Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι καλύτερα με το στομάχι. Εδώ μπει 14η. Σήμερα είναι να πάω να δω το μωράκι μου. Ίσως μου επιβεβαιώσει ο γιατρός το φύλο που είδαμε και στην αυχενική. ❤️❤️ 

 

Ααα τέλειαααα ❤️❤️❤️❤️ με το καλό να δείτε το μπεμπε 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Χμμμ κοιτα πηγα Πεμπτη στον γιατρο και ειχα ετοιμο ωαριο. Ειχα επαφη μονο Τεταρτη... Λες να γινει το θαυμα βρε κορίτσι μου? Τοσα χρονια και με μια επαφη προν την οωρρηξια?  Παντως δεν το εξηγησα ισως σωστα! Σε αυτο τον κυκλο θα αδιαθετησω κανονικα γιρω στις 13 του μηνα.. μετα δευτερη μερα κυκλου θα κανω εξετασεις ορμονικες και σε εκεινο τον κυκλο 21η μερα θα κανω τη Arvekap! Σε μπερδεψα χαχαχα!

Το πρώτο μου παιδάκι το έπιασα έτσι. .τόσους μήνες υπερηχους , κλομιφερ , οβιτρελε επαφές συγκεκριμένες ώρες και δεν ερχόταν.  Λέω δεν κάνω τίποτα άλλο κουραστικά... μαντεψε με μια επαφή και ήρθε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε κορίτσι μου κάθε μήνα πιάνεις τόσο εύκολα που θα πάει θα σου κάτσει!!! Ζηλεύουμε δεν στο κρύβω!!! 

Τι ζηλεύετε ακριβώς καλέ??Το αποτέλεσμα το ίδιο είναι.Η κάθε περίπτωση διαφορετική.Θετική η σύλληψη δεν λέω αλλά οι συνεχόμενες διακοπές καταλήγουν στο ίδιο αποτέλεσμα.Τέσπα θα δούμε.Έγω πάντως πλέον βλέπω θετικό τέστ και δεν χαίρομαι αλλά τουλάχιστον ελπίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι καλύτερα με το στομάχι. Εδώ μπει 14η. Σήμερα είναι να πάω να δω το μωράκι μου. Ίσως μου επιβεβαιώσει ο γιατρός το φύλο που είδαμε και στην αυχενική. ❤️❤️ 

 

Καλημέρααα..Άντε με το καλό να το ξαναδείς το μωράκι σου.Θύμισε μου τι φύλο σου είπαν?Εμένα πάντως στο 2ο μου είχαν πει κορίτσι και στον επόμενο υπέρηχο ο γιατρός είπε αγόρι που όντως ήταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρααα..Άντε με το καλό να το ξαναδείς το μωράκι σου.Θύμισε μου τι φύλο σου είπαν?Εμένα πάντως στο 2ο μου είχαν πει κορίτσι και στον επόμενο υπέρηχο ο γιατρός είπε αγόρι που όντως ήταν

Μου είπανε στην αυχενικη ότι είναι κοριτσάκι 😍 και τώρα μιάμιση βδομάδα μετά θα πάω στον γιατρό μου να δω τι θα πει και αυτός. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα,Όπως κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (3ος συνεχόμενος μήνας θυμίζω)έτσι και σήμερα περιμένω αποτέλεσμα χοριακής.Είμαι πάλι έγκυος με τελευταία περίοδο 6/3.Εντάξει τι να πω!!!Είχα κάνει τεστ πρώιμης ανίχνευσης την περασμένη Κυριακή αρνητικό και είχα ανακουφιστεί κορίτσια γιατί 7/3 έχω ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ .Το Σαββατο που περίμενα έκανα ένα τεστ κανονικό το απόγευμα και βγήκε θετικό.Συμπτωματα τίποτα μόνο συχνοουρία.Μια από τα ίδια θα έχουμε .Το μεσημέρι θα ξέρω.Αισιόδοξη δεν είμαι αλλά και πως να είμαι ?Όπως και να έχει ο Θεός μόνο αποφασίζει εμείς θεατές.

Κορίτσι μου συγχαρητήρια χαίρομαι τόσο πολύ για σένα!! Άντε αυτή τη φορά εύχομαι να εχεις άλλο τελος καλύτερο ❤️❤️❤️ Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το πρώτο μου παιδάκι το έπιασα έτσι. .τόσους μήνες υπερηχους , κλομιφερ , οβιτρελε επαφές συγκεκριμένες ώρες και δεν ερχόταν.  Λέω δεν κάνω τίποτα άλλο κουραστικά... μαντεψε με μια επαφή και ήρθε. 

