Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ποσό όμορφο θ ήταν αυτό αγάπες!!!!! 
@efakii στο σημερινό κατι να βλέπω κ γώ κορίτσι μου!!! 🙏🙏🙏🙏 τος επίμονες μέρες θα δείξει καλυτερα!!!! 
κοριτσια έτσι είναι , κ γώ σας βρήκα εδώ μέσα και από εδώ κ στο εξής είστε η παρέα μου και το γούρι μου!!! ❤️❤️

ευχομαι ν γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες μια προς μια κ τ Χριστούγεννα να έχουμε όλες Santa babies 👶😍🧿🙏

εγώ σήμερα νιώθω βάρος στη κοιλιά χαμηλά κ εκει που νόμιζα πως είχαν τελειώσει τ καφέ σήμερα ξανά έχω !!! Εκανα τεστ ωορρηξιας είναι πολύ άχνη η γραμμή !!! 
 

Κορίτσι μου σου έχει ξανασυμβεί αυτό; Πότε τελείωσε η περίοδος; Ρωτάω γτ καμία φορά το παθαίνω και εγώ να είναι στα τελειώματα να μην εχω τίποτα και να έχω ξανά καφε την επόμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ κοριτσια μου όλες για όλες είμαστε η παρηγοριά μας , η ψυχολόγος μας, μια ομάδα στην οποία καμία δεν ξερει την άλλη αλλά ξερει πως νοιωθει, τι αισθάνεται  και επισης έχουμε ενα κοινό, ενα όνειρο που θα γίνει πραγματικότητα σε όλες μας! Μακάρι κοριτσια μου μέσα από την καρδιά μου όλες μας όλες μας να εχουμε αυτή τη χρόνια το μωράκι μας στην αγκαλιτσα μας! Βέβαια πρώτα από ολα να εχουμε υγεια και ευημερία στις οικογένειες μας! ❤️🙏❤️

κοριτσι μου εννοείς πήγε να τελειώσει η περίοδος και ξανά είχες καφέ; 

Ναι αγάπη κάπως έτσι !!! Τετάρτη είχαμε κ επαφή με το σύζυγο γιατί ήμουν καθαρή και σήμερα έχω καφέ πάλι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου σου έχει ξανασυμβεί αυτό; Πότε τελείωσε η περίοδος; Ρωτάω γτ καμία φορά το παθαίνω και εγώ να είναι στα τελειώματα να μην εχω τίποτα και να έχω ξανά καφε την επόμενη 

Η αλήθεια είναι δν θυμάμαι ν έχει συμβεί ξανά!!!! Νιώθω από το πρωί βάρος στη χαμηλά στη κοιλιά και τώρα εχω σαν τσίμπηματακια δεξια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Η αλήθεια είναι δν θυμάμαι ν έχει συμβεί ξανά!!!! Νιώθω από το πρωί βάρος στη χαμηλά στη κοιλιά και τώρα εχω σαν τσίμπηματακια δεξια!!! 

Συνέχισε τα τεστ ωορρηξίας σου κανονικά, γιατί μου έτυχε εμένα να έχω καφε οταν εκανα ωορρηξία και νόμιζα ήταν αίμα εμφύτευση.τελικα ήταν ωορρηξία! Ηταν απλά στο σκούπισμα ή είχες αρκετό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου θα συμφωνήσω με όλες σας. Να προσθέσω οτι εγώ μας φαντάζομαι κάποτε να βρεθούμε από κοντά και να έχουμε μαζι μας τα παιδάκια μας ♥️ ♥️ ♥️

Τι ωραίο που θα ήταν αυτό!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Μα δε θα ήταν ωραίο να υπάρχει μια λέσχη κ να Μαζευόμασταν κ τώρα, να δείχναμε τα τεστακια από κοντά;; 🤣🤣🤣 

