Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Όχι, ζήτησα μόνο ένα χαρτί από την εμβρυολογο να μου ετοιμάσει που να λέει ότι χρησιμοποίησα τα δύο έμβρυα στην πρώτη εξωσωματική και ότι περίσσεψαν Αλλα 6 στην κατάψυξη και να αναφέρει μέσα και την ποιότητα των εμβρύων... Μου είπε θα το ετοιμάσει και θα μου το στείλει με e-mail τις επόμενες μέρες όπως είχαμε κάνει και με τα υπόλοιπα έγγραφα... Πριν μπω για την εξωσωματική ήρθε μέσα η εμβρυολόγος και μου είπε ότι θέλει να με ενημερώσει για τα έμβρυα και μου είπε ότι έχουμε δύο έμβρυα πάρα πολύ καλής ποιότητας βλαστοκύστες οι οποίες από ψήχθηκαν σωστά και μπορούμε να προχωρήσουμε τη διαδικασία της είπε ευχαριστώ και μετά ήρθε ο γιατρός ο οποίος μου είπε και αυτός το ίδιο....

Με μία πρώτη μάτια πολύ στα κλεφτά από τα χαρτιά του γιατρού είχα δει ότι είχα διάφορες ποιότητες είχα 4β β 3Α β4β α4 ΑΒ και λοιπά... Τα τελευταία που είχα δει τα πρώτα δεν ξέρω πως ήτανε γιατί ήταν εδώ χαρτί και ανέφερε πάρα πολλά έμβρυα που είχα βγάλει γιατί είχανε γονιμοποιηθεί 22 εγώ κράτησα τα 8 τώρα τι να σου πω ήτανε πολλά γραμμένα στα χαρτιά και δεν τα έχω πάρει στα χέρια μου αλλά τώρα τους είπα να μου στείλει εμβρυολόγος στο χάρτη... Δεν με νοιάζει ιδιαίτερα αυτό γιατί ο γιατρός μου λέει ότι δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο αρκεί να είναι καλής ποιότητας δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι άριστης παίζουνε πολλά ρόλο για να πιάσεις μπορεί να έχεις και σούπερ τέλεια βλαστοκύστη και να με πιάσεις ποτέ....

Συμφωνώ σε αυτό γιατί στην πρώτη μου εξωσωματική που είχα 6 βλαστοκύστες οι 3 ηταν ΑΑ, οι δυο ΑΒ η τελευταία ΒΒ κ δεν έπιασα σε καμία. Τώρα δυστυχώς από τα 19 ωάρια που μου πήραν έχω μόνο 2 βλαστοκύστες 3Β κ ελπίζω μήπως πιάσω σε μία από αυτές🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

Δεν έφτασαν ούτε τα μέσα του μήνα και ε΄χουμε ήδη θετικό;;
Πολύ χαίρομαι!
Εύχομαι να έιναι τυχερό το θεματάκι μου και για όλες τις υπόλοιπες!!


Συγχαρητήρια κορίτσι μου !|Με το καλό!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

@Mimi26σε ποιο κέντρο πηγες; Και θυμάσαι πόσο σου πήγε όλη η διαδικασία με την ωοληψια και ετ. ;;

Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση και δεν έχω αναφέρει ποτέ το κέντρο που έχω πάει..... Αλλά δεν έχω και πρόβλημα να σας πω εννοώ δεν είχατε ρωτήσει ποτέ και για αυτό δεν είχα αναφέρει κάτι όχι επειδή δεν ήθελα πηγαίνω στο κέντρο του Καπετανάκη έχει πολλή εμπειρία... Όταν τον βρήκα το γιατρό αυτόν θεώρησα πως έχω βρει ταβάνι πλέον θεώρησα πως έχω πάει στον καλύτερο είχα Γενικά πολύ καλές συστάσεις και εκείνον και τον πήγαμε κέρδισε. Πηγαίνω στο γιο του τον οποίον τον αναφέρουν πολύ εμπορικό αλλά δεν είναι έτσι απλά ο κύριος Μανώλης είναι πολύ μεγάλος σε ηλικία αν τον πατήσετε να τον δείτε και πλέον δουλεύει ο γιος του μαζί του που έχει έρθει από Αμερική ο οποίος είναι εξειδικευμένος στη χειρουργική και είναι αστέρι και γενικά έχει ακολουθήσει την εξωσωματική μαζί με τον μπαμπά του.... Όταν λέμε για εννοούμε περίπου 50 χρονών έτσι νομίζετε κανέναν που είναι 30..... Είναι 40 plus προς 50.ο γιος λοιπόν ο Βασίλης όπως αν ψάξετε θα δείτε στις κρητικές τον αναφέρουμε πολύ εμπορικό αλλά δεν είναι πραγματικά έτσι απλά ο Βασίλης είναι πιο βαρύς σαν άνθρωπος λέει λίγα πραγματάκια δεν δένεται Γενικά με τους πελάτες αλλά αν σκεφτείτε περνάνε από κοιμάσαι χιλιάδες άτομα. Είναι πολύ ειλικρινής αυτά που θα πει θα σου πει ότι ισχύει ακόμα και αν αυτό δεν είναι καλό και δεν σου αρέσει γενικά τα λέει έτσι όπως είναι με το όνομά τους είναι πολύ ήρεμος και κλειστός άνθρωπος δεν είναι ο γιατρός που θα πιάσει την κουβεντούλα μαζί του ωστόσο είναι χαλαρός και κάνει πλάκα όταν μπαίνεις μέσα δεν είναι ότι σε αγχώνει....... Εγώ έχω μείνει ευχαριστημένη ότι τον έχω ρωτήσει μου έχει δώσει απαντήσεις και γενικά άμα έχει προσέξει πολύ και με το θέμα του HPV με καθησύχασε πολύ τότε που έγινε αυτό.. παρόλο που δεν μου άρεσε που με καθυστέρησε το Σεπτέμβριο και δεν πήγα για εξωσωματική με καθησύχασε και μου είπε ότι ακόμα και έγκυος να μείνω αν ξαναεμφανιστεί θα το παρακολουθήσουμε και εκείνος ξέρει να κάνει κολποσκόπηση και τεστ-παπ σε εγκυμοσύνη Γιατί δεν κάνουν όλοι γιατροί.γενικά πάντα ήταν πολύ αισιόδοξος μαζί μου και πολύ χαλαρός δεν έχει αγχωθεί καθόλου και δεν τον αγχώνει τίποτα λέει είναι όλα πολύ καλά ακόμα και για την υστεροσκόπηση όταν τον ρώτησα μου απάντησε ότι δεν σε βάζει υστεροσκόπηση όσο και να επιμείνεις πηγαίνω με άλλο πρωτόκολλο είσαι πολύ μικρή και δεν έχεις δείγματα μόνο αν έχω δείγματα η αποτυχία που δεν στο εύχομαι θα σε βάλω για υστεροσκόπηση..... Γενικά για τα κέντρα ρε κορίτσια ακούτε πολλά αλλά πιστεύω ότι το θέμα του γιατρού είναι τελείως υποκειμενικό ..... Εγώ πάνω στα νεύρα μου πολλές φορές θύμωσα μαζί του αλλά δεν έκανε κάτι λάθος πιστεύω και σε άλλον γιατρό να ήμουνα πάλι το ίδιο θα γινόταν και στην διέγερση που έπαθα δεν έφταιγε αυτός είχα πάρει δόση των 100 και άλλοι παίρνουνε των διακοσίων πενήντα μωρό μου ούτε κι είχε κάνει λάθος ήτανε να γίνει..... Απλά η αλήθεια είναι ότι όλα αυτά τα κέντρα θυμίζουνε λίγο εργοστάσιο.... Εγώ πάντως αν μείνω έγκυος μπορεί τα λεφτά να μην τα έχω αλλά σε αυτόν το γιατρό θα μείνω τουλάχιστον για την εγκυμοσύνη μου θα ακολουθήσω εκείνον που θα με έχει αφήσει έγκυο γιατί έχω έχω παιδευτει πολύ..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν έφτασαν ούτε τα μέσα του μήνα και ε΄χουμε ήδη θετικό;;
Πολύ χαίρομαι!
Εύχομαι να έιναι τυχερό το θεματάκι μου και για όλες τις υπόλοιπες!!


