Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος 🧚, το θερμόμετρο ανεβαίνει🌡️🔥 σπίτι του κανεις δεν μένει.🌅🏖️.. και το μόνο που απομένει τα νινακια μας να φέρνει ❣️🤰🤗


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσισ μου οπως εγραψα κα ιστη Ναντια ο ανδρας μου εχει κοβιντ, ξεσπιτωθηκα λοιπον και ηρθα στους γονεις μου,,.. Ελπιζω να γλιτωσα...

 Πριν πόσο καιρό είχε νοσήσει πάλι??? Περαστικά εύχομαι! Να μην έχεις κολλήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 405
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 14 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

 Πριν πόσο καιρό είχε νοσήσει πάλι??? Περαστικά εύχομαι! Να μην έχεις κολλήσει!

Κορίτσι μου πλέον δεν εχεις ανοσία γιατί κάθε φορά είναι άλλο στέλεχος κ γιατρους που ρώτησα δεν ήξεραν να απαντήσουν ποσό είμαστε ασφαλής να μην ξανά κολλήσουμε δλδ μπορεί να το κολλήσεις κ στο μήνα κ σε 2 μηνες κ σε 3 αλλά κ σε ένα χρόνο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

 Πριν πόσο καιρό είχε νοσήσει πάλι??? Περαστικά εύχομαι! Να μην έχεις κολλήσει!

Πριν 3 μηνες,,,, Εγω παλι μεχρι τωρα δεν ειχα κολλησει σιγουρα, εχω τσεκαρει αντισωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2022 at 9:34 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Κοίτα να δεις στο Αλέξανδρας είναι δωρεάν στο Έλενα ας πούμε πληρώνεις κάποιο ποσό 600 με 800 ευρώ απ όσο γνωρίζω και να σου πω την αλήθεια ούτε εγώ το ήξερα ότι είναι δωρεάν στο Αλέξανδρας εγώ πήγα αρχικά για να δουν το ιστορικό μου και να μου πουν πόσο θα κοστίσει και όταν μου είπαν για το prp ότι είναι γύρω στα 400 ευρώ ρώτησα πόσο θα κοστίσει η υπόλοιπη διαδικασία και μου είπαν μα σε εμάς δεν πληρώνεται τίποτα... Πείτε το καλέ λέω αυτά τα λέμε πρώτα απ ολα

Κορίτσι να σε ρωτήσω επειδή ενδιαφέρεται κ μια φίλη. Όταν λες προμηθευτη τι εννοείς; Τι θα αλλάξει δλδ φάρμακα; Κάποιο μηχάνημα; Γιατί είχα την εντύπωση ότι γίνεται σαν διαδικασία με τα αιμοπετάλια της ιδιας της γυναίκας. Δεν ξέρω κιόλας γιατί δεν εχω ψάξει το θέμα. Είναι δλδ μια επίσκεψη όλο κ ολο ή είναι κάποια θεραπεία που επαναλαμβάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2022 at 8:19 ΜΜ, ο/η Ria_L είπε:

Γεια σας κοριτσια!! Περασα και εγω πριν δυο εδομαδες.. τοτε ημουν στην 8η εβδομαδα! χθες ειδαμε το μωρακι και ηταν ολα τελεια! και οι αιματολογικες που εκανα ολες καλες!! Δεν επηρεαζει ευτυχως το μωρο.. μην αγχωνεσαι καθολου! Να κρατας ενυδατωμενο τον οργανισμο σου και να μην αφηνεις τον πυρετο να ανεβαινει πολυ!! Περαστικα σου ευχομαι και θα πανε ολα καλα!!

Ευτυχως δεν έκανα πολλη πυρετό ουτε έχω ιδιαίτερα συμπτώματα.. όσο για νερό συνέχεια πίνω 

 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναντια μου περαστικα σου! ευχομαι να το περασεις πολυ πολυ ελαφρα! Τι οδηγιες σου εδωσαν? Μπορει να τις χρειαστω συντομα γιατι ο ανδρας μου εχει κοβιντ παλι και εφυγα απο σπιτι αλλα δεν ξερω αν γλιτωσα

Ευτυχως το περνάω πολύ ήπια.. μου έδωσε το ντεκατρον προληπτικά για τα φλευγματα και όντως έχω λίγα και αν μου χρειαστεί αντιβίωση την αμοξιλ αλλά δεν το βλέπω να χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μια απορία.. φορούσα σερβιετακι και ιδρωσα πολυ χτες και σήμερα έχω φαγούρα από κάτω και λίγο πόνο όταν ξινομαι.. τι να κανω; δεν εχω κάψιμο στην τουαλέτα.. σταμάτησα τα σερβιετακια και πίνω πολλη νερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κάποιος μου κάνει πλάκα... 

