Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. 

Εγώ πήγα το πρωί έκανα την χοριακη και θα περιμενω αποτελέσματα το μεσημεράκι μου είπανε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Περιμένουμε τις χοριακες σας για να κλείσει υπέροχα ο μήνας! 

Εγώ έχω γυναικολόγο το απόγευμα για υπέρηχο τεστ παπ κτλ και θα μιλήσουμε για παρακολούθηση ωορηξιας και καμιά εξέταση παραπάνω. Ουφ έχω άγχος για το πως θα βγουν τα αποτελέσματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε....Σας ευχαριστώ όλες μας όλες από την καρδιά μου και θέλω να σας πω ότι καιρό τώρα σας ζω και συμπάσχω και εύχομαι μαζί σας να αποκτήσετε αυτό που θέλει η ψυχή σας πιότερο...Εγώ μάλλον δεν πάω πολύ καλά αλλά θα περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής..Έκανα πάλι ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης το ίδιο με εχτές και η γραμμή βγήκε πιο αχνή από εχτές...Τον Νοέμβριο πάλι το ίδιο είχα...βιοχημική..Για να δούμε!!!Μάλλον ειμαι old enough για μωράκι...Σας φιλώ και σας σκέφτομαι..

Καλημέρα κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αλλά παιδάκια έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια!!!! ηρθαν οι γονεις μου απο παρασκευη και εκατσα να τους χαρω!! γι αυτο χαθηκα λιγο.. θα κατσουν να παμε σε ενα γιατρο σημερα γτ ο πατερας μου εχει πολυποδα στις φωνητικες χορδες και κατα 99% θα χρειαστει χειρουργειο...

να εχετε μια ομορφη μερα ολες!!!!❤️❤️❤️

@babyblue94 περιμενουμε τα αποτελεσματα της χοριακης σου!!! μακαρι να ανεβει πολυ και συντομα να πατε στο γυναικολογο να ακουσετε καρδουλα!!!💓

@misofeggaro μου μην αγχωνεσαι!! ολα θα πανε καλα!!! θα δεις οτι με το γιατρο θα πιασετε το νημα απο την αρχη και μονο βοηθεια θα σου προσφερει!!! θα περιμενουμε τα νεα σου!!!💞

@anli1978 εύχομαι να μην ειναι βιοχημικη και σε μερικους μήνες να κρατας ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!🙏👶😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα @Antonia2 παρηγγειλες το συνενζυμο απο αλλο φαρμακειο που ειχες παρει την πρωτη φορα? Εαν οχι, να σου πω οτι πηρα δευτερη φορα απο αυτους και ενω υην πρωτη ολα ενταξει τωρα ειναι και αυτα χαλασμενα.... 😬 Οποιτε ισως καλο να δοκιμαοσυμε απο αλλου, αληθεια δνε ξερω τι γινεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. 

Εγώ πήγα το πρωί έκανα την χοριακη και θα περιμενω αποτελέσματα το μεσημεράκι μου είπανε. 

 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι κοριτσάρα μου...άντε να ξεαγχωθείς και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια  και καλη εβδομαδα💗

 

αν και η εβδομαδα μου ξεκινησε πολυ μετρια! Πηγα στο γυναικολογο για παρακολουθηση ωορηξιας  και μου ειπε οτι ενω ειμαι 7η-8η μερα εχω ενδομητριο μονο 3.5 το οποιο σημαινει ναι οκ ας προσπαθησω αλλα με τοσο λεπτο ενδομητριο δυσκολο καμμενος και αυτος ο μηνας.. Γενικα μου ειπε οτι αυτο οφειλεται μοαλλον σε ορμονολογικους λογους να πω την αληθεια το καταλαβα αυτο το μηνα γιατι ειχα παλι μονο2,5 μερες περιοδο και λιγο αιμα.. οποτε εχω τοσο λιγο περιοδο δεν ειναι καλα τα πραγματα. Εγω απ μονη μου πιστευω οτι ενδεχεται να συμβαλλει το αγχος σε ολα αυτα χωρις βεβαια να ειναι και ο μονος παραγοντας. Εκτος απο αυτο πρωι πρωι εγιναν και αλλα 3-4 προβληματακια πιο μικρα ομως.  Ωραια Δευτερα!🤐 Πρπειε να στειλω μια αιτηση μεχρι το μεσημερι γιαδουλεια εχω deadline οποτε θα ξαναμπω τοτε.