Συγχαρητήρια κορίτσι μου !|Με το καλό!!

 

Χίλια ευχαριστώ, εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλα τα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Συμφωνώ σε αυτό γιατί στην πρώτη μου εξωσωματική που είχα 6 βλαστοκύστες οι 3 ηταν ΑΑ, οι δυο ΑΒ η τελευταία ΒΒ κ δεν έπιασα σε καμία. Τώρα δυστυχώς από τα 19 ωάρια που μου πήραν έχω μόνο 2 βλαστοκύστες 3Β κ ελπίζω μήπως πιάσω σε μία από αυτές🙂

Πραγματικά Δεν παίζει ρόλο υπάρχουνε τέτοιες περιπτώσεις είναι το τελευταίο πράγμα που πιστεύω ότι είναι αυτό το να είναι Α β ή β α Δεν παίζει ρόλο μην το σκέφτεσαι καθόλου εκτός και αν είναι ρε παιδί μου κάτι πολύ άσχημο που εσύ δεν έχεις κάτι τέτοιο αλλά γενικά μη σκέφτεσαι την ποιότητα των εμβρύων Γιατί δεν είναι απαραίτητο να είναι Α θα πάνε όλα καλά θα δεις..... Πότε σκέφτεσαι να πας εσύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Σε τι ηλικία η κοπέλα ;;;;;

37 ετών και άφησε πίσω της το ανηψακι μου 1 έτους τότε, τώρα είναι 2. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Πραγματικά Δεν παίζει ρόλο υπάρχουνε τέτοιες περιπτώσεις είναι το τελευταίο πράγμα που πιστεύω ότι είναι αυτό το να είναι Α β ή β α Δεν παίζει ρόλο μην το σκέφτεσαι καθόλου εκτός και αν είναι ρε παιδί μου κάτι πολύ άσχημο που εσύ δεν έχεις κάτι τέτοιο αλλά γενικά μη σκέφτεσαι την ποιότητα των εμβρύων Γιατί δεν είναι απαραίτητο να είναι Α θα πάνε όλα καλά θα δεις..... Πότε σκέφτεσαι να πας εσύ

Στο μεταξύ ακούσω γέλιο έχουμε φύγει από το σπίτι μας γιατί εμείς μένουμε στον 4ο χωρίς ανσασέρ να θυμάστε το story γιατί δεν μετακομίσαμε γιατί και εντέλει μας κρέμασε αυτήν το σπίτι δεν το είχε δηλωμένο και τώρα πήραμε τις βαλίτσες μας τσούκου τσούκου και ήρθαμε στα πεθερικά μου το οποίο μένουν έξω από την επαρχία στην εξοχή είναι ένα σπίτι φοβερά περνάω μόνη μου στο μεταξύ έχει αέρα έξω τρίζουν τα πάντα νιώθω λες και θα εμφανιστεί ο Κάσπερ από κάπου χτυπάει σοφίτα 🤣🤣🤣

Με παίρνει λοιπόν τώρα το αγόρι μου να με ρωτήσει αν είμαι εντάξει αν θέλω να μου φέρει κάτι για να μη σηκώνομαι και μου λέει ο καημένος ότι δεν τώρα με πήρανε μέσα για να με πάνε για υπέρηχο και να μου ετοιμάσουν την εξωσωματική έτρεμε ολόκληρος ❤️✌️❤️🤣🤣🤣🤣

 

Έτσι λέω το φοβόμουνα έχεις χαχαχαΈτσι λέω το φοβόμουνα έχεις χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaioan είπε:

37 ετών και άφησε πίσω της το ανηψακι μου 1 έτους τότε, τώρα είναι 2. 

Πφφφφφφφ δεν μπορώ να ακούω τέτοια Χριστέ μου..... Σπάει η καρδιά μου πράγματικα......δεν μπορώ με τίποτα να τα φαντάζομαι αυτά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι μην ανησυχείς θα σε πάρουν! Αν υπήρχε πρόβλημα με τα χαρτιά θα σε είχαν ειδοποιήσει μέχρι τώρα. Στο κέντρο μου είπαν ότι δεν κόβουν εύκολα κι αν τους προβληματίζει κάτι σε περνούν τηλέφωνο.

