Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εννοείται να κλείσεις ραντεβού κορίτσι μου, η άποψη μου σε αυτές τις περιπτώσεις είναι η εξής: το οτι πληρώνεις δεν σημαίνει οτι θα γίνει η δουλειά σου,  αλλα δυστυχώς η κοινωνία μας , μας έμαθε έτσι! Απο προσωπική εμπειρία σε άλλα θέματα, προτίμησα το δημόσιο και όχι το ιδιωτικό.. και εγώ έκλεισα 2 ραντεβού 1 σε γιατρό του δημόσιου ο οποίος έχει και εξωτερικό ιατρείο και ενα ραντεβού σε ιδιωτη.. Έπειτα θα αποφασίσω 

Σε ποιον έκλεισες; Εμένα αυτός στο Έλενα λέγεται Γαβαρης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Σε ποιον έκλεισες; Εμένα αυτός στο Έλενα λέγεται Γαβαρης....

Θα πάω και βλέπουμε...μετά θα κλείσω και σε ιδιωτικό σε κάποιον που μου έχουν προτείνει εδώ τα κορίτσια και θα καταλήξουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Χθες χαθηκα γτ διαβαζα απο το πρωι ως τη 1 τη νυχτα. μου εχουν βγει τα ματια αλλα τλχ τελειωνω σιγα-σιγα..

@Κατεριναπαππολυ στεναχωριεμαι που ηρθε τλκ η ακατανομαστη.😔 μην μασας και δρομολογησε ολα τα ραντεβου σου! ειμαστε εδω οοοτι χρειαστεις! μαζι θα το περασουμε κι αυτο!!

 @Hopemumtobe Πολυ καλα κανεις και θα ερθεις αυτη την εβδομαδα!! σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι.. ουτε εγω θα αντεχα να περασουν οι μερες. ηδη εχω αγωνια για την σαλπιγγογραφια και την αλλη Δευτερα που θα παμε στον ουρολογο. Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα με τις εξετασεις σας και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!. θα περιμενουμε νεα σου!!

@Raf123το ιδιο ζω κι εγω με τα κιλα... και εχω παρει και δεν πεφτουν με τπτ... η αληθεια ειναι οτι μετα την εξαρθρωση ωμου που ειχα, ειχα σταματησει τη γυμναστικη αλλα τωρα θα κανω μια μαγνητικη στη μεση την αλλη εβδομαδα (γτ με την τηλεργασια και τη λαθος σταση σωματος με ποναει πολυ) και μετα φυσιοθεραπειες και ξεκιναω περσοναλ διπλα στο σπιτι μου. να μπω σε μια σειρα σιγα-σιγα γτ ο κορονοιος μας αποσυντονισε πληρως. δε με αντεχω με τα παραπανω κιλα. (κι εγω δε ζυγιζομαι αλλα το καταλαβαινω στα ρουχα)

Ευχομαι αυτη η εβδομαδα να φερει θετικα τεστακια και δυναμη να συνεχισουμε την προσπαθεια!!! 😘😘❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σε ποιον έκλεισες; Εμένα αυτός στο Έλενα λέγεται Γαβαρης....

Στα Γιάννενα έκλεισα κορίτσι μου, εγω απο Αθήνα απέχω 500χλμ και λέγετε ζηκοπουλος ο γιατρός μου, μου τον πρότεινε και μια σπο τις μανούλες τις εξωσωματικής είναι έγκυος τώρα, ο ιδιώτης είναι Θεσσαλονίκη και συνεργάζετε με το διαβαλκανικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Χθες χαθηκα γτ διαβαζα απο το πρωι ως τη 1 τη νυχτα. μου εχουν βγει τα ματια αλλα τλχ τελειωνω σιγα-σιγα..

@Κατεριναπαππολυ στεναχωριεμαι που ηρθε τλκ η ακατανομαστη.😔 μην μασας και δρομολογησε ολα τα ραντεβου σου! ειμαστε εδω οοοτι χρειαστεις! μαζι θα το περασουμε κι αυτο!!

 @Hopemumtobe Πολυ καλα κανεις και θα ερθεις αυτη την εβδομαδα!! σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι.. ουτε εγω θα αντεχα να περασουν οι μερες. ηδη εχω αγωνια για την σαλπιγγογραφια και την αλλη Δευτερα που θα παμε στον ουρολογο. Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα με τις εξετασεις σας και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!. θα περιμενουμε νεα σου!!

