Μετάβαση σε περιεχόμενο

gia se liges meres tha kano tin 5 exosomatiki sto


Recommended Posts

me to kalo koyklitsa moy kai kalos irthes stin parea mas

ego eimai h aggeliki eimai 25 xronon kai exo mia mpempa (tin svouritsa moy) koy kontevei na kleisei toys 4 mhnes

eyxomai h panagia poy einai manoyla kai katalavenei na se voithisei na gineis kai esi manoyla. kai oles oses prospathoyn!!!

filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα μας:) εγω δεν ξερω να σου πω,περαν απο το να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια να εχεις:)

τα κοριτσια εδω σιγουρα θα σου πουν οτι θελεις να μαθεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina μου..

καλως ηρθες..!

χαρα στο κουραγιο σου!

χιλια μπραβο σου αξιζουν!

ευχομαι να ειναι πετυχημενη αυτη σου

η προσπαθεια και να μη χρειαστει

να ταλαιπωρηθεις αλλο κοπελα μου.

την παρεα μας θα την εχεις!!

ισως καποια κοπελα γνωριζει κατι

παραπανω να μπορεσει να σε βοηθησει..

καλη επιτυχια και να παν ολα κατ 'ευχην.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες στην παρεουλα μας καλη μου...Ευχομαι πρωτα ο Θεος να πανε ολα κατ ευχην!!!!Ολοψυχα ευχομαι να γινει το θαυμα!να στε παντα καλα!Και οτι χρειαστει ειμαστε εδω!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina μου..

ακομη εγω δεν ειμαι μανουλα

αλλα περιμενω το αγγελουδακι μου σε λιγους μηνες!

ευχομαι να μη κουραστεις αλλο και ο θεος

να σου στειλει ενα σπορακι..

πες μας για σενα αν θες..

απο που εισαι?

ποσο χρονων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina μου καλοσώρισες!!!Μπ΄ραβο σου που δεν το βάζεις κάτω και προσπαθεις!!Δεν ξερω κατι πάνω σε αυτο το θέμα..αλλα θα σου ευχηθώ να πάνε ολα καλα!!Και να ξέρεις οτι αμα θέλεις κατι παρα πολύ και έχεις πίστη μεσα σου το καταφέρνεις!!Ευχομαι οτι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina, καλώς ήρθες στο mammy! :)

Ευχομαι να σου φέρει γούρι (έχει φέρει γούρι σε πολλές κοπέλες) και η πέμπτη σου προσπάθεια να'ναι η τυχερή σου!! Να πάνε όλα καλά!

Θα τα λέμε! Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΤΙ:( :(

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ

ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μόνο που μπορω νασ εβοηθησω γιατι εχω μια από τις καλυτερες μου φιλες που επισε τελικα με την5η φορα τον πανεμορφο μπεμη της 2 χρονων τώρα ειναι καλη διαθεση θετικη σκέψη και όχι αχγος..ολα θα πα΄νε πολυ πολύ καλα και θα χαμογελασεις ευτυχισμενη..Νομιζω πως η δικη σου εμπειρια εναι πολυ πιο σημντικη και η πιστη σε αυτο που κάνεις θα ειναι τα καλυτερα στοιχεια.Ολα θαπανε καλα.Θα πεεριμενουμε τα ομορφα νεα με αγωνία και μετα απλα πολυ προσοχή.τωρα ηρεμία και πιστη.Καλη επιτυχια και πολυ πολυ ευτυχία γρήγορα!!!!!!!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια σου ευχομαι κοπελα μου!ολα να σου πανε καλα!και συντομα να γινεις και εσυ μανουλα!!!μπραβο σου η παναγια μαζι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακι σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια!!!

Μακαρι να πετυχει αυτη η προσπαθεια σου και να αποκτησεις συντομα το μωρακι που επιθυμεις!!!

:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina

γεια σου είμαι η Χρυσούλα και εγώ με τη σειρά μου σου εύχομαι την κάθε επιτυχία!! και μένα μια φίλη μου τα κατάφερε με την 5η φορά και τώρα κραταει στην αγκαλιά της δυο αγορακια πανέμορφα...Σκέψου μόνο θετικά και αισοδοξα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Στο MEDIMALL είναι και ο γιατρός μου,

και πριν λίγες μέρες έκανα εκεί και την αυχενική...

Δεν ξέρω λεπτομέρειες για να σε βοηθήσω

αλλά ο χώρος σου βγάζει μια αισιοδοξία,

μια θετική ενέργεια, νομίζω...

Και είναι τα μόνα που χρειάζεσαι..!

Εμείς εδώ σε όόόόότι χρειαστείς!!!

ο Θεός μαζί σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου σου εύχομαι καλή τύχη!Μακάρι αυτή τη φορά ο Θεούλης να σου στείλει το μωράκι που τόόόόόόόσο πολύ επιθυμείς... Και σε λίγο καιρό να μας θέτεις τις απορίες σου σχετικά με την εγκυμοσύνη...:P :P

Να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GORGINA MOY ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΑΣ! ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩΣ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΣΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΑΝ ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία.. Και είμαι σίγουρη πως θα την έχεις!!

Εύχομαι, σύντομα να μας πεις τα πολυπόθητα ευχάριστα νέα!!

Μην αγχωθείς για τίποτα, να' χεις πάντα θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!

Το mammyland.com, σίγουρα φέρνει γούρι, γιατί αν και έγινα μέλος έγκυος, είχα ανακαλύψει την ύπαρξη του όσο προσπαθούσα! Και μόλις το ανακάλυψα, δεν μου ξανάρθε περίοδος.. Αντ' αυτού περιμένω να κρατήσω το ζουζούνι μου στην αγκαλιά μου, μέσα στην καρδιά του καλοκαιριού!!

Ότι χρειαστείς, να ξέρεις πως εδώ θα βρεις μια αγκαλιά γεμάτη αγάπη, στοργή και τρυφερότητα! Είναι τόσο όμορφο το κλίμα εδώ μέσα που δεν θα ξεκολλάς.. Και πολλές χρήσιμες συμβουλές!!

Και πάλι καλή καλή καλή επιτυχία... Και άκρως αποδοτική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιά μου καλή επιτυχία .... όπως σου είπαν αρκετά κορίτσια όχι άγχος αλλά μόνο αισιοδοξία !!!

εμείς να ξέρεις ότι είμαστε εδώ να σου κρατήσουμε όση παρέα θέλεις :P απ' ότι βλέπεις έχω αυπνίες :D

Με το καλό να μας γράψεις και για τα ευχάριστα.

Φιλιά πολλά και ο Θεός μαζί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...