Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:?                                                                                                                                   maroulita?

Lacostaki:18/11

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!! Καλο μηνα να εχουμε με πολλα θετικα τεστακια!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️ Καλοριζικο το θεματακι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Ένας νέος μήνας ξεκινάει με πολλά χαμόγελα♥️♥️

πως εισαι κοριτσι μου;; τελικα ηρθε η περιοδος; θυμαμαι ειχες καποια καφε... με την αντιβιωση τελειωσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Καλό μήνα! ❤❤❤

κοριτσι μου ερχεσαι Αθηνα σημερα;;; αν θυμαμαι καλα εχεις ραντεβου στη γυναικολογο;; Ευχομαι να πανε ολα τελεια!! περιμενουμε νεα απο τη μπουμπουκα σου!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου ερχεσαι Αθηνα σημερα;;; αν θυμαμαι καλα εχεις ραντεβου στη γυναικολογο;; Ευχομαι να πανε ολα τελεια!! περιμενουμε νεα απο τη μπουμπουκα σου!!! ❤️❤️❤️❤️

Ναι κοριτσάκι μου είμαι ήδη Αθήνα! 🥰 θα πάω πιο μετά κ θα σας στείλω ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@Froufro θα έχεις τα καλύτερα νέα είμαι σίγουρη!! 💗

@Antonia2 το μνημονικό σου με εκπλήσσει!!! Γυρίσατε, πως περάσατε κορίτσι μού?

@Hopemumtobeκορίτσι μου η επέμβασή έγινε? Πως τα πάτε? Ολα καλά? 

@Raf123 💗 💗💗💗 οσες καρδούλες δεν πήρες απο τις φίλες σου παρτες απο εμένα 💗💗💗  

@babyblue94 πες μας ευχάριστα  να ξεκινήσει καλά  μήνας!!

Κορίτσια μου εγώ σήμερα εχω άδεια, εχω ραντεβού με εξωσωματιστη και κατι μου λέει οτι σε αυτόν θα καταλήξω!! Οπότε λογικά θα ξεκινήσω με οτι χρειάζετε, αφού 24 του μηνός περνάω επιτροπή! 

Η πεθερά μου εχθες μου λέει έχουμε 2 γάμους τον Απρίλιο και λέω απο μέσα μου αν είμαι έγκυος θα σου πω που θα πάω 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

πως εισαι κοριτσι μου;; τελικα ηρθε η περιοδος; θυμαμαι ειχες καποια καφε... με την αντιβιωση τελειωσατε;

Σε δύο μέρες τελειώνουμε με την αντιβίωση 😌 εγώ αυτή την βδομάδα δεν είχα κανονική περίοδο. Είχα μόνο λίγα καφέ στο σκούπισμα και όχι όλες τις φορές. Άνα διαστήματα. Να το θεωρήσω ως ήπια περίοδο; Γιατί από την Τρίτη μέχρι το Σάββατο με πήγαινε έτσι. Εσύ σε τι φάση είσαι;;😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@Froufro θα έχεις τα καλύτερα νέα είμαι σίγουρη!! 💗

@Antonia2 το μνημονικό σου με εκπλήσσει!!! Γυρίσατε, πως περάσατε κορίτσι μού?

@Hopemumtobeκορίτσι μου η επέμβασή έγινε? Πως τα πάτε? Ολα καλά? 

@Raf123 💗 💗💗💗 οσες καρδούλες δεν πήρες απο τις φίλες σου παρτες απο εμένα 💗💗💗  

@babyblue94 πες μας ευχάριστα  να ξεκινήσει καλά  μήνας!!

Κορίτσια μου εγώ σήμερα εχω άδεια, εχω ραντεβού με εξωσωματιστη και κατι μου λέει οτι σε αυτόν θα καταλήξω!! Οπότε λογικά θα ξεκινήσω με οτι χρειάζετε, αφού 24 του μηνός περνάω επιτροπή! 

