Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Τωρα περνω αντισυλληπτικά και σε μια βδομάδα ξεκινώ τις ενέσεις για καταστολή, και αργότερα τις ενέσεις για διέγερση. Θα κάνω το μακρύ πρωτόκολλο. Θα είναι μακρύς ο δρόμος 🤣 δεν είναι για να έρθει γρήγορα αυτό το σπορακιιιι μουυυ αλλα ας έρθει και ας περιμένω ακόμη λίγους μήνες. Αν όλα πανε καλά θα γίνει η ωοληψια αρχές Μαίου μου είπαν.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!! Να πάνε όλα καλά!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Τωρα περνω αντισυλληπτικά και σε μια βδομάδα ξεκινώ τις ενέσεις για καταστολή, και αργότερα τις ενέσεις για διέγερση. Θα κάνω το μακρύ πρωτόκολλο. Θα είναι μακρύς ο δρόμος 🤣 δεν είναι για να έρθει γρήγορα αυτό το σπορακιιιι μουυυ αλλα ας έρθει και ας περιμένω ακόμη λίγους μήνες. Αν όλα πανε καλά θα γίνει η ωοληψια αρχές Μαίου μου είπαν.

Καλή επιτυχία εύχομαι να πάνε όλα καλά   υπομονή θέλει και όλα θα γίνουν σιγά σιγά 

και σε λίγο καιρό θα κρατάς στα χέρια σου ένα θετικό τεστ  💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σημεραααα και αυριοοοοο αφού είναι πιο σκουρο το τεστακι 🤞 συνεχισεεεε τις ζουζουνιες🥰

Θα τον ξεζουμισω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP μην σκέφτεσαι πόσο χρόνο έχεις ακόμα σκέψου ότι είσαι ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου και όλα θα πάνε τελεια ! Θετικές σκέψεις να κάνεις μόνο 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@marinaP με το καλό η διαδικασία εξωσωματικής!!! 🙏 Καλή επιτυχία εύχομαι!!!

 

Κορίτσια με έπιασε ένας δυνατός πόνος από κάτω.. Σαν σουβλιες και ξάπλωσα τώρα.. Μακάρι να είναι εμφύτευση και ας πονάω 🙏☺️ 

 

Κορίτσι μου και αυτό είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης 🙏 ξεκουράσου❤️ ποτέ θα κανεις τεστακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες παρά πολυυυυυ!!

Αποψε θα παω στην Αγία Μαρίνα εχει αγρυπνία,θα  ανάψω ένα κεράκι για όλες,η Αγιά Μαρίνα να μας στείλει το μωράκι μας, και για όσες το έχουν ήδη στη κοιλίτσα τους να σας το προσέχει η Αγία ♥️ και όσες θέλετε σε προσωπικό μήνυμα αν θέλετε στείλτε μου τα ονόματα σας να σας γράψω στην παράκληση 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι να αρχίσουν αύριο που μπαίνει ο νέος μήνας και τα νέα τεστάκια…Εγώ πήγα γιατρό..14+3 σήμερα…Από συμπτώματα το μόνο που έχω από την ένατη εβδομάδα είναι διάσπαρτες αναγούλες μέσα στην ημέρα..τίποτα άλλο…σε δυο εβδομάδες θα με ξαναδεί..Μ.Πέμπτη δηλαδή…Ο εμβρυολόγος είχε πει στην αυχενική αγόρι, ο γιατρούλης μου το είδε κορίτσι.…😅..ας είναι ό,τι θέλει λέω…🥰..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια εύχομαι να αρχίσουν αύριο που μπαίνει ο νέος μήνας και τα νέα τεστάκια…Εγώ πήγα γιατρό..14+3 σήμερα…Από συμπτώματα το μόνο που έχω από την ένατη εβδομάδα είναι διάσπαρτες αναγούλες μέσα στην ημέρα..τίποτα άλλο…σε δυο εβδομάδες θα με ξαναδεί..Μ.Πέμπτη δηλαδή…Ο εμβρυολόγος είχε πει στην αυχενική αγόρι, ο γιατρούλης μου το είδε κορίτσι.…😅..ας είναι ό,τι θέλει λέω…🥰..

