα ρθει θα ξεκινησω κ γω καποιες ενεσεις μηπως κ τα καταφερουμε αλλιως μετα κ γω εξωσωματικη.

Σου ευχομαι ολοψυχα το ονειρο σου να γινει αληθινο!!!!

ΦΙΛΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!:)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο και γρηγορα αποτελεσματα ευτυχιασ.....εγω περιμενω τα ανιψακια μου τον οκτωβριο μετα απο την τριτη εξωσωματικη........σου ευχομαι του χρονου να πεταξεισ χαρταετουσ παιδικουσ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina kalispera, den exo kapoia analogi empiria sou euxomai omos auti tin fora na pane ola teleia kai na apoktisete tin zooula pou laxtarate....isos kai 2 zooules.... tis kalieteres euxes k apo mena kai poli poli poli kali kali kali epitixia.:) :) :) :laugh: :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχία!!!

Με το καλό να φυτρώσει το σποράκι σου... και σε λίγο να έχεις ένα γερό και δυνατό μωρό στην αγγαλιά σου

Καλή επιτυχία, Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία, Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...