Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

❤️❤️❤️❤️🙏🙏 μακάρι κορίτσια να το ζήσουμε ολες είτε πρώτη φορά είτε 2η ή 3η ή 4η κάθε φορά είναι σαν πρώτη έτσι νομίζω
 

ενταξει καλή ήμουν 🤣🤣 η πιο ωραία χαχαχα 

ειμαι σιγουρη.. εισαι θεα μανα μου θεααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

❤️❤️❤️❤️🙏🙏 μακάρι κορίτσια να το ζήσουμε ολες είτε πρώτη φορά είτε 2η ή 3η ή 4η κάθε φορά είναι σαν πρώτη έτσι νομίζω
 

ενταξει καλή ήμουν 🤣🤣 η πιο ωραία χαχαχα 

Έτσι ακριβώς κάθε φορά είναι τόσο διαφορετική!! Είναι όντως μοναδικό συναίσθημα και μου έλειψε τοσοοο πολυυυυυ έχω να το νιώσω 7 χρόνια όσο είναι ο μικρός μου γιος δηλαδή 😁 μακάρι σύντομα να το νιώσουμε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Θα στολίσω με pampas grass αλλά όχι υπερβολές.... Θα σου στείλω φωτογραφίες 🥰

Εννοείται θα περιμένουμε φωτό από τη βάφτιση της μικρής Χρύσας ❤️❤️❤️💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα ξύπνησα τόσο γαλήνια, είδα ένα τόσο όμορφο όνειρο... Είδα ότι ήμουν στο πάτο ενός βαρελιού αλλά πολύ ψηλά ήταν η έξοδος σαν ασανσέρ ας πούμε.... Και βλέπω μετά ότι έκανα υπερηχο στο γιατρό και λέω γιατρέ "χτυπάει η καρδούλα του;;;" και λέει "ναι κοίτα εδώ είναι και αρκετά μεγαλούτσικο μια χαρά όλα", εγώ φοβόμουν να δω... Και ήμουν ακόμα στο πάτο του βαρελιού ανίκανη να ανέβω επάνω ένιωθα.. Και έρχεται ξαφνικά μια αντρική φιγουρα και σκύβει από πάνω μου και με φωνάζει" ηρέμησε θα στο φέρω εγώ το μωρό, μην ανησυχείς εσύ, μην κάνεις τιποτα, εγώ θα στο φέρω" και μετά είδα ότι ήμουν σπίτι μου και μπαίνει ο άντρας μου μέσα και μου λέει "ορίστε στο έφερα το μωρό" και πάω και βλέπω ήταν μέσα σε μια πετσέτα μια κούκλα με μακριά μαλλάκια!!! Και εκεί ξύπνησα... Αλλά ένιωσα τόσο όμορφα που ήρθε χωρίς να προσπαθήσω.... 

Τι σημαίνει αυτό λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα ξύπνησα τόσο γαλήνια, είδα ένα τόσο όμορφο όνειρο... Είδα ότι ήμουν στο πάτο ενός βαρελιού αλλά πολύ ψηλά ήταν η έξοδος σαν ασανσέρ ας πούμε.... Και βλέπω μετά ότι έκανα υπερηχο στο γιατρό και λέω γιατρέ "χτυπάει η καρδούλα του;;;" και λέει "ναι κοίτα εδώ είναι και αρκετά μεγαλούτσικο μια χαρά όλα", εγώ φοβόμουν να δω... Και ήμουν ακόμα στο πάτο του βαρελιού ανίκανη να ανέβω επάνω ένιωθα.. Και έρχεται ξαφνικά μια αντρική φιγουρα και σκύβει από πάνω μου και με φωνάζει" ηρέμησε θα στο φέρω εγώ το μωρό, μην ανησυχείς εσύ, μην κάνεις τιποτα, εγώ θα στο φέρω" και μετά είδα ότι ήμουν σπίτι μου και μπαίνει ο άντρας μου μέσα και μου λέει "ορίστε στο έφερα το μωρό" και πάω και βλέπω ήταν μέσα σε μια πετσέτα μια κούκλα με μακριά μαλλάκια!!! Και εκεί ξύπνησα... Αλλά ένιωσα τόσο όμορφα που ήρθε χωρίς να προσπαθήσω.... 