Πρωί με πήρε μια κοπέλα και μου είπε απλά ότι έχω εγκριθεί και αν θέλω να πάω από εκεί να τα πάρω ή να μου τα στείλουν. Φυσικά διάλεξα το δεύτερο και λόγω απόστασης και λόγω καραντίνας. Μου είπε επίσης ότι θα τα παραλάβω την επόμενη εβδομάδα!

Και εγώ έτσι πιστεύω σύμφωνα με αυτά που μου είπε η κοπέλα στο τηλ προχθές.. Η αλήθεια είναι οτι αγχώθηκα λίγο που δεν με πήραν,  αλλά μου είπαν ή τέλος της εβδομάδας ή την άλλη εβδομάδα θα με ενημερώσουν,  λέω αύριο θα τους ενοχλήσω εγώ... νομίζω αν πάνε όλα καλά μαζί θα ξεκινήσουμε ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου, εμείς χάσαμε τη νύφη μου από καρκίνο τον Ιανουάριο και κάθε φορά που έκλαιγα επειδή δεν τα καταφέραμε θυμόμουν και το κορίτσι μας και δωστου κλάμα κρυφά στο μπάνιο. 

Πω πω κοριτσι μου τρομερο.....Δεν ξερει κανεις τι να πει σε τετοιες καταστασεις....😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και εγώ έτσι πιστεύω σύμφωνα με αυτά που μου είπε η κοπέλα στο τηλ προχθές.. Η αλήθεια είναι οτι αγχώθηκα λίγο που δεν με πήραν,  αλλά μου είπαν ή τέλος της εβδομάδας ή την άλλη εβδομάδα θα με ενημερώσουν,  λέω αύριο θα τους ενοχλήσω εγώ... νομίζω αν πάνε όλα καλά μαζί θα ξεκινήσουμε ❤

Εαν και ολα ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλα, εγω λεω οντως να παρεις αυριο τηλεφωνο γιανα μην το σκεφτεσαι καθολου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Πραγματικά Δεν παίζει ρόλο υπάρχουνε τέτοιες περιπτώσεις είναι το τελευταίο πράγμα που πιστεύω ότι είναι αυτό το να είναι Α β ή β α Δεν παίζει ρόλο μην το σκέφτεσαι καθόλου εκτός και αν είναι ρε παιδί μου κάτι πολύ άσχημο που εσύ δεν έχεις κάτι τέτοιο αλλά γενικά μη σκέφτεσαι την ποιότητα των εμβρύων Γιατί δεν είναι απαραίτητο να είναι Α θα πάνε όλα καλά θα δεις..... Πότε σκέφτεσαι να πας εσύ

Περιμένω να αδιαθετήσω τις επόμενες μέρες κ να ξεκινήσω τροποποιημένο με προγεστερόνη. Ελπίζοντας ότι θα μου έρθει κανονικά μπορεί να κάνω ετ ανάμεσα από Χριστούγεννα κ πρωτοχρονιά. Άφησα 2 κύκλους βέβαια από μόνη μου, για να χαλαρώσω, άρα κ να πάω για τελη Γενάρη δεν με πειράζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εαν και ολα ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλα, εγω λεω οντως να παρεις αυριο τηλεφωνο γιανα μην το σκεφτεσαι καθολου💗

