Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

@Antonia2 καλή επιτυχία σήμερα μια χαρά θα είναι θα δεις

@Hopemumtobeθα περιμένουμε τα νέα σου !!! Έχω ένα προαίσθημα ότι κάτι καλό θα ακούσουμε κ από εσένα 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ μακάρι ολες μας να έχουμε τα μωράκια μας !!! Ευχαριστώ Κορίτσι μου που χαίρεσαι με την χαρά μου!! ❤❤❤❤😘

Το έχεις συνειδητοποιήσει;;;; Ότι είσαι όλο και πιο κοντά στο όνειρο σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ολα τα γράψαμε κορίτσι μου,  έτσι και αλλιώς είναι στα απαραίτητα έγγραφα οι ταυτότητες και των 2! Οπότε αναγκαστικά ηλικία δεν μπορείς να κρύψεις καο στο χαρτι της παραπομπής την σημειώνει ο γιατρός σου!  

Όχι δεν εννοώ να κρύψεις την ηλικια. Εννοούσα τι ηλικία έχετε αλλά θυμήθηκα ότι είσαι 33.  Ήθελα να δω αν βάλατε κάτι μέσα ώστε να σας περάσουν σίγουρα. Ας πούμε εσύ έγραψες μόνο πολυκυστικες και όλα τα άλλα κανονικά. Και του άντρα σου όλα κανονικά.; Απλά είδανε 33 χρονων και 5 χρόνια προσπάθειας (παραπάνω για να πειστούν ) και προσπάθεια με serpafar,. Kαι έτσι σε περασνε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να γίνουμε οολες μανούλες το 22 !!!

Ναι θα πάρω τον γιατρό λίγο αργότερα να κλείσουμε ραντεβού να μου γράψει τα φάρμακα και με το νέο έτος ξεκινάω!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου,  εγώ δεν άντεξα στη δεύτερη αιμοδοσία και την ρώτησα αν μπορώ να πιω καφέ και μου είπε οτι σκέτο μπορώ να πιω... ε και ήπια! Ρε κορίτσια χωρίς καφέ το πρωί και έστω ένα τσιγάρο δεν δουλεύει το μυαλό μου,  απο τα νεύρα μου σκοτώνω και άνθρωπο,  αν πρωί πρωί με πρήζουν στην δουλειά!!

Ευχαριστωωω!!! ξεμπερδεψα και ειμαι γραφειο! τη δευτερα μετα τις 6 το απογευμα τα αποτελεσματα...

τωρα ζαλιστηκα λιγο.. δεν ξερω γιατι.. εμενα μου ειπαν μεχρι 2 ποτηρια νερο μπορω να πιω στο 2ωρο και αν καπνιζω να μην καπνισω.. τελικα μια γουλια νερο ηπια και τιποτα αλλο.

τωρα μου ειπε να φαω οπωσδηποτε και θα τσιμπησω κατι. εστιψα και πορτοκαλια και ολα καλα!!😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστωωω!!! ξεμπερδεψα και ειμαι γραφειο! τη δευτερα μετα τις 6 το απογευμα τα αποτελεσματα...

τωρα ζαλιστηκα λιγο.. δεν ξερω γιατι.. εμενα μου ειπαν μεχρι 2 ποτηρια νερο μπορω να πιω στο 2ωρο και αν καπνιζω να μην καπνισω.. τελικα μια γουλια νερο ηπια και τιποτα αλλο.

τωρα μου ειπε να φαω οπωσδηποτε και θα τσιμπησω κατι. εστιψα και πορτοκαλια και ολα καλα!!😃😃

Ναι ναι φάε κάτι για να μην πέσεις στη δουλεια κάτω…αχ εγώ δε θα καταφέρω να κάνω αυτή την εξέταση αλήθεια δεν μπορώ να ξυπνήσω και να μην φάω πρωινό έστω ένα κρα κρακερακι με το καφέ είμαι εντάξει μπορώ να ζήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Antonia2 καλή επιτυχία σήμερα μια χαρά θα είναι θα δεις

@Hopemumtobeθα περιμένουμε τα νέα σου !!! Έχω ένα προαίσθημα ότι κάτι καλό θα ακούσουμε κ από εσένα 😘😘😘