Αλλά αυτό ακόμα καλύτερο! Λέσχη " ωάριο μόνο ψάχνει " 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πως σας φαίνεται αυτό το έκανα πριν μισή ώρα. Το πρωινό ήταν τελείως αχνό τώρα μου φαίνεται πιο ελπιδοφόρο, όχι ότι είναι θετικό, σε καμία περίπτωση αλλά σίγουρα από το πρωινό. Αχχ πείτε τα μαγικά σας λόγια να πάρω τα πάνω μου 

20230324_190951.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii και εγώ την βλέπω την γραμμή!!! Δες που την έκανα επεξεργασία φαίνεται καλύτερα.... Εκεί την βλέπεις και εσύ;;; από κοντά φαίνεται καθαρά ε; 

Screenshot_20230324_123852_com.android.chrome_edit_533547454701399.jpg

Κορίτσια ποσταρω θετικό αχνό τεστ μόλις είχε μείνει η κολλητή μου έγκυος (νομίζω ήταν περίπου στη φάση που περίμενε περίοδο ή την ίδια ή την επόμενη μέρα) να δείτε πού βγαίνει η 2η γραμμούλα στο συγκεκριμένο τεστ, οπότε πού κοιτάμε. Νομίζω το βελάκι εδώ σε αυτή τη σκιά( που τη βλέπω κι εγώ) είναι πιο χαμηλά από εκεί που θέλουμε. 

received_980560222489390.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου πως σας φαίνεται αυτό το έκανα πριν μισή ώρα. Το πρωινό ήταν τελείως αχνό τώρα μου φαίνεται πιο ελπιδοφόρο, όχι ότι είναι θετικό, σε καμία περίπτωση αλλά σίγουρα από το πρωινό. Αχχ πείτε τα μαγικά σας λόγια να πάρω τα πάνω μου 

20230324_190951.jpg

Καλέ μην αγχώνεσαι με το ωορρηξιας! Ξαφνικά ανεβαίνει η LH. Αυτό είναι το φυσιολογικό Απλά δεν έχει έρθει ακόμα το θετικό σου. Αυτό είναι εντελώς αρνητικό ακόμα. Ξεκίνα εσύ επαφουλες μέρα παρά μέρα και θα έρθει και το θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου πως σας φαίνεται αυτό το έκανα πριν μισή ώρα. Το πρωινό ήταν τελείως αχνό τώρα μου φαίνεται πιο ελπιδοφόρο, όχι ότι είναι θετικό, σε καμία περίπτωση αλλά σίγουρα από το πρωινό. Αχχ πείτε τα μαγικά σας λόγια να πάρω τα πάνω μου 

20230324_190951.jpg

Πιστεύω ότι αύριο ίσως έχεις το θετικό κορίτσι μου, εγώ έκανα μεσημέρι κ βράδυ για να μη την χάσω αν έχεις κάμποσα κάνε κ εσύ 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου πως σας φαίνεται αυτό το έκανα πριν μισή ώρα. Το πρωινό ήταν τελείως αχνό τώρα μου φαίνεται πιο ελπιδοφόρο, όχι ότι είναι θετικό, σε καμία περίπτωση αλλά σίγουρα από το πρωινό. Αχχ πείτε τα μαγικά σας λόγια να πάρω τα πάνω μου 

20230324_190951.jpg

Όπως είπαν κ τα άλλα κορίτσια, μου έχει συμβεί κ μένα κ μάλιστα η μεγαλύτερη αλλαγή ήταν στην μείωση!! Μπαμ κ κάτω!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Ναι αγάπη κάπως έτσι !!! Τετάρτη είχαμε κ επαφή με το σύζυγο γιατί ήμουν καθαρή και σήμερα έχω καφέ πάλι!!! 