IMG_20220722_191704.jpg

Μια χαρά φαίνεται η γραμμή!!! Πήγαινε αύριο για χοριακή! Μακάρι!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου μια απορία.. φορούσα σερβιετακι και ιδρωσα πολυ χτες και σήμερα έχω φαγούρα από κάτω και λίγο πόνο όταν ξινομαι.. τι να κανω; δεν εχω κάψιμο στην τουαλέτα.. σταμάτησα τα σερβιετακια και πίνω πολλη νερο

Εγώ βάζω και αυτό για την ευαίσθητη περιοχή γιατί έχω και εγώ υγρά αρκετά και φοράω σερβιετακι συνέχεια τα οποία ξέρω ότι δεν είναι ότι καλύτερο αλλά δεν γίνεται και διαφορετικά.. 2F859E69-E29B-46E7-96E3-6DB88A98C6C0.thumb.jpeg.42e7f8e78c820122b5d0c1e747dad0d3.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!! Κορίτσια άκυρο.. 😢Πήρα εχθές κι άλλα τεστ και το ένα το έκανα εχθές το βράδυ αρνητικό και το άλλο το  έκανα τώρα με πρωινά ουρα και βγήκε αρνητικό τελείως!!!! Βασικά μετά το αίμα που κράτησε λίγο έχω συμπτώματα ακόμα όπως πρησμένο στήθος, υγρά, πονακια περιόδου και λέω κάτσε να κάνω ένα τεστ... Το self clear έδειξε την γραμμούλα που είδατε.. Αλλά εχθές πήρα το iq hometest και δεν έδειξε τίποτα... Ειδικά σήμερα με πρωινά ουρα... Αρα ήταν περίοδος τελικά. Έλεος με τα ψευδως θετικά τεστ!!! 

Οπότε τώρα αναμένω ωορρηξία και πάμε για τον Αύγουστο να δούμε τι θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα!!!!! Κορίτσια άκυρο.. 😢Πήρα εχθές κι άλλα τεστ και το ένα το έκανα εχθές το βράδυ αρνητικό και το άλλο το  έκανα τώρα με πρωινά ουρα και βγήκε αρνητικό τελείως!!!! Βασικά μετά το αίμα που κράτησε λίγο έχω συμπτώματα ακόμα όπως πρησμένο στήθος, υγρά, πονακια περιόδου και λέω κάτσε να κάνω ένα τεστ... Το self clear έδειξε την γραμμούλα που είδατε.. Αλλά εχθές πήρα το iq hometest και δεν έδειξε τίποτα... Ειδικά σήμερα με πρωινά ουρα... Αρα ήταν περίοδος τελικά. Έλεος με τα ψευδως θετικά τεστ!!! 

Οπότε τώρα αναμένω ωορρηξία και πάμε για τον Αύγουστο να δούμε τι θα γίνει... 

Καλημερα κοριτσι μου! Αχ τι κριμα😰Παμε δυνατα για Αυγουστιατικο μωρακι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Ευτυχως δεν έκανα πολλη πυρετό ουτε έχω ιδιαίτερα συμπτώματα.. όσο για νερό συνέχεια πίνω 

 

Ευτυχως το περνάω πολύ ήπια.. μου έδωσε το ντεκατρον προληπτικά για τα φλευγματα και όντως έχω λίγα και αν μου χρειαστεί αντιβίωση την αμοξιλ αλλά δεν το βλέπω να χρειάζεται 

Μπραωο Ναντια μου πολυ χαιρομαι που το περνας ηπια! Να σου πω οσο πιο νωρις στην εγκυμιοσυνη τοσο πιο ηπια το περνας νομιζω, στο τριτο τριμηνο ισως λιγο πιο βαρυ σε καποιες γυναικες..