Mακαρι κοριτσι μου τι να πω! Παντως οπως και εχει με τον ενα ή τον αλλο τρόπο παιδάκι θα κάνουμε! Κι εσύ κι εγώ και οσες κοπελες το προσπαθουν.. πρεπει τωρα να εχεις παει να παρεις τα μωρακια σου!Περιμενουμε νεα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα,Όπως κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (3ος συνεχόμενος μήνας θυμίζω)έτσι και σήμερα περιμένω αποτέλεσμα χοριακής.Είμαι πάλι έγκυος με τελευταία περίοδο 6/3.Εντάξει τι να πω!!!Είχα κάνει τεστ πρώιμης ανίχνευσης την περασμένη Κυριακή αρνητικό και είχα ανακουφιστεί κορίτσια γιατί 7/3 έχω ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ .Το Σαββατο που περίμενα έκανα ένα τεστ κανονικό το απόγευμα και βγήκε θετικό.Συμπτωματα τίποτα μόνο συχνοουρία.Μια από τα ίδια θα έχουμε .Το μεσημέρι θα ξέρω.Αισιόδοξη δεν είμαι αλλά και πως να είμαι ?Όπως και να έχει ο Θεός μόνο αποφασίζει εμείς θεατές.

Καλημέρα!! Μακαρι βρε κοριτσι μου αυτη να ειναι η τυχερη σου! Καταλαβαινω απολυτα πως ειναι σπασιμο  νευρων. Δεν ξερω τι ειναι χειροτερο να μην ερχεται εγκυμοσυνη ή να ερχεται και να φευγει τοσες φορες ..το σιγουρο ειναι οτι καθε φορα ειναι ξεχωριστη και δεν μπορει..καποια στιγμη θα κατσει.. ειναι θεμα στατιστικης αλλωστε! ΕΥχομαι αυτη η φορα να ειναι το μωρακι σου που θα ερθει στον κοσμο σε  9 μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Τι ζηλεύετε ακριβώς καλέ??Το αποτέλεσμα το ίδιο είναι.Η κάθε περίπτωση διαφορετική.Θετική η σύλληψη δεν λέω αλλά οι συνεχόμενες διακοπές καταλήγουν στο ίδιο αποτέλεσμα.Τέσπα θα δούμε.Έγω πάντως πλέον βλέπω θετικό τέστ και δεν χαίρομαι αλλά τουλάχιστον ελπίζω

Και εγώ μερικές φορές σκέφτομαι χαζά και λέω μα καλά να μην μου έχει τύχει, και πριν την πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά και τώρα, μια εμφύτευση, μια παλινδρομη κτλ και μετά λέω τι βλακιες λες, έχει πολύ πόνο, και μιλάω για τον ψυχικό κυρίως, η απώλεια ενός εμβρύου σε κάθε στάδιο. Καλύτερα περίοδος πάρα κάθε απώλεια.. 

Έχεις όλη μου τη θετική σκέψη, από τα βάθη της ψυχής μου, αυτή τη φορά το ένστικτο σου να σε διαψεύσει. Περιμένω τη Χοριακη σου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Και εγώ μερικές φορές σκέφτομαι χαζά και λέω μα καλά να μην μου έχει τύχει, και πριν την πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά και τώρα, μια εμφύτευση, μια παλινδρομη κτλ και μετά λέω τι βλακιες λες, έχει πολύ πόνο, και μιλάω για τον ψυχικό κυρίως, η απώλεια ενός εμβρύου σε κάθε στάδιο. Καλύτερα περίοδος πάρα κάθε απώλεια.. 

Έχεις όλη μου τη θετική σκέψη, από τα βάθη της ψυχής μου, αυτή τη φορά το ένστικτο σου να σε διαψεύσει. Περιμένω τη Χοριακη σου 🙏

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ και για τα λόγια κατανόησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Για σου κορίτσι μου! Περαστικα στον μπαμπα σου και να πανε ολα κατ ευχήν!

Σε ποιον θα πας κορίτσι μου αν θες γράψε τα αρχικά και την περιοχή μην τυχόν και τον ξέρω. τόσους έχω γυρίσει μέχρι να καταλήξω!Χαχαχα

Θα έρθει και για εσάς το σποράκι σας! 

Γεια σου κοριτσι μου και ευχαριστω για το ενδιαφερον. ❤️

Ρηγος Γιάννης λέγεται και έχει ιατρειο στο Χαιδαρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου και ευχαριστω για το ενδιαφερον. ❤️

Ρηγος Γιάννης λέγεται και έχει ιατρειο στο Χαιδαρι.