Ναι ναι θα πάρω αύριο πρωί πρωί... πάντως προχθές που μίλησα με την κοπέλα μου είπε οτι πέρασα απο γιατρούς,  αλλα δεν μπορεί να μου ανακοίνωση την απόφαση γτ δεν τηβ έχει επίσημα...ΑΛΛΑ αν ήταν αρνητικη θα με είχε καλέσει ήδη μου είπε, τότε Εγώ την είπα πως αυτό μου φτάνει ώς απάντηση! Δεν ξέρω ίσως να μην πρόλαβαν να τούς ενημερώσουν όλους σήμερα..  εγώ θα πάρω και εύχομαι να μην με βρίσουν 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και εγώ έτσι πιστεύω σύμφωνα με αυτά που μου είπε η κοπέλα στο τηλ προχθές.. Η αλήθεια είναι οτι αγχώθηκα λίγο που δεν με πήραν,  αλλά μου είπαν ή τέλος της εβδομάδας ή την άλλη εβδομάδα θα με ενημερώσουν,  λέω αύριο θα τους ενοχλήσω εγώ... νομίζω αν πάνε όλα καλά μαζί θα ξεκινήσουμε ❤

Αφού σου είπαν ότι μπορεί να σε πάρουν και την άλλη εβδομάδα μην στεναχωριέσαι καθόλου. Νομίζω δεν χρειάζεται να τους πάρεις καν! Θα σε ειδοποιήσουν αυτοί! Εξάλλου την ξέρεις την απάντηση!

Ναι μαζί θα είμαστε!🤗 Λες να βρεθούμε και στο κέντρο καμιά φορά χωρίς να το καταλάβουμε! Στο ίδιο δεν είμαστε;

Και σε λίγους μήνες θα συζητάμε πως πέρασε ο καιρός και σε ποιον μοιάζουν τα μωράκια μας!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

Αααααααααααχ θα τρελαθώωωωωωωω!!!!!! 

Μόλις μπήκα κ το πρώτο πράγμα που είδα είναι το θετικό τεστ! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Πόσο έχω χαρεί σήμερα με τα καλά νέα!!!!!! ❤❤❤❤

Η μανούλα της Παναγίας μας έφερε θετικά νέα! 

Σου εύχομαι οοοοοοτι καλύτερο! Να πάει τέλεια η εγκυμοσύνη σου μέχρι το τέλος κ να πάρεις στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι! 

Κορίτσια μου γεμίστε τον μήνα με θετικά τεεεεεστ!!!!!!! Ακόμα κ όσες περιμένετε με την αλλαγή να αδιαθέτησετε, κάντε τεστ πριν αλλάξει ο μήνας είναι τυχερός!!! @Raf123 και @Antonia2 για εσάς το λέω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εννοείται 😘😘😘 άντε με το καλό!!! Ο αντρουλης σου θα έρθει με τον καινούργιο χρόνο;;

Τελικά μάλλον δεν θα καταφέρει να έρθει νωρίτερα... Ας δούμε τα θετικά όμως, θα κάνουμε Πάσχα μαζί φέτος 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Αχ δεν ξέρω ήταν πολύ τσακ μπαμ που δεν μπορώ να το πιστεψω για κάποιο.λογο .....ότι σε 2 βδομάδες ίσως είμαι έγκυος! Τι να πω !!! 

@Froufro με το καλό !!! Κ με ένα πόνο 😇

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Με το καλό να έρθει κ η δική σου ώρα να μετράς μέρες ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Περιμένω να αδιαθετήσω τις επόμενες μέρες κ να ξεκινήσω τροποποιημένο με προγεστερόνη. Ελπίζοντας ότι θα μου έρθει κανονικά μπορεί να κάνω ετ ανάμεσα από Χριστούγεννα κ πρωτοχρονιά. Άφησα 2 κύκλους βέβαια από μόνη μου, για να χαλαρώσω, άρα κ να πάω για τελη Γενάρη δεν με πειράζει.

Με το καλό να πας κ εσύ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αφού σου είπαν ότι μπορεί να σε πάρουν και την άλλη εβδομάδα μην στεναχωριέσαι καθόλου. Νομίζω δεν χρειάζεται να τους πάρεις καν! Θα σε ειδοποιήσουν αυτοί! Εξάλλου την ξέρεις την απάντηση!