Τελειααααα τώρα ξεαγχωσου.. Πάτε μια χαρά και με το καλό να το πάρετε αγκαλιά 🙏😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες παρά πολυυυυυ!!

Αποψε θα παω στην Αγία Μαρίνα εχει αγρυπνία,θα  ανάψω ένα κεράκι για όλες,η Αγιά Μαρίνα να μας στείλει το μωράκι μας, και για όσες το έχουν ήδη στη κοιλίτσα τους να σας το προσέχει η Αγία ♥️ και όσες θέλετε σε προσωπικό μήνυμα αν θέλετε στείλτε μου τα ονόματα σας να σας γράψω στην παράκληση 🙏🏻

Κι εγώ θα πάω σήμερα στον ακάθιστο ύμνο.. Θα ανάψω κεράκι για όλες μας!! Η Αγία μας που έχουμε το όνομα της είναι θαυματουργή ❤️❤️  βοήθεια μας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια εύχομαι να αρχίσουν αύριο που μπαίνει ο νέος μήνας και τα νέα τεστάκια…Εγώ πήγα γιατρό..14+3 σήμερα…Από συμπτώματα το μόνο που έχω από την ένατη εβδομάδα είναι διάσπαρτες αναγούλες μέσα στην ημέρα..τίποτα άλλο…σε δυο εβδομάδες θα με ξαναδεί..Μ.Πέμπτη δηλαδή…Ο εμβρυολόγος είχε πει στην αυχενική αγόρι, ο γιατρούλης μου το είδε κορίτσι.…😅..ας είναι ό,τι θέλει λέω…🥰..

Με το καλό κορίτσι μου 

γερο να είναι και ας ειναι ότι θέλει αρα μέχρι την β επιπέδου θα έχετε ένα ερωτηματικό για το φύλο 

εγω πιστεύω τον γιατρό σου ότι θα ειναι κοριτσάκι 💕 

Και εμένα στην εξέταση μετά την αυχενική μου είπε μάλλον κορίτσι ο γιατρός μου και ήταν κορίτσι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες παρά πολυυυυυ!!

Αποψε θα παω στην Αγία Μαρίνα εχει αγρυπνία,θα  ανάψω ένα κεράκι για όλες,η Αγιά Μαρίνα να μας στείλει το μωράκι μας, και για όσες το έχουν ήδη στη κοιλίτσα τους να σας το προσέχει η Αγία ♥️ και όσες θέλετε σε προσωπικό μήνυμα αν θέλετε στείλτε μου τα ονόματα σας να σας γράψω στην παράκληση 🙏🏻

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μουυυυυ🙏🙏🙏🙏 εμένα με λένε Ελενα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια εύχομαι να αρχίσουν αύριο που μπαίνει ο νέος μήνας και τα νέα τεστάκια…Εγώ πήγα γιατρό..14+3 σήμερα…Από συμπτώματα το μόνο που έχω από την ένατη εβδομάδα είναι διάσπαρτες αναγούλες μέσα στην ημέρα..τίποτα άλλο…σε δυο εβδομάδες θα με ξαναδεί..Μ.Πέμπτη δηλαδή…Ο εμβρυολόγος είχε πει στην αυχενική αγόρι, ο γιατρούλης μου το είδε κορίτσι.…😅..ας είναι ό,τι θέλει λέω…🥰..

