Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

@evaioan συγχαρητήρια κορίτσι μου!😃

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!☺️

Αχ πόσο μου έλειψαν αυτές οι εικόνες με τα θετικά τεστακια κορίτσια! Άντε να πάρουμε μπρος!Η αρχή έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

συγχαρητηρια κοριτσι μου!!να έχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@evaioan για πες για τον σύντροφό σου !! Πέταξε από χαρά ;;; Πώς αντέδρασε;;;

Έχει μια αυτό συγκράτηση μέχρι να μας το βεβαιώσει και ο γιατρός ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Ωωωωω τέλειααααα... σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 

Σε ευχαριστώ πολύ αντεύχομαι γρήγορα το τρίτο παιδάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Θα πας και για χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Mimi26 μου πόσο χάρηκα κορίτσι μου! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη σε δύο εβδομάδες! Να είσαι αισιόδοξη και σίγουρη για το αποτέλεσμα! Από αυτήν την στιγμή είσαι ήδη μανούλα!🤰

Εμένα με πήραν τηλέφωνο κορίτσια από την επιτροπή και μου είπαν ότι εγκρίθηκα και θα μου στείλουν τα αποτελέσματα ταχυδρομικώς!😃

Άντε να παίρνουμε σειρά όλες σιγά σιγά και το 2022 να μας γεμίσει μωράκια!🤗

@Lacostaki μου πως είσαι; Έχω ημέρες να διαβάσω μήνυμα σου!💗

 

Καλημερα κοριτσι μου μια χαρά είμαι στην αναμονή για την ακατανομαστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Θα πας και για χοριακη;

Επανέλαβα με clearblue ψηφιακό και μου έβγαλε ότι η σύλληψη έγινε πριν 2-3εβδομαδες και ο γιατρός μου είπε είσαι ενός μήνα και κάτι. Του είπα για χοριακη μου απάντησε πως δε χρειάζεται και κάτι μουρμούρισε ότι μη μπαινοβγαινεις τώρα στα διαγνωστικά με τον κορωνοιο. Μου έκλεισε ραντεβού την Τρίτη. Κορίτσι μου εύχομαι ολόψυχα ένα θετικό τεστ σε εσένα. Εγώ όταν είδα ότι είμαι έγκυος λέω μας βλέπει ο Θεός και μας νοιάζεται. Όλο έκλαιγα χτες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Επανέλαβα με clearblue ψηφιακό και μου έβγαλε ότι η σύλληψη έγινε πριν 2-3εβδομαδες και ο γιατρός μου είπε είσαι ενός μήνα και κάτι. Του είπα για χοριακη μου απάντησε πως δε χρειάζεται και κάτι μουρμούρισε ότι μη μπαινοβγαινεις τώρα στα διαγνωστικά με τον κορωνοιο. Μου έκλεισε ραντεβού την Τρίτη. Κορίτσι μου εύχομαι ολόψυχα ένα θετικό τεστ σε εσένα. Εγώ όταν είδα ότι είμαι έγκυος λέω μας βλέπει ο Θεός και μας νοιάζεται. Όλο έκλαιγα χτες. 

Γλυκουλα μου! Λογικο που εκλαιγες, φανταζομαι τη χαρα σου εγω μια φορα που νομιζα ειχα θετικο τεστ- τελικα δεν ηταν - ειχα επισης κλαψει!! Να απολαυσεις αυτη τη μαγικη στιγμη💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου- εφτασε η Παρασκευη!!!!!!!🥰 Μα πως περνανε τοσο γρηγορα οι εβδομαδες!!

Εγω ετοιμαζομαι για επίσκεψη στο γυναικολογο, απλα θελω να δω αν εχω κανονικα ωορηξια αυτο το μηνα ασχετο που δεν νομιζω να προσπαθησουμε..

@Antonia2 Καλα αποτελεσματα στην εξεταση κοριτσι μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορουδες μου.. ακομα μια βδομαδα τελειωσε.. ειχαμε και ευχαριστα αυτη την βδομαδα και εγινε ακομα καλυτερη.. λιγες μερες μακρια ειναι και τα χριστουγεννα.. η παναγια να μας προστατευει και να μας φυλαει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα εύχομαι!  Κορίτσια μου τελικά πέρασα επιτροπή και επίσημα!!! Πήρα πρωί πρωί τηλ και μου είπε έχει φύγει ο φάκελος σας μεσα Στην εβδομάδα θα τον έχετε,  λέω τι Εννιέται ? Η απάντηση είναι θετική? Μου λέει Ναι! Μου ήρθε να της πω"βτε κούκλα μου και γιατί δεν με παίρνεις ενα τηλ" Αλλά είπα ευχαριστώ!!! Λίγο αργότερα θα πάρω τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε! Αχχ πολύ χάρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου- εφτασε η Παρασκευη!!!!!!!🥰 Μα πως περνανε τοσο γρηγορα οι εβδομαδες!!