Ευχαριστω ραφαελα μου!!!!!! ❤️❤️ παει κι αυτο!! ας ειναι η τελευταια εξεταση και τωρα ας χαλαρωσουμε λιγο!!!👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι φάε κάτι για να μην πέσεις στη δουλεια κάτω…αχ εγώ δε θα καταφέρω να κάνω αυτή την εξέταση αλήθεια δεν μπορώ να ξυπνήσω και να μην φάω πρωινό έστω ένα κρα κρακερακι με το καφέ είμαι εντάξει μπορώ να ζήσω

αχ δεν ειναι μονο οτι δεν τρως αλλα οτι με ξεζουμισαν!! 3 φορες αιμα και μαλιστα ποσοτητα οχι αστεια!!!!!

δρακουλες!!!!!!!😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχ δεν ειναι μονο οτι δεν τρως αλλα οτι με ξεζουμισαν!! 3 φορες αιμα και μαλιστα ποσοτητα οχι αστεια!!!!!

δρακουλες!!!!!!!😂😂😂😂

Για αυτό σου λεω πρέπει να φας γιατί θα ζαλιστείς!!! 
 

Αντε τώρα θα ηρεμήσεις να χαλαρώσεις και να περάσεις ευχάριστα τις γιορτές!!!! ❣️🎅🎅🎅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@evaioanπως είσαι σήμερα;;; Το συνειδητοποιήσες ότι εχεις το θαυματακι σου στην κοιλια;;; 💕🤰🤰

Καλά χαζό γελάω από το πρωί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

23,24,25/11 με θετικό τεστ ωορρηξιας στις 24/11

Οπότε ναι 2 βδομάδων., Αλλά στην γυναικολογια είσαι 1ενος μηνών γιατί μετράει από όταν είχες περίοδο.  Αααχ να το προσέχεις πολύ τι σημαδακι σου , έχω ενθουσιαστεί πάρα πολύ. Αρχίζει μια μια. 

Δεν μας είπες ο άντρας σου τι έκανε όταν του το είπες; Ποιες ήταν οι πρώτες του λέξεις ; Ή σιγή ;χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Καλά χαζό γελάω από το πρωί. 

Θα πηγαίνεις κανονικά για δουλειά ε;; Εντάξει γιατί να μην πας άλλωστε ;

Απλά ρε κορίτσια μάλλον εμείς επειδή μας έχει έρθει σε όλες τόσο δύσκολα να πιάσεις μωρό, νιώθω ότι όταν μείνω έγγυος δεν θα κάνω τίποτα από τον φόβο μου 🤔😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Σου ευχομαι να τα καταφερεις.. να ξερεις οτι το ενστικτο μας ειναι πολυ δυνατο και οταν το ακολουθουμε ειναι σωστο.. και εγω το ακολουθω και μεχρι τωρα εβγαινε σωστο.. ο αντρας μου ελεγε απο την αρχη που αρχισαμε προσπαθειες ξανα οτι θα ειναι χριστουγεννιατικο το μωρο.. για να δουμε αν το ελεγε απο ενστικτο η για παρηγορια καθε φορα που ερχοταν η ρωσιδα

Στο εύχομαι κορίτσι μου, να κάνετε τα πιο όμορφα Χριστούγεννα με ενα μέλος της οικογένειας στη κοιλίτσα σου ❤💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Καλά χαζό γελάω από το πρωί. 

