Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!

Είναι πολύ σημαντικα αυτά που μου γράφεις κ σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! Εμείς δεν πήγαμε σε ανδρολογο. Ό,τι γνωρίζουμε μας το είπε η γυναικολόγος μου. Δεν μα συνέστησε να πάμε σε κάποιον γιατρό. Δεδομένου ότι στην σπερματεγχυση απομονώνονται τα ελαττωματικά σπερματοζωάρια, μείναμε εκεί. Σκέφτομαι να πάω σε κέντρο εξωσωματικής κ λογικά θα μας καθοδηγήσουν από εκεί, έτσι δεν είναι;; Γιατί η γιατρός μου μάλλον είναι στον κόσμο της ...

Να σε ρωτήσω κάτι αν γνωρίζεις;;  Από τη στιγμή που πάμε σε κέντρο εξωσωματικής κ μείνουμε έγκυος, από εκεί κ πέρα μας παρακολουθει ειδικός γιατρός του κέντρου ή επιλέγουμε εμείς γυναικολόγο κ μαιευτήρα;

 

Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κορίτσια σκέφτομαι ότι αν ήταν πολύ χαμηλή η χοριακη από την Παρασκευή που έκανα το τεστ και βγήκε αχνό μάλλον είναι λογικό να έχει μηδενιστεί μέχρι τη Δευτέρα δεν ξέρω βέβαια πόσο θα ήταν αν την έκανα το Σάββατο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Παντως κορίτσια σκέφτομαι ότι αν ήταν πολύ χαμηλή η χοριακη από την Παρασκευή που έκανα το τεστ και βγήκε αχνό μάλλον είναι λογικό να έχει μηδενιστεί μέχρι τη Δευτέρα δεν ξέρω βέβαια πόσο θα ήταν αν την έκανα το Σάββατο 

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου :( τουλάχιστο ξερεις ότι γίνεται σύλληψη και είμαι σίγουρη ότι δεν θα αργήσει να έρθει το σποράκι σου :) !! Μίλησες με το γιατρο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Παντως κορίτσια σκέφτομαι ότι αν ήταν πολύ χαμηλή η χοριακη από την Παρασκευή που έκανα το τεστ και βγήκε αχνό μάλλον είναι λογικό να έχει μηδενιστεί μέχρι τη Δευτέρα δεν ξέρω βέβαια πόσο θα ήταν αν την έκανα το Σάββατο 

Μμμμ δεν είμαι σίγουρη... Είπες ότι είχες κ σήμερα αχνό θετικό κ χοριακη κάτω του 1.1,όμως αυτή η τιμή δεν ανιχνεύεται με τπτ από τεστ. Μιλάμε δλδ για χοριακη που αν υποθέσουμε ότι ανέβηκε δεν ξεπέρασε μια τιμή της τάξης του 10 με 20 ξέρω γω. Πάντως μη σε απασχολεί καν με τόσο χαμηλή χοριακη δεν προλαβαίνει να γίνει κάτι δλδ αυτό που σου είπε με την αποξεση ήταν λίγο άκυρο.

θα συμφωνήσω με το @lactaki νομίζω πρέπει να το δεις κ ορμονικο... 

Εύχομαι να σου πάνε όλα κατ'ευχην! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Τώρα πια τον επόμενο μήνα θα τα τσεκάρω αυτόν δεν πρόλαβα.. Πάντως η μικροβιολογος μου είπε είναι θετικο που μηδενίστηκε η χοριακη γιατί αν έβγαινε μεγαλύτερη θα υπήρχε κίνδυνος να χρειαστεί απόξεση πράγμα που δεν το θέλουμε με τιποτα

Απόξεση γίνεται μόνο αν έχουμε δει σακο.. Που σημαίνει χοριακη πάνω από 1500.. Επίσης καμία μικροβιολογος δεν μιλά για βιοχημικη αν δεν έχει σημείο αναφοράς μια θετική χοριακη που πέφτει. 

