Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Από συμπτώματα έχεις τίποτα εκτός από τα τσιμπήματα ;

Είχα τα πάντα όσα έχω πριν την περίοδο, ακόμη κ τα υγρά. Η μόνη διαφορά ήταν ότι δεν μ έπιασαν τα νεύρα που με πιάνουν συνήθως 5-6 μέρες πριν και το πιο έντονο ήταν η ταχυκαρδία κ το λαχάνιασμα! Κ πόνους κ τσιμπήματα είχα πάντα πριν την περίοδο εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Αμήν Παναγία μου να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος  και να έρθει το ουράνιο τόξο μου 🌈🙏🙏🙏 

Πριν μπω στον γιατρό έριξα ένα γρήγορο βλέμμα σε ένα παγκάκι που έχει έξω από το κτίριο. Εκεί είχα κάτσει μετα από εκείνο το τελευταίο ραντεβού. Εκεί έκλαψα τόσο πολύ με τον άντρα μου να με αγκαλιάζει προσπαθώντας μάταια να με παρηγορήσει. Καμία φορά νιώθω ότι δεν έζησα τίποτα από όλα αυτά. Και παρόλο που ήταν μόνο 8,5 εβδομάδων, για εμένα ήταν όλος μου ο κόσμος...

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ, δεν έχω άλλες καρδούλες να σας βάλω ❣️❣️❣️ Τώρα που το κορίτσι μας έκανε την αρχή, περιμένω να δω πολλά ακόμα θετικά τεστ. Έλα γιατί μαραζωσε το θεματακι 🤞🤞

Πάντα θα το θυμάσαι το μωρακι σου εκείνο δεν θα το ξεχάσεις ποτε αλλά εύχομαι όταν θα πας να κάτσεις ξανά σε αυτό το παγκάκι να είσαι με το μωρακι σου αγκαλιά και να κλαις μόνο από χαρά κορίτσι μου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Είχα τα πάντα όσα έχω πριν την περίοδο, ακόμη κ τα υγρά. Η μόνη διαφορά ήταν ότι δεν μ έπιασαν τα νεύρα που με πιάνουν συνήθως 5-6 μέρες πριν και το πιο έντονο ήταν η ταχυκαρδία κ το λαχάνιασμα! Κ πόνους κ τσιμπήματα είχα πάντα πριν την περίοδο εγώ! 

Όποτε τα ίδια δηλαδή πάνω κάτω με τις περιόδου μικρές διάφορες αλλα είσαι και πριν την καθυστέρηση 

Θέλει υπομονή τώρα να περάσουν  οι μερες ώστε να μπορέσετε να δείτε τον σακο.. όλα καλά θα πάνε 

σου ειπε να κανεις άλλη χοριακη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μόλις μίλησα κ μου είπε να με δει σε δυο βδομαδες! Άντε να περάσουν τώρα αυτές!! 

Κάνε υπομονουλα τώρα όλα θα πανε τελεια ❤️ μην βάζεις τπτ στο μυαλό σου όλα θα είναι μια χαρα❤️ να χαρείς την εγκυμοσυνη σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Elk είπε:

Όποτε τα ίδια δηλαδή πάνω κάτω με τις περιόδου μικρές διάφορες αλλα είσαι και πριν την καθυστέρηση 

Θέλει υπομονή τώρα να περάσουν  οι μερες ώστε να μπορέσετε να δείτε τον σακο.. όλα καλά θα πάνε 

σου ειπε να κανεις άλλη χοριακη ;

Καλημέρα κορίτσια!! Όχι Δεν μου είπε να κάνω, απλά είπε αν δεν δω αίμα τα λέμε σε 2 βδομάδες! Εγώ έχω πολλά τεστακια όμως, όποτε θα ελέγχω λιγάκι εκτός κ αν δω ότι αγχώνομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάνε υπομονουλα τώρα όλα θα πανε τελεια ❤️ μην βάζεις τπτ στο μυαλό σου όλα θα είναι μια χαρα❤️ να χαρείς την εγκυμοσυνη σου 💕

