Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Με το καλό να έρθει ο άντρας σου και να υποδεχτείτε το κοριτσάκι σας .. θα δοκιμάσω κσι εγω να πάρω αυτά τα τεστ .. θα μου χρειαστούν μπας και τα καταφέρω 

κοριτσι μου αυτα ειναι εγκυμοσυνης! μεσα στο σαιτ παντως εχει και ωορρηξιας!!!! 😉 ευχομαι τα τεστακια να μας βγαλουν ασπροπροσωπες και τις 2!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορμό σοκολάτας.. μαγειρεύει κιολας.. 

Ευχαριστώ πολύ.. έπεσα λίγο ψυχολογικά αλλά είπα δεν θα σκάσω.. ο άντρας μου λέει ότι θα μείνω απλα βιάζομαι εγω αλλά και να μην κάνουμε παιδί δεν χάθηκε ο κόσμος (καλά αυτό σίγουρα δεν το εννοει)

ποσο σε καταλαβαινω.... εχω το αγχος της αναμονης και νιωθω οτι οι μερες δεν περνανε με τιποτα.... ευτυχως το σκ ηταν πολυ γεματο και ξεχαστηκα εντελως.. τωρα ομως στη δουλεια κ@λοβαραω 😂 και το μυαλο δεν ξεφευγει με τιποτα.......🙄

τωρα παντως απο τη μια θελω να αισιοδοξησω αλλα απο την αλλη εχω μια σιγουρια οτι παλι δεν εγινε κατι.....😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Με το καλό να έρθει ο άντρας σου και να υποδεχτείτε το κοριτσάκι σας .. θα δοκιμάσω κσι εγω να πάρω αυτά τα τεστ .. θα μου χρειαστούν μπας και τα καταφέρω 

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Να πάρεις κ να είναι τυχερά!!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου αυτα ειναι εγκυμοσυνης! μεσα στο σαιτ παντως εχει και ωορρηξιας!!!! 😉 ευχομαι τα τεστακια να μας βγαλουν ασπροπροσωπες και τις 2!!!!

Ναι μπήκα και τα είδα..  αν και έχω ωορρηξιας θα πάρω και αυτής της εταιρείας.. είχα κάνει αυτό το μήνα τεστ ωορρηξιας και είχε βγει θετικό αλλά πάλι δεν τα κατάφερα.. για να δούμε τον γενναρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ποσο σε καταλαβαινω.... εχω το αγχος της αναμονης και νιωθω οτι οι μερες δεν περνανε με τιποτα.... ευτυχως το σκ ηταν πολυ γεματο και ξεχαστηκα εντελως.. τωρα ομως στη δουλεια κ@λοβαραω 😂 και το μυαλο δεν ξεφευγει με τιποτα.......🙄

τωρα παντως απο τη μια θελω να αισιοδοξησω αλλα απο την αλλη εχω μια σιγουρια οτι παλι δεν εγινε κατι.....😐

Ευτυχως δεν είχα άγχος αναμονής.. μην σου πω ειμουν σίγουρη ότι δεν ειμουν έγκυος όπως και έγινε.. ήρθε η περίοδος.. το ένστικτο μας δεν κάνει λάθος.. από την άλλη θα έχω την ανακαίνιση της κουζίνας μου και λέω δεν πειράζει που δεν έμεινα γιατί θα έχω αρκετό τρέξιμο και καθάρισμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι μπήκα και τα είδα..  αν και έχω ωορρηξιας θα πάρω και αυτής της εταιρείας.. είχα κάνει αυτό το μήνα τεστ ωορρηξιας και είχε βγει θετικό αλλά πάλι δεν τα κατάφερα.. για να δούμε τον γενναρη 

Δεν πειραζει ναντια μου! Θα ερθει το μπεμπε σας! Το οτι εχεις θετικο τεστ εινσι πολυ καλο γ την ωορρηξια σου κ τα υπολοιπα ειναι θεμα μηνων...!!😉😉😉🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου 

Ειναι πολύ όμορφα φύγαμε από Αραχωβα σήμερα το πρωί και ήρθαμε Ναυπακτο μια βόλτα και να φάμε κάτι…·εγώ ξανά ήρθα πιο παλιά με τους γονεις μου) αλλά άρχισαν οι βροχές θα περπατούσαμε κ στο κάστρο…θα αρχίσουμε να ερχόμαστε προς Αθήνα σε λίγο… 

Ειχε πολλά χιόνια, πήγαμε στον Παρνασσό στο χιονοδρομικό κέντρο εκει!! 
 