Εγω ετοιμαζομαι για επίσκεψη στο γυναικολογο, απλα θελω να δω αν εχω κανονικα ωορηξια αυτο το μηνα ασχετο που δεν νομιζω να προσπαθησουμε..

@Antonia2 Καλα αποτελεσματα στην εξεταση κοριτσι μου💗

Καλημερα κοριτσι μου!!

Εδωσα αιμα στις 7μιση το πρωι, ηπια τη γλυκοζη (μπλιαξ αλλα δεν ηταν τοσο απαισια οσο την περιμενα. Ενα αγευστο πραγμα.. νερο κ σκονη(γλυκοζη) διαλυμενη) κ ξαναεδωσα στις 8μιση. Τωρα περιμενω τη δευτερη ωρα κ θα ξαναδωσω στις 9μιση.. ευτυχως δεν ζαλιστηκα ουτε ειχα καποια παρενεργεια.

Τα αποτελεσματα θα τα παρω δευτερα απογευμα.

Ευχαριστω για το ενδιαφερον!!! 🤗

Περιμενουμε τα νεα σου απ το γυναικολογο!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα εύχομαι!  Κορίτσια μου τελικά πέρασα επιτροπή και επίσημα!!! Πήρα πρωί πρωί τηλ και μου είπε έχει φύγει ο φάκελος σας μεσα Στην εβδομάδα θα τον έχετε,  λέω τι Εννιέται ? Η απάντηση είναι θετική? Μου λέει Ναι! Μου ήρθε να της πω"βτε κούκλα μου και γιατί δεν με παίρνεις ενα τηλ" Αλλά είπα ευχαριστώ!!! Λίγο αργότερα θα πάρω τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε! Αχχ πολύ χάρηκα!

Μπραβο κοριτσι μουυυυ!!!!!!!!! Το πρωτο βημα εγινε!!!!!

Δρομολογησε με το γιατρο τα επομενα βηματα!!!! 

Φανταστικα νεα!!! Το 2022 θα γινεις μανουλα!!!! 💃❤️💃❤️💃❤️💃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Επανέλαβα με clearblue ψηφιακό και μου έβγαλε ότι η σύλληψη έγινε πριν 2-3εβδομαδες και ο γιατρός μου είπε είσαι ενός μήνα και κάτι. Του είπα για χοριακη μου απάντησε πως δε χρειάζεται και κάτι μουρμούρισε ότι μη μπαινοβγαινεις τώρα στα διαγνωστικά με τον κορωνοιο. Μου έκλεισε ραντεβού την Τρίτη. Κορίτσι μου εύχομαι ολόψυχα ένα θετικό τεστ σε εσένα. Εγώ όταν είδα ότι είμαι έγκυος λέω μας βλέπει ο Θεός και μας νοιάζεται. Όλο έκλαιγα χτες. 

Αλλά η επαφή σου πότε ήταν; Πριν πόσες μέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!!! Επιτελους Παρασκευη!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉

Αυτη η εβδομαδα μου φανηκε οτι περασε νερο.. κι εχω μια κουραση... Ευτυχως την αλλη εβδομαδα τελειωνω τις φυσιοθεραπειες κ θα ησυχασω γτ μου τρωνε πολυ χρονο..

Σας φιλω!!! Καλη δουλιτσα!!💋💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα εύχομαι!  Κορίτσια μου τελικά πέρασα επιτροπή και επίσημα!!! Πήρα πρωί πρωί τηλ και μου είπε έχει φύγει ο φάκελος σας μεσα Στην εβδομάδα θα τον έχετε,  λέω τι Εννιέται ? Η απάντηση είναι θετική? Μου λέει Ναι! Μου ήρθε να της πω"βτε κούκλα μου και γιατί δεν με παίρνεις ενα τηλ" Αλλά είπα ευχαριστώ!!! Λίγο αργότερα θα πάρω τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε! Αχχ πολύ χάρηκα!

Αααααχ τέλεια.... Μπράβο ρε κορίτσι μου. Άξιζε η αναμονή. Τελικά τι είχατε γράψει μέσα; Και τι ηλικία κτλ. ; Μήπως να το ξανά σκεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα εύχομαι!  Κορίτσια μου τελικά πέρασα επιτροπή και επίσημα!!! Πήρα πρωί πρωί τηλ και μου είπε έχει φύγει ο φάκελος σας μεσα Στην εβδομάδα θα τον έχετε,  λέω τι Εννιέται ? Η απάντηση είναι θετική? Μου λέει Ναι! Μου ήρθε να της πω"βτε κούκλα μου και γιατί δεν με παίρνεις ενα τηλ" Αλλά είπα ευχαριστώ!!! Λίγο αργότερα θα πάρω τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε! Αχχ πολύ χάρηκα!