Συνέχισε τις προσπάθειες κι εύχομαι να ευοδωσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Απόξεση γίνεται μόνο αν έχουμε δει σακο.. Που σημαίνει χοριακη πάνω από 1500.. Επίσης καμία μικροβιολογος δεν μιλά για βιοχημικη αν δεν έχει σημείο αναφοράς μια θετική χοριακη που πέφτει. 

Συνέχισε τις προσπάθειες κι εύχομαι να ευοδωσουν! 

Κορίτσια κι εγώ συμφωνώ , μην σας πω ότι θυμώνω κιόλας όταν οι μικροβιολόγοι έχουν άποψη... δουλειά τους είναι να βρίσκουν τις τιμές....οι γιατροί υπάρχουν για τις εκτιμήσεις....το λέω γιατί μια μικροβιολόγος μου είχε πει βλακεία για μία τιμή για το συκώτι μου και είχα πάθει σοκ μέχρι να πάω στον γιατρό μπορεί να είχα πάθει και 3 εγκεφαλικά.....έφτασα, του τα είπα και την πήρε τηλέφωνο ο γιατρός φανταστείτε τι μου είπε και σε τι κατάσταση ήμουν....από τότε , παίρνω τις εξετάσεις ( φυσικά από άλλο μικροβιολογικό) και δεν αφήνω κανέναν να μου πει τίποτα...λένε βλακείες και όποιον πάρει ο χάρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Μμμμ δεν είμαι σίγουρη... Είπες ότι είχες κ σήμερα αχνό θετικό κ χοριακη κάτω του 1.1,όμως αυτή η τιμή δεν ανιχνεύεται με τπτ από τεστ. Μιλάμε δλδ για χοριακη που αν υποθέσουμε ότι ανέβηκε δεν ξεπέρασε μια τιμή της τάξης του 10 με 20 ξέρω γω. Πάντως μη σε απασχολεί καν με τόσο χαμηλή χοριακη δεν προλαβαίνει να γίνει κάτι δλδ αυτό που σου είπε με την αποξεση ήταν λίγο άκυρο.

θα συμφωνήσω με το @lactaki νομίζω πρέπει να το δεις κ ορμονικο... 

Εύχομαι να σου πάνε όλα κατ'ευχην! 

 

Καλημερα την. Κυριακή είχα αχνό θετικό και τη Δευτέρα έκανα την χοριακη.. Πάντως και ο γιατρός το ίδιο μου είπε ότι από τη στιγμή που βγήκε θετικό έστω και αχνό το τεστ προφανώς κάτι υπήρχε και δεν προχώρησε.. Πρώτη φορά είχα θετικό τεστ τώρα να τα έπαιξαν ξαφνικά οι ορμόνες μου και να δείχνουν εγκυμοσύνη ενώ δεν υπάρχει;; δεν ξέρω τι να πω;; πάντως τον επόμενο μήνα αν δεν έχουμε κάποιο ευχαριστώ θα κάνω έναν έλεγχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Απόξεση γίνεται μόνο αν έχουμε δει σακο.. Που σημαίνει χοριακη πάνω από 1500.. Επίσης καμία μικροβιολογος δεν μιλά για βιοχημικη αν δεν έχει σημείο αναφοράς μια θετική χοριακη που πέφτει. 

Συνέχισε τις προσπάθειες κι εύχομαι να ευοδωσουν! 