Η πεθερά μου εχθες μου λέει έχουμε 2 γάμους τον Απρίλιο και λέω απο μέσα μου αν είμαι έγκυος θα σου πω που θα πάω 😂😂 

Μακάρι αυτός ο μήνας να πάει καλά και να γίνει τελικά η σπερματεγχυση. 😍

Σου εύχομαι καλή επιτυχία σήμερα. Θα περιμένουμε νέα σου. Εγώ πιστεύω δεν θα σου βρει τίποτα από υγρό αυτός σήμερα και θα έχει απορροφηθει ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@Froufro θα έχεις τα καλύτερα νέα είμαι σίγουρη!! 💗

@Antonia2 το μνημονικό σου με εκπλήσσει!!! Γυρίσατε, πως περάσατε κορίτσι μού?

@Hopemumtobeκορίτσι μου η επέμβασή έγινε? Πως τα πάτε? Ολα καλά? 

@Raf123 💗 💗💗💗 οσες καρδούλες δεν πήρες απο τις φίλες σου παρτες απο εμένα 💗💗💗  

@babyblue94 πες μας ευχάριστα  να ξεκινήσει καλά  μήνας!!

Κορίτσια μου εγώ σήμερα εχω άδεια, εχω ραντεβού με εξωσωματιστη και κατι μου λέει οτι σε αυτόν θα καταλήξω!! Οπότε λογικά θα ξεκινήσω με οτι χρειάζετε, αφού 24 του μηνός περνάω επιτροπή! 

Η πεθερά μου εχθες μου λέει έχουμε 2 γάμους τον Απρίλιο και λέω απο μέσα μου αν είμαι έγκυος θα σου πω που θα πάω 😂😂 

καλημερα κοριτσι μου!!! Με τη froufro μιλαμε και με πμ οποτε το ειχα συγκρατησει!!! 😉 ολες σας εχω στο μυαλο μου!!!! ❤️

Περιμενουμε νεα κοριτσι μου!!! να μας πεις τι εγινε με το υγρο... Ελπιζω να δεσετε με τον εξωσωματιστη και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!!!! 😍💌❤️❤️🤰

κι ασε την πεθερα να λεει!!!!!!!!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μακάρι αυτός ο μήνας να πάει καλά και να γίνει τελικά η σπερματεγχυση. 😍

Σου εύχομαι καλή επιτυχία σήμερα. Θα περιμένουμε νέα σου. Εγώ πιστεύω δεν θα σου βρει τίποτα από υγρό αυτός σήμερα και θα έχει απορροφηθει ♥️♥️

Ολα καλα θα πάνε μην αγχώνεσαι!! Πότε θα ξέρεις αν κάνετε σπερματεγχυση? Μακάρι, αν και ο άλλος μου είπε πρώτα να μου έρθει περίοδος και μετά να το ξανα δούμε,  είμαι περίεργη αν σήμερα το δει αυτός ο γιατρός, αλλιώς θα τον πω "ξεστραβωσου εχω υγρό?" 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ολα καλα θα πάνε μην αγχώνεσαι!! Πότε θα ξέρεις αν κάνετε σπερματεγχυση? Μακάρι, αν και ο άλλος μου είπε πρώτα να μου έρθει περίοδος και μετά να το ξανα δούμε,  είμαι περίεργη αν σήμερα το δει αυτός ο γιατρός, αλλιώς θα τον πω "ξεστραβωσου εχω υγρό?" 😂

Την Τετάρτη είναι η τελευταία μέρα Αντιβιωσης. Αν μπορούμε να κάνουμε κατευθείαν την καλλιέργεια θα πάει αμέσως την Πέμπτη. 

 Αν πρέπει να περιμένει καποιες μέρες αποχή από αντιβίωση δεν ξέρω. Θα πρέπει να ρωτήσω σε λίγο τον γιατρό μου. 

