Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γράμμα θα στείλω στον Άγιο Βασίλη χαρά να φέρει σε όλα τα χείλη. Αυτόν το Δεκέμβρη κάθε λαμπάκι να γίνει το φως για ένα μωράκι. 🎄🎅🥂🎉👶


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κ εσύ ότι επιθυμείς ❤️Δεν το πιστεύω ότι συνέβη αυτό το θαύμα!! Δεν έχω μιλήσει θα πάρω τηλέφωνο αύριο.. είμαι ακόμα σε σόκ. Νομίζω ότι έχω καταλάβει λάθος κ το ξανακοιταω για να είμαι σίγουρη... Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω πόσο κάνουν να βγουν...  λείπει κ ο άντρας μου θα έρθει Σάββατο κ θέλω να κρατηθώ να του το πω όταν γυρίσει!!! Γιατί από το τηλ είναι αλλιώς! Κ μου το είπε ότι ήθελε αυτό δώρο Χριστουγέννων!! 

Αχ σε καταλαβαίνω! Κρατιέμαι κι εγώ να του το πω από κοντά την Παρασκευή γιατί είμαστε σε απόσταση λογω δουλειάς . Δεν περνάνε οι μέρες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 525
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα κ έκανα τεστ νωρίτερα. Μετά από 1 χρόνο και είδα το πρώτο μου θετικό τεστ. Μου φέρατε όντως μπεμπεδοσκονη,🥰. Γενικά είμαι κλειστός άνθρωπος κ εσείς κατευθείαν με βοηθήσατε όταν σας έστειλα μήνυμα. Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Το έκανα κ περίμενα να δω αρνητικό να μου φύγει από το μυαλό γιατί είχα αρκετούς πόνους περιόδου, κ εμφανίστηκε θετικό κ απλά το κοιτούσα! 

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!! ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κ εσύ ότι επιθυμείς ❤️Δεν το πιστεύω ότι συνέβη αυτό το θαύμα!! Δεν έχω μιλήσει θα πάρω τηλέφωνο αύριο.. είμαι ακόμα σε σόκ. Νομίζω ότι έχω καταλάβει λάθος κ το ξανακοιταω για να είμαι σίγουρη... Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω πόσο κάνουν να βγουν...  λείπει κ ο άντρας μου θα έρθει Σάββατο κ θέλω να κρατηθώ να του το πω όταν γυρίσει!!! Γιατί από το τηλ είναι αλλιώς! Κ μου το είπε ότι ήθελε αυτό δώρο Χριστουγέννων!! 

Τέλεια κορίτσι! Θα του κάνεις το καλύτερο δώρο! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η efakii είπε:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!! ΤΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου εύχομαι κ σε σένα ότι καλύτερο!!! Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα... Μετά από τόσο καιρό δεν το πιστεύω ότι είδα θετικό τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Τέλεια κορίτσι! Θα του κάνεις το καλύτερο δώρο! Μια τελειομηνη εγκαταστάσεις σου εύχομαι!

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Εύχομαι ότι καλύτερο κ σε σένα!!!! Τώρα σκέφτομαι πως θα του το πω!! Μάλλον δωράκι κάτω από το δέντρο 🌲🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα κ έκανα τεστ νωρίτερα. Μετά από 1 χρόνο και είδα το πρώτο μου θετικό τεστ. Μου φέρατε όντως μπεμπεδοσκονη,🥰. Γενικά είμαι κλειστός άνθρωπος κ εσείς κατευθείαν με βοηθήσατε όταν σας έστειλα μήνυμα. Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Το έκανα κ περίμενα να δω αρνητικό να μου φύγει από το μυαλό γιατί είχα αρκετούς πόνους περιόδου, κ εμφανίστηκε θετικό κ απλά το κοιτούσα! 

