Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

Καλό μήνα! 

Καλές γιορτές! Με υγεία και ευτυχία για όλο τον κόσμο. Μακάρι η μαγεία των γιορτών να εξαφάνιζε το κακό από παντού. Ίσως αν το ευχηθούμε με όλη μας την καρδιά, όπως τα παιδιά, να το καταφέρουμε. 

@Raf123 @Nandia- @Lacostaki @marinamanoulitsa @Froufro @MyElpida @Tinasardin8689 @efakii  @evaioan @Hopemumtobe

@kaounmar @Antonia2 @Ευάγγελοςτ

Ταγκαρετε και άλλα κορίτσια γιατί είμαι από κινητό και δεν μπορώ να τις θυμηθώ όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 55 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα! 

Καλές γιορτές! Με υγεία και ευτυχία για όλο τον κόσμο. Μακάρι η μαγεία των γιορτών να εξαφάνιζε το κακό από παντού. Ίσως αν το ευχηθούμε με όλη μας την καρδιά, όπως τα παιδιά, να το καταφέρουμε. 

@Raf123 @Nandia- @Lacostaki @marinamanoulitsa @Froufro @MyElpida @Tinasardin8689 @efakii  @evaioan @Hopemumtobe

@kaounmar @Antonia2 @Ευάγγελοςτ

Ταγκαρετε και άλλα κορίτσια γιατί είμαι από κινητό και δεν μπορώ να τις θυμηθώ όλες! 

Καλό μήνα κορίτσια, να έχουμε καλές γιορτές και ό,τι επιθυμουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!! 🎄🎅

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ!!

@misofeggaro TI ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!! 🎄🎅

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! 

Μήπως είναι πολύ νωρίς βρε κοριτσάκι μου; Ο γιατρός ποτέ σου είπε να κάνεις τεστ η χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Pepe le pew είπε:

Μήπως είναι πολύ νωρίς βρε κοριτσάκι μου; Ο γιατρός ποτέ σου είπε να κάνεις τεστ η χοριακη; 

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5/12...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΟΤΩΜΑ.ΟΘΤΕ ΚΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ 8Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ!! 

ΕΧΩ ΚΑΜΠΟΣΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ULTROGESTAN.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5/12...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΟΤΩΜΑ.ΟΘΤΕ ΚΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ 8Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ!! 

ΕΧΩ ΚΑΜΠΟΣΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ULTROGESTAN.

Δεν έχω κάνει ποτέ δεν γνωρίζω. Απλά νομίζω ότι βιάστηκες λιγάκι. Και αυτό το αρνητική ίσως σε στεναχωρεί χωρίς λόγο. Μακάρι να έχει γίνει το θαυματακι σου!! Και να το δείξει το επόμενο τεστακι σου. Μην μπαίνεις στην διαδικασία (τα λέω για να τα ακούω και εγώ) να κάνεις τεστ νωρίτερα από την αναμμένομενη περιοδο γιατί μπορεί να δείξει λανθασμένο αποτελέσμα και να είσαι όντως εγκυουλα και να φανεί λίγο αργότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μου νέα λοιπόν τον έχω  αποδεκάτισει τον καλό μου σε καθημερινη επαφή 🤣  

Χτες μίλησα με την γιατρό για τον πόνο που σας έγραψα στο προηγούμενο θέμα και μου είπε ότι λόγικα είναι η ωορρηξία μου κι για αυτό πόνεσα τόσο πολύ κατά την διάρκεια της επαφής και αν μου ξανά συμβεί να μιλήσουμε. (Πολύ νωρίς όμως έκανα ωορρηξία στην 12 μέρα! Βέβαια ο κύκλος μου πια είναι 25-27 μέρες) αντε να δούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!! 🎄🎅

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ!!

@misofeggaro TI ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! 

και εγώ έχω να πω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς. Για να ανέβει η χοριακή πρέπει να έχει γίνει σύλληψη και εμφύτευση και να εχουν περάσει μερικε΄ς μέρες... αρα μην απογοητεύεσαι βρε καλό μου. Έλα πάρε λίγο από την μαγεία των γιορτών, δεν θα σε ξεχάσει ο άγιος βασίλης, θα δεις ❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! 

@Pepe le pew ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΟΤΕ ΠΕΦΤΕΙ??

Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΙ ΕΠΑΦΕΣ ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 5/12...ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΟΤΩΜΑ.ΟΘΤΕ ΚΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΞΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ 8Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΝ!! 

ΕΧΩ ΚΑΜΠΟΣΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ULTROGESTAN.

Πάντως κάτι που έχω καταλάβει εγώ, είναι πως δεν υπάρχουν συμπτώματα. Δηλαδή κάθε μήνα σε εμένα πχ είναι διαφορετικός κ το αποτέλεσμα ίδιο, οπότε πιστεύω πως και χωρίς σύμπτωμα η έκπληξη θα γίνει και θα είναι και ωραιότερη! Στο εύχομαι από καρδιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!! 🎄🎅

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΗΣ!!

@misofeggaro TI ΟΜΟΡΦΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟ! 

Αγάπη μήπως ήταν νωρίς για τεστ; Εγώ θα ευχηθώ σύντομα ευ΄χάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Αγάπη μήπως ήταν νωρίς για τεστ; Εγώ θα ευχηθώ σύντομα ευ΄χάριστα!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΛΙ ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΤΡΕΦΩ ΙΔΙΑΤΕΡΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ...ΠΑΝΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΑΝΕΠΙΤΥΧΕΙΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ...ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ... ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ???ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!! 