Τι σημαίνει αυτό λέτε; 

μηπως καποιος αγιος? παντως κατι προφητικο μου κανει.. και εγω πριν καιρο ειδα οτι κρατουσα ενα μωρο στην αγκαλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μηπως καποιος αγιος? παντως κατι προφητικο μου κανει.. και εγω πριν καιρο ειδα οτι κρατουσα ενα μωρο στην αγκαλια μου

Και εγώ αυτό σκέφτηκα!!! Μακάρι Παναγία μου έρχονται και άγιες μέρες, μακάρι να γίνει το θαύμα που όλες περιμένουμε ❤️ ναι το θυμάμαι ότι είχες δει και εσύ όνειρο!! Εσύ πότε περιμένεις;;; εγώ Σάββατο περιμένω. Εγώ Σαββατοκύριακο θα κάνω ένα τεστακι.. Για να δούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου γεια σας!!!! εχω χαθει τελειως γιατι εχω τρελη δουλεια στο γραφειο και δεν προλαβαινω να παρω ανασα. φανταστειτε μπηκα σε συναντηση στις 10μιση (θα κρατουσε μεχρι 1μιση) και 3μιση η ωρα τελειωσαμε...

πηξιμο τρελο!

@Raf123μου καλη επιτυχια για σημερα!!!! φορα οτι θες και οτι σε κανει να νιωθεις καλυτερα.. ειμαι κι εγω πολυ αναποφασιστη και σε καταλαβαινω!!!!! αν το ροζ σου φαινεται καπως, αστο για αλλη περισραση. μη σε "φορεσει"...

@lavieμοιαζει πολυ με αιμα εμφυτευσης!!! προσευχομαι να ειναι εισαι εγκυος και να πανε ολα τελεια!!!!🙏🙏🙏

@Κατεριναπαπσε νιωθω απιστευτα για τις ετοιμασιες του γαμου. κι εγω δε θελω να ψαξω τιποτα. απ τη μια ο μπαμπας και το χειρουργειο και απο την αλλη ο μη ερχομος του παιδιου, με ριχνουν πολυ. τι να κανουμε ομως;; πρεπει να ξεχαστουμε λιγο και να ανεβει η ψυχολογια...

@ΜαρίαΔημήτρηςπεραστικα σου κοριτσι μου!!

@marinamanoulitsa& @babyblue94 τελειο αυτο με τη σοδα. δεν το εχω κανει ποτε. μονο με χαμομηλι ειχα πλυθει οταν ειχα ταση για ουρολοιμωξη..

@Ευάγγελοςταν θυμαμαι καλα (ηταν πολλα τα μνματα) εκανες ετ ε;;; ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο χοριακης και να πανε ολα καλα!!! ο μικρουλης σου να αποκτησει 2 γερα αδερφακια και η ευτυχια σας να πολλαπλασιαστει!!!❤️❤️🤰

@Hopemumtobe& @Froufro σας στελνω την αγαπη μου!!!❤️

Σας φιλω ολες!!!!!😘😘😘

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα να έχουμε !!

 

Έτσι ακριβώς κορίτσι μου, όπως τα λες, θα σφίξουμε δόντια και θα τα κάνουμε όλα, δεν γίνεται διαφορετικά.. Καλή επιτυχία για το χειρουργείο του μπαμπά σου, ολα θα πάνε καλά,  να μας πείς νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτηκα!!! Μακάρι Παναγία μου έρχονται και άγιες μέρες, μακάρι να γίνει το θαύμα που όλες περιμένουμε ❤️ ναι το θυμάμαι ότι είχες δει και εσύ όνειρο!! Εσύ πότε περιμένεις;;; εγώ Σάββατο περιμένω. Εγώ Σαββατοκύριακο θα κάνω ένα τεστακι.. Για να δούμε... 

εγω περιμενω στις 15.. εχω μερες ακομα... απλα την τριτη το βραδυ ειδα στο σερβιετακι μου πολυ απαλο ροζ νομιζω ή μπορει απλα να ηταν απο τα υγρα το χρωμα γιατι πινω νεσκαφε και γινεται πιο εντονο το χρωμα.. ειχα κουραστη και πολυ ολη μερα την δευτερα και την τριτη.. πιστευω οτι καποιο λαθος κανω γιατι ουτε στο σκουπισμα ειχα κατι ουτε ξαναειδα σκουρο χρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ ακόμα χάλια είμαι. Τι στομάχι μου χάλια, κάνω εμετούς και ζαλάδα πολύ.