Πριν πέσω για ύπνο είπα να ρίξω μια ματιά στο site να δω τι κάνετε κορίτσια και είδα αυτό το ποστ. Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα cat μου. Συγχαρητήρια εύχομαι όλα να πάνε τέλεια. Το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων για εσένα και τον άντρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Πριν πέσω για ύπνο είπα να ρίξω μια ματιά στο site να δω τι κάνετε κορίτσια και είδα αυτό το ποστ. Χαίρομαι τόσο πολύ για σένα cat μου. Συγχαρητήρια εύχομαι όλα να πάνε τέλεια. Το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων για εσένα και τον άντρα σου...

Σε ευχαριστώ πολύ annita μου!!! Εύχομαι το ίδιο δώρο κ σε σένα κ ότι άλλο επιθυμείς ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... Κουραστική εβδομάδα πολύ αυτή 🥴 😔 άρχισε ο  μικρός το Σάββατο με πυρετό.. Μετά πήγαμε στην παιδίατρο Κυριακή.. Μας λέει γρίπη ειναι και όντως ήταν γιατί κάναμε self test για γρίπη και βγήκε θετικό.. Υπάρχουν και αυτά πλέον!! Μετά συνέρχεται ο μικρός και αρχίζει ο μεγάλος. 

Και τώρα έχω τον άλλο μου γιο σπίτι.. Κόλλησε και ο άντρας μου.. Εγώ ακόμα κρατάω Δόξα Τω Θεώ μην πέσω και εγώ και ποιος θα φέρνει το σπίτι βόλτα μετά;;;; όλα εγώ τα κάνω μόνη μου.. 

Και έχω πιεστεί πολύ ψυχολογικα.. Οπότε είμαι άρρωστα με φθείρει πολύ... Χαλιέμαι απίστευτα...

Τώρα περιμένω να γίνουμε ΚΑΛΑ Παραμονή Χριστουγέννων να φτιάξουμε τα Μελομακάρονα μας με τα παιδιά.. 😊

Αυτά τα νέα μου... Φιλιά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Κουραστική εβδομάδα πολύ αυτή 🥴 😔 άρχισε ο  μικρός το Σάββατο με πυρετό.. Μετά πήγαμε στην παιδίατρο Κυριακή.. Μας λέει γρίπη ειναι και όντως ήταν γιατί κάναμε self test για γρίπη και βγήκε θετικό.. Υπάρχουν και αυτά πλέον!! Μετά συνέρχεται ο μικρός και αρχίζει ο μεγάλος. 

Και τώρα έχω τον άλλο μου γιο σπίτι.. Κόλλησε και ο άντρας μου.. Εγώ ακόμα κρατάω Δόξα Τω Θεώ μην πέσω και εγώ και ποιος θα φέρνει το σπίτι βόλτα μετά;;;; όλα εγώ τα κάνω μόνη μου.. 

Και έχω πιεστεί πολύ ψυχολογικα.. Οπότε είμαι άρρωστα με φθείρει πολύ... Χαλιέμαι απίστευτα...

Τώρα περιμένω να γίνουμε ΚΑΛΑ Παραμονή Χριστουγέννων να φτιάξουμε τα Μελομακάρονα μας με τα παιδιά.. 😊

Αυτά τα νέα μου... Φιλιά 😘

Περαστικά σου εύχομαι κορίτσι μου. Άντε να αναρρώσει γρήγορα ο γιός σου για να κάνετε όμορφα Χριστούγεννα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Περαστικά σου εύχομαι κορίτσι μου. Άντε να αναρρώσει γρήγορα ο γιός σου για να κάνετε όμορφα Χριστούγεννα 

Ευχαριστώ κοπέλα μου!!! Καλά Χριστούγεννα και σε εσάς... 💓 Καλά Χριστούγεννα να έχουμε όλες και το νέο έτος να φέρει πολλά μωράκια σε όσες το επιθυμούμε 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η vou.95 είπε:

ουαααουυυυ!! συγχαρητηριαααα @cat12❤️ Σου ευχομαι να πανε ολα καλα !! εγω εκανα τεστ στην 6η μερα καθυστερησης για να μην απογοητευτω χαχα. εκανα απλως την χοριακη την αλλη μερα το πρωι δηλαδη στην 7η μερα απλα για να σιγουρεψω πως δεν ειναι λαθος το τεστ . ηταν 947 η χοριακη(εκει μου ειπαν να κανω μερα παρα μερα μεχρι να παω στο γιατρο,δεν εκανα γιατι δεν ηθελα να μπω σε διαδικασια αγχους ) . πηγα μετα απο μια εβδομαδα στο γιατρο , μου ειπε δεν χρειαζοταν καν να κανω ...αλλοι βεβαια γιατροι ζητανε και επαναληψη ισα για να στην γραψουν και να πληρωσεις ή γιατι συνεργαζονται με τα μικροβιολογικα . και οπως μου ειπε βλεπουμε και απο τον υπερηχο αν μεγαλωνει η οχι το εμβρυο.
συνηθως οταν πας πρωινες ωρες το μεσημερι βγαινουν τα αποτελεσματα αλλα εγω ζηταω παντα απαντηση  με ιμειλ που βγαινουν  την ιδια μερα παντα ...Ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ευκοληηη χωρις κουραση εμετους κτλ κτλ κτλ ❤️❤️❤️ 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυυυ, 🥰 κ εσύ ότι επιθυμείς ❤️❤️❤️ τώρα μόλις πήρα τα αποτελέσματα της χοριακης!! Γράφει 881,70 φαντάζομαι είναι καλό κ από ότι βλέπω κ εσύ είχες λίγο παραπάνω!! Τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυυυ, 🥰 κ εσύ ότι επιθυμείς ❤️❤️❤️ τώρα μόλις πήρα τα αποτελέσματα της χοριακης!! Γράφει 881,70 φαντάζομαι είναι καλό κ από ότι βλέπω κ εσύ είχες λίγο παραπάνω!! Τώρα περιμένω τηλέφωνο από τον γιατρό!!

Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι?

Κανονικά με βάση ημερολογίου ήταν να αδιαθετησω χθες κ εγώ έκανα χοριακη το χθες πρωί.. στην ουσία δεν είχα καθυστέρηση... Τι να πω δεν ξέρω είχα περίεργο κύκλο τους τελευταίους μήνες. Έχω μπερδευτεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Σιγουρα τεραστιος αριθμος , σε ποια μερα καθυστερησης το εκανεες ? ❤️ λογικα την εβδομαδα των χριστουγεννων η την επομενη θα ζητησει να σε δει ❤️ 

Θεωρείται μεγάλος αριθμός? Έκανα σπίτι τεστ μια μέρα πριν την καθυστέρηση με βάση του ημερολογίου που έχω στο κινητό κ βγήκε θετικό.. κ χθες ήταν κανονικά να αδιαθετησω κ το πρωί έκανα την χοριακη. Το έχω χάσει με τις μέρες. Αλλά εάν το πάω με κύκλο μέσο όρο 28 ημερών έκανα την χοριακη την μέρα που περίμενα περίοδο... Το μόνο που ξέρω από τα τεστ ωορρηξίας είχα νωρίτερα ωορηξια... Στις 6 αντί στις 8 του μήνα.. καταμπερδευτηκα 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εχθές έκανα τον υπέρηχο που ζητάει η επιτροπή στη βιοϊατρική και εκεί που μου τον έκανε ο γιατρός με ρωτάει αν ειμαι στη μέση του κύκλου και του λέω όχι σε 7 μέρες περιμένω περίοδο με κοίταξε απορημένος τον είδα ότι κοιτούσε και τον υπέρηχο όλο απορία αλλά δεν μου είπε κάτι κι εγώ δεν ρώτησα γιατί νόμιζα ότι θα μου τα εξηγούσε μετά αλλά τελικά δεν μου είπε τίποτα... Τι μπορεί να είδε και να νόμιζε ότι είμαι στη μέση του κύκλου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κανονικά με βάση ημερολογίου ήταν να αδιαθετησω χθες κ εγώ έκανα χοριακη το χθες πρωί.. στην ουσία δεν είχα καθυστέρηση... Τι να πω δεν ξέρω είχα περίεργο κύκλο τους τελευταίους μήνες. Έχω μπερδευτεί...

