Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ !!! Για όλα!!

Κοριτσάκι μου διάβασα στα γρήγορο τα μνμτ, πότε περιμενεις; αν θυμάμαι καλά έχεις αρκετές μερούλες μπροστά σου, εγώ θα σε συμβούλευα να πάρεις μια βαθιά ανάσα και να περιμένεις να περάσουν μερίς μέρες ακομα! Σε καταλαβαίνω πως νιώθεις πίστεψε με άλλα σε μερικές μέρες όλα θα φανούν❣️ εύχομαι ολόψυχα να είναι όντως θετικό το τεστακι σου στο τελος❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...κάμερα σε μένα....

Ήθελα απλά να πω κυρία Ανίτα μου ότι έχω νευρα,πολλά νεύρα...όλα με ενοχλούν και όλα μου σπάνε τα νεύρα....αυτά ..ήθελα κάπου να πω τον πόνο μου.....

Συνεχίστε το πρόγραμμα σας παιδιά ,εγώ έτσι απλά περνούσα και είδα φώς ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elena1990 είπε:

Κορίτσια χρόνια πολλά.

Εγώ είχα δύο μέρες καθυστέρηση, που φυσικά δεν ήταν τίποτα.

Επαναλάβαμε το σπερμοδιαγραμμα και η κινητικότητα από 12% πήγε στο 22% μετά από λήψη βιταμινών ένα μήνα.

Ο ανδρολόγος μας είπε ότι υπάρχει μια κιρσοκηλη η οποία είναι πολύ μικρή και ότι δεν υπάρχει λόγος να κάνει χειρουργείο για αυτό, διότι λόγω ηλικίας (45) μπορεί να μην τον βοηθήσει.

Εμενα μου εγραψε τις γνωστές ορμονολογικες που έκανα την 3η μέρα του κύκλου και είδα ότι η TSH πήγε 2.48 από 1.08 που ήταν τον προηγούμενο μήνα. 

Ωστόσο, πήρα και τεστακια ωορρηξίας μπας και ανάκτησω τις ελπίδες μου.

Σε γενικές γραμμές είμαι αγχωμενη και απογοητευμένη. Αισθάνομαι ότι θα πρέπει να το αφήσω το θέμα "δεύτερο παιδί".

Χρόνια πολλα κορίτσι μου❤️ το σπερμα βελτιώθηκε γτ εσυ απογοητεύεσαι; Όλα θα πανε καλά κορίτσι μου🙏 κάνε τα τεστακια ωορρηξιας και όταν είναι θετικο ξεκινά δουλιτσα🫠 θα έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ !!! Για όλα!!

Κάνε λίγο υπομονουλα και σε λίγες μέρες σου εύχομαι να δεις την Γεραμάνη αυτηηηηη πιο εντονηηηη από ποτέ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...κάμερα σε μένα....

Ήθελα απλά να πω κυρία Ανίτα μου ότι έχω νευρα,πολλά νεύρα...όλα με ενοχλούν και όλα μου σπάνε τα νεύρα....αυτά ..ήθελα κάπου να πω τον πόνο μου.....

Συνεχίστε το πρόγραμμα σας παιδιά ,εγώ έτσι απλά περνούσα και είδα φώς ..

 Αχαχαχχαχαχα συμπτωματακι είναι αυτό πάντως 🤪 αντε κορίτσι μου να δούμε το θετικο σουυυυυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάνε λίγο υπομονουλα και σε λίγες μέρες σου εύχομαι να δεις την Γεραμάνη αυτηηηηη πιο εντονηηηη από ποτέ❤️❤️❤️❤️

Γραμμή ήθελα να πω🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα βγήκε αρνητικό το τεστ ωορρηξίας.. Άρα δεν είναι απαραίτητο να κάνουμε σήμερα επαφή ε;;; εχθές και προχθές ήταν θετικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η efakii είπε:

Ειναι αυτο με τη γραμμή κάθετη όπου το τσέκαρα δν είχε καποιο τύπωμα πριν το κανω. 

B4534D16-1A40-4633-9CAC-B8BB254E8F1F.jpeg

Ρε συ θετικό είναι αυτό!!!!! Άρα είσαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...κάμερα σε μένα....

Ήθελα απλά να πω κυρία Ανίτα μου ότι έχω νευρα,πολλά νεύρα...όλα με ενοχλούν και όλα μου σπάνε τα νεύρα....αυτά ..ήθελα κάπου να πω τον πόνο μου.....

Συνεχίστε το πρόγραμμα σας παιδιά ,εγώ έτσι απλά περνούσα και είδα φώς ..