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! 😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον σου, το εκτιμώ απεριόριστα ❤️❤️ Μόλις γυρίσαμε, είμαστε 10+2 και είμαστε πολύ καλά 🤞🙏🍼 Άλλη μια εβδομάδα περασε και το μπεμπακι είναι μαζί μου ❤️❤️

Μπράβο κορίτσι! Έκλεισες και αυχενική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη! Η χοριακη αρκετά υψηλή θα έλεγα για πριν την περίοδο! Ξέρω ότι αυτές οι 2 εβδομάδες θα περάσουν πιο αργά από ποτέ 😅 Οπότε κουράγιο! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ τι κάνετε;

@Rena92 μου τέλεια η χοριακη! Μπράβο κορίτσι μου. ♥️♥️♥️

Εγώ σήμερα μια μέρα πριν την περίοδο και αρνητικό το τεστακι μου. Άρα την νιώθω να έρχεται αύριο την καλή μου😈😈

@Girly περιμένουμε το δικό σουυυυυ

@efakii μου εσύ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ τι κάνετε;

@Rena92 μου τέλεια η χοριακη! Μπράβο κορίτσι μου. ♥️♥️♥️

Εγώ σήμερα μια μέρα πριν την περίοδο και αρνητικό το τεστακι μου. Άρα την νιώθω να έρχεται αύριο την καλή μου😈😈

@Girly περιμένουμε το δικό σουυυυυ

@efakii μου εσύ πως είσαι; 

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκααααα!!!

Μαρινάκη μου σπάνια πέφτει έξω το ένστικτο μου και σίγουρα δεν είμαι...το στήθος σήμερα ξεπρηστηκε πράγμα που σημαίνει ότι αρχίζει η κάθοδος των ορμονών. Τεστακι αρνητικό αλλά δε μασάμε εμείς!!! Θα είναι τον άλλο μήνα! Δεν είμαι απαισιόδοξη απλά είμαι λιγάκι ρεαλιστρια ειδικά οταν το ένστικτο μου λέει αλλά ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκααααα!!!

Μαρινάκη μου σπάνια πέφτει έξω το ένστικτο μου και σίγουρα δεν είμαι...το στήθος σήμερα ξεπρηστηκε πράγμα που σημαίνει ότι αρχίζει η κάθοδος των ορμονών. Τεστακι αρνητικό αλλά δε μασάμε εμείς!!! Θα είναι τον άλλο μήνα! Δεν είμαι απαισιόδοξη απλά είμαι λιγάκι ρεαλιστρια ειδικά οταν το ένστικτο μου λέει αλλά ..

Έτσι σε θέλω 🥰 αλλά και πάλι εγώ  μέχρι να έρθει δεν χάνω τις ελπίδες μου ούτε για σένα 🤞 αυτό με το στήθος είδα ότι πολλές κοπέλες ξεπρηστηκε το στήθος και όμως είχαν θετικό τεστακι. Ορμόνες είναι αυτές 😊 την Πέμπτη περιμένεις σωστά;

Εμένα έκανε ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα χθές. Με αυτά και με αυτά ξέχασα να σας το αναφέρω.ευτυχως όλα καλά, βγήκε πολύ καλό 🙏🏻 εγώ μόλις προμηθεύτηκα τα πρώτα φάρμακα της εξωσωματικής και απλά περιμένω να έρθει η ανεπιθύμητη για ακόμα μια φορά...και να ξεκινήσουμε σιγά σιγά.

Έτσι όπως μου το εξήγησαν από την κλινική χθές θα γίνουν όλα πολύ γρήγορα, πίστευα οτι θα πάρει αρκετό χρόνο η όλη διαδικασία🙏🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Έτσι σε θέλω 🥰 αλλά και πάλι εγώ  μέχρι να έρθει δεν χάνω τις ελπίδες μου ούτε για σένα 🤞 αυτό με το στήθος είδα ότι πολλές κοπέλες ξεπρηστηκε το στήθος και όμως είχαν θετικό τεστακι. Ορμόνες είναι αυτές 😊 την Πέμπτη περιμένεις σωστά;

Εμένα έκανε ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα χθές. Με αυτά και με αυτά ξέχασα να σας το αναφέρω.ευτυχως όλα καλά, βγήκε πολύ καλό 🙏🏻 εγώ μόλις προμηθεύτηκα τα πρώτα φάρμακα της εξωσωματικής και απλά περιμένω να έρθει η ανεπιθύμητη για ακόμα μια φορά...και να ξεκινήσουμε σιγά σιγά.