@marinamanoulitsa είδα και εγώ ένα περίεργο όνειρο προχθές, είχα γεννήσει ένα στρουμπουλο αγοράκι και με είχε πάρει τηλέφωνο ο μπαμπάς μου και μου έλεγε πως λυπάται που δεν μπορεί να έρθει να με δει. Το Σάββατο ο μπαμπάς μου κλείνει 4 χρόνια που έφυγε από κοντά μας.

@Nandia- εμείς πάμε μαζί αλλά μάλλον θα μου έρθει νωρίτερα γτ ωορρηξία κατάλαβα 30-31/3. Μακάρι να μην μας έρθει.

@Raf123 συγχαρητήρια για χθες κορίτσι μου. Είχες μαζί σου και το πιο καλό κοινό  τον άντρα σου!!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.
Σήμερα το απογευμα θα παω στο γιατρό να δούμε τα αυγουλάκια μου. Μακάρι να ανταποκρίθηκα καλά στο φάρμακο, μακάρι καποιο απο αυτά τα αυγουλάκια να είναι το παιδάκι μου ❤️ Έχω πολύ άγχος, και το φάρμακο παρόλο που το πήρα μόνο 5 μέρες με διέλυσε ψυχολογικά, νευρα πολλά, ημικρανίες ξαφνικές και κρίσεις πανικού... ουφφφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ ακόμα χάλια είμαι. Τι στομάχι μου χάλια, κάνω εμετούς και ζαλάδα πολύ.

@marinamanoulitsa είδα και εγώ ένα περίεργο όνειρο προχθές, είχα γεννήσει ένα στρουμπουλο αγοράκι και με είχε πάρει τηλέφωνο ο μπαμπάς μου και μου έλεγε πως λυπάται που δεν μπορεί να έρθει να με δει. Το Σάββατο ο μπαμπάς μου κλείνει 4 χρόνια που έφυγε από κοντά μας.

@Nandia- εμείς πάμε μαζί αλλά μάλλον θα μου έρθει νωρίτερα γτ ωορρηξία κατάλαβα 30-31/3. Μακάρι να μην μας έρθει.

@Raf123 συγχαρητήρια για χθες κορίτσι μου. Είχες μαζί σου και το πιο καλό κοινό  τον άντρα σου!!

 

 

 

και εγω θετικο τεστ ειδα 31.. κατι ηθελε να σου πει ο μπαμπας σου.. θα ερθει και το παιδακι 💖

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.
Σήμερα το απογευμα θα παω στο γιατρό να δούμε τα αυγουλάκια μου. Μακάρι να ανταποκρίθηκα καλά στο φάρμακο, μακάρι καποιο απο αυτά τα αυγουλάκια να είναι το παιδάκι μου ❤️ Έχω πολύ άγχος, και το φάρμακο παρόλο που το πήρα μόνο 5 μέρες με διέλυσε ψυχολογικά, νευρα πολλά, ημικρανίες ξαφνικές και κρίσεις πανικού... ουφφφ 

μακαρι και δειτε πολλα και τελεια αυγουλακια.. σου ευχομαι ολοψυχα καποιο απο αυτα να ειναι το παιδακι σου💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Θα στολίσω με pampas grass αλλά όχι υπερβολές.... Θα σου στείλω φωτογραφίες 🥰

αχ τρελαινομαι για τα pampas!!!! ετσι θελω και το στολισμο του γαμου μου!!!!!! ειναι τοσο ρομαντικα και με παστελ αποχρωσεις ειναι τρομερα!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ❤️❤️ Πωπω δεν ανοίγει το μάτι…κανονικά θα έπρεπε να μας δώσουν άδεια σήμερα 🤣🤣🤣

περασα πολύ ωραία!! Πήρα κ τον άντρα μ μαζί να αλλάξει λίγο να μη κάθεται μονος στο σπίτι!! Με έστησαν κάποιοι πελατες που δεν ήρθαν και στεναχωρεθηκα λίγο αλλά μου είπε ο μάνατζερ μ συμβαίνει!! Τελικά έβαλα το ροζ κορίτσια κ μου Έλεγαν και καποιες  αλλες συνάδελφοι από που το πήρα 🤣🤣🤣 