τι ωραια.. χαιρομαι.. αντε παμε για το επομενο βημα.. νεα μανουλα στην γραμμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ❤️❤️❤️ Οντως αυτή η εβδομάδα πέρασε τοοοοοοσσσσσσσοοοοοο γρήγορα ούτε που το καταλάβαμε!!! Άντε εύχομαι καλό ΣΚ με πιο πολλά χαρούμενα νέα από ολες μας ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα εύχομαι!  Κορίτσια μου τελικά πέρασα επιτροπή και επίσημα!!! Πήρα πρωί πρωί τηλ και μου είπε έχει φύγει ο φάκελος σας μεσα Στην εβδομάδα θα τον έχετε,  λέω τι Εννιέται ? Η απάντηση είναι θετική? Μου λέει Ναι! Μου ήρθε να της πω"βτε κούκλα μου και γιατί δεν με παίρνεις ενα τηλ" Αλλά είπα ευχαριστώ!!! Λίγο αργότερα θα πάρω τον γιατρό να δούμε τι θα κάνουμε! Αχχ πολύ χάρηκα!

Τελειααααααααα και επίσημα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ 🤰🤰🤰🤰 το 2022 θα εχεις το μωράκι σου 💕💕💕💕 είσαι η επόμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο κοριτσι μουυυυ!!!!!!!!! Το πρωτο βημα εγινε!!!!!

Δρομολογησε με το γιατρο τα επομενα βηματα!!!! 

Φανταστικα νεα!!! Το 2022 θα γινεις μανουλα!!!! 💃❤️💃❤️💃❤️💃

Μακάρι κορίτσι μου να γίνουμε οολες μανούλες το 22 !!!

Ναι θα πάρω τον γιατρό λίγο αργότερα να κλείσουμε ραντεβού να μου γράψει τα φάρμακα και με το νέο έτος ξεκινάω!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου,  εγώ δεν άντεξα στη δεύτερη αιμοδοσία και την ρώτησα αν μπορώ να πιω καφέ και μου είπε οτι σκέτο μπορώ να πιω... ε και ήπια! Ρε κορίτσια χωρίς καφέ το πρωί και έστω ένα τσιγάρο δεν δουλεύει το μυαλό μου,  απο τα νεύρα μου σκοτώνω και άνθρωπο,  αν πρωί πρωί με πρήζουν στην δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αααααχ τέλεια.... Μπράβο ρε κορίτσι μου. Άξιζε η αναμονή. Τελικά τι είχατε γράψει μέσα; Και τι ηλικία κτλ. ; Μήπως να το ξανά σκεφτω

Ολα τα γράψαμε κορίτσι μου,  έτσι και αλλιώς είναι στα απαραίτητα έγγραφα οι ταυτότητες και των 2! Οπότε αναγκαστικά ηλικία δεν μπορείς να κρύψεις καο στο χαρτι της παραπομπής την σημειώνει ο γιατρός σου!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειααααααααα και επίσημα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ 🤰🤰🤰🤰 το 2022 θα εχεις το μωράκι σου 💕💕💕💕 είσαι η επόμενη 

Αχχχ μακάρι ολες μας να έχουμε τα μωράκια μας !!! Ευχαριστώ Κορίτσι μου που χαίρεσαι με την χαρά μου!! ❤❤❤❤😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τι ωραια.. χαιρομαι.. αντε παμε για το επομενο βημα.. νεα μανουλα στην γραμμη

Ολες μας θα γίνουμε μανούλες! Είμαι πολύ αισιόδοξη καο απο την αρχή μου καρφώθηκε στο μυαλό δεν ξέρω γιατί,  οτι με αυτόν τον τροπο θα τα καταφέρω! Εύχομαι σύντομα όλες μας να γράφουμε για να νινακια που κολυμπάνε στις κοπελίτσες!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ολες μας θα γίνουμε μανούλες! Είμαι πολύ αισιόδοξη καο απο την αρχή μου καρφώθηκε στο μυαλό δεν ξέρω γιατί,  οτι με αυτόν τον τροπο θα τα καταφέρω! Εύχομαι σύντομα όλες μας να γράφουμε για να νινακια που κολυμπάνε στις κοπελίτσες!!❤

Σου ευχομαι να τα καταφερεις.. να ξερεις οτι το ενστικτο μας ειναι πολυ δυνατο και οταν το ακολουθουμε ειναι σωστο.. και εγω το ακολουθω και μεχρι τωρα εβγαινε σωστο.. ο αντρας μου ελεγε απο την αρχη που αρχισαμε προσπαθειες ξανα οτι θα ειναι χριστουγεννιατικο το μωρο.. για να δουμε αν το ελεγε απο ενστικτο η για παρηγορια καθε φορα που ερχοταν η ρωσιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...