Μου το είπε επειδή της ειπα ότι είχα θετικό τεστ και ο γιατρός το ίδιο μου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια μου, καλη δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν ❤ έρχονται Χριστούγενναααα.. Άντε ο Άγιος  Βασίλης να φέρει τα μπεμπακια, είμαστε καλά κορίτσια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια.. πως ειστε? εγω δουλεια και βαριεμαι... περιμενω περιοδο την κυριακη και δεν μπορω να πω οτι εχω φουσκωμα και πονακια.. αντε να ερθει να κανω ξανα τις εξετασεις και να δουμε πως προχωραμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου, καλη δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν ❤ έρχονται Χριστούγενναααα.. Άντε ο Άγιος  Βασίλης να φέρει τα μπεμπακια, είμαστε καλά κορίτσια 😂

Τι ωραια τα χριστουγεννα.. μια γιορτη γεματη αισιοδοξια και χαρα.. ευχομαι σε ολες να φερουν οτι επιθυμει η ψυχη τους και ο πελαργος να κανει λιγες υπερωριες για παραδοση σπορων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου, καλη δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν ❤ έρχονται Χριστούγενναααα.. Άντε ο Άγιος  Βασίλης να φέρει τα μπεμπακια, είμαστε καλά κορίτσια 😂

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Kαλημερα κοριτσια.. πως ειστε? εγω δουλεια και βαριεμαι... περιμενω περιοδο την κυριακη και δεν μπορω να πω οτι εχω φουσκωμα και πονακια.. αντε να ερθει να κανω ξανα τις εξετασεις και να δουμε πως προχωραμε

  

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή δουλειά !🙂 Τι ωραία που έρχονται Χριστούγεννα💗 

ΥΓ: Εγώ είμαι σε φάση που ανυπομονώ να μου ξαναέρθει περίοδος για να ξανακάνουμε έστω μια προσπάθεια γιατί τω΄ρα λόγω επέμβασης έχουμε σταματήσει το τελευταίο δίμηνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

  

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή δουλειά !🙂 Τι ωραία που έρχονται Χριστούγεννα💗 

ΥΓ: Εγώ είμαι σε φάση που ανυπομονώ να μου ξαναέρθει περίοδος για να ξανακάνουμε έστω μια προσπάθεια γιατί τω΄ρα λόγω επέμβασης έχουμε σταματήσει το τελευταίο δίμηνο! 

Στο ευχομαι να πετυχει με την μια.. εγω παλι δεν ανυπομονω καθολου να μου ερθει αλλα το πιο σιγουρο θα ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια κι εγώ συμφωνώ , μην σας πω ότι θυμώνω κιόλας όταν οι μικροβιολόγοι έχουν άποψη... δουλειά τους είναι να βρίσκουν τις τιμές....οι γιατροί υπάρχουν για τις εκτιμήσεις....το λέω γιατί μια μικροβιολόγος μου είχε πει βλακεία για μία τιμή για το συκώτι μου και είχα πάθει σοκ μέχρι να πάω στον γιατρό μπορεί να είχα πάθει και 3 εγκεφαλικά.....έφτασα, του τα είπα και την πήρε τηλέφωνο ο γιατρός φανταστείτε τι μου είπε και σε τι κατάσταση ήμουν....από τότε , παίρνω τις εξετάσεις ( φυσικά από άλλο μικροβιολογικό) και δεν αφήνω κανέναν να μου πει τίποτα...λένε βλακείες και όποιον πάρει ο χάρος....

Έκαστος στο είδος του!!! Να προσέχουμε τι λέμε και πώς... Καλημέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Στο ευχομαι να πετυχει με την μια.. εγω παλι δεν ανυπομονω καθολου να μου ερθει αλλα το πιο σιγουρο θα ερθει

Το καταλαβαίνω είσαι στη φάση που ήμουν εγώ όλους τους υπόλοιπους μήνες. Σου εύχομαι να μη σου έρθει για 9 μήνες κορίτσι μου, μακάρι💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλήμερα κορίτσια μου, καλη δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν ❤ έρχονται Χριστούγενναααα.. Άντε ο Άγιος  Βασίλης να φέρει τα μπεμπακια, είμαστε καλά κορίτσια 😂