Στο Βέλγιο όταν ρώτησα τους ομιλητές δεν έχει τίποτα από κοβιντ! Ζουν ελεύθερα με τον κορονοιο…Οι άνθρωποι δεν μπορούσαν να βάλουν την μάσκα για πολύ ώρα!! Άσε που τους έδωσα μια ιδέα για το προϊόν και μ κάνει ο άνδρας μου «εσυ είσαι για πολύ ψηλά» 🤣🤣🤣 

η γυναίκα του μάνατζερ μ είναι εγκυος και όταν κλωτσούσε το μωράκι μ έβαλε το χέρι στη κοιλια της! Αχ τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια…μακάρι να το νιώσουμε σύντομα κ εμεις 🙏🙏

 

μπραβο ραφαελα μου που περασατε ωραια!!!!! χρειαζεται και λιγη καλοπεραση! να ξεχνιεται και ο αντρας σου απο την απωλεια που ειχαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα ξύπνησα τόσο γαλήνια, είδα ένα τόσο όμορφο όνειρο... Είδα ότι ήμουν στο πάτο ενός βαρελιού αλλά πολύ ψηλά ήταν η έξοδος σαν ασανσέρ ας πούμε.... Και βλέπω μετά ότι έκανα υπερηχο στο γιατρό και λέω γιατρέ "χτυπάει η καρδούλα του;;;" και λέει "ναι κοίτα εδώ είναι και αρκετά μεγαλούτσικο μια χαρά όλα", εγώ φοβόμουν να δω... Και ήμουν ακόμα στο πάτο του βαρελιού ανίκανη να ανέβω επάνω ένιωθα.. Και έρχεται ξαφνικά μια αντρική φιγουρα και σκύβει από πάνω μου και με φωνάζει" ηρέμησε θα στο φέρω εγώ το μωρό, μην ανησυχείς εσύ, μην κάνεις τιποτα, εγώ θα στο φέρω" και μετά είδα ότι ήμουν σπίτι μου και μπαίνει ο άντρας μου μέσα και μου λέει "ορίστε στο έφερα το μωρό" και πάω και βλέπω ήταν μέσα σε μια πετσέτα μια κούκλα με μακριά μαλλάκια!!! Και εκεί ξύπνησα... Αλλά ένιωσα τόσο όμορφα που ήρθε χωρίς να προσπαθήσω.... 

Τι σημαίνει αυτό λέτε; 

πω πω τρομερο ονειρο. συμφωνω με τη @Nandia- κι εγω νομιζω οτι ηταν προφητικο και ισως ειναι καποιος αγιος αυτη η ανδρικη φιγουρα...

ευχομαι μαρινα μου συντομα να εχεις θετικο τεστ και να μεγαλωσει κι αλλη η ευτυχια σας!!!!🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.
Σήμερα το απογευμα θα παω στο γιατρό να δούμε τα αυγουλάκια μου. Μακάρι να ανταποκρίθηκα καλά στο φάρμακο, μακάρι καποιο απο αυτά τα αυγουλάκια να είναι το παιδάκι μου ❤️ Έχω πολύ άγχος, και το φάρμακο παρόλο που το πήρα μόνο 5 μέρες με διέλυσε ψυχολογικά, νευρα πολλά, ημικρανίες ξαφνικές και κρίσεις πανικού... ουφφφ 

κοριτσι μου να μας στειλεις τα νεα σου!!!! ολα θα πανε καλα και συντομα θα ερθει το μωρακι σας!!!!!! πιστεψε το!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σε εσένα εύχομαι να έρθει γρήγορα ❤️

@ΜαρίαΔημήτρης ααα και εσένα προφητικο όνειρο, μάλλον ο μπαμπάς σου θέλει να σου στείλει μήνυμα 🤗

@misofeggaroμε@misofeggaroμε με το καλό να πάτε να δείτε τα αυγουλακια σας και σύντομα κάποιο από αυτά να γίνει το μωράκι σας 💕🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και σε εσένα εύχομαι να έρθει γρήγορα ❤️

@ΜαρίαΔημήτρης ααα και εσένα προφητικο όνειρο, μάλλον ο μπαμπάς σου θέλει να σου στείλει μήνυμα 🤗

@misofeggaroμε@misofeggaroμε με το καλό να πάτε να δείτε τα αυγουλακια σας και σύντομα κάποιο από αυτά να γίνει το μωράκι σας 💕🙏

 

Στις δύο τελευταίες παλινδρομες που είχα πάλι τον είχα δει στεναχωρημένο και μου έλεγε μην κλαίς. Επίσης άλλη μια φορά που είχα κάνει αίτηση για προαγωγή στην δουλειά μου ( δεν την πήρα βέβαια γιατί δεν είχα μέσον)  πάλι τον είχα δει στεναχωρημένο. 