Όλα πανε υπεροχα κορίτσι μου❤️❤️❤️❤️μακρυά το άγχος τωρααα και απόλαυσε την κοιλιτσα σου🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κι εγώ θα πάω σήμερα στον ακάθιστο ύμνο.. Θα ανάψω κεράκι για όλες μας!! Η Αγία μας που έχουμε το όνομα της είναι θαυματουργή ❤️❤️  βοήθεια μας🙏

Βοήθεια μας κορίτσι μου σε ευχαριστούμε πολύ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Βοήθεια μας κορίτσι μου σε ευχαριστούμε πολύ❤️❤️❤️

Τώρα δεν έχεις ραντεβού με τον γιατρό; Περιμένουμε νέα σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Τώρα δεν έχεις ραντεβού με τον γιατρό; Περιμένουμε νέα σου 😊

Μόλις γυρησα και επειδη είναι νωρίς ακόμη δεν θα κάνω ωορρηξια όμως πολύ πιθανόν το ωάριο που θα μεγαλώσει για ωορρηξια θα είναι από την δεξια ωοθηκη . Θα πάω πάλι την Τετάρτη να με δει για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια και μου είπε ότι μετά τις γιορτές θα με ξεκινήσει glucophage. Δεν μου το δίνει από τώρα γτ λέει με το φαγητό που θα φάω το Πάσχα μπορεί να μου κάνει διάρροιες όποτε μετά το Πάσχα θα το ξεκινήσω . Επίσης μου είπε ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε και την σαλπιγγογραφια αλλά όχι ακόμη! Επίσης μου είπε ότι δεν υπάρχει ακόμη λογος να πάμε για εξωσωματικη! 
ΥΓ: δεν δέχτηκε να τον πληρώσουμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μόλις γυρησα και επειδη είναι νωρίς ακόμη δεν θα κάνω ωορρηξια όμως πολύ πιθανόν το ωάριο που θα μεγαλώσει για ωορρηξια θα είναι από την δεξια ωοθηκη . Θα πάω πάλι την Τετάρτη να με δει για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια και μου είπε ότι μετά τις γιορτές θα με ξεκινήσει glucophage. Δεν μου το δίνει από τώρα γτ λέει με το φαγητό που θα φάω το Πάσχα μπορεί να μου κάνει διάρροιες όποτε μετά το Πάσχα θα το ξεκινήσω . Επίσης μου είπε ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε και την σαλπιγγογραφια αλλά όχι ακόμη! Επίσης μου είπε ότι δεν υπάρχει ακόμη λογος να πάμε για εξωσωματικη! 
ΥΓ: δεν δέχτηκε να τον πληρώσουμε 😊

Τέλεια!!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μόλις γυρησα και επειδη είναι νωρίς ακόμη δεν θα κάνω ωορρηξια όμως πολύ πιθανόν το ωάριο που θα μεγαλώσει για ωορρηξια θα είναι από την δεξια ωοθηκη . Θα πάω πάλι την Τετάρτη να με δει για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια και μου είπε ότι μετά τις γιορτές θα με ξεκινήσει glucophage. Δεν μου το δίνει από τώρα γτ λέει με το φαγητό που θα φάω το Πάσχα μπορεί να μου κάνει διάρροιες όποτε μετά το Πάσχα θα το ξεκινήσω . Επίσης μου είπε ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε και την σαλπιγγογραφια αλλά όχι ακόμη! Επίσης μου είπε ότι δεν υπάρχει ακόμη λογος να πάμε για εξωσωματικη! 
ΥΓ: δεν δέχτηκε να τον πληρώσουμε 😊

Γιατί σου ξεκινάει Glycophage, εννοώ σου είπε συγκεκριμένα που θα βοθήσει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλεια!!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου 🙏

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι 🙏❤️ περιμενουμε εσενα για τεστακι σε λίγες μέρες💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μόλις γυρησα και επειδη είναι νωρίς ακόμη δεν θα κάνω ωορρηξια όμως πολύ πιθανόν το ωάριο που θα μεγαλώσει για ωορρηξια θα είναι από την δεξια ωοθηκη . Θα πάω πάλι την Τετάρτη να με δει για να δούμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια και μου είπε ότι μετά τις γιορτές θα με ξεκινήσει glucophage. Δεν μου το δίνει από τώρα γτ λέει με το φαγητό που θα φάω το Πάσχα μπορεί να μου κάνει διάρροιες όποτε μετά το Πάσχα θα το ξεκινήσω . Επίσης μου είπε ότι κάποια στιγμή θα κάνουμε και την σαλπιγγογραφια αλλά όχι ακόμη! Επίσης μου είπε ότι δεν υπάρχει ακόμη λογος να πάμε για εξωσωματικη! 
ΥΓ: δεν δέχτηκε να τον πληρώσουμε 😊