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Kαλημερα κοριτσια.. πως ειστε? εγω δουλεια και βαριεμαι... περιμενω περιοδο την κυριακη και δεν μπορω να πω οτι εχω φουσκωμα και πονακια.. αντε να ερθει να κανω ξανα τις εξετασεις και να δουμε πως προχωραμε

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

  

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλή δουλειά !🙂 Τι ωραία που έρχονται Χριστούγεννα💗 

ΥΓ: Εγώ είμαι σε φάση που ανυπομονώ να μου ξαναέρθει περίοδος για να ξανακάνουμε έστω μια προσπάθεια γιατί τω΄ρα λόγω επέμβασης έχουμε σταματήσει το τελευταίο δίμηνο! 

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλη δουλιτσα ευχομαι!!!!❤️

εμεις πηγαμε χθες και αγορασαμε μπαλες και διαφορα διακοσμητικα για το σπιτι!!!! πω πω ρε κοριτσια!! νομιζω οτι αγαπαμε τοσο τα Χριστουγεννα γτ ξαναγινομαστε παιδια!!!! 🎄💖🎄💖🎄💖 χθες ειχα τρελαθει με το να επιλεξουμε μπαλες και λουλουδια και και...😅😅 δε σταματουσα με τιποτα!!!!

οσο για την περιοδο κι εγω ευχομαι να ερθει συντομα η περιοδος γτ αυτο το μηνα παιρνουμε προφυλαξεις και εχουμε ξενερωσει και οι δυο!! τοσους μηνες τωρα εχω ξεμαθει.. "καλομαθε η γρια στα συκα!!!!"😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

 

 

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλη δουλιτσα ευχομαι!!!!❤️

εμεις πηγαμε χθες και αγορασαμε μπαλες και διαφορα διακοσμητικα για το σπιτι!!!! πω πω ρε κοριτσια!! νομιζω οτι αγαπαμε τοσο τα Χριστουγεννα γτ ξαναγινομαστε παιδια!!!! 🎄💖🎄💖🎄💖 χθες ειχα τρελαθει με το να επιλεξουμε μπαλες και λουλουδια και και...😅😅 δε σταματουσα με τιποτα!!!!

οσο για την περιοδο κι εγω ευχομαι να ερθει συντομα η περιοδος γτ αυτο το μηνα παιρνουμε προφυλαξεις και εχουμε ξενερωσει και οι δυο!! τοσους μηνες τωρα εχω ξεμαθει.. "καλομαθε η γρια στα συκα!!!!"😂😂😂

😅😅😅 😅😅😅  (κλασσικά τελείωσαν οι αντιδράσεις!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

 

 

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλη δουλιτσα ευχομαι!!!!❤️

εμεις πηγαμε χθες και αγορασαμε μπαλες και διαφορα διακοσμητικα για το σπιτι!!!! πω πω ρε κοριτσια!! νομιζω οτι αγαπαμε τοσο τα Χριστουγεννα γτ ξαναγινομαστε παιδια!!!! 🎄💖🎄💖🎄💖 χθες ειχα τρελαθει με το να επιλεξουμε μπαλες και λουλουδια και και...😅😅 δε σταματουσα με τιποτα!!!!

οσο για την περιοδο κι εγω ευχομαι να ερθει συντομα η περιοδος γτ αυτο το μηνα παιρνουμε προφυλαξεις και εχουμε ξενερωσει και οι δυο!! τοσους μηνες τωρα εχω ξεμαθει.. "καλομαθε η γρια στα συκα!!!!"😂😂😂

Πω και εμείς έτσι..έπρεπε να πάρουμε προφυλάξεις και ξενερωσαμε φουλ. Αφού ούτε έχουμε όρεξη καν να έρθουμε σε επαφή. Άστα να πάνε..το έχουμε παρατήσει τις τελευταίες μέρες το άθλημα. Ειδικά όταν μάθαμε ότι δεν έφυγε το μικρόβιο και θέλουμε πάλι 20 μέρες. Λέμε Αϊ καλαααα.. 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Το καταλαβαίνω είσαι στη φάση που ήμουν εγώ όλους τους υπόλοιπους μήνες. Σου εύχομαι να μη σου έρθει για 9 μήνες κορίτσι μου, μακάρι💗