@Raf123το ιδιο ζω κι εγω με τα κιλα... και εχω παρει και δεν πεφτουν με τπτ... η αληθεια ειναι οτι μετα την εξαρθρωση ωμου που ειχα, ειχα σταματησει τη γυμναστικη αλλα τωρα θα κανω μια μαγνητικη στη μεση την αλλη εβδομαδα (γτ με την τηλεργασια και τη λαθος σταση σωματος με ποναει πολυ) και μετα φυσιοθεραπειες και ξεκιναω περσοναλ διπλα στο σπιτι μου. να μπω σε μια σειρα σιγα-σιγα γτ ο κορονοιος μας αποσυντονισε πληρως. δε με αντεχω με τα παραπανω κιλα. (κι εγω δε ζυγιζομαι αλλα το καταλαβαινω στα ρουχα)

Ευχομαι αυτη η εβδομαδα να φερει θετικα τεστακια και δυναμη να συνεχισουμε την προσπαθεια!!! 😘😘❤️❤️

Που είσαι βρε παιδί μου κσι σε λίγο θα έβγαζα ανακοίνωση να εμφανιστείς 😂😂😂 δεν αντεξα έκλεισα ραντεβού σε Ενδοκρινολογο, θα πάω σήμερα, δε νομίζω οτι είναι εξειδικευμένος, αλλά οσο και να Μην ξέρει, τουλάχιστον να μου γράψει ολες τις ορμονικές που επηρεάζουν την γονιμότητα, να τις κάνω και αυτές να ησυχάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Στα Γιάννενα έκλεισα κορίτσι μου, εγω απο Αθήνα απέχω 500χλμ και λέγετε ζηκοπουλος ο γιατρός μου, μου τον πρότεινε και μια σπο τις μανούλες τις εξωσωματικής είναι έγκυος τώρα, ο ιδιώτης είναι Θεσσαλονίκη και συνεργάζετε με το διαβαλκανικο

Ναι ναι συγνώμη το θυμήθηκα , το είχες γράψει ...χίλια συγνώμη που δεν το θυμόμουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Που είσαι βρε παιδί μου κσι σε λίγο θα έβγαζα ανακοίνωση να εμφανιστείς 😂😂😂 δεν αντεξα έκλεισα ραντεβού σε Ενδοκρινολογο, θα πάω σήμερα, δε νομίζω οτι είναι εξειδικευμένος, αλλά οσο και να Μην ξέρει, τουλάχιστον να μου γράψει ολες τις ορμονικές που επηρεάζουν την γονιμότητα, να τις κάνω και αυτές να ησυχάσω 

Α καλά έκανες και εγώ αυτό θα κάνω προς το παρόν και αν βρεθεί κάτι στις εξετάσεις θα κλείσω σε ειδικό για γονιμότητα!! Απλά για να μην χάνω χρόνο 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Χθες χαθηκα γτ διαβαζα απο το πρωι ως τη 1 τη νυχτα. μου εχουν βγει τα ματια αλλα τλχ τελειωνω σιγα-σιγα..

@Κατεριναπαππολυ στεναχωριεμαι που ηρθε τλκ η ακατανομαστη.😔 μην μασας και δρομολογησε ολα τα ραντεβου σου! ειμαστε εδω οοοτι χρειαστεις! μαζι θα το περασουμε κι αυτο!!

 @Hopemumtobe Πολυ καλα κανεις και θα ερθεις αυτη την εβδομαδα!! σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι.. ουτε εγω θα αντεχα να περασουν οι μερες. ηδη εχω αγωνια για την σαλπιγγογραφια και την αλλη Δευτερα που θα παμε στον ουρολογο. Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα με τις εξετασεις σας και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!. θα περιμενουμε νεα σου!!

@Raf123το ιδιο ζω κι εγω με τα κιλα... και εχω παρει και δεν πεφτουν με τπτ... η αληθεια ειναι οτι μετα την εξαρθρωση ωμου που ειχα, ειχα σταματησει τη γυμναστικη αλλα τωρα θα κανω μια μαγνητικη στη μεση την αλλη εβδομαδα (γτ με την τηλεργασια και τη λαθος σταση σωματος με ποναει πολυ) και μετα φυσιοθεραπειες και ξεκιναω περσοναλ διπλα στο σπιτι μου. να μπω σε μια σειρα σιγα-σιγα γτ ο κορονοιος μας αποσυντονισε πληρως. δε με αντεχω με τα παραπανω κιλα. (κι εγω δε ζυγιζομαι αλλα το καταλαβαινω στα ρουχα)