Καλημέρα cat. είναι μεγάλος αριθμός για πριν την καθυστέρηση και λέω μήπως είναι διδυμακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα cat. είναι μεγάλος αριθμός για πριν την καθυστέρηση και λέω μήπως είναι διδυμακια ;)

Αλήθεια???? Έχω κληρονομικό η αλήθεια κ από τις δύο οικογένειες των γονιών μου!!! Μου είχαν πει ότι η εγώ η η αδελφή μου παίζει να το κληρονομουσαμε. Δλδ πόσο περίπου έπρεπε να είναι ο αριθμός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vou.95 είπε:

ειναι μια χαρα η αυξηση αν σκεφτεις εγω ειχα περιπου τοσο την 7η μερα. αλλα αφου εκανες νωριτερα ωορρηξια θα εγινε κ η συλληψη νωρις ...μην σε ενοχλουν καθολου , σημασια εχει οτι εισαι εγκυουλαααα ❤️ Συγχαρητηριαααα , περιμενουμε να κανεις τον υπερηχοοο ❤️ 

Μήπως έγινε όπως λες η σύλληψη πιο νωρίς!!! Αχ σε ευχαριστώ πολύ!!! ❤️❤️❤️Πόσο θα πρέπει να είναι ο αριθμός της χοριακης για τον πρώτο υπέρηχο??? Δεν με έχει πάρει κ ο γιατρός ακόμα να ξέρω κ τι γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Δεν ξερω αν υπαρχει συγκεκριμενος αριθμος . εμενα με ειδε την 5η εβδομαδα. το εμβρυο φαινοταν σαν μια σπιθα ! Του ειπα εχω κανει και χωριακη κ ηταν 947 . και μου λεει ουυυ παει για φανταρος χαχαχα . Δεν ακουσαμε καρδια τοτε αλλά την 7η εβδομαδα ! Τοτε ειδαμε τον σακο . οτι ειναι ενδομητριο και μεσα υπηρχε αυτη η σπιθουλααα!!!! Τελευταια περιοδο ποτε ειχες ? 

Σαν σπιθουλα ε? Τι τέλειο!! Είχα στις 24/11.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες κορίτσια μου!!

δεν είμαι καινούργια στο φόρουμ για κάποιο λόγο δεν λειτουργεί ο προηγούμενος λογαριασμός μου..είμαι ήδη μαμά ενός αγοριού 19 μηνών και ξεκίνησα προσπάθειες για 2ο παιδάκι εχθές πήγα για τεστ παπ όπου είχα κι ωορρηξια ένα τεράστιο αυγουλακι έτοιμο να σπάσει για να δούμε αν έγινε δουλίτσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 τέλεια η χοριακη! Όντως μεγάλο νούμερο, αλλά σχετικό είναι αυτό. Ο ρυθμος αύξησης τους νοιάζει. 5η εβδομάδα είχα πάει κι εγώ για πρώτο υπέρηχο και απλά είδαμε ένα σπορακι. Στην 7η ακούσαμε καρδούλα. Οπότε έχεις δρόμο ακόμα 😛

Εγώ κορίτσια πήγα χθες στη γιατρό μου για τον τρίτο υπέρηχο (9εβδομαδων +2). Ήταν ο πρώτος υπέρηχος που χάρηκα 😅 Γιατί πλέον φαίνεται πιο σχηματισμένο το έμβρυο και κουνούσε τα χεράκια του και τα ποδαράκια του! Ήταν μαγικό! Είναι 2,5 εκατοστά και είναι ήδη ένα μικροσκοπικό ανθρωπάκι. Ευτυχώς τα είδε όλα τέλεια η γιατρός και μια μικρή αποκόλληση που είχα έχει επουλωθεί. Τώρα σε 3 εβδομάδες πάμε για αυχενικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