Γιατί δεν είναι η ώρα για σαλπιγγογραφια σου εξήγησε; Πόσο καιρό προσπαθείτε θυμησε μου; Τα glucophage σε τι βοηθάνε;

Πολλές οι απορίες μου✌️😁😁

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Γιατί σου ξεκινάει Glycophage, εννοώ σου είπε συγκεκριμένα που θα βοθήσει ;

Δεν μου είπε το γιατί! Θα τον ρωτήσω την Τετάρτη που θα ξαναπάω και  θα μου δώσει οδηγίες ποτέ να τα ξεκινήσω κτλ! Έχω διαβάσει ότι βοηθάει στην υπερινσουλιναιμια που έχω λόγω συνδρόμου πολυκυστικών το οποίο είναι ένα εμπόδιο για συλληψη και επισης βοηθάει στο να μικρύνει ο κύκλος και να σταθεροποιηθεί αλλά και στην ωορρηξια ! Θα ρωτήσω την Τετάρτη και θα σας πω🙏 νομίζω τα έπαιρνε παλια και η @Elli13 αν μπορεί να μας πει πληροφορίες 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Γιατί δεν είναι η ώρα για σαλπιγγογραφια σου εξήγησε; Πόσο καιρό προσπαθείτε θυμησε μου; Τα glucophage σε τι βοηθάνε;

Πολλές οι απορίες μου✌️😁😁

 

Από ότι κατάλαβα θέλει να δει πως θα πάω και με τα glucofage και αν δεν ..να με στείλει για σαλπιγγογραφια ! Τον ρώτησε και ο Δικος μου αν θέλει να κάνει κάποια εξέταση και αυτός και του είπε ότι δεν χρειάζεται και ότι το σπερμα του είναι καλό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Γιατί δεν είναι η ώρα για σαλπιγγογραφια σου εξήγησε; Πόσο καιρό προσπαθείτε θυμησε μου; Τα glucophage σε τι βοηθάνε;

Πολλές οι απορίες μου✌️😁😁

 

Για το glucofage απάντησα στην @marinamanoulitsaκαι για σίγουρες πληροφορίες θα μάθω την Τετάρτη από τον γιατρό που θα ξαναπάω για να με δει ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Από ότι κατάλαβα θέλει να δει πως θα πάω και με τα glucofage και αν δεν ..να με στείλει για σαλπιγγογραφια ! Τον ρώτησε και ο Δικος μου αν θέλει να κάνει κάποια εξέταση και αυτός και του είπε ότι δεν χρειάζεται και ότι το σπερμα του είναι καλό 😊

Πιστεύω δεν θα προλάβεις καν να το πάρεις το χάπι θα σε προλάβει το μωράκι σου.. έχω προαίσθημα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Πιστεύω δεν θα προλάβεις καν να το πάρεις το χάπι θα σε προλάβει το μωράκι σου.. έχω προαίσθημα ❤️

Αχχχχ μακαριιιιιιιιιιιιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️ όσο περνάει ο καιρός αγχώνομαι γτ ο Δικος μου θα φεύγει συνέχεια το καλοκαίρι και δεν θα μπορούμε να έρθουμε σε επαφές τις γόνιμες κάθε μήνα 🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Για το glucofage απάντησα στην @marinamanoulitsaκαι για σίγουρες πληροφορίες θα μάθω την Τετάρτη από τον γιατρό που θα ξαναπάω για να με δει ☺️

Ξέχασα να σου απαντήσω για το ποσό καιρό προσπαθούμε 😂 6 μήνες εντατικά με παρακολούθηση ωορρηξιας και άλλους δυο μήνες πριν μόνοι μας χωρίς να ξερω ποτέ κάνω ωορρηξια! Σύνολο 8 μήνες δλδ 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...