Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου κι εμας μας ελειψες πως ειστε  εσεις?? Το κοριτσακι σου?💖 Πως πανε οι πρωτες μερες?Σε σκεφτομοθν χθες αλλα λεω που καιρος να μπεις στο φορουμ τωρα χεχεχεχ

Είμαστε πολύ καλά! Ηρεμήσαμε!!! Τα μεγάλα έχουν τρελαθεί.... Όντως θα ειμαι λίγο χαμένη τώρα.... όταν βρήσκω λίγο χρόνο κ υπάρχει η δυνατότητα απλά κοιμάμαι 😴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12                                                                            

Lacostaki:01/02

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:24/01

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :27/01

Tina21:13/10

 

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Nandia _:17/02

marinamanoulitsa:31/01

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Χαχαχαχαχα μαζι θα παρουμε την επιτροπη!!!!! 😂😂😂😂😂😂 Αχ εγω 12€ το ειχα πληρωσει το τεστ της clearblue αλλαηταν πρωιμης ανιχνευσης.... Τα εκλαψα κ βγηκε κ αρνητικο!!! 😂😂😂 Τζαμπα τα λεφτα!

Ευχομαι να μην ερθει και να μας πεις ευχαριστα!!🙏🙏❤️❤️❤️

Κι εσυ και η @Κατεριναπαπ❤️❤️❤️❤️

@misofeggaroεσενα σου ηρθε περιοδος;; Επισης βλεπεις τι γουρι φερνεις στα κοριτσια μας!!! Καθε μηνα θα ανοιγεις θεματακι!!! Εισαι το γουρι μας!!!! 😍🌹🌅🤰🎉

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι για ολες μας!

Γελασα πολύ με 12 ευρώ 🤣🤣🤣 εύχομαι να μην την επόμενη φορά να ξεχάσεις οσα 12ευρα έχεις δώσει😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχ κάνε ότι νιώθεις. Για να είσαι ήρεμη..

Εγω είχα πολλές ταινίες και ένα ακριβό. Για να το κάνω όταν θα μου βγουν θετικές οι ταινίες. 

Και εγώ το ίδιο είχα κάνει πολλά απλά και ένα clearblue ακριβείας που το έκανα αφού βγήκαν τα απλά θετικά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Εύχομαι σύντομα να ακούσεις και εσύ τα ευχάριστα και να μας τα λες. Ωωωπα δεν σου έχει έρθει ακόμα η περίοδος. ;;Είμαστε δηλαδή σε πολύ καλό δρόμο.  Θα περιμενουμε να μας πεις τα νέα σου. Αααχ πάλι καλά τις γλύτωσα μάλλον τις ενέσεις. 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να μας  αιφνιδιάσεις και εσυ 😍😍😘

Οχι κορίτσια μου δεν μου ήρθε ακομα περίοδος,  Ανυπομωνω να μου έρθει για να ξεκινήσω όμως! Κανονικά αύριο θα πρέπει να αδιαθετησω, το στήθος μου πονάει αρκετά και εκτός απο Εχθές που είχα πόνο περιόδου για 5 λεπτά μετά τπτ!  Περπατώ να σας πω οτι η εξέλιξη σου @babyblue94 μου δίνει ελπίδες! 

Αλλα κορίτσια μου μη χαίρομαι τζάμπα, αφού πήρα γιατρό και με έκανε υπέροχο την Δευτέρα,  δεν θα έβλεπε κατι? Δεν θα φαινόταν? Ξέρω γω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχαχαχχα Μακαρι! Κοιτα αν γινει και σεσενα αυριπ παιρνω τηλ την επιτροπη😂😂 Μακαρι να μη σου ερθει αλλα ουτως η αλλως εισαι πολυ κοντα! Περιμενω κι εγω η σημερα η αυριο, θα ηθελα να εχω μια κουτα clearblue να κανω απτο πρωι 😂 Αλλα τωρα επειδη δενν εχω λυπαμαι τα λεφτα χαχα

Χαχαχαχαχαχα ε μα με τόσα λεφτά και τόσα αρνητικά χορτάσαμε.. δεν θέλουμε άλλο  και κύριος είπαμε δεν θέλουμε παιδιά 😂😂😂 

Καλα δεν το συζητώ,  αν δεν μου έρθει περίοδος θα σας κλείσω εγώ ραντεβού μια μια για την Επιτροπή 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Οχι κορίτσια μου δεν μου ήρθε ακομα περίοδος,  Ανυπομωνω να μου έρθει για να ξεκινήσω όμως! Κανονικά αύριο θα πρέπει να αδιαθετησω, το στήθος μου πονάει αρκετά και εκτός απο Εχθές που είχα πόνο περιόδου για 5 λεπτά μετά τπτ!  Περπατώ να σας πω οτι η εξέλιξη σου @babyblue94 μου δίνει ελπίδες! 