Ευχομαι αυτη η εβδομαδα να φερει θετικα τεστακια και δυναμη να συνεχισουμε την προσπαθεια!!! 😘😘❤️❤️

Καλημεραα εύχομαι να τελειώσει σύντομα το διάβασμα!!! Κορίτσια εγώ έφτασα σε σημείο να μην μπορώ να διαβάσω τίποτα να μην μπορώ να μάθω τίποτα άλλο από αυτά που ξέρω!! Θαυμάζω την υπομονή σου για διάβασμα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Που είσαι βρε παιδί μου κσι σε λίγο θα έβγαζα ανακοίνωση να εμφανιστείς 😂😂😂 δεν αντεξα έκλεισα ραντεβού σε Ενδοκρινολογο, θα πάω σήμερα, δε νομίζω οτι είναι εξειδικευμένος, αλλά οσο και να Μην ξέρει, τουλάχιστον να μου γράψει ολες τις ορμονικές που επηρεάζουν την γονιμότητα, να τις κάνω και αυτές να ησυχάσω 

χαχαχχαχα!!! αστα μου βγηκαν τα ματια να διαβαζω μεχρι τη 1 το βραδυ. μεγαλωσα κοριτσιαααααα! δεν αντεχω πια....

καλα εκανες!! για μενα πηγαινε σε αυτον να σου γραψει τα παντα.. πες οτι προσπαθεις και για παιδι να σου γραψει απο ορμονες οτι υπαρχει και δεν υπαρχει και μετα πηγαινε τες σε αλλο ενδοκρινολογο που να εχει γνωσεις για υπογονιμοτητα... η και στο γυναικολογο σου.. (αν και νομιζω καλο ειναι να εχεις εξειδικευμενο ενδοκρινολογο σε οτι αφορα στις ορμονες.. αλλα μπορει να κανω και λαθος..)

εχεις παρει φορα και μ αρεσεις!!!! τελικη ευθεια εισαι!!! 😍😍😍

η σκεψη μου ειναι μαζι σου!!! ❤️👉❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ναι ναι συγνώμη το θυμήθηκα , το είχες γράψει ...χίλια συγνώμη που δεν το θυμόμουν...

Καλε τι συγγνώμη τόσες είμαστε εδώ,  που να τα θυμόμαστε όλα 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραα εύχομαι να τελειώσει σύντομα το διάβασμα!!! Κορίτσια εγώ έφτασα σε σημείο να μην μπορώ να διαβάσω τίποτα να μην μπορώ να μάθω τίποτα άλλο από αυτά που ξέρω!! Θαυμάζω την υπομονή σου για διάβασμα ❤️❤️

αχ Ραφαελα μου εχω φτασει στο σημειο να λεω ή θα σπινταρω και θα το δωσω ή θα τα παρατήσω.. ειμαι στο τσακ να τα παρατησω... ειλικρινα δεν μπορω να διαβασω και να συγκρατησω τοση πληροφορια αλλα θα το προσπαθησω μεχρι τελους!! 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Α καλά έκανες και εγώ αυτό θα κάνω προς το παρόν και αν βρεθεί κάτι στις εξετάσεις θα κλείσω σε ειδικό για γονιμότητα!! Απλά για να μην χάνω χρόνο 🤣🤣🤣

Μα δεν βρίσκω κάποιον κοντά, ή και να υπάρχει κάποιος δεν τον ξέρω και στο ίντερνετ δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο.. με αυτές τις εξετάσεις θα ησυχάσω πολύ πιστεύω, επίσης λόγο δουλειάς δεν μπορώ να πάρω και άλλη άδεια ώστε να πάω σύντομα κάπου αλλού  .. άντε καλά αποτελέσματα να έχουμε 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχχαχα!!! αστα μου βγηκαν τα ματια να διαβαζω μεχρι τη 1 το βραδυ. μεγαλωσα κοριτσιαααααα! δεν αντεχω πια....

καλα εκανες!! για μενα πηγαινε σε αυτον να σου γραψει τα παντα.. πες οτι προσπαθεις και για παιδι να σου γραψει απο ορμονες οτι υπαρχει και δεν υπαρχει και μετα πηγαινε τες σε αλλο ενδοκρινολογο που να εχει γνωσεις για υπογονιμοτητα... η και στο γυναικολογο σου.. (αν και νομιζω καλο ειναι να εχεις εξειδικευμενο ενδοκρινολογο σε οτι αφορα στις ορμονες.. αλλα μπορει να κανω και λαθος..)