Αχ δεν τον ξερω... και ειμαι και διπλα ρε συ Περιστερι.. Εγω αλλαξα πολλους για αυτο σε ρωτησα. Έπειτα εμενα μου ειχαν συστησει στο Π.Φαληρο το γιατρο μου οπου εμεινα τελικα. Τεραστια αναμονη βεβαια στα ραντεβου αλλα αξιζει και στο θεμα υπογονιμοτητας και επειτα στην εγκυμοσυνη! Θα ψαξω μηπως εχω καποια γνωστη να τον ξερει, μιας και ειναι διπλα στην περιοχ΄ή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Αχ δεν τον ξερω... και ειμαι και διπλα ρε συ Περιστερι.. Εγω αλλαξα πολλους για αυτο σε ρωτησα. Έπειτα εμενα μου ειχαν συστησει στο Π.Φαληρο το γιατρο μου οπου εμεινα τελικα. Τεραστια αναμονη βεβαια στα ραντεβου αλλα αξιζει και στο θεμα υπογονιμοτητας και επειτα στην εγκυμοσυνη! Θα ψαξω μηπως εχω καποια γνωστη να τον ξερει, μιας και ειναι διπλα στην περιοχ΄ή μου.

ευχαριστω και παλι παρα πολύ. εμενα μου το συστησε μια φιλη μου γτ εχει αρκετα αυτοανοσα και την προσεχει αυτος. εχει αλλαξει 7 γυναικολογους και κατεληξε οτι μονο αυτος της κανει. ειναι και η χημεια βεβαια.. θα παμε την παρασκευη και βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω και παλι παρα πολύ. εμενα μου το συστησε μια φιλη μου γτ εχει αρκετα αυτοανοσα και την προσεχει αυτος. εχει αλλαξει 7 γυναικολογους και κατεληξε οτι μονο αυτος της κανει. ειναι και η χημεια βεβαια.. θα παμε την παρασκευη και βλεπουμε!

Εννοείται η χημεία είναι το παν.. Πάντως έχει εξαιρετικές κριτικές στο google με μια γρήγορη ματιά. Εύχομαι να ταιριάξετε κοριτσάκι μου και να σε βοηθήσει να φέρεις και εσύ το θαυματάκι σου στον κόσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα,Όπως κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (3ος συνεχόμενος μήνας θυμίζω)έτσι και σήμερα περιμένω αποτέλεσμα χοριακής.Είμαι πάλι έγκυος με τελευταία περίοδο 6/3.Εντάξει τι να πω!!!Είχα κάνει τεστ πρώιμης ανίχνευσης την περασμένη Κυριακή αρνητικό και είχα ανακουφιστεί κορίτσια γιατί 7/3 έχω ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ .Το Σαββατο που περίμενα έκανα ένα τεστ κανονικό το απόγευμα και βγήκε θετικό.Συμπτωματα τίποτα μόνο συχνοουρία.Μια από τα ίδια θα έχουμε .Το μεσημέρι θα ξέρω.Αισιόδοξη δεν είμαι αλλά και πως να είμαι ?Όπως και να έχει ο Θεός μόνο αποφασίζει εμείς θεατές.

Μην απογοητεύεσαι, περίμενε να δεις πώς θα εξελιχθεί! Πιστεύω δεν έχει να κάνει με το ένστικτό σου, αλλά με τον φόβο και είναι λογικό μετά από κάποιες αποτυχίες. Παρόλα αυτά εάνο μόνος παράγοντας που επηρεάζει την κακή έκβαση είναι η ηλικία, σε κάποια φάση θα βρεθεί κάποιο καλό ωάριο και θα εξελιχθεί καλά, ίσως να είναι τώρα η στιγμή, έχε πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 η χοριακή αλλά πως γίνεται βρε κορίτσια να έχω κάνει τεστ σήμερα ευαισθησίας 25 και να βγαίνει θετικό?Επίσης παίζει λέτε να μην είχε μηδενίσει από την προηγούμενη φορά με 45 μονάδες?δεν ξέρω.Μάλλον θα μου λυθούν όλες οι απορίες την Πέμπτη που θα πάω στο ΕΛΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τα εμβρυακια μου μπήκαν στην φωλιτσα τους!☺️ Την επόμενη εβδομάδα θα ξέρω αν τα κατάφεραν! Είμαι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη! Βέβαια μου τα χάλασε λίγο το εντερακι μου. Με πονούσε από χθες αλλά σήμερα το έδωσε και κατάλαβε. Ίσως υποσυνείδητα αγχώθηκα και με χτύπησε εκεί! Ευτυχώς τώρα είμαι λίγο καλύτερα!

