Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα δεν αντεξα κι έκανα ένα τεστ αλλά βλέπω μια σκιά εκτός αν είμαι κατά φαντασιαν🤣🤣🤣 μίλησα με την μαια μου κι μου είπε ότι με βάση την ωορρηξια μου θα περιμένω περίοδο 4/1 .σας βάζω μια φώτο να μου πείτε γνώμη για το τεστ

20221230_105035.jpg

Την βλέπω και γω την γραμμουλα την αχνή ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα δεν αντεξα κι έκανα ένα τεστ αλλά βλέπω μια σκιά εκτός αν είμαι κατά φαντασιαν🤣🤣🤣 μίλησα με την μαια μου κι μου είπε ότι με βάση την ωορρηξια μου θα περιμένω περίοδο 4/1 .σας βάζω μια φώτο να μου πείτε γνώμη για το τεστ

20221230_105035.jpg

Κι εγώ πιστεύω την βλέπω! Κάνε ένα και αύριο με τα πρώτα πρωινά! Είναι πρώιμης ανίχνευσης το τεστ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα δεν αντεξα κι έκανα ένα τεστ αλλά βλέπω μια σκιά εκτός αν είμαι κατά φαντασιαν🤣🤣🤣 μίλησα με την μαια μου κι μου είπε ότι με βάση την ωορρηξια μου θα περιμένω περίοδο 4/1 .σας βάζω μια φώτο να μου πείτε γνώμη για το τεστ

20221230_105035.jpg

Καλημέρα. είναι κ αρκετά νωρίς βέβαια αλλά την βλέπω και εγώ την γραμμή :) μακάρι κορίτσι μου να μας πεις τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Κι εγώ πιστεύω την βλέπω! Κάνε ένα και αύριο με τα πρώτα πρωινά! Είναι πρώιμης ανίχνευσης το τεστ ε;

Ναιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα δεν αντεξα κι έκανα ένα τεστ αλλά βλέπω μια σκιά εκτός αν είμαι κατά φαντασιαν🤣🤣🤣 μίλησα με την μαια μου κι μου είπε ότι με βάση την ωορρηξια μου θα περιμένω περίοδο 4/1 .σας βάζω μια φώτο να μου πείτε γνώμη για το τεστ

20221230_105035.jpg

Σου εύχομαι ολόψυχα αυτή η σκιά να γίνει γραμμή και η γραμμή μωράκι ❤️περιμένουμε νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/12/2022 at 2:06 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω το στήθος μου είναι πολύ μαλακό σημαίνει ότι δεν έχω γάλα; Η αλήθεια τις πρωινές ώρες έχω περισσότερο από ότι το βράδυ το βλέπω. Στην ψευδοθηλη αλλά είναι πολύ μαλακό π η θηλή μ βουλιάζει καποιες φορες κ το μωρό κλαιει γιατί δε τα καταφέρνει να ρουφήξει… 

Κορίτσι μου και εμένα μαλακό είναι το στήθος μου.. όταν έχω ώρες να θηλάσω πχ το βράδυ που κοιμάται εκεί σκληραίνει κάπως γιατί γεμίζει με γαλα και υπάρχουν φορές που την ξυπνάω για να φαει για να μην κάνω γρομπαλακια τα οποία πονάνε αρκετά και δεν φεύγουν εύκολα τα άτιμα 😋

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα δεν αντεξα κι έκανα ένα τεστ αλλά βλέπω μια σκιά εκτός αν είμαι κατά φαντασιαν🤣🤣🤣 μίλησα με την μαια μου κι μου είπε ότι με βάση την ωορρηξια μου θα περιμένω περίοδο 4/1 .σας βάζω μια φώτο να μου πείτε γνώμη για το τεστ

20221230_105035.jpg

Εγώ κορίτσι δεν βλέπω δεύτερη γραμμή. Το έκανα και αρνητικό και πάλι δεν δείχνει κάτι. Προφανώς και εύχομαι να με διαψεύσεις αλλά είναι ειλικρινά ΠΟΛΥ νωρίς για να αυξηθεί η χοριακη και να δείξει αποτέλεσμα. 