εχεις παρει φορα και μ αρεσεις!!!! τελικη ευθεια εισαι!!! 😍😍😍

η σκεψη μου ειναι μαζι σου!!! ❤️👉❤️

Χαράς το κουράγιο σου,  εγω δεν εχω μυαλό ούτε για δουλειά!! Μπράβο ξεχνιέσαι κιόλας απασχολείς το μυαλό σου!!! Ναι αυτό θα κάνω και βλέπουμε,  αύριο το πρωί θα παω να δώσω αίμα και ελπίζω να μην αργήσουν τα αποτελέσματα!!! Εσυ πότε θα πας για σαλπιγγογραφια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια περιμένω περίοδο το Σάββατο , λέτε αν πάρω τώρα στον εξωσωματικο και πω ότι περιμένω το Σάββατο περίοδο , να μην μου το κλείσει το ραντεβού!! Λέτε να μου πει τρελή είσαι γυναίκα μου; Λέτε να γίνω ρεζίλι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια περιμένω περίοδο το Σάββατο , λέτε αν πάρω τώρα στον εξωσωματικο και πω ότι περιμένω το Σάββατο περίοδο , να μην μου το κλείσει το ραντεβού!! Λέτε να μου πει τρελή είσαι γυναίκα μου; Λέτε να γίνω ρεζίλι; 

Χαχαχαχα σίγουρα θα θέλει να σε εξέταση, οπότε κλείσε το ραντεβού απο τώρα για την ημερομηνία που θα έχεις τελείωσει απο περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλώς ήρθες! Εύχομαι να είναι γουρλίδικο αυτό το θέματακι για σένα και να φέρεις γούρι κ σε εμάς! 

@Hopemumtobeκαλή τύχη με τις εξετάσεις σας!!! 

Μακαρι το ελπίζω! Και ελπίζω όσες περιμένετε τις επόμενες ημέρες να δείτε επιτελους αυτό το θετικό τεστακι 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαράς το κουράγιο σου,  εγω δεν εχω μυαλό ούτε για δουλειά!! Μπράβο ξεχνιέσαι κιόλας απασχολείς το μυαλό σου!!! Ναι αυτό θα κάνω και βλέπουμε,  αύριο το πρωί θα παω να δώσω αίμα και ελπίζω να μην αργήσουν τα αποτελέσματα!!! Εσυ πότε θα πας για σαλπιγγογραφια? 

μου ειπε να την παρω την 8η μερα του κυκλου (τεταρτη δλδ) αλλα θα την παρω αυριο να το δρομολογησω για Πεμπτη-Παρασκευη.. να ξεμπερδεψω και μ αυτο..

εσυ αυριο τι μερα του κυκλου εισαι;; λενε 2η-4η ημερα του κυκλου να κανουμε τις ορμονολογικες του ενδοκρινολογου. δεν πας σμρ το απογευμα καλυτερα; απλα να εισαι νηστικη 3-4 ωρες πριν.. (αν κανεις μονο ορμονολογικες και οχι αλλες βιοχημικες...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μου ειπε να την παρω την 8η μερα του κυκλου (τεταρτη δλδ) αλλα θα την παρω αυριο να το δρομολογησω για Πεμπτη-Παρασκευη.. να ξεμπερδεψω και μ αυτο..

εσυ αυριο τι μερα του κυκλου εισαι;; λενε 2η-4η ημερα του κυκλου να κανουμε τις ορμονολογικες του ενδοκρινολογου. δεν πας σμρ το απογευμα καλυτερα; απλα να εισαι νηστικη 3-4 ωρες πριν.. (αν κανεις μονο ορμονολογικες και οχι αλλες βιοχημικες...)

Να σας ρωτήσω κάτι εσείς που ξανά πηγατε στε ενδοκρινολόγο… σας ρώτησε αν σας έστειλε ο γυναικολόγος ή απλά του είπατε θέλω εξετάσεις για ορμόνες; Εννοώ ο γυναικολόγος το ήξερε ότι πηγατε ή δε το γνώριζε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μου ειπε να την παρω την 8η μερα του κυκλου (τεταρτη δλδ) αλλα θα την παρω αυριο να το δρομολογησω για Πεμπτη-Παρασκευη.. να ξεμπερδεψω και μ αυτο..

εσυ αυριο τι μερα του κυκλου εισαι;; λενε 2η-4η ημερα του κυκλου να κανουμε τις ορμονολογικες του ενδοκρινολογου. δεν πας σμρ το απογευμα καλυτερα; απλα να εισαι νηστικη 3-4 ωρες πριν.. (αν κανεις μονο ορμονολογικες και οχι αλλες βιοχημικες...)

