Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts


Εύχομαι σε όλες Καλές γιορτές!

Mε υγεία, αγάπη και όλη την ευτυχία του κόσμου συγκεντρωμένη σε εκείνες τις 2 γραμμές.
Και φυσικά το 2022 να μας φέρει γερά μωρά στις αγκαλιές μας, για να γίνουν οι οικογένειές μας πιο μεγάλες, πιο ζεστές, πιο ευτυχισμένες.


Φιλιά πολλά αγαπημένες μου! 

@Lacostaki @lactaki @Κατεριναπαπ@Raf123 @Maimoudaki92 @Froufro @Antonia2 @babyblue94 @Nandia- @MyNa @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Hopemumtobe @evaioan

Φωνάξτε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

[smilie=icon_santa.: [smilie=icon_rendee:🎄🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:


Εύχομαι σε όλες Καλές γιορτές!

Mε υγεία, αγάπη και όλη την ευτυχία του κόσμου συγκεντρωμένη σε εκείνες τις 2 γραμμές.
Και φυσικά το 2022 να μας φέρει γερά μωρά στις αγκαλιές μας, για να γίνουν οι οικογένειές μας πιο μεγάλες, πιο ζεστές, πιο ευτυχισμένες.


Φιλιά πολλά αγαπημένες μου! 

@Lacostaki @lactaki @Κατεριναπαπ@Raf123 @Maimoudaki92 @Froufro @Antonia2 @babyblue94 @Nandia- @MyNa @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Hopemumtobe @evaioan

Φωνάξτε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

[smilie=icon_santa.: [smilie=icon_rendee:🎄🤰

Αγαπημένη μας ευχαριστούμε πολύ! Καλότυχο να είναι το νεό μας θεματάκι κορίτσι μου και κυρίως σ' εσένα! 💗

Καλές γιορτές κορίτσια μου 🌟🌲💖🎅🤶με υγεία, αγάπη και χαρά,  πάνω απ'ολα αυτά υγεία !! Και σύντομα ΄΄΄ενα ή δύο γλυκά μωράκια στην γλυκιά κοιλίτσα μας🤱 ό,τι θέλει το κάθε κορίτσι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα, καλές γιορτές να έχουμε με υγεία!!! Μακάρι το νέο έτος να μας φέρει ό,τι ποθούμε περισσότερο! Το 2021 μου έδωσε χαρά αλλά και τις 2 φορε΄ς δεν τα κατάφερα και απέβαλα! Ήθελα αυτά τα Χριστούγεννα να είναι διαφορετικά αλλά ελπίζω πως έχω μπροστά ωραίες στιγμές να ζήσω και το ελπίζω για όλες μας που είμαστε ακόμη στην προσπάθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές κορίτσια!!!!ειμαι σίγουρη πως αργά η γρήγορα θα τα καταφέρετε όλες!!!ευχομαι αυτός ο μήνας να είναι και ο τυχερός!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας και από εμένα, καλές γιορτές να έχουμε με υγεία!!! Μακάρι το νέο έτος να μας φέρει ό,τι ποθούμε περισσότερο! Το 2021 μου έδωσε χαρά αλλά και τις 2 φορε΄ς δεν τα κατάφερα και απέβαλα! Ήθελα αυτά τα Χριστούγεννα να είναι διαφορετικά αλλά ελπίζω πως έχω μπροστά ωραίες στιγμές να ζήσω και το ελπίζω για όλες μας που είμαστε ακόμη στην προσπάθεια! 

Αχ κορίτσι μου πολύ λυπάμαι,  και εγώ πέρυσι στην αλλαγή χρονιάς είχα ευχηθεί φέτος να είμαστε τρεις αλλά δεν έγινε. Πάμε δυνατα κορίτσι μου για την επόμενη χρονιά🌟🌟🌟 Καλές γιορτές να έχεις!🎅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχομαι ο χρονος να κλεισει με τον πιο ευχαριστο τροπο για την καθεμια μας! [smilie=icon_santa.:[smilie=icon_santa.:

Σας παρακολουθω και σας σκεφτομαι...εγω μαζευω δυναμεις για 2η προσπαθεια - διεγερση με τον νεο χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλές γιορτές κορίτσια!!!!ειμαι σίγουρη πως αργά η γρήγορα θα τα καταφέρετε όλες!!!ευχομαι αυτός ο μήνας να είναι και ο τυχερός!!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!!🙏 Κοίταξα προφιλ σου γθα να δω τι να σου ευχηθώ και βλέπω οτι είσαι ΄δηη μανούλα, οπότε καλές γιορτές με τα κοριτσάκια σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια ευχομαι ο χρονος να κλεισει με τον πιο ευχαριστο τροπο για την καθεμια μας! [smilie=icon_santa.:[smilie=icon_santa.:

Σας παρακολουθω και σας σκεφτομαι...εγω μαζευω δυναμεις για 2η προσπαθεια - διεγερση με τον νεο χρονο...