Έτσι όπως μου το εξήγησαν από την κλινική χθές θα γίνουν όλα πολύ γρήγορα, πίστευα οτι θα πάρει αρκετό χρόνο η όλη διαδικασία🙏🏻

 

Πόσο χαίρομαι που όλα θα γίνουν γρήγορα! Το καλοκαιράκι μας θέλω όλες έγκυουλες με το καλό!! Περιμένω και εγώ να δω πότε θα πάει ο σύζυγος για σπερμοδιαγραμμα του έχω πει ήδη να το κανονισει. Τουλάχιστον να ξέρουμε πώς πάμε από εκεί και να δούμε πως προχωράμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Μπράβο κορίτσι! Έκλεισες και αυχενική;

Καλημέρα κορίτσι μου. Όχι δεν εχω κλείσει ακόμα, θα παω και την ερχόμενη εβδομάδα να με τσεκάρει κ λογικά μετά θα κλείσω. Το πάω συντηρητικά ακόμα, εβδομάδα εβδομάδα.

Εσύ πως είσαι; Αρχισες να νιώθεις το μωράκι σου;; ❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διαπιστώνω πως γράφω σχόλια, τα ποστάρω και εξαφανίζονται!! Συγγνώμη αν σας εμφανίζονται διπλά, αλλά θα τα ξανά πω!

@Eliza Kats ευχαριστώ πολυυυ ελπίζω να περάσει γρήγορα!! Μου αφαιρείτε ένα άγχος, γιατί ο γιατρός μου δε σχολίασε καθόλου την χοριακη. 
 

@marinaP κορίτσι μου χαίρομαι πολύ που όλα θα πάρουν τον δρόμο τους! Το να έχεις πλάνο είναι το νούμερο 1 βήμα για τον στόχο!! Θα κυλήσουν όλα πολύ καλά, θα δεις!! 🥰

@Girly καλε δεν σε είχε δει πρόσφατα η @Παρασκευαιδου στον ύπνο της;; Κ αν θυμάμαι καλά αυτό ήταν το τυχερό σου την προηγούμενη φορά 😉🥰 υπομονή λίγες μερούλες ακόμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Πόσο χαίρομαι που όλα θα γίνουν γρήγορα! Το καλοκαιράκι μας θέλω όλες έγκυουλες με το καλό!! Περιμένω και εγώ να δω πότε θα πάει ο σύζυγος για σπερμοδιαγραμμα του έχω πει ήδη να το κανονισει. Τουλάχιστον να ξέρουμε πώς πάμε από εκεί και να δούμε πως προχωράμε. 

 Ναι καλό είναι να ξέρετε γιατί κάποια πράγματα φτιάχνονται με κάποιες βιταμίνες και είναι κρίμα να μην το γνωρίζεις από πριν. Θέλουν λίγο σπρώξιμο η αλήθεια οι άντρες... μια εξέταση έχουν και αυτοί και μας βγάζουν τη ψυχή 🤣 Τώρα στο δεύτερο πήγε από μόνος του ο δικός μ γιατί στο πρώτο είχε λίγο θέμα με τη κινητικότητα και αγχώθηκε,  ενώ τελικά όλα καλά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια διαπιστώνω πως γράφω σχόλια, τα ποστάρω και εξαφανίζονται!! Συγγνώμη αν σας εμφανίζονται διπλά, αλλά θα τα ξανά πω!

@Eliza Kats ευχαριστώ πολυυυ ελπίζω να περάσει γρήγορα!! Μου αφαιρείτε ένα άγχος, γιατί ο γιατρός μου δε σχολίασε καθόλου την χοριακη. 
 