Ελπιζω η εβδομαδα σασ να  ξεκινησε καλυτερα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/1/2022 at 10:55 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου για τα αποτελεσματα!! ❤️ τα συζητησες με το γιατρο σου;;

εννοειται να κανεις τεστακια να δεις που βρισκεσαι!!! δωστε τα ολα να ερθει και το δευτερο ζουζουνακι!!!

οσο για τις 30 σελιδες, ειμαστε γλωσσουδες και δε βαζουμε γλωσσα μεσα!!!!😆😆😆 group therapy!!

Kαλημέρα κορίτσι μου. Ναι μου είπε είναι μια χαρα! Οπότε ξεκινάω πάλι  προσπάθειες με τα τεστ οωρρηξίας. Τώρα είμαι 8η μέρα αλλά θα τα ξεκινήσω γιατί μετά την εγκυμοσύνη κάνω πολύ συχνά μικρούς κύκλους και αν δεν πιάσουμε σποράκι μέχρι τον Ιούνιο θα προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. Εχω έμβρυα στην κατάψυξη από την εξωσωματική  που απέκτησα το αγοράκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι αύριο! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!🥰🥰🥰🥰 Θα σας στείλω νέα!💗

Αντε με το καλο κοριτσι μου να παρετε ωραια και ποιοτικα αυγουλάκια που  θα σας δ΄ωσουν τα εμβρυάκια σας. Με το καλό η οωληψία και η εμβρυομεταφορα. Θα πατε για εμβρυομεταφορά σε αυτό τον κύκλο ή καταψυξη και στον επόμενο? Το εχετε συζυτήσει με τον γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χίλια ευχαριστώ και μόνο που το λες Κατερίνα μου!🥰🤗 Έκανα τελικά τις 300 κι εύχομαι να μην πειράζει! Θα πάρω να ρωτήσω αύριο! Εσύ πως είσαι; Εγώ δεν νιώθω τίποτα φοβερό. Μόνο λίγο βάρος χαμηλά αν και σήμερα είχα λίγο αναγουλα. Λες να είναι από τις ορμόνες ή μήπως κάνει πρόβα ο οργανισμός μου για την περίοδο της εγκυμοσύνης;🤔😄

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι. Θα κανεις λογικά εξετασεις προγεστερονης και οιστραδιολης οποτε η οιστραδιολη θα σπυ δειξει πως πηγε η διεγερση. Θελω να πω δειχνει αν εχεις κανει υπερδιεγερση. Σε εμενα ειχε δειξει και ποναγα πολυ μετα την οωληψια αλλα εγω ημουν ειδικη περιπτωση γιατι εχω εικονα πολυκυστυκων και μου ειχαν παρει 32 ωαρια. Εσυ μια χαρα θα εισαι μην ανησυχεις! Σου εχει πει ποσα αυγουλακια βλεπει οτι θα παρετε στο περιπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, αύριο το πρωί θα έχω νεότερα και με εξετάσεις, θα σας πω τα νεα μου!! 

Με το καλό και σε σενα κοριτσι μου. Διαβασακαπου οτι εγραψες για την ψυχολογια σου. ΕΙναι πολυ λογικο να εχεις νευρα και να κλαις καθε μερα. Εγω ετσι ημουν σε ολη την διαρκεια της διεγερσης. Ειναι πολυ λογικο οι ορμονες κανουν παρτι. Ολα θα πανε καλα. Εισαι σε πολυ δυσκολη φαση τωρα και ειναι πολυ λογικο να εχεις αυτα τα συναισθηματα! Εμενα με βοηθουσε να λεω στον αντρα μου ακριβως τι νοιωθω. Του ελεγα συγνωμη που ειμαι ετσι δεν ξερω τι εχω απλα δεν μπορω να το ελεγξω. Εκλαιγα εκανα τα δικα μου και ηρεμουσα μετα. Με βοηθούσε επίσης πολύ να σκέφτομαι ότι είμαι πολύ κοντά στο μελλοντικό παιδάκι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια  και καλη εβδομαδα💗