Σε ευχαριστω πολυ💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

 

 

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλη δουλιτσα ευχομαι!!!!❤️

εμεις πηγαμε χθες και αγορασαμε μπαλες και διαφορα διακοσμητικα για το σπιτι!!!! πω πω ρε κοριτσια!! νομιζω οτι αγαπαμε τοσο τα Χριστουγεννα γτ ξαναγινομαστε παιδια!!!! 🎄💖🎄💖🎄💖 χθες ειχα τρελαθει με το να επιλεξουμε μπαλες και λουλουδια και και...😅😅 δε σταματουσα με τιποτα!!!!

οσο για την περιοδο κι εγω ευχομαι να ερθει συντομα η περιοδος γτ αυτο το μηνα παιρνουμε προφυλαξεις και εχουμε ξενερωσει και οι δυο!! τοσους μηνες τωρα εχω ξεμαθει.. "καλομαθε η γρια στα συκα!!!!"😂😂😂

Χαχαχαχα με έκανες κ γελασα! Να δεις εμείς που τώρα προσέχουμε μέρα από τοοοσο καιρό προσπαθειών άσε! 

@Heart έχω πάθει ακριβώς το ίδιο. Μου είπε στο τηλ να αναζητήσω νοσοκομείο να φανταστείς! Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό μη σου πω το έπαθα! Μέχρι να πάω στο γιατρό κ να μου πει όλα οκ άστα. Για να καταλάβεις είχα πάει γυμναστική μετά από πολύ καιρό κ έκανα τη συνηθισμένη προπόνηση με αποτέλεσμα όμως οι μύες μου να πονέσουν κ αυτό φάνηκε σε μια ανάλυση. Ε αυτός με πήρε να μου πει ότι παθαίνω μάλλον έμφραγμα. Αντε γειά! Ο γιατρός ακόμα γελάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ❤️❤️❤️ Οντως τα χριατουγεννα είναι η πιο ωραία χαρούμενη  γιορτή του χρόνου!!! Βέβαια έχουμε 2 χρόνια να νιώσουμε αυτή τη ζεστασιά των Χριστουγέννων λόγο κοβιντ αλλά που θα πάει… ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα 🙏🙏🤞🏻🤞🏻 
 

κορίτσια να σας ρωτήσω μας είπε ο ουρολόγος 2-3 ημερες χωρις εκσπερμάτωση να πάει να πάρει το δειγμα ο άντρας μου! Ποτέ είναι καλύτερα στις 2 ή στις 3 ημερες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πω και εμείς έτσι..έπρεπε να πάρουμε προφυλάξεις και ξενερωσαμε φουλ. Αφού ούτε έχουμε όρεξη καν να έρθουμε σε επαφή. Άστα να πάνε..το έχουμε παρατήσει τις τελευταίες μέρες το άθλημα. Ειδικά όταν μάθαμε ότι δεν έφυγε το μικρόβιο και θέλουμε πάλι 20 μέρες. Λέμε Αϊ καλαααα.. 😐

μα ναι!!! δεν εχει καμια σχεση!!! εν τω μεταξυ περασαν 10 μηνες σχεδον και μου φαινεται εχω ξεχασει τελειως πως ηταν πριν... σαν να ηταν παντα ετσι...