Τι να σας πω βρε κορίτσια είναι πανέμορφα, ❤️ η Ελλάδα είναι η πιο ωραία χώρα του κόσμου…! 
 

Και από φαγητό τι να πω όλο τρωωωωμεεεε θα πάμε πίσω 10κιλα 😂😂😂😂

καλα αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν 

Αχ τι ωραια, να περασεις τελεια κοριτσι μου🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

ποσο σε καταλαβαινω.... εχω το αγχος της αναμονης και νιωθω οτι οι μερες δεν περνανε με τιποτα.... ευτυχως το σκ ηταν πολυ γεματο και ξεχαστηκα εντελως.. τωρα ομως στη δουλεια κ@λοβαραω 😂 και το μυαλο δεν ξεφευγει με τιποτα.......🙄

τωρα παντως απο τη μια θελω να αισιοδοξησω αλλα απο την αλλη εχω μια σιγουρια οτι παλι δεν εγινε κατι.....😐

Εγω αυτο το μηνα ελπιζω πολυ για σενα! 🙂Ποτε φευγετε? Ειχες πει την Παρασκευη? Να κανεις τεστ πριν φυγετε εννοειται! Αν εισαι εγκυος θα πατε κανονικα εκδρομη? 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου πως είστε? Ελπίζω να περνάτε όμορφα αυτές τις μέρες! @Antonia2μου άντε κοντεύει η άδεια να ξεκουραστείς κ εσύ, να χαρείς κ λίγο παραπάνω τον αντρούλη σου 😘

Καλα ειμαστε κοριτσι μου!! Περασαμε ηρεμα το ΣΚ σπιτι οι δυο μας με ανδρα μου γιατι πλεον υπαρχουν πολλα κρουσματα στους φιλους κλπ κι εστσι μειναμε οι δυο μας. Η αληθεια ειναι οτι με προβληματιζει αρκετα οτι δυστυχως δεν ημαστε πολυ καλα μεταξυ μας πλεον λογω της πιεσης τοσο καιρο με θεμα εγκυμοσυνης, επεμβαση, διατροφη κλπ ενω πριν τα πηγαιναμε εξαιρετικα καλα, αλλα δεν ξερω πως φτιαχνει αυτο γιατι εχει περασει πολυ καιρος. Ελπιζω να πανε ολα καλα οι σκεψεις ειναι για μετα τις γιορτες και προσπαθωνα ηρεμω και να σκεφτομαι οιτ το σημαντικο ειανι οτι ημαστε υγιεις κλπ δηλαδη θετικα πραγματα για να μην φρικαρω.  Σημερα πισω στη δουλεια, οπου εκει τα πραγματα πανε καλα🙂 Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω αυτο το μηνα ελπιζω πολυ για σενα! 🙂Ποτε φευγετε? Ειχες πει την Παρασκευη? Να κανεις τεστ πριν φυγετε εννοειται! Αν εισαι εγκυος θα πατε κανονικα εκδρομη? 😁

Ευχαριστω κοριτσι μου για τη θετικη ενεργεια!!!!! ❤️❤️❤️ Αχ μακαριιι!!🙏🙏🙏 Φοβαμαι μη μεινω παλι με την ορεξη!!!😂😂😂😂😂😂 

Εμεις φευγουμε παρασκευη απογευμα γ το χωριο μου κ τα φωτα θ παμε στην καστορια!!! Εννοειται οτι θα παμε εκδρομη οπως κ να εχει!! Θα προσεχουμε πολυ κ θα πεταμε απο ευτυχια!!😁😁😁

Εσεις κοριτσι μου να υποθεσω δεν θα ερθετε αθηνα για πρωτοχρονια ε;; Τα κρουσματα εχουν ξεφυγει τελειως..😕😕

Υ.γ. εχει περασει μονο μια εβδομαδα απ την ωορρηξια κ νομιζω εχω τσιμπηματα κ τραβηγματακια!!!😂😂😂 Ειμαι τελειως του γιατρου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου για τη θετικη ενεργεια!!!!! ❤️❤️❤️ Αχ μακαριιι!!🙏🙏🙏 Φοβαμαι μη μεινω παλι με την ορεξη!!!😂😂😂😂😂😂 

Εμεις φευγουμε παρασκευη απογευμα γ το χωριο μου κ τα φωτα θ παμε στην καστορια!!! Εννοειται οτι θα παμε εκδρομη οπως κ να εχει!! Θα προσεχουμε πολυ κ θα πεταμε απο ευτυχια!!😁😁😁

Εσεις κοριτσι μου να υποθεσω δεν θα ερθετε αθηνα για πρωτοχρονια ε;; Τα κρουσματα εχουν ξεφυγει τελειως..😕😕

Υ.γ. εχει περασει μονο μια εβδομαδα απ την ωορρηξια κ νομιζω εχω τσιμπηματα κ τραβηγματακια!!!😂😂😂 Ειμαι τελειως του γιατρου!! 