αχ τι τελεια!!!!!!! ετσι να εισαι κοριτσι μου σε ολη την εγκυμοσυνη!!! χαρουμενη και χαμογελαστη!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάλι είμαι χάλια.... Δυστυχώς πήγα στο γυναικολογο και μου είπε ότι για κάποιο λόγο έχω μόνο πολυ μικρα ωοθηλακια μονο και αυτο το μηνα δεν θα εχω ωορηξια τουλαχιστον οχι τωρα...Ειμαι 8η μερα και συνηθως εχω τη 10η...Σκεφτομαι μηπως επαιξε ρολο η δευτερη δοση εμβολιου που εκανα προηγουμενη εβδομαδα. Μου ειπε κι εκεινος οτι ενδεχεται να εχει συμβαλλει γιατι κανει καποιες διαταραχες περιοδου σε καποιες γυναικες χωρις να ειναι σιγουρο... Τον ρωτησα αν πρεπει να ξαναπαω μηπως κατι αλλαξει μου ειπε αν θελω μπορω να παω σε μια βδομαδα αλλα πιστευει οτι ισως  ο κυκλος αυτος δεν θα ειναι καλα ...Εν τω μεταξυ παλια αυτα δεν τα ειχα ΠΟΤΕ αυτα τα θεματα μονο το τελευταιο 6 μηνο. Παει και αυτος ο μηνας κοριτσια...Μα ποση γκαντεμια εχω σε αυτο το θεμα...  Εαν σας απαριθμουσα τις γκαντεμιες σε αυτο το θεμα... πραγματικα ομως., Τελος παντων θα ασχοληθω με αλλα πραγματα για να μη ντρελαθω🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! 

Χαίρομαι πολύ που όλα με κάποιο τρόπο παίρνουν το δρόμο τους. 

Εύχομαι να έχω πέσει μέσα στην ωορηξια μου και να έχω και εγώ θετικά αποτελέσματα. 

Καλό πσκ! 

🎄💞👩‍❤️‍👨🍫🍸🍵🍖🍝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κορίτσια πάλι είμαι χάλια.... Δυστυχώς πήγα στο γυναικολογο και μου είπε ότι για κάποιο λόγο έχω μόνο πολυ μικρα ωοθηλακια μονο και αυτο το μηνα δεν θα εχω ωορηξια τουλαχιστον οχι τωρα...Ειμαι 8η μερα και συνηθως εχω τη 10η...Σκεφτομαι μηπως επαιξε ρολο η δευτερη δοση εμβολιου που εκανα προηγουμενη εβδομαδα. Μου ειπε κι εκεινος οτι ενδεχεται να εχει συμβαλλει γιατι κανει καποιες διαταραχες περιοδου σε καποιες γυναικες χωρις να ειναι σιγουρο... Τον ρωτησα αν πρεπει να ξαναπαω μηπως κατι αλλαξει μου ειπε αν θελω μπορω να παω σε μια βδομαδα αλλα πιστευει οτι ισως  ο κυκλος αυτος δεν θα ειναι καλα ...Εν τω μεταξυ παλια αυτα δεν τα ειχα ΠΟΤΕ αυτα τα θεματα μονο το τελευταιο 6 μηνο. Παει και αυτος ο μηνας κοριτσια...Μα ποση γκαντεμια εχω σε αυτο το θεμα...  Εαν σας απαριθμουσα τις γκαντεμιες σε αυτο το θεμα... πραγματικα ομως., Τελος παντων θα ασχοληθω με αλλα πραγματα για να μη ντρελαθω🙂

Ξεχασα να γραψω οτι το ενδομητριο αντι για 7,8 οπως συνηιως, ειναι μονο 3,5......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Οπότε ναι 2 βδομάδων., Αλλά στην γυναικολογια είσαι 1ενος μηνών γιατί μετράει από όταν είχες περίοδο.  Αααχ να το προσέχεις πολύ τι σημαδακι σου , έχω ενθουσιαστεί πάρα πολύ. Αρχίζει μια μια. 

Δεν μας είπες ο άντρας σου τι έκανε όταν του το είπες; Ποιες ήταν οι πρώτες του λέξεις ; Ή σιγή ;χαχαχαχ

