Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

Καλό και τυχερό το θεματάκι μας κορίτσια,καλό μήνα με υγεία και ευχάριστα νεα μόνο να έχουμε!!!💗💕💖👶💗💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

καλο μηνα και καλοτυχο!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Δεν είχα και πολύ έμπνευση!!! Κορίτσια όμως το άνοιξα κ ελπίζω να ναι καλότυχο !!!!! Όντως για όλες μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν είχα και πολύ έμπνευση!!! Κορίτσια όμως το άνοιξα κ ελπίζω να ναι καλότυχο !!!!! Όντως για όλες μας !!

καλε τελειο ειναι το θεμα!!! αχ μακαρι αυτος ο μηνας να μας φερει πολλες θετικες χοριακες!!! 🙏🙏🙏🙏

γτ ο Σεπτεμβρης δεν ηταν γενναιοδωρος.. 👎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μηνα κορίτσια!!🥰

ελπίζω σε ενα θετικό μήνα γεμάτο εκπλήξεις

εμένα ακόμα να μου έρθει περίοδος....περίεργα πράγματα😅

σήμερα είπα να παω σε εναν τελευταίο γιατρό και τέλος δεν ξανά αλλάζω. θα παω να με δει κιόλας, να μου πει τι φταίει που μετα από ωορρηξία σίγουρη από υπέρηχο, δεν έχω ακόμα περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κοριτσια, με το καλό σε όλες! 

@Κατεριναπαπ @Mimi26 σχετικά με την υστεροσκοπηση. Κ μένα ο γιατρός μου είπε ότι δεν την χρειάζομαι καθώς δεν είχα καμία ένδειξη. Μου είχε πει ότι υπέρηχος, σαλπιγγογραφια, καλλιέργεια κάτι θα έβγαζε μια υποψία. Κ την κάνει μόνο σε περίπτωση αποτυχίας. Τότε κ γω είχα προβληματιστει πολύ αλλά επέλεξα να τον εμπιστευτώ κ είχε δίκιο. Να σημειώσω ότι είχαμε όλες τις εξετάσεις τέλειες κ κανονική ωορρηξια κάθε μήνα, οπότε για αυτό το σκεφτόμουν, αυτός επέμενε πως δεν έχει σχέση κ είχε δίκιο. Οπότε αν οι γιατροί σας δεν το προτείνουν μην τρελαίνεστε. Αν υποψιάζονταν κάτι θα σας την έκαναν ως εξέταση. Να ξέρετε επίσης ότι θα σας πάει κ πίσω, αν θυμάμαι καλα πρέπει να αφήσεις ένα κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλό μηνα κορίτσια!!🥰

ελπίζω σε ενα θετικό μήνα γεμάτο εκπλήξεις

εμένα ακόμα να μου έρθει περίοδος....περίεργα πράγματα😅

σήμερα είπα να παω σε εναν τελευταίο γιατρό και τέλος δεν ξανά αλλάζω. θα παω να με δει κιόλας, να μου πει τι φταίει που μετα από ωορρηξία σίγουρη από υπέρηχο, δεν έχω ακόμα περίοδο 

Να μας γραψεις τα νεα σου κοριτσι μου!!

Να πανε ολα κατ' ευχην και συντομα να κραταμε γερα μωρα στις αγκαλιες μας!!🤞🤞❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Να μας γραψεις τα νεα σου κοριτσι μου!!

Να πανε ολα κατ' ευχην και συντομα να κραταμε γερα μωρα στις αγκαλιες μας!!🤞🤞❤️❤️

εννοείται πως θα σας γράψω 🥰 

αααχ μακάρι

εντομεταξύ η ξαδέρφη μου που είχε μείνει έγγυος, έκανε χοριακή με μια βδομάδα καθυστέρηση και της βγήκε μηδενική. έκανε μετά απο 5 μέρες δηλαδή 12 μέρες καθυστέρηση και της βγήκε 4ψήφιος. περίεργα πράγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

εννοείται πως θα σας γράψω 🥰 

αααχ μακάρι

εντομεταξύ η ξαδέρφη μου που είχε μείνει έγγυος, έκανε χοριακή με μια βδομάδα καθυστέρηση και της βγήκε μηδενική. έκανε μετά απο 5 μέρες δηλαδή 12 μέρες καθυστέρηση και της βγήκε 4ψήφιος. περίεργα πράγματα....