Μπραβο κοριτσι μου που θα δειτε δικους σας, τι ωραια καλα να περασετε! Οχι δεν θα ερθουμε γιατι εχουμε πολλα κρουσματα και εκει στους φιλους μας Αθηνα και αν οχι κορυσματα, επαφες κρουσματων οποτε δεν εχει νοημα για τωρα. Κριμα αλλα καθε εμποδιο για καλο🥰 

Να κανεις τεστ πριν πατε εκτος φυσικα εκτος αν αντεχεις να περιμενεις😁 Μπορει και να μην εισαι του γιατρου, γιατι κανενα προβλημα δεν εχετε και προσπαθησατε τις σωστες μερες, μια χαρα πιθανοτητες εχετε💖🎅 Στο ευχομαι μεσα απτην καρδια μουθ👩‍❤️‍💋‍👩 Εγω περιμενω πως και πως να ερθει η περιοδος αλλα τιποτα..🙄 Αλλα ασχολουμαι με δουλεια και αυτιο θα δω παλι καποιες φιλες να ξεχνιεμαι οσο μπορω.😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλα ειμαστε κοριτσι μου!! Περασαμε ηρεμα το ΣΚ σπιτι οι δυο μας με ανδρα μου γιατι πλεον υπαρχουν πολλα κρουσματα στους φιλους κλπ κι εστσι μειναμε οι δυο μας. Η αληθεια ειναι οτι με προβληματιζει αρκετα οτι δυστυχως δεν ημαστε πολυ καλα μεταξυ μας πλεον λογω της πιεσης τοσο καιρο με θεμα εγκυμοσυνης, επεμβαση, διατροφη κλπ ενω πριν τα πηγαιναμε εξαιρετικα καλα, αλλα δεν ξερω πως φτιαχνει αυτο γιατι εχει περασει πολυ καιρος. Ελπιζω να πανε ολα καλα οι σκεψεις ειναι για μετα τις γιορτες και προσπαθωνα ηρεμω και να σκεφτομαι οιτ το σημαντικο ειανι οτι ημαστε υγιεις κλπ δηλαδη θετικα πραγματα για να μην φρικαρω.  Σημερα πισω στη δουλεια, οπου εκει τα πραγματα πανε καλα🙂 Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? 🥰

Καλά είμαι δώξα τω θεώ! Ανησυχώ κ εγώ λίγο με την αύξηση των κρουσμάτων... Δεν θα ήθελα με τίποτα να μας βρει κάτι τέτοιο κ να μην έχω την γιατρό μου στην γέννα!!! Προσέχω όσο περισσότερο γίνεται αλλά δυστυχώς δεν προσέχουν όλοι στο περιβάλλον μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, είμαι εδώ γύρω στον ένα χρόνο και παρακολουθώ. Την ημέρα των Χριστουγέννων  είχα ένα θετικό τεστ. Σήμερα πήγα πρωί πρωί για χοριακη και ήταν 236. Σύμφωνα με τις τιμές λέει ότι είμαι 4-5 εβδομάδων. Δεν καταλαβαίνω όμως πως το υπολογίζει κάποιος αφού είχα μόλις 4 μέρες καθυστέρηση. Είμαι διακοπές. Ο γιατρός μου είναι αλλού και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, είμαι εδώ γύρω στον ένα χρόνο και παρακολουθώ. Την ημέρα των Χριστουγέννων  είχα ένα θετικό τεστ. Σήμερα πήγα πρωί πρωί για χοριακη και ήταν 236. Σύμφωνα με τις τιμές λέει ότι είμαι 4-5 εβδομάδων. Δεν καταλαβαίνω όμως πως το υπολογίζει κάποιος αφού είχα μόλις 4 μέρες καθυστέρηση. Είμαι διακοπές. Ο γιατρός μου είναι αλλού και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Συγχαρητήρια! Τόσο λογικά πρέπει να είσαι αφού έχεις αυτή την καθυστέρηση.... Η εγκυμοσύνη υπολογίζεται σε έναν φυσιολογικό κύκλο από την πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου άρα περίπου τέσσερις βδομάδες πριν την καθυστέρηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Δεν πειραζει ναντια μου! Θα ερθει το μπεμπε σας! Το οτι εχεις θετικο τεστ εινσι πολυ καλο γ την ωορρηξια σου κ τα υπολοιπα ειναι θεμα μηνων...!!😉😉😉🤗