Καλές γιορτές καλή μου και καλη επιτυχία στην επόμενη προσπάθεια💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια , καλές γιορτές να έχετε ! 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου το επόμενο θέμα που θα δημιουργήσετε ναι είναι το "μωράκια Σεπτεμβρίου 2022" 

Καλή επιτυχία σε όλες σας ! .🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ελπίζω το θεματάκι να είναι τυχερό για όλες και να έχετε όλες ένα δωράκι (ή και δύο) για τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά!   [smilie=icon_rendee:

Εμένα μου ήταν τυχερό το προηγούμενο θεματάκι και σήμερα άκουσα καρδούλα και είμαι πάρα πολύ χαρούμενη! 🥰 Εύχομαι την ίδια χαρά και ανακούφιση σε όλες πολύ πολύ σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές σε όλα τα μέλη του νήματος αυτού! 
❄️🎉☃️🎄❤️🙏🏾

έρχομαι απο άλλο νήμα που προσμένουμε τ μωράκια Μαρτίου του 2022 απλά κ μόνο για να σας ευχηθω τα καλύτερα κ να είναι αυτές οι γιορτές αξέχαστες καθώς ελπίζω  μέσα από την καρδιά μου να έχετε τα πιο ευχάριστα νέα κ να φωλιάσουν μικρά σπορακια στις κοιλίτσες! 

(επισης δν μπορώ να μην έχω στο μυαλό μου την πρωτοχρονιά του 19 που εκείνη την μέρα έμαθα ότι είμαι 2 μηνών έγκυος στο πρώτο παιδάκι μου γ αυτό κ κάθε Χριστούγεννα είμαι ιδιαίτερα ευσυγκίνητη ❤️) ευχομαι κ σε σας σύντομα να έχετε τέτοιες μοναδικές εκπλήξεις με αγάπη κ πάνω απ όλα υγεία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:


Εύχομαι σε όλες Καλές γιορτές!

Mε υγεία, αγάπη και όλη την ευτυχία του κόσμου συγκεντρωμένη σε εκείνες τις 2 γραμμές.
Και φυσικά το 2022 να μας φέρει γερά μωρά στις αγκαλιές μας, για να γίνουν οι οικογένειές μας πιο μεγάλες, πιο ζεστές, πιο ευτυχισμένες.


Φιλιά πολλά αγαπημένες μου! 

@Lacostaki @lactaki @Κατεριναπαπ@Raf123 @Maimoudaki92 @Froufro @Antonia2 @babyblue94 @Nandia- @MyNa @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Hopemumtobe @evaioan

Φωνάξτε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

[smilie=icon_santa.: [smilie=icon_rendee:🎄🤰

Για εσένα... μια ζεστή αγκαλιά από εμένα (είμαι μια θαυμάστρια σου ) μια ευχή μέσα απ την καρδιά μου  σου εύχομαι αγαπημένο μισοφέγγαρο.. να έχεις σύντομα ευχάριστα νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας και από εμένα, καλές γιορτές να έχουμε με υγεία!!! Μακάρι το νέο έτος να μας φέρει ό,τι ποθούμε περισσότερο! Το 2021 μου έδωσε χαρά αλλά και τις 2 φορε΄ς δεν τα κατάφερα και απέβαλα! Ήθελα αυτά τα Χριστούγεννα να είναι διαφορετικά αλλά ελπίζω πως έχω μπροστά ωραίες στιγμές να ζήσω και το ελπίζω για όλες μας που είμαστε ακόμη στην προσπάθεια! 

Ποσοο σε νιωθω μόνο να ήξερες..  

Εύχομαι σύντομα να πάρεις τις απαντήσεις σου και να έχεις το μωράκι σου τον Σεπτέμβριο αγκαλίτσα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΤΥΧΟ το νεο θεματάκι μας κορίτσια μού,  για ολες μας!!!

@misofeggaro κορίτσι μου ποοσο χαίρομαι, που σε αντιλαμβάνομαι πως είσαι καλύτερα! Αισιόδοξια κορίτσι μου και έχει ο θεος για όλες μας!!!

@Antonia2 κορίτσι μου, ελπίζω αυτή η αλλαγή του άντρα σου στπ ωράριο του, να είναι προσωρινή! 

@Hopemumtobe κορίτσι μου σαν το κρεβάτι δεν έχει καλύτερο 🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από Κατεριναπαπ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:


Εύχομαι σε όλες Καλές γιορτές!

Mε υγεία, αγάπη και όλη την ευτυχία του κόσμου συγκεντρωμένη σε εκείνες τις 2 γραμμές.
Και φυσικά το 2022 να μας φέρει γερά μωρά στις αγκαλιές μας, για να γίνουν οι οικογένειές μας πιο μεγάλες, πιο ζεστές, πιο ευτυχισμένες.