μηπως εφταιξε κατι στο μικροβιολογικο;;;

εσυ εκανες χοριακη;; (με συγχωρεις αν το εχεις αναφερει αλλα δεν το εχω συγκρατησει🙁)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

εννοείται πως θα σας γράψω 🥰 

αααχ μακάρι

εντομεταξύ η ξαδέρφη μου που είχε μείνει έγγυος, έκανε χοριακή με μια βδομάδα καθυστέρηση και της βγήκε μηδενική. έκανε μετά απο 5 μέρες δηλαδή 12 μέρες καθυστέρηση και της βγήκε 4ψήφιος. περίεργα πράγματα....

η κυηση της κοπελας συνεχιστηκε κανονικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

μηπως εφταιξε κατι στο μικροβιολογικο;;;

εσυ εκανες χοριακη;; (με συγχωρεις αν το εχεις αναφερει αλλα δεν το εχω συγκρατησει🙁)

δεν πειράζει... τόσα κορίτσια είμαστε. 

ναι έκανα την δευτέρα χοριακή. γενικά το μικροβιολογικό αυτό δεν θα το ξανά επιλέξω. πήγα για χοριακή και μου έστειλε rapit. εντάξει λάθη γίνονται. αλλά και σε ένα σπερμοδιαγραμμα  τα είχανε γράψει περίεργα και έλεγε ο γυναικολόγος οτι είναι μπερδεμένα γραμμένα. 

εγώ έχω ΣΠΟ και οι εξετασεις μας είναι καλές. μόνο λίγο τις ορμόνες μου θέλω να τσεκάρω πάλι. και εχω κάνει 3ω κύκλους serpafar. αυτό τον μήνα δεν πήρα τίποτα για να το αφήσω μόνο του και είχα επιτυχημένη ωορρηξια. έκανα και ovitrelle και είμαι 21 μέρες από την ένεση. περρίοδος άφαντη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλό μηνα κορίτσια!!🥰

ελπίζω σε ενα θετικό μήνα γεμάτο εκπλήξεις

εμένα ακόμα να μου έρθει περίοδος....περίεργα πράγματα😅

σήμερα είπα να παω σε εναν τελευταίο γιατρό και τέλος δεν ξανά αλλάζω. θα παω να με δει κιόλας, να μου πει τι φταίει που μετα από ωορρηξία σίγουρη από υπέρηχο, δεν έχω ακόμα περίοδο 

Είσαι σίγουρη μου  κορίτσι μου οτι δεν πρόκειται για εγκυμοσύνη??? 

Μακααααρι εκει να οφείλετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

η κυηση της κοπελας συνεχιστηκε κανονικα;;

ασε αυτά είναι τα λυπηρά☹️. την διέκοψε την επόμενη κιόλας μέρα. δεν το ήθελε. της έτυχε λέει. 20ετών. μυαλά στα κάγκελα🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλό μήνα κοριτσια, με το καλό σε όλες! 

@Κατεριναπαπ @Mimi26 σχετικά με την υστεροσκοπηση. Κ μένα ο γιατρός μου είπε ότι δεν την χρειάζομαι καθώς δεν είχα καμία ένδειξη. Μου είχε πει ότι υπέρηχος, σαλπιγγογραφια, καλλιέργεια κάτι θα έβγαζε μια υποψία. Κ την κάνει μόνο σε περίπτωση αποτυχίας. Τότε κ γω είχα προβληματιστει πολύ αλλά επέλεξα να τον εμπιστευτώ κ είχε δίκιο. Να σημειώσω ότι είχαμε όλες τις εξετάσεις τέλειες κ κανονική ωορρηξια κάθε μήνα, οπότε για αυτό το σκεφτόμουν, αυτός επέμενε πως δεν έχει σχέση κ είχε δίκιο. Οπότε αν οι γιατροί σας δεν το προτείνουν μην τρελαίνεστε. Αν υποψιάζονταν κάτι θα σας την έκαναν ως εξέταση. Να ξέρετε επίσης ότι θα σας πάει κ πίσω, αν θυμάμαι καλα πρέπει να αφήσεις ένα κύκλο. 