Μόλις βγει η καλλιέργεια και είναι όλα καλά, ξεκινάμε την διαδικασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! Με τη froufro μιλαμε και με πμ οποτε το ειχα συγκρατησει!!! 😉 ολες σας εχω στο μυαλο μου!!!! ❤️

Περιμενουμε νεα κοριτσι μου!!! να μας πεις τι εγινε με το υγρο... Ελπιζω να δεσετε με τον εξωσωματιστη και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!!!! 😍💌❤️❤️🤰

κι ασε την πεθερα να λεει!!!!!!!!!!😂😂😂

Χάχαχαχα μοοονο θα  την αφήσω 😂 

Καλα τέτοια χαρά που θα ξεκινάω εξωσωματική δεν το περίμενα! Όλοι οι γιατροί λένε ότι η μήτρα μου είναι πολύ καλή είναι αυτό που θέλουμε,  ο ένας κιόλας είπε η μήτρα σου είναι αριστουργημα και φυσικά κάθε φορά οτι είμαι σε γόνιμο κύκλο... τέτοια ακούω και δεν μείνω με εξωσωματική θα με δείτε στα κανάλια 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Την Τετάρτη είναι η τελευταία μέρα Αντιβιωσης. Αν μπορούμε να κάνουμε κατευθείαν την καλλιέργεια θα πάει αμέσως την Πέμπτη. 

 Αν πρέπει να περιμένει καποιες μέρες αποχή από αντιβίωση δεν ξέρω. Θα πρέπει να ρωτήσω σε λίγο τον γιατρό μου. 

Μόλις βγει η καλλιέργεια και είναι όλα καλά, ξεκινάμε την διαδικασία. 

Ολα καλα θα είναι μην αγχώνεσαι κορίτσι μου!!! Άντε νομίζω είσαι η επομενη 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Την Τετάρτη είναι η τελευταία μέρα Αντιβιωσης. Αν μπορούμε να κάνουμε κατευθείαν την καλλιέργεια θα πάει αμέσως την Πέμπτη. 

 Αν πρέπει να περιμένει καποιες μέρες αποχή από αντιβίωση δεν ξέρω. Θα πρέπει να ρωτήσω σε λίγο τον γιατρό μου. 

Μόλις βγει η καλλιέργεια και είναι όλα καλά, ξεκινάμε την διαδικασία. 

εγω κοριτσι μου οταν εκανα την καλλιεργεια κολπικου υγρου, μου ειπαν να εχει περασει σιγουρα 1 εβδομαδα με 10 ημερες απο την αντιβιωση που πηρα (λογω της ιωσης που περασα) για να ειναι τα αποτελεσματα εγκυρα... οποτε λογικα θα σας πουν να περιμενετε 1 εβδομαδα για την επαναληψη της καλλιεργειας...

ισως ομως να μην ισχυει και το ιδιο... να δουμε τι θα σας πουν...

οπως και να εχει ευχομαι τα αποτελεσματα της καλλιεργειας να ειναι καλα και συντομα να κανετε την προσπαθεια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χάχαχαχα μοοονο θα  την αφήσω 😂 

Καλα τέτοια χαρά που θα ξεκινάω εξωσωματική δεν το περίμενα! Όλοι οι γιατροί λένε ότι η μήτρα μου είναι πολύ καλή είναι αυτό που θέλουμε,  ο ένας κιόλας είπε η μήτρα σου είναι αριστουργημα και φυσικά κάθε φορά οτι είμαι σε γόνιμο κύκλο... τέτοια ακούω και δεν μείνω με εξωσωματική θα με δείτε στα κανάλια 😂😂😂

Εγώ είμαι σίγουρη για σένα ότι θα πιάσετε με την εξωσωματική!! Όταν το ενδομήτριο είναι καλό να μη φοβάσαι 😍😍 είμαι περίεργη για αυτο το υγρό να μας πεις τι είναι τελικά ελπίζω να μην είναι τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...