Φιλιά πολλά αγαπημένες μου! 

@Lacostaki @lactaki @Κατεριναπαπ@Raf123 @Maimoudaki92 @Froufro @Antonia2 @babyblue94 @Nandia- @MyNa @Ευάγγελοςτ @ntinaki83 @Hopemumtobe @evaioan

Φωνάξτε και τα υπόλοιπα κορίτσια!

[smilie=icon_santa.: [smilie=icon_rendee:🎄🤰

Οχου κλασικά μου τελείωσαν οι αντιδράσεις.. τι στο καλό.. τις πληρώνουν και τις δίνουν με το σταγονόμετρο; ;;

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου.. σου εύχομαι κάθε επιθυμία σου να γίνει πραγματικότητα 🥰🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κακοτυχο το νεο θεματάκι μας κορίτσια μού,  για ολες μας!!!

@misofeggaro κορίτσι μου ποοσο χαίρομαι, που σε αντιλαμβάνομαι πως είσαι καλύτερα! Αισιόδοξια κορίτσι μου και έχει ο θεος για όλες μας!!!

@Antonia2 κορίτσι μου, ελπίζω αυτή η αλλαγή του άντρα σου στπ ωράριο του, να είναι προσωρινή! 

@Hopemumtobe κορίτσι μου σαν το κρεβάτι δεν έχει καλύτερο 🤣🤣🤣

Κατα λαθος εγραψες κακοτυχο αντι για καλοτυχο, διορθωσε το επειγοντως🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κατα λαθος εγραψες κακοτυχο αντι για καλοτυχο, διορθωσε το επειγοντως🤣🤣🤣

Πωωω πω! Καλά που με διορθώσες! Ευχαριστώ παααρα πολύ κορίτσι μου! Το εκτιμώ! 

Καλά όμως απο την αναποδιά που με δέρνει,να δείτε πως πραγματικά θα είναι καΛοτυχο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!!🙏 Κοίταξα προφιλ σου γθα να δω τι να σου ευχηθώ και βλέπω οτι είσαι ΄δηη μανούλα, οπότε καλές γιορτές με τα κοριτσάκια σου💗

Είμαι εγκυος σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 7ο μετά από 3 χρόνια προσπάθειων κάναμε εξωσωματική και πιάσαμε διδυμάκια!!!ημουν κι εγώ κάποτε σε αυτή την σελίδα μαζί σας και έτσι μπαίνω πολλές φορές και σας διαβάζω!!!ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!👍👍👍🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Είμαι εγκυος σε μια εβδομάδα μπαίνω στον 7ο μετά από 3 χρόνια προσπάθειων κάναμε εξωσωματική και πιάσαμε διδυμάκια!!!ημουν κι εγώ κάποτε σε αυτή την σελίδα μαζί σας και έτσι μπαίνω πολλές φορές και σας διαβάζω!!!ευχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!👍👍👍🤞🤞🤞

Πωπω 7 μήνες.. μόλις είχα πρωτογραψει στο θέμα εξωσωματική μας είχε ανακοινώσει τα ευχάριστα νέα..  🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου εύχομαι το νέο θεματάκι μας που είναι και γιορτινό να βοηθήσει όλους μας να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας να έρθει πια αυτό το δώρο 🧡🧡

Εγώ σήμερα το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα γενικά από το Σάββατο που πήγα στο γιατρό είμαι πολύ στεναχωρημένη και δεν κοιμάμαι καλά είμαι στο δρόμο κατεβαίνω στην Αθήνα μόνη μου έχω υπέρηχο με τον γιατρό στις 9:00 καθυστερεί λιγάκι να με βάλει όταν τελειώσω θα σας πω τι έγινε 

Ωστόσο δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ αισιόδοξη 😏

Καλημέρα σε όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.. Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν και σε οσες εχουν δικους τους που γιορταζουν.. μεγαλη γιορτη σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπω 7 μήνες.. μόλις είχα πρωτογραψει στο θέμα εξωσωματική μας είχε ανακοινώσει τα ευχάριστα νέα..  🥰🥰 

Κι εγώ έχω πάθει σοκ πως περνάει έτσι ο καιρός!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!❤️❤️❤️

Καλες Γιορτες να έχουμε!!!!! Με Υγεία πάνω απ όλα αλλά και γεμάτες κοιλίτσες!!!!! 🎄🎅🤰

Καλότυχο το νέο γιορτινό μας θεματακι!!!! 🤞🤞

Ευχαριστουμε τα κοριτσια που ειναι εγκυες και μας μοιραζουν απλοχερα μπεμπεδοσκονη!!!! 

Σας φιλώ!!!! 💋💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...