@Pepe le pew ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΟΤΕ ΠΕΦΤΕΙ??

Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΕΙ ΕΠΑΦΕΣ ΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ .... 

Η μία προσπαθεί να ενθαρρύνει την άλλη ώστε να καταφέρουμε  αυτό που όλες θέλουμε!!! Εγώ Οκτώβριο εκανα τεστακια βρήκα τις γόνιμες μου είχα επαφές απλά είχα ελάχιστες. Αυτές τις μέρες έκανα τεστακια μέχρι και την Δευτέρα τα οποία έβγαιναν αρνητικά. Τελείωσαν (δεν τα υπόλογισα σωστά) παραγγειλα αλλά λόγω κακοκαιρίας θα παραλάβω σήμερα το μεσημέρι. Οπότε Τρίτη Τετάρτη δεν έκανα τεστ είχα όμως επαφές. Ο κύκλος μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν έχει αλλάξει και έχει μειωθεί από τις 28-30 σε 24-27 μέρες. Οπότε κάνω νωρίτερα και τις ωορρηξίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια δεν το πιστευω μολις εκανα τεστ κοβιντ - γριπης γιατι απο χθες νιωθω καπως... και βγηκε θετικο στον κοβιντ ....τι ξενερωμα ειναι αυτο?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΛΙ ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΤΡΕΦΩ ΙΔΙΑΤΕΡΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ...ΠΑΝΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΑΝΕΠΙΤΥΧΕΙΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ...ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ... ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ???ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.

Εγώ είμαι στη 17η εβδομάδα αισίως, ήταν μα κα΄νουμε εμβρυομεταφορά αλλά τελικά ήρθε φυσική σύλληψη! Έχουμε ένα θεματάκι στην κινητικότητα για αυτό μπηκαμε στο κομμάτι της εξωσωματικής και για να μην περνάει ο καιρός! Μακάρι όλα να συνεχίσουν έτσι! Σου εύχομαι σύντομα χαρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

αχ κοριτσια δεν το πιστευω μολις εκανα τεστ κοβιντ - γριπης γιατι απο χθες νιωθω καπως... και βγηκε θετικο στον κοβιντ ....τι ξενερωμα ειναι αυτο?!

Περαστικά! Να ξεκουράζεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η efakii είπε:

αχ κοριτσια δεν το πιστευω μολις εκανα τεστ κοβιντ - γριπης γιατι απο χθες νιωθω καπως... και βγηκε θετικο στον κοβιντ ....τι ξενερωμα ειναι αυτο?!

χαχα το έπαθα στον κύκλο του σεπτε΄μβρη, εκείνη την ημέρα περίμενα περίοδο και είχα θετικό τεστ κοβιντ τελικά.,
Περαστικά, ξεκούραση, βιταμίνες, ζεστά, αποχρεμπτικά, και όλα θα πάνε καλα΄. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Καλές γιορτές να έχουμε! Εύχομαι αυτός ο μήνας να χαρίσει μωράκια σε όλες τις κοιλιτσες!

@misofeggaro τέλειο το ποιηματάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

αχ κοριτσια δεν το πιστευω μολις εκανα τεστ κοβιντ - γριπης γιατι απο χθες νιωθω καπως... και βγηκε θετικο στον κοβιντ ....τι ξενερωμα ειναι αυτο?!

Περαστικά βρε κορίτσι εμένα εδώ και ένα μήνα με ταλαιπωρει ένα κρυολόγημα έχω πάρει ένα σωρό φάρμακα και μόλις τα σταμάτησα υποτροπιάσα ξανά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Εγώ είμαι στη 17η εβδομάδα αισίως, ήταν μα κα΄νουμε εμβρυομεταφορά αλλά τελικά ήρθε φυσική σύλληψη! Έχουμε ένα θεματάκι στην κινητικότητα για αυτό μπηκαμε στο κομμάτι της εξωσωματικής και για να μην περνάει ο καιρός! Μακάρι όλα να συνεχίσουν έτσι! Σου εύχομαι σύντομα χαρές!!!

με το καλο κοριτσι μου!!!ευχομαι να εχεις μια υπεροχη ηρεμη εγκυμοσυνη!!

γινονται θαυματα τελικα!! αυτα διαβαζω και χαιρομαι πραγματικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μολες για τα περαστικα !!!

εγω ημουν τη προηγουμενη βδομαδα αρρωστη και κρατησε παρα πολλες μερες...δεν προλαβα να συνελθω ,κ τσοουυυυπ ο κοβιντ!!!

με την σαλπιγγοραφια σου @misofeggaro τι εγινε??την εκανες?πως βγηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια μολες για τα περαστικα !!!

εγω ημουν τη προηγουμενη βδομαδα αρρωστη και κρατησε παρα πολλες μερες...δεν προλαβα να συνελθω ,κ τσοουυυυπ ο κοβιντ!!!

με την σαλπιγγοραφια σου @misofeggaro τι εγινε??την εκανες?πως βγηκε?

Την έκανα ναι. Μια χαρά βγήκε! Οπότε αυτό το μήνα δώσαμε πόνο και φυσιολογικά 😂😝😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...