Περαστικα και παλι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου μια απορία.. φορούσα σερβιετακι και ιδρωσα πολυ χτες και σήμερα έχω φαγούρα από κάτω και λίγο πόνο όταν ξινομαι.. τι να κανω; δεν εχω κάψιμο στην τουαλέτα.. σταμάτησα τα σερβιετακια και πίνω πολλη νερο

Νομιζω ειναι απο σερβιετακια, εγω δεν τα συμπαθω καθολου, βγαλτα και αν συνεχισει μιλα με γιατρο μηπως εχεις κανεις μυκητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια μου μια απορία.. φορούσα σερβιετακι και ιδρωσα πολυ χτες και σήμερα έχω φαγούρα από κάτω και λίγο πόνο όταν ξινομαι.. τι να κανω; δεν εχω κάψιμο στην τουαλέτα.. σταμάτησα τα σερβιετακια και πίνω πολλη νερο

Γενικά να πλενεσαι μόνο με σαπουνακι κατάλληλο για ευαίσθητη περιοχή. Και εγώ της frezyderm  βάζω που είναι κατάλληλο για εγγυμοσυνη.  Φόρα για 2 μέρες βαμβακερά εσώρουχα χωρίς σερβιετακι και αν συνεχίσει να σου κάνει ο γιατρός κολπική καλλιέργεια. Είχα κολλήσει και εγώ λίγους μύκητες στον 6 ο μήνα . Έβαλα κρέμα και σε 6 μέρες είχανε περάσει όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες το βράδυ κορίτσια πρώτη φορά ένιωσα λόξυγκα στο μωρό. Θα τρελαθωωω ❤️❤️❤️ ξάπλωσα και άρχιζα να νιώθω στην κοιλιά χτύπους συστηματικούς ανα 3 δευτερόλεπτα. . έτσι κλικ..κλικ...κλικ. σας λέω τρελάθηκα δεν ήταν κλωτσιές. Ήταν με την ίδια δύναμη και ανεβοκατέβαινε η κοιλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χθες το βράδυ κορίτσια πρώτη φορά ένιωσα λόξυγκα στο μωρό. Θα τρελαθωωω ❤️❤️❤️ ξάπλωσα και άρχιζα να νιώθω στην κοιλιά χτύπους συστηματικούς ανα 3 δευτερόλεπτα. . έτσι κλικ..κλικ...κλικ. σας λέω τρελάθηκα δεν ήταν κλωτσιές. Ήταν με την ίδια δύναμη και ανεβοκατέβαινε η κοιλιά ❤️

Ναιιιιι το έχω και εγώ σε βίντεο από τα μωρά μουυυυυ!!!! Ειδικά ο μεγάλος μου είχε συχνά προς το τέλος!!!! ❤️❤️❤️ Και ακόμα και τώρα όταν το βλέπω έχει πολύ πλάκα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χθες το βράδυ κορίτσια πρώτη φορά ένιωσα λόξυγκα στο μωρό. Θα τρελαθωωω ❤️❤️❤️ ξάπλωσα και άρχιζα να νιώθω στην κοιλιά χτύπους συστηματικούς ανα 3 δευτερόλεπτα. . έτσι κλικ..κλικ...κλικ. σας λέω τρελάθηκα δεν ήταν κλωτσιές. Ήταν με την ίδια δύναμη και ανεβοκατέβαινε η κοιλιά ❤️

Κορίτσι μου μίλησε καλύτερα με τον γιατρό σου, γιατί μοιάζει με συσπάσεις αυτό που περιγράφεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου μίλησε καλύτερα με τον γιατρό σου, γιατί μοιάζει με συσπάσεις αυτό που περιγράφεις.

Όχι συσπασεις έχω πάθει. Δεν είναι το ίδιο. Στις συσπάσεις πόνεσα ήταν σαν σφάχτης. 