Παίζει να είναι από ωορρηξια ή αλλιώς δεν είχες καθαρίσει καλά ! Συμβαίνει πάντως δεν είναι περίεργο☺️ συνέχισε τεστακια και επαφουλες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δε σας προλαβαίνω σήμερα!! Διαβάζω σε fast forward τα μνμ σας...ένα έχω να πω και γω! Ότι ναι είναι υπέροχο που έχουμε η μία την άλλη και πως θα δείτε πως έτσι χτίζονται και φιλίες μιας ζωής. Με την παλιά παρεούλα μας είχαμε εμείς από κάποια στιγμή και μετά βαιμπερ συνομιλία και ανταλλάξαμε ινσταγκραμ κλπ και ακόμη και τώρα έχουμε επαφές! Τόσα χρόνια μετά! Είναι υπέροχο αυτό που έχουμε εδώ μέσα και εγώ προσωπικά δε το είχα ξανανιώσει ποτέ! Μέχρι που έκανα εγγραφή τότε στο μαμυλαντ! Όλες με κοινό στόχο και ενώ δεν ξέρουμε καν η μία την άλλη ,ουσιαστικά ξέρουμε τόσο πολλά! Είμαστε κανονικό group therapy!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Παίζει να είναι από ωορρηξια ή αλλιώς δεν είχες καθαρίσει καλά ! Συμβαίνει πάντως δεν είναι περίεργο☺️ συνέχισε τεστακια και επαφουλες❤️

Πολύ νωρίς για ωορρηξια!!! 
καλα εννοείται πως συνεχίζω επαφές!!! 
ειπαμε αυτόν τον μήνα μέχρι ν δω αίμα! Μόνο στο αίμα θα σταματήσω 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Καλέ μην αγχώνεσαι με το ωορρηξιας! Ξαφνικά ανεβαίνει η LH. Αυτό είναι το φυσιολογικό Απλά δεν έχει έρθει ακόμα το θετικό σου. Αυτό είναι εντελώς αρνητικό ακόμα. Ξεκίνα εσύ επαφουλες μέρα παρά μέρα και θα έρθει και το θετικό! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πιστεύω ότι αύριο ίσως έχεις το θετικό κορίτσι μου, εγώ έκανα μεσημέρι κ βράδυ για να μη την χάσω αν έχεις κάμποσα κάνε κ εσύ 2!

 

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Όπως είπαν κ τα άλλα κορίτσια, μου έχει συμβεί κ μένα κ μάλιστα η μεγαλύτερη αλλαγή ήταν στην μείωση!! Μπαμ κ κάτω!! 🤣

Αντε να δούμε τι θα δούμε! Επαφουλες πάντως έχω δεν αφήνω τον χρόνο να περνάει ανεκμεταλλευτος 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πολύ νωρίς για ωορρηξια!!! 
καλα εννοείται πως συνεχίζω επαφές!!! 
ειπαμε αυτόν τον μήνα μέχρι ν δω αίμα! Μόνο στο αίμα θα σταματήσω 😜

Ίσως είναι καθαρίσματα κορίτσι μου! Συνεχισεεε δυναμικααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω τεστ ωορρηξίας, τεστ εγκυμοσύνηςςςς παντού γραμμουλες, πόσο χαίρομαι πόσο ελπιδοφόρο, πόσο φουσκώνουν τα μυαλά μου και αύριο θα πάω να αγοράσω καμιά δεκάδα απ' το καθένα. Δεν τα είχα καθόλου στο νου μου τα τεστ ωορρηξίας, αλλά βλέπω βρε κορίτσια από σας ότι σώζουν ζωές, μπορεί δηλαδή να κάνουμε αργότερα ωορρηξία από το αυτό που πιστεύουμε. Εγώ έχω κάτι πονακια 10 μέρες πριν αδιαθετησω και πάντα λέω γτ πονάω από τώρα ,αφού είναι νωρίς να μου έρθει. Τώρα όμως βλέπω ότι βγάζει νόημα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

 

 

Αντε να δούμε τι θα δούμε! Επαφουλες πάντως έχω δεν αφήνω τον χρόνο να περνάει ανεκμεταλλευτος 😋