@cat12 τέλεια η χοριακη! Όντως μεγάλο νούμερο, αλλά σχετικό είναι αυτό. Ο ρυθμος αύξησης τους νοιάζει. 5η εβδομάδα είχα πάει κι εγώ για πρώτο υπέρηχο και απλά είδαμε ένα σπορακι. Στην 7η ακούσαμε καρδούλα. Οπότε έχεις δρόμο ακόμα 😛

Εγώ κορίτσια πήγα χθες στη γιατρό μου για τον τρίτο υπέρηχο (9εβδομαδων +2). Ήταν ο πρώτος υπέρηχος που χάρηκα 😅 Γιατί πλέον φαίνεται πιο σχηματισμένο το έμβρυο και κουνούσε τα χεράκια του και τα ποδαράκια του! Ήταν μαγικό! Είναι 2,5 εκατοστά και είναι ήδη ένα μικροσκοπικό ανθρωπάκι. Ευτυχώς τα είδε όλα τέλεια η γιατρός και μια μικρή αποκόλληση που είχα έχει επουλωθεί. Τώρα σε 3 εβδομάδες πάμε για αυχενικη!

Με το καλό να πάνε όλα με το μωράκι σου!!! Πω πω όντως τώρα μου φαίνεται μακριά το 7 εβδομάδων μήπως μπορέσω να το δω κ εγώ αυτό το σπορακι!!! Φαίνονται τώρα τα ποδαράκια κ χεράκια? Πω πω πρέπει να είναι υπέροχη αίσθηση να το βλέπεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Με το καλό να πάνε όλα με το μωράκι σου!!! Πω πω όντως τώρα μου φαίνεται μακριά το 7 εβδομάδων μήπως μπορέσω να το δω κ εγώ αυτό το σπορακι!!! Φαίνονται τώρα τα ποδαράκια κ χεράκια? Πω πω πρέπει να είναι υπέροχη αίσθηση να το βλέπεις!!! 

Ε δεν διακρίνονται πολύ καλά αλλά όταν τα κουνάει το καταλαβαίνει 😅 Ναι έχεις δρόμο ακόμα... Εγώ στην αρχή μετρούσα τις μέρες 😅 Τώρα χαλάρωσα λίγο και ξεχνιέμαι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές έκανα τον υπέρηχο που ζητάει η επιτροπή στη βιοϊατρική και εκεί που μου τον έκανε ο γιατρός με ρωτάει αν ειμαι στη μέση του κύκλου και του λέω όχι σε 7 μέρες περιμένω περίοδο με κοίταξε απορημένος τον είδα ότι κοιτούσε και τον υπέρηχο όλο απορία αλλά δεν μου είπε κάτι κι εγώ δεν ρώτησα γιατί νόμιζα ότι θα μου τα εξηγούσε μετά αλλά τελικά δεν μου είπε τίποτα... Τι μπορεί να είδε και να νόμιζε ότι είμαι στη μέση του κύκλου;;

Στη μέση του κύκλου θεωρητικά είσαι στην ωορρηξία! Μήπως είδε αυγουλακι για ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/12/2022 at 3:29 ΜΜ, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια δεν άντεξα κ έκανα τεστ νωρίτερα. Μετά από 1 χρόνο και είδα το πρώτο μου θετικό τεστ. Μου φέρατε όντως μπεμπεδοσκονη,🥰. Γενικά είμαι κλειστός άνθρωπος κ εσείς κατευθείαν με βοηθήσατε όταν σας έστειλα μήνυμα. Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα!!! Το έκανα κ περίμενα να δω αρνητικό να μου φύγει από το μυαλό γιατί είχα αρκετούς πόνους περιόδου, κ εμφανίστηκε θετικό κ απλά το κοιτούσα! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ❤️❤️ Ο Άγιος Βασίλης ήρθε νωρις για σας ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...