167240909589904165.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

κορίτσια μου καλημέρα δεν αντεξα κι έκανα ένα τεστ αλλά βλέπω μια σκιά εκτός αν είμαι κατά φαντασιαν🤣🤣🤣 μίλησα με την μαια μου κι μου είπε ότι με βάση την ωορρηξια μου θα περιμένω περίοδο 4/1 .σας βάζω μια φώτο να μου πείτε γνώμη για το τεστ

20221230_105035.jpg

Κάτι αχνό φαίνεται μπορεί να είναι θετικό τεστ ίσως να είναι και αυτήν η αναθεματισμένη γραμμή εξατμίσεις αλλά εύχομαι να είναι θετικό και σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα να είναι το πρωτοχρονιάτικο σου δώρο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Πάντως είσαι αξία θαυμασμού να θηλάζεις δίδυμα αλήθεια! Εγώ ένα έχω κ ώρες ώρες σκέφτομαι να το σταματήσω…άρα έχω γάλα κάτι πίνει το μωρό μου 

Τα θήλασα μέχρι 7.5 μηνών. Όλα γίνονται κορίτσι μου με λίγη θέληση κ επιμονή!! Ναι εννοείται ότι έχεις γάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ κορίτσι δεν βλέπω δεύτερη γραμμή. Το έκανα και αρνητικό και πάλι δεν δείχνει κάτι. Προφανώς και εύχομαι να με διαψεύσεις αλλά είναι ειλικρινά ΠΟΛΥ νωρίς για να αυξηθεί η χοριακη και να δείξει αποτέλεσμα. 

167240909589904165.jpeg

έχεις δικιοοο πως το έκανες αυτό??θέλω κι εγω🤣 μακαρι να είναι όντως νωρίς κι να δείξει την επόμενη βδομάδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Με το καλό ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες κ στις οικογένειες μας υγεία κ φουσκωμένες κοιλίτσες!!💙❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/12/2022 at 2:06 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω το στήθος μου είναι πολύ μαλακό σημαίνει ότι δεν έχω γάλα; Η αλήθεια τις πρωινές ώρες έχω περισσότερο από ότι το βράδυ το βλέπω. Στην ψευδοθηλη αλλά είναι πολύ μαλακό π η θηλή μ βουλιάζει καποιες φορες κ το μωρό κλαιει γιατί δε τα καταφέρνει να ρουφήξει… 