Αυτό ήταν πιο ψηλά.  Στον αφαλό κοντά. Και ήταν από το.μωρο μέσα. Το ένιωθα. Λόξυγκας μου είπανε όλοι ότι είναι και από αυτά που εχω διαβάσει κιόλας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Χθες το βράδυ κορίτσια πρώτη φορά ένιωσα λόξυγκα στο μωρό. Θα τρελαθωωω ❤️❤️❤️ ξάπλωσα και άρχιζα να νιώθω στην κοιλιά χτύπους συστηματικούς ανα 3 δευτερόλεπτα. . έτσι κλικ..κλικ...κλικ. σας λέω τρελάθηκα δεν ήταν κλωτσιές. Ήταν με την ίδια δύναμη και ανεβοκατέβαινε η κοιλιά ❤️

AXAXAXAXXAXAAX Πως εισαι κατα τα αλλα κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

AXAXAXAXXAXAAX Πως εισαι κατα τα αλλα κοριτσι μου?

Γενικά πλέον παίρνω χάπι για το στομάχι ανά δύο μέρες. 

Με έχει πιάσει το σύμπτωμα του τρίτου τριμήνου που χαλαρώνουν οι αρθρώσεις λόγω υψηλής ρελαξινης και πονάω στο ένα πόδι πολυ. Μέσα στον προσαγωγό. Κάποιες μέρες δεν μπορώ να πατήσω το πέλμα μου. Ούτε να περπατήσω. Είναι δύσκολο.θελει να ξαπλωσεις για να νιωσεις καλύτερα. .

Κατά τα άλλα όλα καλά. Την Δευτέρα έχω ντομπλερ και ανυπομονώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Γενικά πλέον παίρνω χάπι για το στομάχι ανά δύο μέρες. 

Με έχει πιάσει το σύμπτωμα του τρίτου τριμήνου που χαλαρώνουν οι αρθρώσεις λόγω υψηλής ρελαξινης και πονάω στο ένα πόδι πολυ. Μέσα στον προσαγωγό. Κάποιες μέρες δεν μπορώ να πατήσω το πέλμα μου. Ούτε να περπατήσω. Είναι δύσκολο.θελει να ξαπλωσεις για να νιωσεις καλύτερα. .

Κατά τα άλλα όλα καλά. Την Δευτέρα έχω ντομπλερ και ανυπομονώ πολύ. 

Θύμησε μου πότε γεννας;;;;και περιμένεις κορίτσι;;; καλά θυμάμαι;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραωο Ναντια μου πολυ χαιρομαι που το περνας ηπια! Να σου πω οσο πιο νωρις στην εγκυμιοσυνη τοσο πιο ηπια το περνας νομιζω, στο τριτο τριμηνο ισως λιγο πιο βαρυ σε καποιες γυναικες..

Περαστικα και παλι❤️

Ευχαριστώ πολύ ❤️

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Νομιζω ειναι απο σερβιετακια, εγω δεν τα συμπαθω καθολου, βγαλτα και αν συνεχισει μιλα με γιατρο μηπως εχεις κανεις μυκητες

Και εγώ υποψιάζομαι μύκητες.. το έβγαλα από χτες σήμερα δεν έχω τόσο πολλη φαγούρα.. αν δεν είμαι καλύτερα μέχρι την Δευτέρα θα την πάρω τηλ 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Χθες το βράδυ κορίτσια πρώτη φορά ένιωσα λόξυγκα στο μωρό. Θα τρελαθωωω ❤️❤️❤️ ξάπλωσα και άρχιζα να νιώθω στην κοιλιά χτύπους συστηματικούς ανα 3 δευτερόλεπτα. . έτσι κλικ..κλικ...κλικ. σας λέω τρελάθηκα δεν ήταν κλωτσιές. Ήταν με την ίδια δύναμη και ανεβοκατέβαινε η κοιλιά ❤️

Ο μεγάλος μου ήταν λαιμαργος..όλο λοξυγκας τον έπιανε..  ο μικρός ειδικευοταν στις κλωτσιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Θύμησε μου πότε γεννας;;;;και περιμένεις κορίτσι;;; καλά θυμάμαι;;;; 

Μπαίνω στον μήνα μου 27 Αυγούστου. Περιμενω κοριτσάκι ναι ❤️❤️

Τελική Πητ 30/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας.. σας είπα Ότο έχω φαγούρα χαμηλά και λίγο κάψιμο.. όχι όταν πάω τουαλέτα αλλά σήμερα είδα ότι έχω και κάτι ασπρα σαν αυθες.. τι κανω; κάπου διάβασα για πλυσεις με σόδα η αλατόνερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...