 

αν και η εβδομαδα μου ξεκινησε πολυ μετρια! Πηγα στο γυναικολογο για παρακολουθηση ωορηξιας  και μου ειπε οτι ενω ειμαι 7η-8η μερα εχω ενδομητριο μονο 3.5 το οποιο σημαινει ναι οκ ας προσπαθησω αλλα με τοσο λεπτο ενδομητριο δυσκολο καμμενος και αυτος ο μηνας.. Γενικα μου ειπε οτι αυτο οφειλεται μοαλλον σε ορμονολογικους λογους να πω την αληθεια το καταλαβα αυτο το μηνα γιατι ειχα παλι μονο2,5 μερες περιοδο και λιγο αιμα.. οποτε εχω τοσο λιγο περιοδο δεν ειναι καλα τα πραγματα. Εγω απ μονη μου πιστευω οτι ενδεχεται να συμβαλλει το αγχος σε ολα αυτα χωρις βεβαια να ειναι και ο μονος παραγοντας. Εκτος απο αυτο πρωι πρωι εγιναν και αλλα 3-4 προβληματακια πιο μικρα ομως.  Ωραια Δευτερα!🤐 Πρπειε να στειλω μια αιτηση μεχρι το μεσημερι γιαδουλεια εχω deadline οποτε θα ξαναμπω τοτε.

Ελπιζω η εβδομαδα σασ να  ξεκινησε καλυτερα😍

Κοριτσι μου νομιζω ομως ειναι πολυ νωρις στον κυκλο σου . Μηπως αυτο πρεπει να το δειτε αργοτερα? Θελω να οω εκει κοντα στην οωρρηξια πως ειναι το ενδομητριο? Επισης μην στεναχωριεσαι σιγουρα θα φτιαχνεται. Κανε ορμονολογικες για αρχη και αναλογως βλεπετε με το γιατρο πως προχωράτε. ΜΗν στεναχωριεσαι. ΜΠορει να ειναι και απλα ενας μονο κακος κυκλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα @Antonia2 παρηγγειλες το συνενζυμο απο αλλο φαρμακειο που ειχες παρει την πρωτη φορα? Εαν οχι, να σου πω οτι πηρα δευτερη φορα απο αυτους και ενω υην πρωτη ολα ενταξει τωρα ειναι και αυτα χαλασμενα.... 😬 Οποιτε ισως καλο να δοκιμαοσυμε απο αλλου, αληθεια δνε ξερω τι γινεται ...

καλημερα κοριτσι μου!!! ❤️

οχι δεν εχουμε ξεμπερδεψει ακόμη απο το φαρμακειο στη γλυφαδα.. μας ταλαιπωρουν και ακομη δεν μας επεστρεψαν τα χρηματα.. αλλα λεγαμε να τα παρουμε απο τη λαμια για να ειμαστε σιγουροι... ποσο τραγικοι...!!! ευχαριστω πολυ που με ενημερωσες!! ❤️

τι θα κανεις τωρα; επικοινωνησες μαζι τους; θα σου επιστρεψουν τα χρηματα;

να σου πω την αληθεια σε αλλη περιπτωση θα ημουν λιγο τσιτα αλλα τωρα που προσπαθουμε τοσους μηνες, με τοσες αγωγες, σαλπιγγογραφια (που υποτιθεται ειμαι πιο γονιμη μετα..), τεστ ωορρηξιας, φυσιολογικες εξετασεις κλπ ειμαι λιγο ζεν... ας τα χασουμε τα χαπια και καμια εβδομαδα, δε θα γινει και τιποτα..😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια  και καλη εβδομαδα💗

 