Ραφαελα μου γλυκια να σου ζηρσει το μωρακι σου!! Να ειναι παντα υγιες,τυχερο και δυνατο!  δεν ξερω τι σημαινει αυτο με το μαλακο στηθος νομιζω ειναι νορμαλ αλλα θα σου γραψω γρηγορα εμπειρα μου, δεν σου εχω γραψει νεα μου αλλα περασα ψυχολογικα εφιαλτη με θηλασμο, Ηθελα παρα πολυ να θηλασω αλλα ταιζα το μωρο για ωρες και μετα ουρλιαζε και ετρωγε τα χερια του και εδειχνε ξεκαθαρα οτι πειναει. Πηρα συμβουλους θηλασμου, παιδιατρο κλπ εκανα τα παντα, ημουν και  χαλια ψυχολογικα αλλα οτι και να εκανα το γαλα μου δεν ηταν αρκετο, Ετσι αναγκαστικα να ξεκινησω μικτη διατροφη και τωρα πλεον κατεληξα να δινω πολυ περισσοτερο φορμουλα αποτι θηλασμο δυστυχως...  Και δυστυχψς εχω τεραστιο θεμα με κολικους μωρου. Βεβαια φταιει πολυ και μαιευτηριο που εκανα κακη αρχη με φουρμουλα. Τελος παντων επειδη με εφαγε και εμενα αυτη η ανησυχια νομιζω οτι εαν τρωει μωρακι αρκετα θα το κρινεις απο πανες, ποσες εχει τη μερα κλπ και απο βαρος με παιδιατρο. Εαν χανει βαρος οπωςεχανε το δικο μου, θα πρεπει να δωσεις παραπανω φορμουλα. Εαν θες καποια συμβουλη ρωτησε με γιατι λογω συμβουλων θηλασμου, τα εχω ολα προσφατα! Σημαντικο πανως ειναι να χρησιμοποιεις θηλαστρο οσο μπορεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/12/2022 at 4:24 ΜΜ, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Μάλλον εγώ κ ο άντρας μου κολλήσαμε κορονοιο, αν κ δεν βγήκε θετικό τεστ είχαμε επαφή με κρούσμα κ σήμερα όλα τα συμπτώματα. Μεταξύ άλλων κ πυρετό. Ήθελα την γνώμη σας για το κατά ποσο επηρεάζει το σπερμα ο πυρετός γιατί έχω ακούσει διαφορά. Πριν 3 βδομαδες είχε γρίπη ο άντρας μ κ ανέβαζε πάλι πυρετό αλλά έπαιρνε συνεχώς χάπια για να μην ανεβεί πάνω από 37.5. Προσέχαμε τόσο πολύ για να μην κολλήσουμε φέτος που προσπαθούμε για μωρό !! Ούτε που βγαίναμε οριακά!! Κ το θέμα είναι ότι σε 1.5 μήνα έχουμε πάλι σπερμοδιαγραμμα, καθώς κάνει κ θεραπεία με βιταμίνες. Αυτά, συγγνώμη για την αρνητική ενέργεια, απλά είμαι να σκάσω απ το πρωί! 

Καλημερα κοριτσι μου, ναι επηρεαζεται το σπερμοδιαγραμμα στο λεω γιατι ειχαμε κι εμεις θεμα με σπερμα και καναμε καποιες φορες εξετασεις οποτε καλο ειναι να αφησεις ενα τριμηνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά σε όλες κορίτσια μου! Με υγεία και ευτυχία και μόνο χαρές και έρωτα!
Ας πάρει ένα άλλο κορίτσι τη σκυτάλη για το νέο θέμα και να είναι φουλ τυχερή για όλες μας!
@Nandia- κορίτσι μου τι κάνεις;; Κοντεύεις και εσύ! Μπες να μας πεις τα νέα σου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή χρονιά σε όλες κορίτσια μου! Με υγεία και ευτυχία και μόνο χαρές και έρωτα!
Ας πάρει ένα άλλο κορίτσι τη σκυτάλη για το νέο θέμα και να είναι φουλ τυχερή για όλες μας!
@Nandia- κορίτσι μου τι κάνεις;; Κοντεύεις και εσύ! Μπες να μας πεις τα νέα σου! 

 

Καλή χρονιά σε όλες, εύχομαι ολόψυχα υγεία και ευτυχία σε εσάς και τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Το νέο έτος να μας φέρει όσο το δυνατόν περισσότερα χαμόγελα, χαρούμενες στιγμές και πολλή πολλή αγάπη ❤️ Οι εγκυουλες της παρέας να υποδεχτούν υγιή και όμορφα μωράκια στην αγκαλιά τους, όσες προσπαθούν εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα ένα θετικό τεστ/ μια μεγάλη χοριακη, και μια ιδιαίτερη αγκαλιά σε όλες όσες αυτές τις μέρες πονάμε και κλαίμε κρυφά, όταν κανείς δεν μας βλέπει. Σε όλες τις γυναίκες, που έχουμε ένα αγκάθι και ματώνει την πληγή μας καθημερινά, σε όλες όσες μάταια προσπαθούμε να βρούμε λόγο να χαμογελάσουμε. Είμαι σίγουρη ότι έχουμε πολλούς λόγους να είμαστε ευτυχισμένες, και θα γίνουμε γιατί μας αξίζει!! Καλή χρονιά 🎉💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια σε ολες με υγεια! Μακαρι το 2023 να γεμισουμε μωρακια!!! Ευχομαι τα καλυτερα σε καθε μια απο εσας! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια με υγεία αγάπη χαρά και πολλά πολλά χαμόγελα το νέο έτος να μας φέρει ότι επιθυμούμε για εμάς και τις οικογένειες μας 💕🌸