Μακάρι να είναι μήνυμα από τον Ρουλη μου. Έτσι τον έλεγα χαϊδευτικά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζίφος... Ενα μόνο και έχει μεγαλώσει πολύ. Να αρχίσω επαφές, δεν θέλει να με ξαναδεί αυτο το μήνα, και αν αδιεθτησω να ξαναμιλήσουμε να αρχίσουμε άλλες μέρες παρακολούθηση. Και να του θυμίσω να δει κάτι στο ενδομητριο και την αριστερή ωοθήκη. 

Πώς θα τα πω αυτά στον άντρα μου; πως θα έχω όρεξη να κάνουμε έρωτα; εγώ δεν θέλω ούτε στο σπίτι να πάω καλά καλά. 

Γιατί;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Τζίφος... Ενα μόνο και έχει μεγαλώσει πολύ. Να αρχίσω επαφές, δεν θέλει να με ξαναδεί αυτο το μήνα, και αν αδιεθτησω να ξαναμιλήσουμε να αρχίσουμε άλλες μέρες παρακολούθηση. Και να του θυμίσω να δει κάτι στο ενδομητριο και την αριστερή ωοθήκη. 

Πώς θα τα πω αυτά στον άντρα μου; πως θα έχω όρεξη να κάνουμε έρωτα; εγώ δεν θέλω ούτε στο σπίτι να πάω καλά καλά. 

Γιατί;; 

Γιατί βρε κορίτσι;; Μια χαρά είναι το ένα!! Μην απογοητεύεσαι βρε και δεν δίνεις τον καλύτερό σου εαυτό! Όλα είναι θέμα διάθεσης. Να το πιστεύεις!!

Ένα κι εγώ και είμαι πολύ αισιόδοξη. Πόσο είναι το ωαριάκι σου; Εμένα γύρω στα 17.

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Γράφει το τεστ ωορρηξίας ότι πρέπει να περάσουν 4 ώρες από την προηγούμενη ούρηση για να είναι έγκυρο το τεστ. Εγώ που δεν κρατιέμαι με τίποτα 4 ώρες χωρίς τουαλέτα τι κάνω; Κάνω τεστ μόνο το πρωί; Να πριν είχα πάει στις 6:30, τώρα θα σκάσω αν δεν ξαναπάω! Ο γιατρός είπε ότι είναι πιθανή η ωορρηξία το σαββατοκύριακο. Πάντα κι εγώ σαββατοκύριακο πρέπει να πέφτω και να μην ξέρω; Αμάν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στις δύο τελευταίες παλινδρομες που είχα πάλι τον είχα δει στεναχωρημένο και μου έλεγε μην κλαίς. Επίσης άλλη μια φορά που είχα κάνει αίτηση για προαγωγή στην δουλειά μου ( δεν την πήρα βέβαια γιατί δεν είχα μέσον)  πάλι τον είχα δει στεναχωρημένο. 

Μακάρι να είναι μήνυμα από τον Ρουλη μου. Έτσι τον έλεγα χαϊδευτικά.

Είναι ωραίο συναίσθημα να νιώθεις ότι είναι κοντά σου σε όλα ο μπαμπάκας σου ακόμη κι από εκεί ψηλά! Να μείνεις πολύ γρήγορα έγκυος και να τον νιώθεις κοντά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Τζίφος... Ενα μόνο και έχει μεγαλώσει πολύ. Να αρχίσω επαφές, δεν θέλει να με ξαναδεί αυτο το μήνα, και αν αδιεθτησω να ξαναμιλήσουμε να αρχίσουμε άλλες μέρες παρακολούθηση. Και να του θυμίσω να δει κάτι στο ενδομητριο και την αριστερή ωοθήκη. 

Πώς θα τα πω αυτά στον άντρα μου; πως θα έχω όρεξη να κάνουμε έρωτα; εγώ δεν θέλω ούτε στο σπίτι να πάω καλά καλά. 