αν και η εβδομαδα μου ξεκινησε πολυ μετρια! Πηγα στο γυναικολογο για παρακολουθηση ωορηξιας  και μου ειπε οτι ενω ειμαι 7η-8η μερα εχω ενδομητριο μονο 3.5 το οποιο σημαινει ναι οκ ας προσπαθησω αλλα με τοσο λεπτο ενδομητριο δυσκολο καμμενος και αυτος ο μηνας.. Γενικα μου ειπε οτι αυτο οφειλεται μοαλλον σε ορμονολογικους λογους να πω την αληθεια το καταλαβα αυτο το μηνα γιατι ειχα παλι μονο2,5 μερες περιοδο και λιγο αιμα.. οποτε εχω τοσο λιγο περιοδο δεν ειναι καλα τα πραγματα. Εγω απ μονη μου πιστευω οτι ενδεχεται να συμβαλλει το αγχος σε ολα αυτα χωρις βεβαια να ειναι και ο μονος παραγοντας. Εκτος απο αυτο πρωι πρωι εγιναν και αλλα 3-4 προβληματακια πιο μικρα ομως.  Ωραια Δευτερα!🤐 Πρπειε να στειλω μια αιτηση μεχρι το μεσημερι γιαδουλεια εχω deadline οποτε θα ξαναμπω τοτε.

Ελπιζω η εβδομαδα σασ να  ξεκινησε καλυτερα😍

κοριτσι μου ελπιζω να συνεχισει καλυτερα η μερα σου και να ξεπεραστουν τα προβληματα που ειχατε.. 

θα ξαναπας στο γυναικολογο;;;

εγω πηρα δυναμη απο εσενα και πηρα μια γυναικολογο πολυ κοντα στο καινουριο σπιτι να παω να παρακολουθησουμε ωορρηξια αλλα μου ειπε πρωτο διαθεσιμο ραντεβου 25 φλεβαρη οποτε τη χανω αυτη την ωορρηξια και εκλεισα για 08/03 που υπολογιζω να ειμαι 8η ημερα στον επομενο κυκλο.. ευχομαι να μην χρειαστει να παω αλλα εχουν αρχισει οι αντοχες (ψυχολογικα κυριως) να πεφτουν... θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωω τα νεύρα μου 

Αναγκαστικα έπρεπε να πάω στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα και τις άλλες δύο χοριακες Γιά να έχω ίδιες μετρήσεις 

Περιμενα τώρα να μου πούνε αποτελεσματα. Και μου λένε θα σου πούμε σε μια ώρα επειδή κάτι έγινε με τον αναλυτή καιωτον κοιτάει ένας τεχνικός και θα ξανά μπει το δείγμα.  ( Ρε φίλε πως γίνεται κάθε φορά κάτι να γίνεται σε αυτό το διαγνωστικό; ) Έλεος. 

Και τώρα κανει αυτό που λένε ;ότι θα ξανά μπει το δείγμα ; γνώριζε κάποια από αυτά. ; Δεν έχει περάσει η ώρα ;δεν θα δίνει πιο μειωμένο αριθμό; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήγα γιατρο το πρωί,  αλλά δεν πρόλαβα να γράψω εδώ,  έγραψα στο άλλο θεματάκι..

Λοιπόν τουλάχιστον 10 ωοθηλακια απο κάθε ωοθηκη, ενδομήτριο εξαιρετικό αυτό που θέλουμε,  μάλλον Δευτέρα θα γίνει οωληψια, θα ξέρω σίγουρα τέλος της εβδομάδας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω τα νεύρα μου 

Αναγκαστικα έπρεπε να πάω στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα και τις άλλες δύο χοριακες Γιά να έχω ίδιες μετρήσεις 

Περιμενα τώρα να μου πούνε αποτελεσματα. Και μου λένε θα σου πούμε σε μια ώρα επειδή κάτι έγινε με τον αναλυτή καιωτον κοιτάει ένας τεχνικός και θα ξανά μπει το δείγμα.  ( Ρε φίλε πως γίνεται κάθε φορά κάτι να γίνεται σε αυτό το διαγνωστικό; ) Έλεος. 