@misofeggaro, @Hope19 κοριτσάκια μου όμορφα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!🥰🥰🥰🥰🥰

Κι όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν αυτές τις ημέρες! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!💗💗💗💗💗

Επίσης να ευχηθώ και στην @Παρασκευαιδου! Καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου τα εμβρυακια μου μπήκαν στην φωλιτσα τους!☺️ Την επόμενη εβδομάδα θα ξέρω αν τα κατάφεραν! Είμαι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη! Βέβαια μου τα χάλασε λίγο το εντερακι μου. Με πονούσε από χθες αλλά σήμερα το έδωσε και κατάλαβε. Ίσως υποσυνείδητα αγχώθηκα και με χτύπησε εκεί! Ευτυχώς τώρα είμαι λίγο καλύτερα!

@misofeggaro, @Hope19 κοριτσάκια μου όμορφα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!🥰🥰🥰🥰🥰

Κι όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν αυτές τις ημέρες! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!💗💗💗💗💗

Επίσης να ευχηθώ και στην @Παρασκευαιδου! Καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

Να φωλιάσουν για 9 μήνες σου εύχομαι με το καλό... την άλλη εβδομάδα κιόλας θα ξέρεις πωπω εγω στις 19.04 θα κάνω χοριακη.  Πήγα με 3 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να φωλιάσουν για 9 μήνες σου εύχομαι με το καλό... την άλλη εβδομάδα κιόλας θα ξέρεις πωπω εγω στις 19.04 θα κάνω χοριακη.  Πήγα με 3 ημερών 

Σε ευχαριστώ πολύ!🥰 Ναι την Τετάρτη θα ξέρω!😃 Όλα καλά να μας πάνε κορίτσι μου και με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 Νομίζω κι εμείς τα λέγαμε από παλιά; Τα νέα σου; Πήγαν όλα καλά; 🥰

@anli1978 Ό,τι και να συμβεί αυτό το μήνα, μήπως να επισκεπτόσουν μια καλή αιματολόγο; Νομίζω θα βρει το θέμα που σας πάει πίσω και θα το λύσετε! Γενικά και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης βοηθάει με ακριβείς οδηγίες και ειδικά τους πρώτους μήνες για να προστατεύσει το εμβρυάκι. Εύχομαι να έχεις σύντομα μωράκι στην αγκαλιά σου

@Ευάγγελοςτ @Παρασκευαιδου Καλή επιτυχία και στις δυο σας!! ❤️ Να πάνε όλα τέλεια και να χαρούμε πολύ σύντομα όλες με τα νέα σας!!! 

@Hopemumtobe @babyblue94 Αλήθεια κορίτσια είστε χαρούμενες σ'αυτή τη φάση; Έχω ακούσει κάποιες κοπέλες να λένε ότι η εγκυμοσύνη ήταν γι'αυτές μια πολύ ευτυχισμένη περίοδος, τι να περιμένουμε κι εμείς; Ισχύει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

@Hope19 Νομίζω κι εμείς τα λέγαμε από παλιά; Τα νέα σου; Πήγαν όλα καλά; 🥰

@anli1978 Ό,τι και να συμβεί αυτό το μήνα, μήπως να επισκεπτόσουν μια καλή αιματολόγο; Νομίζω θα βρει το θέμα που σας πάει πίσω και θα το λύσετε! Γενικά και σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης βοηθάει με ακριβείς οδηγίες και ειδικά τους πρώτους μήνες για να προστατεύσει το εμβρυάκι. Εύχομαι να έχεις σύντομα μωράκι στην αγκαλιά σου

@Ευάγγελοςτ @Παρασκευαιδου Καλή επιτυχία και στις δυο σας!! ❤️ Να πάνε όλα τέλεια και να χαρούμε πολύ σύντομα όλες με τα νέα σας!!! 