Γιατί;; 

Ποσο ειναι το  ωαριο σου κοριτσι μου και ποσα περιμενε ο γιατρος? Αν θυμαμαι καλα εκανες κλομιφαινη, ισως δοκιμασεις το αλλο χαπι την επομενη φορα το femara? Το εχω μονο ακουστα αλλα εμενα αυτο μου ειχαν προτεινει οχι κλομιφαινη.  Σε καθε περιπτωση οπως ξερεις και με ενα μια χαρα γινεται η δουλεια!! Καταλαβαινω τη στενοχωρια σου αλλα μην πεφτεις κανε τις προσπαθειες σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JoyCat είπε:

Γιατί βρε κορίτσι;; Μια χαρά είναι το ένα!! Μην απογοητεύεσαι βρε και δεν δίνεις τον καλύτερό σου εαυτό! Όλα είναι θέμα διάθεσης. Να το πιστεύεις!!

Ένα κι εγώ και είμαι πολύ αισιόδοξη. Πόσο είναι το ωαριάκι σου; Εμένα γύρω στα 17.

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Γράφει το τεστ ωορρηξίας ότι πρέπει να περάσουν 4 ώρες από την προηγούμενη ούρηση για να είναι έγκυρο το τεστ. Εγώ που δεν κρατιέμαι με τίποτα 4 ώρες χωρίς τουαλέτα τι κάνω; Κάνω τεστ μόνο το πρωί; Να πριν είχα πάει στις 6:30, τώρα θα σκάσω αν δεν ξαναπάω! Ο γιατρός είπε ότι είναι πιθανή η ωορρηξία το σαββατοκύριακο. Πάντα κι εγώ σαββατοκύριακο πρέπει να πέφτω και να μην ξέρω; Αμάν!

Κοριτσι μου ποιο τεστ ωορηξιας κανεις? Clearblue?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Στις δύο τελευταίες παλινδρομες που είχα πάλι τον είχα δει στεναχωρημένο και μου έλεγε μην κλαίς. Επίσης άλλη μια φορά που είχα κάνει αίτηση για προαγωγή στην δουλειά μου ( δεν την πήρα βέβαια γιατί δεν είχα μέσον)  πάλι τον είχα δει στεναχωρημένο. 

Μακάρι να είναι μήνυμα από τον Ρουλη μου. Έτσι τον έλεγα χαϊδευτικά.

 

Τι γλυκο που ειναι αυτο που λες κοριτσι μοτ, ειναι τοσο ομορφο να νιωθεις τον μπαμπακα σου κοντα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια καλημέρα ❤️❤️ Πωπω δεν ανοίγει το μάτι…κανονικά θα έπρεπε να μας δώσουν άδεια σήμερα 🤣🤣🤣

περασα πολύ ωραία!! Πήρα κ τον άντρα μ μαζί να αλλάξει λίγο να μη κάθεται μονος στο σπίτι!! Με έστησαν κάποιοι πελατες που δεν ήρθαν και στεναχωρεθηκα λίγο αλλά μου είπε ο μάνατζερ μ συμβαίνει!! Τελικά έβαλα το ροζ κορίτσια κ μου Έλεγαν και καποιες  αλλες συνάδελφοι από που το πήρα 🤣🤣🤣 

Στο Βέλγιο όταν ρώτησα τους ομιλητές δεν έχει τίποτα από κοβιντ! Ζουν ελεύθερα με τον κορονοιο…Οι άνθρωποι δεν μπορούσαν να βάλουν την μάσκα για πολύ ώρα!! Άσε που τους έδωσα μια ιδέα για το προϊόν και μ κάνει ο άνδρας μου «εσυ είσαι για πολύ ψηλά» 🤣🤣🤣 

η γυναίκα του μάνατζερ μ είναι εγκυος και όταν κλωτσούσε το μωράκι μ έβαλε το χέρι στη κοιλια της! Αχ τι ωραίο συναίσθημα ρε κορίτσια…μακάρι να το νιώσουμε σύντομα κ εμεις 🙏🙏

 

Μπράβο βρε κορίτσι μου!!!!!! Θα ήσουν μια κούκλα με το ροζάκι σου! Πολύ χαίρομαι που πέρασες πολύ όμορφα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου ποιο τεστ ωορηξιας κανεις? Clearblue?

Ναι, πήρα το μεγάλο πακέτο. Πρωί θα είναι αξιόπιστο, αλλά μετά μάλλον όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...