Και τώρα κανει αυτό που λένε ;ότι θα ξανά μπει το δείγμα ; γνώριζε κάποια από αυτά. ; Δεν έχει περάσει η ώρα ;δεν θα δίνει πιο μειωμένο αριθμό; 

 

Αν λειτουργούν σωστά θα έχουν κρατήσει αίμα σε ιδανικές συνθήκες (αυτό το κάνουν πάντα έτσι κι αλλιώς γιατί πάντα κάτι μπορεί να πάει λάθος ή να ζητήσεις επανάληψη της μέτρησης κλπ) Δε νομίζω να εννοούν ότι θα βάλουν το ίδιο που βάλανε πριν σα μπακαληδες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου πήγα γιατρο το πρωί,  αλλά δεν πρόλαβα να γράψω εδώ,  έγραψα στο άλλο θεματάκι..

Λοιπόν τουλάχιστον 10 ωοθηλακια απο κάθε ωοθηκη, ενδομήτριο εξαιρετικό αυτό που θέλουμε,  μάλλον Δευτέρα θα γίνει οωληψια, θα ξέρω σίγουρα τέλος της εβδομάδας 

μπραβο κοριτσακι μου!!!!! 👌👌 ολα σουπερ!!! ξεκινας δυναμικα!!!!! ολα θα πανε τελεια!!! 🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω τα νεύρα μου 

Αναγκαστικα έπρεπε να πάω στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα και τις άλλες δύο χοριακες Γιά να έχω ίδιες μετρήσεις 

Περιμενα τώρα να μου πούνε αποτελεσματα. Και μου λένε θα σου πούμε σε μια ώρα επειδή κάτι έγινε με τον αναλυτή καιωτον κοιτάει ένας τεχνικός και θα ξανά μπει το δείγμα.  ( Ρε φίλε πως γίνεται κάθε φορά κάτι να γίνεται σε αυτό το διαγνωστικό; ) Έλεος. 

Και τώρα κανει αυτό που λένε ;ότι θα ξανά μπει το δείγμα ; γνώριζε κάποια από αυτά. ; Δεν έχει περάσει η ώρα ;δεν θα δίνει πιο μειωμένο αριθμό; 

 

κοριτσι μου δεν ξερω πολυ καλα αλλα μια φιλη που εργαζεται στη βιοιατρικη μου εχει πει οτι κρατανε τα δειγματα σε καταλληλες συνθηκες και για λογους μεταφορας ορισμενες φορες... οποτε σιγουρα θα πανε ολα καλα!

οντως ρε παιδι μου την ψυχη σου εχουν βγαλει αυτοι εκει... ελεος!!!!!😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο κοριτσακι μου!!!!! 👌👌 ολα σουπερ!!! ξεκινας δυναμικα!!!!! ολα θα πανε τελεια!!! 🙏❤️❤️❤️

Αχ μακάρι να πάνε ολα καλά! Η αγωνία μου χτυπάει κόκκινο! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/1/2022 at 3:18 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια σύμφωνα με τον ανδρολογο ΔΕΝ πρέπει να είναι καθημερινές οι επαφές γιατί γίνεται αδύναμο το σπερμα... Δεν έχει μεγάλη συγκέντρωση σπερματοζωαριων!!! Μέρα παρά μέρα είναι το ιδανικό!!! Και το πιο τούρμπο την 3η ημέρα!! Άρα αν ξέρετε πότε είναι οι γονιμες ρυθμίστε το!! Εγώ πάντως στο μερα πάρα μερα το πιάσαμε!! 

Καλημέρα!!

Εμείς πάντως κάθε μέρα κάναμε εκείνη τη φορά που έμεινα😇 Οπότε ήμουν πολύ υπέρ αυτού!! Στη μικρή μου τώρα είχαμε κάνει 2 μέρες πριν κ αυτό πέτυχε! (Με ένα μωρό είναι πιο δύσκολο το σεξ χαχα) Οπότε δε ξέρω αν έχει και πολύ σημασία! Το σπέρμα λένε μένει και μερικές μέρες ούτως ή άλλως! 