@Hopemumtobe @babyblue94 Αλήθεια κορίτσια είστε χαρούμενες σ'αυτή τη φάση; Έχω ακούσει κάποιες κοπέλες να λένε ότι η εγκυμοσύνη ήταν γι'αυτές μια πολύ ευτυχισμένη περίοδος, τι να περιμένουμε κι εμείς; Ισχύει;

Γεια σου κορίτσι μου ναι και εγώ σε θυμάμαι στο θέμα της εξωσωματικής νομίζω; Η λέω χαζά! Καλά μια χαρά εγώ έχω ένα παιδάκι από την πρώτη μου προσπάθεια που ήταν και επιτυχημένη. Είχα διπλή εμφύτευση απλά προχώρησε το αγοράκι μου μόνο στη συνέχεια. Τώρα είναι 14 μηνών... Τον άλλο μήνα με το καλό λέω να κάνω εμβρυομεταφορα από τα κατεψυγμένα μου και εύχομαι όλα να πάνε καλά! Εσύ κορίτσι μου; Διάβασα λίγο αλλά χάθηκα στις σελίδες, για πες μου τα  νέα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου τα εμβρυακια μου μπήκαν στην φωλιτσα τους!☺️ Την επόμενη εβδομάδα θα ξέρω αν τα κατάφεραν! Είμαι πολύ χαρούμενη και αισιόδοξη! Βέβαια μου τα χάλασε λίγο το εντερακι μου. Με πονούσε από χθες αλλά σήμερα το έδωσε και κατάλαβε. Ίσως υποσυνείδητα αγχώθηκα και με χτύπησε εκεί! Ευτυχώς τώρα είμαι λίγο καλύτερα!

@misofeggaro, @Hope19 κοριτσάκια μου όμορφα σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!🥰🥰🥰🥰🥰

Κι όλα τα κορίτσια που μου ευχήθηκαν αυτές τις ημέρες! Σας ευχαριστώ πολύ μέσα από την καρδιά μου!💗💗💗💗💗

Επίσης να ευχηθώ και στην @Παρασκευαιδου! Καλή επιτυχία κορίτσι μου! 

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Περιμένουμε με ανυπομονησία να περάσουν οι μέρες να μας πεις τα ευχάριστα! Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/4/2022 at 7:42 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !! 

Ελπίζω να είστε όλες καλά.

Εγώ μάλλον Τζιφός πάλι, περιμένω σε 10 μέρες και ήδη σήμερα έχουν ξεκινήσει πόνοι περιόδου ελαφρά.

Ωορρηξία είναι 31/3 και είχα λίγες επαφές. 26 και 30/3.

Είμαι μέσα στα νεύρα γενικά και όχι με καλή ψυχολογία. Νομίζω θα το παρατήσω και αν θέλει θα έρθει. Κουράστηκα να κυνηγάω επαφές και κουράστηκα να αγχώνομαι για το αν πιάσω αν θα πάει καλά αυτή τη φορά. 

Υγ το μήνυμα αυτό που μου βγάζει από πάνω δεν ξέρω πως να το σβήσω 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. 

 

Πήγα στον γιατρό. Ήταν ο πιο όμορφος υπέρηχος έως τώρα. Παρά πολύ πλάκα. Δεν σταμάτησε να στριφογυρίζει. Αριστερά μετά δεξιά μετά μας γύρισε πλάτη. Μετά σηκώθηκε κάπως και χτύπαγε τα πόδια σαν να χορεύει. 

 

Κάποια στιγμή άνοιξε παλάμη και βλέπαμε μουτζα κανονική. Το έχω όλο σε βίντεο. Έχουμε λιώσει. 

 

Μου λέει ο γιατρός είναι από τα πιο κινητικά μωρά που βλέπει. Αυτό λέει είναι καλό. Δίχνει ότι αναπτύσσεται κανονικά και ότι η μήτρα είναι πολύ φιλόξενη για να τα κάνει όλα αυτά. Με έβγαλε 14 εβδομάδων. Οσο ειμαι βασικά. Ήξερα κατευθείαν πότε έγινε η σύλληψη .

 

Από τις τουμπες και όλη την κίνηση μου λέει Με δυσκολεύει πάρα πολύ να δω το φυλο.χαχαχααχ ωστόσο λέει μάλλον κορίτσι ότι δηλαδή μου είπανε και στην αυχενική. Αλλά θα το εξακριβώσουμε σε ένα μήνα που θα ξανά πάω. Άρα το πάρτυ μετά το Πάσχα. 

 

Όλα πάνε καλά να ξέρεις λέει με τέτοια κίνηση όταν θα αρχίσει να κλοτσαει θα πέρασες πολύ άσχημα στην κλωτσιά.χαχαχααχχααχαχ

 

Αχ το έχω ερωτευτεί. Είναι κανονικό ανθρωπάκι πλέον. Έχω δει το βίντεο 1000 φορές και όλο γελάω σαν χαζή. Χαχαχαχ

 

Σε κάνω tag γιατί ξέρω είσαι στο άλλο θεματακι. @Heart❤️

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...