λιγη υπομονη ακομα κοριτσι μου και θα φυγει το κ@@ομικροβιο!!! και θα αρχισετε με το καλο τις προσπαθειες... και που ξερεις;;; μπορει να μη χρειαστει καν η σπερματεγχυση και να σας εμποδιζε το μικροβιο για τη συλληψη.....😉😉😉❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ❤️❤️❤️ Οντως τα χριατουγεννα είναι η πιο ωραία χαρούμενη  γιορτή του χρόνου!!! Βέβαια έχουμε 2 χρόνια να νιώσουμε αυτή τη ζεστασιά των Χριστουγέννων λόγο κοβιντ αλλά που θα πάει… ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα 🙏🙏🤞🏻🤞🏻 
 

κορίτσια να σας ρωτήσω μας είπε ο ουρολόγος 2-3 ημερες χωρις εκσπερμάτωση να πάει να πάρει το δειγμα ο άντρας μου! Ποτέ είναι καλύτερα στις 2 ή στις 3 ημερες; 

καλημερα ραφαελα μου!!!! καθε χρονο και καλυτερα θα ειναι!!! σιγα σιγα ελπιζω να το ξεπερναμε αυτο το βασανο του κοβιντ..

εμας κοριτσι μου μας ειπαν απο το λυμπεροπουλο απο 2 εως 4 ημερες αποχη και ο ουρολογος ηταν καθετος για 4 ημερες. ουτε λιγοτερες ουτε περισσοτερες. οποτε (με δεδομενο οτι ο γιατρος σας σας ειπε για 2-3 ημερες) θα σου ελεγα καλυτερα να παει στις 3.. απο εκει και περα οτι νομιζετε..

γνκ να μην κανει ζεστο (εννοω καυτο...) ντουζ εκεινες τις ημερες γτ επηρεαζει.. επισης, να μην εχει καταναλωσει αλκοολ νομιζω και να μην εχει ανεβασει πυρετο τους τελευταιους 3 μηνες.. αυτα νομιζω...

καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!!!!!! Ειμαστε εδω μαζι σου!!!! 🤗❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! ❤️❤️❤️ Οντως τα χριατουγεννα είναι η πιο ωραία χαρούμενη  γιορτή του χρόνου!!! Βέβαια έχουμε 2 χρόνια να νιώσουμε αυτή τη ζεστασιά των Χριστουγέννων λόγο κοβιντ αλλά που θα πάει… ελπίζω του χρόνου να είναι καλύτερα τα πράγματα 🙏🙏🤞🏻🤞🏻 
 

κορίτσια να σας ρωτήσω μας είπε ο ουρολόγος 2-3 ημερες χωρις εκσπερμάτωση να πάει να πάρει το δειγμα ο άντρας μου! Ποτέ είναι καλύτερα στις 2 ή στις 3 ημερες; 

Επισης, το 3 ημερες σημαινει 3 24ωρα.. γτ το ρωτησα κι αυτο.. πχ αν ειχατε επαφη το σαββατο, την τριτη ειναι στις 3 ημερες..

αν κανω καποιο λαθος διορθωστε με!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Χαχαχαχα με έκανες κ γελασα! Να δεις εμείς που τώρα προσέχουμε μέρα από τοοοσο καιρό προσπαθειών άσε! 

@Heart έχω πάθει ακριβώς το ίδιο. Μου είπε στο τηλ να αναζητήσω νοσοκομείο να φανταστείς! Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό μη σου πω το έπαθα! Μέχρι να πάω στο γιατρό κ να μου πει όλα οκ άστα. Για να καταλάβεις είχα πάει γυμναστική μετά από πολύ καιρό κ έκανα τη συνηθισμένη προπόνηση με αποτέλεσμα όμως οι μύες μου να πονέσουν κ αυτό φάνηκε σε μια ανάλυση. Ε αυτός με πήρε να μου πει ότι παθαίνω μάλλον έμφραγμα. Αντε γειά! Ο γιατρός ακόμα γελάει 

πω πω αλλο κι αυτο.. στην αρχη μοχθεις για τη συλληψη και μετα...... ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ!!! 😂😂😂 μια τρελα!!!

τλχ εσεις εχετε το κουτσουνακι σας!!! 😎💘💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...