Αλλα κορίτσια μου μη χαίρομαι τζάμπα, αφού πήρα γιατρό και με έκανε υπέροχο την Δευτέρα,  δεν θα έβλεπε κατι? Δεν θα φαινόταν? Ξέρω γω... 

Περιμένουμε νεα σου αύριο. 

Ποτέ δεν ξέρεις..  😌🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Περιμένουμε νεα σου αύριο. 

Ποτέ δεν ξέρεις..  😌🤗

Ενημέρωσες τον γιατρό σου? Σορρυ αν το αναφερες αλλα τώρα διαβάζω τα μνμτα.. Επίσης Κυριακή σήμερα τι λεω... που να τον βρεις τον άνθρωπο! Αχχ κορίτσι μου δεν φαντάζεσαι ποοοσο χαίρομαι για εσένα και για ολα τα κορίτσια που μπερδεύονται λίγο παραπάνω χαίρομαι λίγο παραπάνω!  Μπράβο χίλια μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μίλησα με τον γιατρό μου 

Αύριο θα πάω για χοριακη που μου έχει γράψει και κάτι άλλες αιματολογικές. Και μου είπε να παίρνω φολικό οξύ και utrogestan κολπικά πρωί βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Οχι κορίτσια μου δεν μου ήρθε ακομα περίοδος,  Ανυπομωνω να μου έρθει για να ξεκινήσω όμως! Κανονικά αύριο θα πρέπει να αδιαθετησω, το στήθος μου πονάει αρκετά και εκτός απο Εχθές που είχα πόνο περιόδου για 5 λεπτά μετά τπτ!  Περπατώ να σας πω οτι η εξέλιξη σου @babyblue94 μου δίνει ελπίδες! 

Αλλα κορίτσια μου μη χαίρομαι τζάμπα, αφού πήρα γιατρό και με έκανε υπέροχο την Δευτέρα,  δεν θα έβλεπε κατι? Δεν θα φαινόταν? Ξέρω γω... 

Τοσο νωρις δεν νομιζω να φαινοταν, στον υπερηχο. Περιμενουμε νεα και για περιοδο αλλα και για τα υπολοιπα τηςς εμδομαδεςΕγω εχω κλασσικα πονακια περιοδου και ειμαι 99% οτι θαμου ερθει αυριο οντως babyblue μας εδωσες ελπιδες χχαχ, δεν πειραζει βρε κοριτσια μου, ωραια ηταν εστω που προσπαθησα μετα απο τοσους μηνες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι μίλησα με τον γιατρό μου 

Αύριο θα πάω για χοριακη που μου έχει γράψει και κάτι άλλες αιματολογικές. Και μου είπε να παίρνω φολικό οξύ και utrogestan κολπικά πρωί βράδυ 

Αααααχχχ πολύ χαίρομαι λες και είμαι εγω έγκυος! Γιουπηηηη εχουμε μπεμπεκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τοσο νωρις δεν νομιζω να φαινοταν, στον υπερηχο. Περιμενουμε νεα και για περιοδο αλλα και για τα υπολοιπα τηςς εμδομαδεςΕγω εχω κλασσικα πονακια περιοδου και ειμαι 99% οτι θαμου ερθει αυριο οντως babyblue μας εδωσες ελπιδες χχαχ, δεν πειραζει βρε κοριτσια μου, ωραια ηταν εστω που προσπαθησα μετα απο τοσους μηνες 😂

Μέχρι τις αποδείξεις του κόκκινου έχουμε ελπίδες! 

Κορίτσι μου κάνε σεξ και απολαυσε το και θα έρθει το θαυματακι σου που θα πάει το σκασμενο μας έβγαλε την ψυχή ολες μας 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Οχι κορίτσια μου δεν μου ήρθε ακομα περίοδος,  Ανυπομωνω να μου έρθει για να ξεκινήσω όμως! Κανονικά αύριο θα πρέπει να αδιαθετησω, το στήθος μου πονάει αρκετά και εκτός απο Εχθές που είχα πόνο περιόδου για 5 λεπτά μετά τπτ!  Περπατώ να σας πω οτι η εξέλιξη σου @babyblue94 μου δίνει ελπίδες! 