Ναι ναι πάρτην να ξεμπερδευεις, εγώ αύριο θα είμαι 5η μερα κύκλου μεσολάβησε σκ και να ήθελα νωρίτερα δεν γινόταν.. αντισταση στην ινσουλίνη καμπύλη σακχάρου κλπ δε νομίζω να έχει νόημα η μέρα,  βέβαια θα τον ρωτήσω τον γιατρό, κάποιες βασικές έχω κάνει θα τις πάρω και αυτές μαζί μου και αν θεωρεί ότι πρέπει να τις ξανά κάνω βλέπουμε... τι τραβάμε ρε κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Μακαρι το ελπίζω! Και ελπίζω όσες περιμένετε τις επόμενες ημέρες να δείτε επιτελους αυτό το θετικό τεστακι 🙂

Σε τι φάση είσαι κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι εσείς που ξανά πηγατε στε ενδοκρινολόγο… σας ρώτησε αν σας έστειλε ο γυναικολόγος ή απλά του είπατε θέλω εξετάσεις για ορμόνες; Εννοώ ο γυναικολόγος το ήξερε ότι πηγατε ή δε το γνώριζε; 

Εγώ τώρα που θα πάω, δεν το ξέρει και δεν είσαι υποχρεωμένη να ζητήσεις άδεια,  απλά ανακοινώνεις τις εξετάσεις σου για να ξέρει, αυτό θσ κάνω εγώ δλδ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να σας ρωτήσω κάτι εσείς που ξανά πηγατε στε ενδοκρινολόγο… σας ρώτησε αν σας έστειλε ο γυναικολόγος ή απλά του είπατε θέλω εξετάσεις για ορμόνες; Εννοώ ο γυναικολόγος το ήξερε ότι πηγατε ή δε το γνώριζε; 

εγω κοριτσι μου πηγα απο μονη μου.. δεν ειχα ψαξει ποτε θυροειδη και ορμονες και πηγα πριν 1μιση χρονο γτ με τσιγκλαγε ενας συναδελφος να παω.. ειδικα για θυροειδη καλο ειναι μετα τα 30 να το κοιτας... 

επειτα, οταν πηγα στο γυναικολογο, εδειξα και τις εξετασεις να εχει μια εικονα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια απλά έχει γιατρους που παρεξηγούνται ότι πχ θα έπρεπε να το ξέρουν! Μου έλεγε μια φίλη μου για τον δικό της γιατρο που παρεξηγήθηκε γιατί δεν του το είπε…και εγώ πιστεύω είναι δουλεια του ενδοκρινολόγου αυτή και όχι του γυναικολόγου! Θα πάρω τηλ να κλείσω και ελπίζω να βρω σύντομα σε αυτήν που θέλω να πάω… διάβασα το βιογραφικό της και εξειδικεύεται και σε θέματα γονιμότητας τελικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια απλά έχει γιατρους που παρεξηγούνται ότι πχ θα έπρεπε να το ξέρουν! Μου έλεγε μια φίλη μου για τον δικό της γιατρο που παρεξηγήθηκε γιατί δεν του το είπε…και εγώ πιστεύω είναι δουλεια του ενδοκρινολόγου αυτή και όχι του γυναικολόγου! Θα πάρω τηλ να κλείσω και ελπίζω να βρω σύντομα σε αυτήν που θέλω να πάω… διάβασα το βιογραφικό της και εξειδικεύεται και σε θέματα γονιμότητας τελικά 

Κατα τη γνώμη μου, αυτό να μην το σκέφτεσαι καθόλου... σιγά μην περιμένω τον καθένα να πάρει αποφάσεις για εμένα! Όταν έχασα το πρώτο μου μωράκι έλεγα στην γιατρό μου να πάω να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία κ μου έλεγε "έλα βρε αγάπη μου, ένα περιστατικό το θεωρούμε τυχαίο γεγονός" εκείνη το έλεγε για να μην με επιβαρύνει περισσότερο ψυχολογικά όλο αυτό, εγώ όμως δεν θα ηρεμούσα αν δεν τις έκανα.... παρ' όλο που την ακούω πίστα σε ότι μου λέει, εκείνη την φορά πήγα κ τις έκανα. Κ για να μην ντραπώ όπως λες (γιατί έχουμε πάρα πολύ ωραία σχέση) της είπα ότι τις ζήτησε ο ενδοκρινολόγος..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...