Η φίλη μου μου είπε κάτι ξέρει ο Θεός και αν δεν θέλει δεν θα μείνεις.. μπορεί κάποιος λόγος να υπάρχει.. έχει δίκαιο.. όσο και να το κυνηγώ αν δεν θέλει ο Θεός δεν θα έρθει μωρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλα ειμαστε κοριτσι μου!! Περασαμε ηρεμα το ΣΚ σπιτι οι δυο μας με ανδρα μου γιατι πλεον υπαρχουν πολλα κρουσματα στους φιλους κλπ κι εστσι μειναμε οι δυο μας. Η αληθεια ειναι οτι με προβληματιζει αρκετα οτι δυστυχως δεν ημαστε πολυ καλα μεταξυ μας πλεον λογω της πιεσης τοσο καιρο με θεμα εγκυμοσυνης, επεμβαση, διατροφη κλπ ενω πριν τα πηγαιναμε εξαιρετικα καλα, αλλα δεν ξερω πως φτιαχνει αυτο γιατι εχει περασει πολυ καιρος. Ελπιζω να πανε ολα καλα οι σκεψεις ειναι για μετα τις γιορτες και προσπαθωνα ηρεμω και να σκεφτομαι οιτ το σημαντικο ειανι οτι ημαστε υγιεις κλπ δηλαδη θετικα πραγματα για να μην φρικαρω.  Σημερα πισω στη δουλεια, οπου εκει τα πραγματα πανε καλα🙂 Εσυ πως εισαι κοριτσι μου? 🥰

Κοριτσι μου πολυ λυπαμαι που περνατε αυτη τη φαση με τον αντρα σου. Πριν μια εβδομαδα κι εμεις χαλια ημασταν. Ολη αυτη η διαδικασια της συνεχους προσπαθειας χωρις αποτελεσμα μας κουραζει σωματικα κ κυριως ψυχολογικα.. κ αυτο ειναι που με στεναχωρησε τοσο γτ ενιωσαοτι χανεται κ το μεταξυ μας περα απ την προσπαθεια του παιδιου...

Θελει προσπαθεια κι απ τους δυο για να μεινετε ενωμενοι και αγαπημενοι. Ο αντρας σου πως το αντιμετωπιζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά είμαι δώξα τω θεώ! Ανησυχώ κ εγώ λίγο με την αύξηση των κρουσμάτων... Δεν θα ήθελα με τίποτα να μας βρει κάτι τέτοιο κ να μην έχω την γιατρό μου στην γέννα!!! Προσέχω όσο περισσότερο γίνεται αλλά δυστυχώς δεν προσέχουν όλοι στο περιβάλλον μας

Ποσο εξοργιστικο αυτο με τον ανευθυνο περιγυρο....😡😡😡 Μακρυα τους οσο μπορεις κοριτσι μου!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Κατεριναπαπ σημερα εχεις ραντεβου στο γυναικολογο;;;;;;; περιμενουμε νεα!!!!❤️🤗😃🤰

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! 

Πήγα γιατρό κορίτσια, μου έγραψε τα φάρμακα,  ξεκινάω με μενοπουρ 150 μοναδες και 6η μερα citrotide  και παρακολούθηση οιστραδιολη, προγεστερόνη και υπέρηχο.. μοθ έδωσε λίγες μονάδες λόγω πολυκυστικων και βλέπουμε.. μια μερα πριν την οωρηξια θα κανω οβιτρελ και ο Θεός βοηθός!!