Αλλα κορίτσια μου μη χαίρομαι τζάμπα, αφού πήρα γιατρό και με έκανε υπέροχο την Δευτέρα,  δεν θα έβλεπε κατι? Δεν θα φαινόταν? Ξέρω γω... 

Ως μανούλα δύο αγοριών σε διαβεβαιώνω ότι δεν φαίνεται τίποτα απόλυτως στον υπέρηχο Πριν την καθυστέρηση τουλάχιστον 2 εβδομάδων.. Μετα φαίνεται ο σακος! Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ως μανούλα δύο αγοριών σε διαβεβαιώνω ότι δεν φαίνεται τίποτα απόλυτως στον υπέρηχο Πριν την καθυστέρηση τουλάχιστον 2 εβδομάδων.. Μετα φαίνεται ο σακος! Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,  να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να καμαρώνεις! Αλλά εντάξει τα λεω για να χαίρομαι τόσες απογοητεύσεις Που εχω γευτει μου φαίνεται πολύ δύσκολο να γινει το θαύμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Χαχαχαχαχα μαζι θα παρουμε την επιτροπη!!!!! 😂😂😂😂😂😂 Αχ εγω 12€ το ειχα πληρωσει το τεστ της clearblue αλλαηταν πρωιμης ανιχνευσης.... Τα εκλαψα κ βγηκε κ αρνητικο!!! 😂😂😂 Τζαμπα τα λεφτα!

Ευχομαι να μην ερθει και να μας πεις ευχαριστα!!🙏🙏❤️❤️❤️

Κι εσυ και η @Κατεριναπαπ❤️❤️❤️❤️

@misofeggaroεσενα σου ηρθε περιοδος;; Επισης βλεπεις τι γουρι φερνεις στα κοριτσια μας!!! Καθε μηνα θα ανοιγεις θεματακι!!! Εισαι το γουρι μας!!!! 😍🌹🌅🤰🎉

Ναι Αντωνια μου μου ήρθε χθες, κυρία στην ώρα της! Το περίμενα όμως γιατί είχα κάνει την Τετάρτη τεστακι και είχαι πάρει και τη θερμοκρασία μου και ήταν χαμηλή. Οπότε τώρα θα βάλω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου για να δούμε πως θα κινηθούμε. 

Δεν θυμάμαι αν σου έχω ευχηθεί, καλορίζικο το νέο σπίτι σας! Να γεμίσει με χαρές και γέλια, παιδικές φωνές και άπειρες όμορφες αναμνήσεις! 

Χαίρομαι πολύ που σας φέρνω γούρι, θα σας "γκαστρωσω" όλες, που θα μου πάτε! 😂😂😂🙏🙏🙏👶👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μέχρι τις αποδείξεις του κόκκινου έχουμε ελπίδες! 

Κορίτσι μου κάνε σεξ και απολαυσε το και θα έρθει το θαυματακι σου που θα πάει το σκασμενο μας έβγαλε την ψυχή ολες μας 😂😂😂

χαχαχα πραγματικα Παω να δω μια ταινια, τα λεμε αυριο το πρωι ελπιζω με θαυματακι, ιδανικα και οι δυο αλλα ελπιζω εσττω μια στις 2 😅

Καληνυχτα κοριτσια μου💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια ειμαι για τρελοκομειο πηγα και αγορασα ενα τεστ αχχαχα ΑΛΛΑ δεν το ανοιξα. Το αφησα κλειστο κια θαντο χρησιμοποιησω αυριο το πρωι εαν δεν μου εχει ερθει που και παλι νωρις ειναι αλλα δεν πειραζει αχαχαχ

Δεν ειναι νωρις καλε... Πρωτη μερα καθυστςρησης θα ειναι...ποιο τεστ πηρες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Δεν ειναι νωρις καλε... Πρωτη μερα καθυστςρησης θα ειναι...ποιο τεστ πηρες;;;

Εμένα χθες ήταν αναμονή περιόδου. Και έδειξαν τα τεστ. Άρα στην μία μέρα καθυστέρησης θα δίξει πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

χαχαχα πραγματικα Παω να δω μια ταινια, τα λεμε αυριο το πρωι ελπιζω με θαυματακι, ιδανικα και οι δυο αλλα ελπιζω εσττω μια στις 2 😅

Καληνυχτα κοριτσια μου💖

Καλή ξεκούραση κορίτσι μου απόλαυσε τη ταινία σου! 