@marinaP κορίτσι μου χαίρομαι πολύ που όλα θα πάρουν τον δρόμο τους! Το να έχεις πλάνο είναι το νούμερο 1 βήμα για τον στόχο!! Θα κυλήσουν όλα πολύ καλά, θα δεις!! 🥰

@Girly καλε δεν σε είχε δει πρόσφατα η @Παρασκευαιδου στον ύπνο της;; Κ αν θυμάμαι καλά αυτό ήταν το τυχερό σου την προηγούμενη φορά 😉🥰 υπομονή λίγες μερούλες ακόμη! 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, ναι μόλις το αποφασίσαμε απλά δια μαγείας ηρέμησα... Το ξέρω πως θα έρθει και σε μας αυτό το θαύμα μια μέρα..🥰🥰🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Όχι δεν εχω κλείσει ακόμα, θα παω και την ερχόμενη εβδομάδα να με τσεκάρει κ λογικά μετά θα κλείσω. Το πάω συντηρητικά ακόμα, εβδομάδα εβδομάδα.

Εσύ πως είσαι; Αρχισες να νιώθεις το μωράκι σου;; ❤️👶

Όπως νιώθεις, αλλά κλείσε λέω εγώ γιατί δεν βρίσκεις και αμέσως ραντεβού συνήθως. Όλα καλά θα πάνε, πίστεψε το😊  

Καλά είμαι εγώ! Έχω μπει στον 6ο τώρα και το νιώθω πλέον καθημερινά. Έχει πολύ φάση αυτή η αίσθηση. Άντε σε 2 μήνες περίπου θα ξεκινήσεις κι εσύ να το νιώθεις και θα ηρεμήσεις 😊😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Έτσι σε θέλω 🥰 αλλά και πάλι εγώ  μέχρι να έρθει δεν χάνω τις ελπίδες μου ούτε για σένα 🤞 αυτό με το στήθος είδα ότι πολλές κοπέλες ξεπρηστηκε το στήθος και όμως είχαν θετικό τεστακι. Ορμόνες είναι αυτές 😊 την Πέμπτη περιμένεις σωστά;

Εμένα έκανε ο σύζυγος σπερμοδιαγραμμα χθές. Με αυτά και με αυτά ξέχασα να σας το αναφέρω.ευτυχως όλα καλά, βγήκε πολύ καλό 🙏🏻 εγώ μόλις προμηθεύτηκα τα πρώτα φάρμακα της εξωσωματικής και απλά περιμένω να έρθει η ανεπιθύμητη για ακόμα μια φορά...και να ξεκινήσουμε σιγά σιγά.

Έτσι όπως μου το εξήγησαν από την κλινική χθές θα γίνουν όλα πολύ γρήγορα, πίστευα οτι θα πάρει αρκετό χρόνο η όλη διαδικασία🙏🏻

 

Καλημέρα κοριτσάκι μου, όλα να πάνε τέλεια εύχομαι με τη διαδικασία να μας δείξεις σε λίγο καιρό τη δική σου ψηλή χοριακή😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια!!!! Να τρελαθώ;;;;;

6DA967D2-8BA3-44EC-9D3E-8411CC5979DC.jpeg

Κορίτσι μουυυυυυυ συγχαρητήρια!!!!! Ναι ναι ναι μπορείς να τρελαθείς!!! είναι θετικοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια διαπιστώνω πως γράφω σχόλια, τα ποστάρω και εξαφανίζονται!! Συγγνώμη αν σας εμφανίζονται διπλά, αλλά θα τα ξανά πω!

@Eliza Kats ευχαριστώ πολυυυ ελπίζω να περάσει γρήγορα!! Μου αφαιρείτε ένα άγχος, γιατί ο γιατρός μου δε σχολίασε καθόλου την χοριακη. 
 

@marinaP κορίτσι μου χαίρομαι πολύ που όλα θα πάρουν τον δρόμο τους! Το να έχεις πλάνο είναι το νούμερο 1 βήμα για τον στόχο!! Θα κυλήσουν όλα πολύ καλά, θα δεις!! 🥰

@Girly καλε δεν σε είχε δει πρόσφατα η @Παρασκευαιδου στον ύπνο της;; Κ αν θυμάμαι καλά αυτό ήταν το τυχερό σου την προηγούμενη φορά 😉🥰 υπομονή λίγες μερούλες ακόμη! 