Απο αύριο θα ασχοληθώ με την προμήθεια των φάρμακων 

Τονια μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τη μνήμη ελέφαντα που διαθέτεις ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ποσο εξοργιστικοαθτο με τον ανευθυνο περιγυρο....😡😡😡 Μακρυα τους οσο μπορεις κοριτσι μου!!❤️

Έρχονται σπίτι τι να κάνεις? 🤷‍♀️ Κ μάλιστα ακούς κ την εξυπνάδα "Από τότε που εμβολιάστηκα δεν έχω κάνει ούτε ένα τεστ αλλά πάω όπου θέλω" λες κ παρ' όλα αυτά δεν μπορεί να κολλήσουμε! Τέλος πάντων εύχομαι να μην μας τύχει τίποτα τώρα στις τελευταίες μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Κορίτσια, είμαι εδώ γύρω στον ένα χρόνο και παρακολουθώ. Την ημέρα των Χριστουγέννων  είχα ένα θετικό τεστ. Σήμερα πήγα πρωί πρωί για χοριακη και ήταν 236. Σύμφωνα με τις τιμές λέει ότι είμαι 4-5 εβδομάδων. Δεν καταλαβαίνω όμως πως το υπολογίζει κάποιος αφού είχα μόλις 4 μέρες καθυστέρηση. Είμαι διακοπές. Ο γιατρός μου είναι αλλού και δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω. 

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🤰❤️❤️❤️

Οτι καλυτερο ευχομαι!! Να εχεις μια ευκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Δυστυχως δεν εχω μεινει ακομα εγκυος αλλα ταπερισδοτερακοριτσια κανουν επαναληπτικη χοριακη σε 2-3 ημερες για να διαπιστωσουν αν διπλασιαζεται η χοριακη κ συνεχιζει κανονικα η κυηση... Κ μετα επικοινωνησε με το γιατρο να πας για υπερηχο για να δειτε σακο.. λογικασε 10-15 ημερες θα σου πει να πας...

Ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!🙏🙏🙏🙏 Του χρονου μενα γερο μωρακι στην αγκαλια!!!!👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου πολυ λυπαμαι που περνατε αυτη τη φαση με τον αντρα σου. Πριν μια εβδομαδα κι εμεις χαλια ημασταν. Ολη αυτη η διαδικασια της συνεχους προσπαθειας χωρις αποτελεσμα μας κουραζει σωματικα κ κυριως ψυχολογικα.. κ αυτο ειναι που με στεναχωρησε τοσο γτ ενιωσαοτι χανεται κ το μεταξυ μας περα απ την προσπαθεια του παιδιου...

Θελει προσπαθεια κι απ τους δυο για να μεινετε ενωμενοι και αγαπημενοι. Ο αντρας σου πως το αντιμετωπιζει;

@Hopemumtobe νιώθω άβολα να αναφέρομαι σε πολύ προσωπικά θέματα γι'αυτό δεν είπα κάτι πάνω σε αυτό πριν, αλλά θα πιαστώ από την κουβέντα της @Antonia2 για το πώς το αντιμετωπίζει ο άντρας σου κ θα σε ρωτήσω κάτι που ελπίζω να μη σε φέρνει σε δύσκολη θέση... τελικά μετά το χειρουργείο έχει συνέλθει καθόλου ο άντρας σου ώστε να καταφέρετε να έχετε επαφές? Γιατί έξτρα από την ψυχολογική πίεση που υπάρχει, αυτό είναι σίγουρα κάτι που επηρεάζει το ζευγάρι πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έρχονται σπίτι τι να κάνεις? 🤷‍♀️ Κ μάλιστα ακούς κ την εξυπνάδα "Από τότε που εμβολιάστηκα δεν έχω κάνει ούτε ένα τεστ αλλά πάω όπου θέλω" λες κ παρ' όλα αυτά δεν μπορεί να κολλήσουμε! Τέλος πάντων εύχομαι να μην μας τύχει τίποτα τώρα στις τελευταίες μέρες 

Ειναι θρασος η βλακεια;;;;;; Αληθεια τωρα..... Ποσο απαραδεκτοι...εγω νομιζω θα μπω σε γυαλα αν μεινω εγκυος!!!!😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ειναι θρασος η βλακεια;;;;;; Αληθεια τωρα..... Ποσο απαραδεκτοι...εγω νομιζω θα μπω σε γυαλα αν μεινω εγκυος!!!!😂😂😂😂

Νομίζω θα πω ότι από σήμερα θα είμαι κλεισμένη στο σπίτι κ δεν θα βλέπω κανέναν μέχρι την γέννα μήπως κ καταλάβουν...... ή μάλλον να σεβαστούν ότι φοβάμαι! Πραγματικά δεν θέλω να το σκέφτομαι ότι μπορεί να τύχει αυτό κ δεν θα έχω τη γιατρό μου μαζί μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...