Χαχχαχαχα γιατί καλέ τόσα νεύρα;🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν νομίζω κορίτσι μου και ειδικά για τρεις φορες που θα μπείτε! Το καθημερινό πολύ ζεστό μπάνιο λένε ότι ίσως επηρεάζει αλλά νομίζω είναι μόνο φήμες 😍

Αχ μακάρι γιατί δν θέλω ν του το χαλάσω του άντρα μου! 😜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...κάμερα σε μένα....

Ήθελα απλά να πω κυρία Ανίτα μου ότι έχω νευρα,πολλά νεύρα...όλα με ενοχλούν και όλα μου σπάνε τα νεύρα....αυτά ..ήθελα κάπου να πω τον πόνο μου.....

Συνεχίστε το πρόγραμμα σας παιδιά ,εγώ έτσι απλά περνούσα και είδα φώς ..

Συμπάσχω μαζι σου κορίτσι μουυυυ🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε συ θετικό είναι αυτό!!!!! Άρα είσαι!!!! 

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια!! Μολις πήγα τουαλέτα και ειδα καφέ υγρα ,συνήθως τα βλεπω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο … δυστυχώς….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως ειστε; χαθηκα λίγο.. είχα τρεξιμο με τον μεγάλο.. τρέξιμο με τον 2ο και ο μικρός μου βγήκε γκρινιάρης..  ειμαι κουρασμένη και λίγο στα κατω μου ψυχολογικά.. προσπαθώ να χάσω τα κιλα της εγκυμοσύνης και δεν με αππχωριζονται. 

Εσείς τι νεα; έχουμε εγκυουλες; @marinamanoulitsaκαπου είδα θετικό τεστ; για πες τε μου τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια σήμερα βγήκε αρνητικό το τεστ ωορρηξίας.. Άρα δεν είναι απαραίτητο να κάνουμε σήμερα επαφή ε;;; εχθές και προχθές ήταν θετικό!! 

Αν δεν έχετε τεντώσει, πάμε ένα repeat σήμερα ! Το θετικό τεστ (από ότι έχω καταλάβει δλδ) ανιχνεύει την ορμόνη ΠΡΙΝ γίνει η ωορηξια.μολις πέσει σημαίνει ότι έγινε η ωορηξια και το ωάριο ταξιδεύει έτοιμο να υποδεχτεί επίδοξους μνηστήρες... Σαββατόβραδο σήμερα , ποτάκι ,μουσικουλα και let the oarty begin !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια!! Μολις πήγα τουαλέτα και ειδα καφέ υγρα ,συνήθως τα βλεπω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο … δυστυχώς….

 Για κάτσε λιγάκι....καφέ υγρά...μουμπλε-μουμπλε(σκέφτομαι αλλά Μίκυ Μαους) ..δλδ κάθε φορά έχει καφέ υγρά? Για πόσο? Μια μέρα πριν και μετά σου έρχεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 Για κάτσε λιγάκι....καφέ υγρά...μουμπλε-μουμπλε(σκέφτομαι αλλά Μίκυ Μαους) ..δλδ κάθε φορά έχει καφέ υγρά? Για πόσο? Μια μέρα πριν και μετά σου έρχεται? 

😂😂😂 

τι σου συμβαινει εσενα πες μουυυυυ!!!!

στους περισσότερους κύκλους εχω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο καφέ ελάχιστα άχνα στο σκούπισμα μονο…. Νομίζω το ίδιο ισχύει κ αυτη τη φορά… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχχαχαχα γιατί καλέ τόσα νεύρα;🤪

Δε ξέρω, έχω δύο μέρες που ειδικά στη δουλειά όταν καθόμουν ταμείο έριχνα κάτι βλοσυρά βλέμματα σε όσους μου έσπαγαν τα νεύρα που πιστεύω έβγαιναν και ή έπεφταν ή τους χτυπούσε κεραυνός..κάτι τέλος πάντων (προσοχή! Ποτέ χωρίς λόγο έτσι! Η θα έλεγαν ότι είμαστε απατεώνες,έτσι χωρίς λόγο και αφού αγόρασαν το μισό μαγαζί των απατεώνων ή πριν καν φτάσουν στο ταμείο θα φώναζαν "κάνα ταμειιιοοοοοο") ,σπίτι πάλι νευριάζω! Έτσι γιατί μπορώ! 🥴🥴🥴🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Συμπάσχω μαζι σου κορίτσι μουυυυ🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️🙋🏿‍♀️