@Rena92 κορίτσι μου με το καλό!!!! 🧿🙏💕 να πάνε όλα κατευχην και να περάσουν γρήγορα αυτές οι δυο βδομάδες!!!! 
τι θέμα είχατε με τ σπερμα και δν περίμενες καθόλου ν είσαι έγκυος;; 
 

@efakiiεσυ τ κανείς κορίτσι μου!;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσι μουυυυυυυ συγχαρητήρια!!!!! Ναι ναι ναι μπορείς να τρελαθείς!!! είναι θετικοοοοοοοοοο

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! 🥹❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@Rena92 κορίτσι μου με το καλό!!!! 🧿🙏💕 να πάνε όλα κατευχην και να περάσουν γρήγορα αυτές οι δυο βδομάδες!!!! 
τι θέμα είχατε με τ σπερμα και δν περίμενες καθόλου ν είσαι έγκυος;; 
 

@efakiiεσυ τ κανείς κορίτσι μου!;; 

Να είσαι καλά Κατερίνα μου!! Σ ευχαριστώ πολύ! Στο πρώτο σπερμοδιαγραμμα οι τιμές ήταν στο όριο και η μορφολογία 2%. Στο δεύτερο που κάναμε πριν 1 μήνα ακριβώς, όλες οι τιμές ήταν πολύ κάτω απ το όριο, η μορφολογία 1% και μας είπε κ ο ουρολόγος να συνεχίσουμε, αλλά στο προσεχές τρίμηνο είναι εξαιρετικά δύσκολο να επιτευχθεί εγκυμοσύνη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Να είσαι καλά Κατερίνα μου!! Σ ευχαριστώ πολύ! Στο πρώτο σπερμοδιαγραμμα οι τιμές ήταν στο όριο και η μορφολογία 2%. Στο δεύτερο που κάναμε πριν 1 μήνα ακριβώς, όλες οι τιμές ήταν πολύ κάτω απ το όριο, η μορφολογία 1% και μας είπε κ ο ουρολόγος να συνεχίσουμε, αλλά στο προσεχές τρίμηνο είναι εξαιρετικά δύσκολο να επιτευχθεί εγκυμοσύνη.. 

ο λόγος που ήταν έτσι!; 
Εμάς στο πρώτο σπερμοδοαγραμμα ήταν όλα κάτω από τα όρια! 
στο δεύτερος σπερμοδιαγραμμα ύστερα από βιταμίνες και χάσιμο κάποιων κιλών έφτιαξε ποσότητα και κινητικότητα αλλ η μορφολογία παραμένει 1% ! Καναμε εξετάσεις όλες καθαρές εκτός από οξειδωτικό στρες που ήταν 12 με ανώτερο 9 !!! Τώρα παίρνει αντιοξειδωτικά ! 
Άρα στην ουσία έχασες την «πιστη» σπυ και χαλάρωσες και ήρθε !!!! 
Α ρε γαμωτο τελικά παίζει πολύ ρόλο το άγχος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Να είσαι καλά Κατερίνα μου!! Σ ευχαριστώ πολύ! Στο πρώτο σπερμοδιαγραμμα οι τιμές ήταν στο όριο και η μορφολογία 2%. Στο δεύτερο που κάναμε πριν 1 μήνα ακριβώς, όλες οι τιμές ήταν πολύ κάτω απ το όριο, η μορφολογία 1% και μας είπε κ ο ουρολόγος να συνεχίσουμε, αλλά στο προσεχές τρίμηνο είναι εξαιρετικά δύσκολο να επιτευχθεί εγκυμοσύνη.. 

Πήγαινε τώρα και τρίψε του την χοριακή στην μούρη του ουρολόγου και πες του εξαιρετικά δύσκολο εε; Ορίστε και με μια προσπάθεια! Αχαχα

Πολύ χαίρομαι για εσένα κοριτσάκι μου, τέτοια ευχάριστα γεγονότα είναι ωραίο να τα λέμε και να τα συζητάμε ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...