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια! Εύχομαι σε όσες κοπέλες προσπαθούν, το νέο έτος να τους φέρει το πολυπόθητο θετικό τεστακι!!! Να είστε καλά και μην σταματατε να προσπαθείτε! Στις εγκυουλες της παρέας ευχομαι το 2023 να μας φέρει τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας υγιή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και καλη χρονια ευχομαι σε ολες!!με υγεια πανω απ ολα και με το καλο αυτο που επιθυμει συντομα να της το φερει το 2023!!!

εκανα τεστ πρωϊμης ανιχνευσης ,σημερα και χθες..ειναι να αδιαθετησω σε 3 ημερες.

νομιζω πως βλεπω μια αχνη γραμμη που ιιιιισα φαινεται.δεν ξερω...ισως να ειναι ιδεα μου επειδη λαχταρουσα να ξεκινησει ετσι το ετος για μενα και τον αντρα μου.

ακου τις γνωμες σας1.thumb.png.6f3816df82faba4cef13966eb4dd883a.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλησπερα και καλη χρονια ευχομαι σε ολες!!με υγεια πανω απ ολα και με το καλο αυτο που επιθυμει συντομα να της το φερει το 2023!!!

εκανα τεστ πρωϊμης ανιχνευσης ,σημερα και χθες..ειναι να αδιαθετησω σε 3 ημερες.

νομιζω πως βλεπω μια αχνη γραμμη που ιιιιισα φαινεται.δεν ξερω...ισως να ειναι ιδεα μου επειδη λαχταρουσα να ξεκινησει ετσι το ετος για μενα και τον αντρα μου.

ακου τις γνωμες σας1.thumb.png.6f3816df82faba4cef13966eb4dd883a.png

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή χρονιά!

Βλέπω και εγώ μια σκιά 🫶 κανε ακόμη ένα σε 3 μέρες για σιγουριά. Στο εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου ο νέος χρόνος να στο φέρει.

Και σε όλες μας το 2023 να μας φέρει στην αγκαλιά μας οτι πιο πολύ λαχταρούμε 🤍  μα πάνω από όλα να έχουμε αυτό που οι περισσότεροι το θεωρούν δεδομένο. Την ΥΓΕΊΑ μας κορίτσια μου. Χωρίς αυτήν τίποτα δεν έρχεται... Και πολλή πολλή αγάπη στις καρδιές μας🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η efakii είπε:

κοριτσια καλησπερα και καλη χρονια ευχομαι σε ολες!!με υγεια πανω απ ολα και με το καλο αυτο που επιθυμει συντομα να της το φερει το 2023!!!

εκανα τεστ πρωϊμης ανιχνευσης ,σημερα και χθες..ειναι να αδιαθετησω σε 3 ημερες.

νομιζω πως βλεπω μια αχνη γραμμη που ιιιιισα φαινεται.δεν ξερω...ισως να ειναι ιδεα μου επειδη λαχταρουσα να ξεκινησει ετσι το ετος για μενα και τον αντρα μου.

ακου τις γνωμες σας1.thumb.png.6f3816df82faba4cef13966eb4dd883a.png

Καλή χρονιά κορίτσι! Κι εγώ έχω την εντύπωση ότι κάτι βλέπω. Κάνε πάλι σε κάνα 2 μέρες, θα δείξει καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...