Έλα να γίνουμε πολλές να μη με κλείσουν μονάχη μου πουθενά! Να πω "να και αυτήν φέρτε! " Να χω και κάποιον να μαλλιοτραβιομςστε τέλος πάντων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@efakii δεν ξέρω αν είναι αδιαθεσία αλλά ειλικρινά προσπάθησε να μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου με τα τεστ τόσες μέρες πριν…Είναι εξαιρετικά ψυχοφθόρο…Πολύ κρίμα για την ψυχολογία σου…θα δεις αν περιμένεις την πρώτη μέρα καθυστέρησης θα νιώθεις πολύ καλύτερα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Δε ξέρω, έχω δύο μέρες που ειδικά στη δουλειά όταν καθόμουν ταμείο έριχνα κάτι βλοσυρά βλέμματα σε όσους μου έσπαγαν τα νεύρα που πιστεύω έβγαιναν και ή έπεφταν ή τους χτυπούσε κεραυνός..κάτι τέλος πάντων (προσοχή! Ποτέ χωρίς λόγο έτσι! Η θα έλεγαν ότι είμαστε απατεώνες,έτσι χωρίς λόγο και αφού αγόρασαν το μισό μαγαζί των απατεώνων ή πριν καν φτάσουν στο ταμείο θα φώναζαν "κάνα ταμειιιοοοοοο") ,σπίτι πάλι νευριάζω! Έτσι γιατί μπορώ! 🥴🥴🥴🥴

Χαχαχα εύχομαι να είναι ένα από τα συμπτώματα για το σκοπο που μας συμφέρει🤣 για θύμισε μου σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου πως ειστε; χαθηκα λίγο.. είχα τρεξιμο με τον μεγάλο.. τρέξιμο με τον 2ο και ο μικρός μου βγήκε γκρινιάρης..  ειμαι κουρασμένη και λίγο στα κατω μου ψυχολογικά.. προσπαθώ να χάσω τα κιλα της εγκυμοσύνης και δεν με αππχωριζονται. 

Εσείς τι νεα; έχουμε εγκυουλες; @marinamanoulitsaκαπου είδα θετικό τεστ; για πες τε μου τα ευχάριστα 

Κορίτσι μου γλυκό ένα πράγμα τη φορά! Πρώτα θα αρχίσεις σιγά σιγά να ξεκουράζεσαι με το μωρό και μετά θα σκεφτείς τα κιλά! Όλα μαζι δε γίνονται! Τα κιλά πίστεψέ με όταν έρθει η ώρα θα φύγουν σχεδόν από μόνα τους! Όταν θα είσαι ήρεμη και χαλαρή και μπορεί να μπεις σε διαδικασία γυμναστικής διατροφής κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

😂😂😂 

τι σου συμβαινει εσενα πες μουυυυυ!!!!

στους περισσότερους κύκλους εχω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο καφέ ελάχιστα άχνα στο σκούπισμα μονο…. Νομίζω το ίδιο ισχύει κ αυτη τη φορά… 

Αχ και να 'ξερα τι γινεται εκεί μέσα στο μυαλό μου,μάλλον τα 'χουν παίξει όλοι εκεί μέσα και έχουν παραιτηθεί των καθηκόντων τους πια γι'αυτό και γω είμαι ότι να ναι...🤯🥲🤪

Οκ. Τότε λοιπόν ψυχραιμία. Αφού είναι σύνηθες αυτό με τα καφέ, μάλλον σου έρχεται . Και να έρθει δε πειράζει κουκλάκι μου. Δεν ήταν η σωστή ώρα.. σκέψου σαν παρηγοριά ότι θα έχεις άφθονο σεξ σε λίγες μέρες πάλι!! ...Με μουντζωσες η μου φάνηκε 🤔??🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα εύχομαι να είναι ένα από τα συμπτώματα για το σκοπο που μας συμφέρει🤣 για θύμισε μου σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Χαχαχαχ είναι πολυυυυυ νωρίς ακόμη ..είμαι μόλις στην 18η μέρα και 8 μέρες μετά την ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Δεν έχω εμπειρία από τα clearblue αλλά κουλό μου φαίνεται. Είδες δλδ θετική γραμμή μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο και την επόμενη μέρα τίποτα; Είναι πρώιμης ανίχνευσης αυτά; Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως είναι βιοχημική 😕 Αλλά δεν είναι και πολύ εμπιστοσύνης αυτά τα τεστ. Κάνε και ένα αύριο με τα πρωινά! Πότε περιμένεις περίοδο;

Ναι είναι τα πρώιμης με της δυο κάθετες γραμμές . Βγήκε παρά πολύ άχνη μέσα στο 10λεπτο όμως ήταν εμφανές . Έκανα σήμερα το δεύτερο κ βγήκε αρνητικό . Έχω μπερδευτεί . Αν ήταν βιοχημική δεν θα είχα ήδη περίοδο; Περιμένω σε 2-4 μέρες είμαι στην 25η μέρα του κύκλου . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...