Όντως να τ πούμε αύριο με ευχάριστα! Καλο βράδυ γλυκό μου κορίτσι! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

χαχαχα πραγματικα Παω να δω μια ταινια, τα λεμε αυριο το πρωι ελπιζω με θαυματακι, ιδανικα και οι δυο αλλα ελπιζω εσττω μια στις 2 😅

Καληνυχτα κοριτσια μου💖

Καληνυχτα γλυκο κου κοριτσι!!!!! Να απολαυσεις την ταινια σου κ αυριο ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη!!!! 🙏🙏🙏🙏 Αλλα κ να ερθει θαπαλεψουμε μαζι μεχρι να φτασουμε στο στοχο!!!! 😉🙂🙃🙂🤰🤰🤰🤰🎉🎉🎉🎉💃💃💃💪💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι Αντωνια μου μου ήρθε χθες, κυρία στην ώρα της! Το περίμενα όμως γιατί είχα κάνει την Τετάρτη τεστακι και είχαι πάρει και τη θερμοκρασία μου και ήταν χαμηλή. Οπότε τώρα θα βάλω ραντεβού με τον γυναικολόγο μου για να δούμε πως θα κινηθούμε. 

Δεν θυμάμαι αν σου έχω ευχηθεί, καλορίζικο το νέο σπίτι σας! Να γεμίσει με χαρές και γέλια, παιδικές φωνές και άπειρες όμορφες αναμνήσεις! 

Χαίρομαι πολύ που σας φέρνω γούρι, θα σας "γκαστρωσω" όλες, που θα μου πάτε! 😂😂😂🙏🙏🙏👶👶👶👶

Ευχαριστω μισοφεγγαρουλι μου!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Εισαι παντα τοσο γλυκια!!!!να εισαι καλα κ να συντομα να νας πεις τα ευχαριστα!!! Να μας γραψεις τα νεα σου οταν πας στο γυναικολογο και ειμαι σιγουρη οτι αργα η γρηγορα ολες θα φουσκωσουμε!!!!! 🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Οχι κορίτσια μου δεν μου ήρθε ακομα περίοδος,  Ανυπομωνω να μου έρθει για να ξεκινήσω όμως! Κανονικά αύριο θα πρέπει να αδιαθετησω, το στήθος μου πονάει αρκετά και εκτός απο Εχθές που είχα πόνο περιόδου για 5 λεπτά μετά τπτ!  Περπατώ να σας πω οτι η εξέλιξη σου @babyblue94 μου δίνει ελπίδες! 

Αλλα κορίτσια μου μη χαίρομαι τζάμπα, αφού πήρα γιατρό και με έκανε υπέροχο την Δευτέρα,  δεν θα έβλεπε κατι? Δεν θα φαινόταν? Ξέρω γω... 

η ελπιδα πεθαίνει τελευταία!! Εξάλλου κ να σου έρθει εσυ να μην στεναχωριέσαι αφού ήδη θα κανεις το επόμενο βήμα με την υποβοηθούμενη θα είσαι η επόμενη μας!!! ❤️ Αντε θα περιμένουμε με αγωνία γιατί εδώ γίνονται τόσα θαύματα ❤️❤️❤️ 
 

Καο όσο για τον υπέρηχο εδώ είσαι εγκυος 5 εβδομάδων και αν δεις κάτι εκεί μέσα…άρα μη σκέφτεσαι και σαν ενδεχόμενο αυτό ότι επειδή δεν ειδες κάτι δεν είσαι εγκυος!! 
 

@Hopemumtobe Περιμένουμε και εσένα άντε να γεμίζουμε θετικά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε?

@Antonia2 καλοριζικο το νεο σας σπιτι.. ευχομαι συντομα να γεμισει με παιδικο γελιο

@babyblue94κοριτσι μου σημερα διαβασα τα ευχαριστα... ειμαι στα πολυ κατω μου γιατι εμενα παλι ηρθε η ακατανομαστη αλλα εκλαψα απο χαρα μολις ειδα το δικο σου θαυμα.. σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να γεμισει η αγκαλια σου με το παιδακι σου 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...