Εμένα σε πολλούς κύκλους ανέβαινε απότομα δλδ μπορεί να είχα σήμερα αχνό και αύριο το μεσημέρι έντονο φουλ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου δε σας προλαβαίνω σήμερα!! Διαβάζω σε fast forward τα μνμ σας...ένα έχω να πω και γω! Ότι ναι είναι υπέροχο που έχουμε η μία την άλλη και πως θα δείτε πως έτσι χτίζονται και φιλίες μιας ζωής. Με την παλιά παρεούλα μας είχαμε εμείς από κάποια στιγμή και μετά βαιμπερ συνομιλία και ανταλλάξαμε ινσταγκραμ κλπ και ακόμη και τώρα έχουμε επαφές! Τόσα χρόνια μετά! Είναι υπέροχο αυτό που έχουμε εδώ μέσα και εγώ προσωπικά δε το είχα ξανανιώσει ποτέ! Μέχρι που έκανα εγγραφή τότε στο μαμυλαντ! Όλες με κοινό στόχο και ενώ δεν ξέρουμε καν η μία την άλλη ,ουσιαστικά ξέρουμε τόσο πολλά! Είμαστε κανονικό group therapy!!

Εγώ πάντως οποία θέλει ανταλλάσσω ινσταγκραμ φβ κτλ ❤️ με πολύ χαρα 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Κορίτσια ποσταρω θετικό αχνό τεστ μόλις είχε μείνει η κολλητή μου έγκυος (νομίζω ήταν περίπου στη φάση που περίμενε περίοδο ή την ίδια ή την επόμενη μέρα) να δείτε πού βγαίνει η 2η γραμμούλα στο συγκεκριμένο τεστ, οπότε πού κοιτάμε. Νομίζω το βελάκι εδώ σε αυτή τη σκιά( που τη βλέπω κι εγώ) είναι πιο χαμηλά από εκεί που θέλουμε. 

received_980560222489390.jpeg

Να ρωτησω κατι , αυτα ειναι hometest ή onestep???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ πάντως οποία θέλει ανταλλάσσω ινσταγκραμ φβ κτλ ❤️ με πολύ χαρα 🫶

Κ γωωωωωωωω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Hometest αλλά νομίζω είναι ίδια στη λογική 

Έτσι ήταν το δικό μου one step 11η μέρα από το θετικό ωορρηξίας.

 

IMG_20230208_071138.thumb.jpg.0c2c122a1feb5c8409119885a5c14df8.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Έτσι ήταν το δικό μου one step 11η μέρα από το θετικό ωορρηξίας.

 

IMG_20230208_071138.thumb.jpg.0c2c122a1feb5c8409119885a5c14df8.jpg

Εσενα εχει μια ελαφριά κοκκινίλα … εμενα δν ειχε ούτε σημερα… πάντως σημερα τσέκαρα επεξεργασμένα το προχθεσινό το χθεσινό και το σημερινό έχουν όλα γραμμή η οποία σιγα σιγα φαίνεται κάπως πιο παχιά …. Ουυυυυυφ ειμαι να σκάσω 😖😖 δεν ξέρω…. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εσενα εχει μια ελαφριά κοκκινίλα … εμενα δν ειχε ούτε σημερα… πάντως σημερα τσέκαρα επεξεργασμένα το προχθεσινό το χθεσινό και το σημερινό έχουν όλα γραμμή η οποία σιγα σιγα φαίνεται κάπως πιο παχιά …. Ουυυυυυφ ειμαι να σκάσω 😖😖 δεν ξέρω…. 

Για θύμησε μου πόσες μέρες μετά την ωορρηξία είσαι...έχω μνηνη χρυσόψαρου σχωρατε με 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Έτσι ήταν το δικό μου one step 11η μέρα από το θετικό ωορρηξίας.

 

IMG_20230208_071138.thumb.jpg.0c2c122a1feb5c8409119885a5c14df8.jpg

Αααχχχ ένα τέτοιο ονειρεύομαι αυτόν τον μηνααααα❤️❤️❤️ το βλέπω και μου τρέχουν τα σαλιαααα 🤤🤤🤤🤤🤤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...