Κοίτα στην αρχή επειδή με έχει συνηθίσει με τα τεστ κάθε μήνα ήταν συγκρατημενος, σήμερα σηκώθηκε από τα χαράματα να μου κάνει πορτοκαλάδα!!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κορίτσια πάλι είμαι χάλια.... Δυστυχώς πήγα στο γυναικολογο και μου είπε ότι για κάποιο λόγο έχω μόνο πολυ μικρα ωοθηλακια μονο και αυτο το μηνα δεν θα εχω ωορηξια τουλαχιστον οχι τωρα...Ειμαι 8η μερα και συνηθως εχω τη 10η...Σκεφτομαι μηπως επαιξε ρολο η δευτερη δοση εμβολιου που εκανα προηγουμενη εβδομαδα. Μου ειπε κι εκεινος οτι ενδεχεται να εχει συμβαλλει γιατι κανει καποιες διαταραχες περιοδου σε καποιες γυναικες χωρις να ειναι σιγουρο... Τον ρωτησα αν πρεπει να ξαναπαω μηπως κατι αλλαξει μου ειπε αν θελω μπορω να παω σε μια βδομαδα αλλα πιστευει οτι ισως  ο κυκλος αυτος δεν θα ειναι καλα ...Εν τω μεταξυ παλια αυτα δεν τα ειχα ΠΟΤΕ αυτα τα θεματα μονο το τελευταιο 6 μηνο. Παει και αυτος ο μηνας κοριτσια...Μα ποση γκαντεμια εχω σε αυτο το θεμα...  Εαν σας απαριθμουσα τις γκαντεμιες σε αυτο το θεμα... πραγματικα ομως., Τελος παντων θα ασχοληθω με αλλα πραγματα για να μη ντρελαθω🙂

κοριτσι μου γλυκο λυπαμαι παρα πολυ για την ωορρηξια σου. εχεις βρει το λογο που συμβαινει αυτο; εχεις πχ πολυκυστικες η κατι παρομοιο;

να σκεφτεσαι οτι καλυτερα που εγινε αυτο το μηνα που ειναι ο αντρας σου σε περιοδο μεταβατικη, παρα να γινοταν τον επομενο πχ που θα ειναι σιγουρα καλυτερα! ετσι θα παρετε και οι 2 το χρονο σας και τον αλλο μηνα θα προσπαθησετε δυναμικα!!!💪💪

Μην το βαζεις κατω!!! τα καλυτερα ερχονται!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κοίτα στην αρχή επειδή με έχει συνηθίσει με τα τεστ κάθε μήνα ήταν συγκρατημενος, σήμερα σηκώθηκε από τα χαράματα να μου κάνει πορτοκαλάδα!!!! 🤣🤣🤣

αχ ο τζουτζουκος μου!!!!! τι καλος!!!!!! μπραβο ετσι να συνεχισει!! στα οπα οπα να σε εχει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Θα πηγαίνεις κανονικά για δουλειά ε;; Εντάξει γιατί να μην πας άλλωστε ;

Απλά ρε κορίτσια μάλλον εμείς επειδή μας έχει έρθει σε όλες τόσο δύσκολα να πιάσεις μωρό, νιώθω ότι όταν μείνω έγγυος δεν θα κάνω τίποτα από τον φόβο μου 🤔😝

Να σου πω και εγώ έλεγα μόλις το μάθω θα σταματήσω αλλά αν όλα βαίνουν καλά γιατί να κάθομαι σπίτι; ο σύζυγος δουλεύει, οι δικοί μου είναι 500χλμ μακριά, ε τι να κάνω όλη μέρα; μετά τον 4ο μήνα ίσως θα δω πως θα πάει. Αλλά από τώρα ούτε μωρουδιακα έχει νόημα να πάρεις ούτε προετοιμασία να κάνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κοίτα στην αρχή επειδή με έχει συνηθίσει με τα τεστ κάθε μήνα ήταν συγκρατημενος, σήμερα σηκώθηκε από τα χαράματα να μου κάνει πορτοκαλάδα!!!! 🤣🤣🤣

Χαχαχαχα αχ βρε ψυχούλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ξεχασα να γραψω οτι το ενδομητριο αντι για 7,8 οπως συνηιως, ειναι μονο 3,5......

Πάντως εγώ εμβολιαστηκα αρχές Μαΐου και είχα καθυστέρηση 10 ημερών εκείνο το μήνα και μέσα Ιουνίου και μου ήρθε 8 μέρες νωρίτερα, πάλευα με τα τεστ ωορρηξιας δεν την προσδιόρισα ποτέ τότε (έκανα 12 τεστ). Η ενδοκρινολογος μου είπε ότι το εμβόλιο είναι μια μικρή φλεγμονή και έτσι αντέδρασε το σώμα. Από τον Αύγουστο έστρωσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Καλά χαζό γελάω από το πρωί. 

Ανεξήγητο συναίσθημα…όλα να σου πάνε καλά και ο αντρουλης σου έτσι και τις παντόφλες στα πόδια να σου φέρνει 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...