Παρολαυτα εδώ έχω διαβάσει ότι άλλοι γιατροί προτείνουν το κάθε μέρα. Ίσως είναι ανάλογα την περίπτωση, γιατί είχα ακούσει κι όλας ότι αν ένας άντρας δεν έχει το τέλειο σπέρμα, πχ έχει μικρότερη ποσότητα, τότε ίσως να’ναι καλύτερα το μέρα παρά μέρα.

Εγώ πάντως δε θα το σκεφτόμουν και πολύ, θα έλεγα καντε σεξ όποτε θέλετε😅Νομίζω όταν κάνεις με όρεξη, έχεις κ καλύτερα αποτελέσματα στο σπέρμα😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω τα νεύρα μου 

Αναγκαστικα έπρεπε να πάω στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα και τις άλλες δύο χοριακες Γιά να έχω ίδιες μετρήσεις 

Περιμενα τώρα να μου πούνε αποτελεσματα. Και μου λένε θα σου πούμε σε μια ώρα επειδή κάτι έγινε με τον αναλυτή καιωτον κοιτάει ένας τεχνικός και θα ξανά μπει το δείγμα.  ( Ρε φίλε πως γίνεται κάθε φορά κάτι να γίνεται σε αυτό το διαγνωστικό; ) Έλεος. 

Και τώρα κανει αυτό που λένε ;ότι θα ξανά μπει το δείγμα ; γνώριζε κάποια από αυτά. ; Δεν έχει περάσει η ώρα ;δεν θα δίνει πιο μειωμένο αριθμό; 

 

Κοριτσι μου τους πηρες τα βγαλανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου τους πηρες τα βγαλανε?

Όχι τώρα έκλεισαν ...και είπανε ότι θα μου τα  στείλουν και κλειστά να είναι αλλά το μεσημερι. Κανονικά θα ανοίξει 6.

Πφφφφφ πολύ άγχος μου προκαλούν αυτοί. Δεν υπάρχει λόγος να ξανά πάω εκεί 

Αφού σκέφτομαι 5 μισή που θα ανοιξει το δικό μου να πάω να κάνω μια έτσι για να την έχω να δω την διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι τώρα έκλεισαν ...και είπανε ότι θα μου τα  στείλουν και κλειστά να είναι αλλά το μεσημερι. Κανονικά θα ανοίξει 6.

Πφφφφφ πολύ άγχος μου προκαλούν αυτοί. Δεν υπάρχει λόγος να ξανά πάω εκεί 

Αφού σκέφτομαι 5 μισή που θα ανοιξει το δικό μου να πάω να κάνω μια έτσι για να την έχω να δω την διαφορά 

Πω βρε κοριτσι μου τι ειναι αυτοι, ψυχοβγαλτες. Ελπιζω να τη στειλουν το μεσημερι. Μην αγχωνεσαι εσυ ομως τελεια θα ειναι η χοριακη σου σιγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! ❤️

οχι δεν εχουμε ξεμπερδεψει ακόμη απο το φαρμακειο στη γλυφαδα.. μας ταλαιπωρουν και ακομη δεν μας επεστρεψαν τα χρηματα.. αλλα λεγαμε να τα παρουμε απο τη λαμια για να ειμαστε σιγουροι... ποσο τραγικοι...!!! ευχαριστω πολυ που με ενημερωσες!! ❤️

τι θα κανεις τωρα; επικοινωνησες μαζι τους; θα σου επιστρεψουν τα χρηματα;

να σου πω την αληθεια σε αλλη περιπτωση θα ημουν λιγο τσιτα αλλα τωρα που προσπαθουμε τοσους μηνες, με τοσες αγωγες, σαλπιγγογραφια (που υποτιθεται ειμαι πιο γονιμη μετα..), τεστ ωορρηξιας, φυσιολογικες εξετασεις κλπ ειμαι λιγο ζεν... ας τα χασουμε τα χαπια και καμια εβδομαδα, δε θα γινει και τιποτα..😂

Τονια πηρα τωρα τηλ στη Λαμια, ηταν παρα πολυ εξυπηρετικοι και θα μου δωσοιυν χρηματα απευθειας αλλα μην παρεις απο εκει γιατι θα εχει οροβλημα η παρτιδα!!! Θσα σου στειλω σε λιγο αναλυτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...