Ναι μαζί θα είμαστε!🤗 Λες να βρεθούμε και στο κέντρο καμιά φορά χωρίς να το καταλάβουμε! Στο ίδιο δεν είμαστε;

Και σε λίγους μήνες θα συζητάμε πως πέρασε ο καιρός και σε ποιον μοιάζουν τα μωράκια μας!💗

Αχχχ μακάρι κορίτσι μου, είμαι πολύ αισιόδοξη! Νομίζω ότι δεν θα αντέξω να μην τους πάρω 🙄 🤣 

Όχι κορίτσι μου,  εγω θα κάνω όλη την διαδικασία στα Γιάννενα, εκεί αποφάσισα να προχωρήσω! Με το που έχω την απάντηση επίσημα,  θα παω στον γιατρό να μου γράψει τα φάρμακα και Ιανουάριο πρώτα ο Θεός θα ξεκινήσω διέγερση, νομίζω πως λόγω γιορτών δεν βολεύει να ξεκινήσω τώρα,  γτ ααααν μου έρθει περίοδος όπως περιμένω οι επισκέψεις και οωληψια θα πέσει πρωτοχρονιά, οπότε λίγο δύσκολο! Οπότε καλό Ιανουάριο! 

Ολα θα πανε καλά για ολες! Είμαι πολύ αισιόδοξη ❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αααααααααααχ θα τρελαθώωωωωωωω!!!!!! 

Μόλις μπήκα κ το πρώτο πράγμα που είδα είναι το θετικό τεστ! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Πόσο έχω χαρεί σήμερα με τα καλά νέα!!!!!! ❤❤❤❤

Η μανούλα της Παναγίας μας έφερε θετικά νέα! 

Σου εύχομαι οοοοοοτι καλύτερο! Να πάει τέλεια η εγκυμοσύνη σου μέχρι το τέλος κ να πάρεις στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι! 

Κορίτσια μου γεμίστε τον μήνα με θετικά τεεεεεστ!!!!!!! Ακόμα κ όσες περιμένετε με την αλλαγή να αδιαθέτησετε, κάντε τεστ πριν αλλάξει ο μήνας είναι τυχερός!!! @Raf123 και @Antonia2 για εσάς το λέω!!!!!!

Χίλια ευχαριστώ κορίτσι μου με το καλό να δεχτείς το επόμενο μελος💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Χίλια ευχαριστώ κορίτσι μου με το καλό να δεχτείς το επόμενο μελος💕

@evaioan για πες για τον σύντροφό σου !! Πέταξε από χαρά ;;; Πώς αντέδρασε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι να τους βγει σε καλο αυτο το τοσο γρηγορο... λιγο επιπολαιο μου ακουστηκε εμενα!! μακαρι να ειναι ευτυχισμενο το ζευγαρι και να κανουν μια ευτυχισμενη οικογενεια!!!!!

Μακάρι.. σημασία έχει να περνάνε κσλα μεταξύ τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι έγκυος!!!! 

16390605069661570630423397762261.jpg

Ωωωωω τέλειααααα... σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εδώ εμείς χαροπαλευουμε να το πιάσουμε και ο άλλος λες κ το αγόρασε ρε φίλε.....δεν μπορώ .... Καλά τώρα Απού είμαι τη επαρχεία βλέπω κάτι π.........🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ( Μπιπππππππ φωτιά θα πέσει να με κάψει ) κ κάνουν μωρά όπου βρουν με όποιον βρουν κ εμείς εδώ που είμαστε τριανταφυλενιες παιδευομαστε α σιχτιρι ....😫

@evaioan θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😋👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶 Να λοιπόν πια έκανε την αρχή !!!!!!!!! Μπράβο κορίτσι μου !!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη!!!!!

Υπάρχουν και οι κωλοφαρδοι.. ουφφφ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Είχαμε μια μέρα πριν βγει θετικό το τεστ ωορρηξιας, τη μέρα του θετικού και την επόμενη! Άσε κορίτσια είχα τσιμπιες συνέχεια στη μήτρα και σκεφτόμουν το ινομυωμα λέω θα μεγαλώνει... 

είχα πει σήμερα στα κορίτσια το πρωί ότι είμαι πολύ αισιόδοξη για κάποιο λόγο και να βγήκε ένα θετικό τεστ το δικό σου ❤️❤️ 
 

Ευχομαι όλα καλά να σου πάνε και πάλι!! Το είπες στον άντρα σου ;;;; Πως αντέδρασε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...