Σε ευχαριστούμε πολύ  κοριτσι μου για τα φώτα σου!!! 

Αυτό θα κάνω, θα ρωτήσω και τους  άλλους 2 γιατρούς που έχω ραντεβού και έπειτα θα αποφασίσω,  απλά είπα μήπως είναι απαραίτητη εξέταση πριν την εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είσαι σίγουρη μου  κορίτσι μου οτι δεν πρόκειται για εγκυμοσύνη??? 

Μακααααρι εκει να οφείλετε!!!

μακαρι θα πέθαινα από χαρά. αλλά εγώ πιστεύω κάτι με ορμόνες θα είναι. δεν ξέρω

αν δεν σας γράψω μεχρι το βράδυ θα είναι επειδή θα έχω δει κουκιδίτσα και θα έχω λιποθυμήσει 😂

αν και δεν νομίζω μωρέ. λάθος χοριακή?? λίγο τραβηγμένο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

δεν πειράζει... τόσα κορίτσια είμαστε. 

ναι έκανα την δευτέρα χοριακή. γενικά το μικροβιολογικό αυτό δεν θα το ξανά επιλέξω. πήγα για χοριακή και μου έστειλε rapit. εντάξει λάθη γίνονται. αλλά και σε ένα σπερμοδιαγραμμα  τα είχανε γράψει περίεργα και έλεγε ο γυναικολόγος οτι είναι μπερδεμένα γραμμένα. 

εγώ έχω ΣΠΟ και οι εξετασεις μας είναι καλές. μόνο λίγο τις ορμόνες μου θέλω να τσεκάρω πάλι. και εχω κάνει 3ω κύκλους serpafar. αυτό τον μήνα δεν πήρα τίποτα για να το αφήσω μόνο του και είχα επιτυχημένη ωορρηξια. έκανα και ovitrelle και είμαι 21 μέρες από την ένεση. περρίοδος άφαντη

Κορίτσι μου τι λες....? Για μικροβιολογικό μιλάμε... τα λάθη απαγορεύονται!!! Άκου πήγες για χοριακή κ σου έστειλαν rapid!!!! Πήγαινε άμεσα σε άλλο μην ξανακάνεις τίποτα εκεί! Χωρίς παρεξήγηση φυσικά, στο λέω με κάθε καλή πρόθεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου τι λες....? Για μικροβιολογικό μιλάμε... τα λάθη απαγορεύονται!!! Άκου πήγες για χοριακή κ σου έστειλαν rapid!!!! Πήγαινε άμεσα σε άλλο μην ξανακάνεις τίποτα εκεί! Χωρίς παρεξήγηση φυσικά, στο λέω με κάθε καλή πρόθεση 

ναι δεν ξανά παω ετσι κι αλλιώς. θα πηγαίνω αλλού.!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ασε αυτά είναι τα λυπηρά☹️. την διέκοψε την επόμενη κιόλας μέρα. δεν το ήθελε. της έτυχε λέει. 20ετών. μυαλά στα κάγκελα🤨

αχ αστα.. δυσκολες καταστασεις.. δεν ξερω τι ειναι προτιμοτερο.. κι εγω αν εμενα στα 20, δεν ξερω τι θα εκανα.. 

γι αυτο προσεχα παρα πολυ!! μεχρι αντισυλληπτικα επαιρνα για να εξαλειψω καθε πιθανοτητα συλληψης.

Μκαρι σ εμας που το θελουμε τοσο, να ερθει γρηγορα!!🙏😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου τι λες....? Για μικροβιολογικό μιλάμε... τα λάθη απαγορεύονται!!! Άκου πήγες για χοριακή κ σου έστειλαν rapid!!!! Πήγαινε άμεσα σε άλλο μην ξανακάνεις τίποτα εκεί! Χωρίς παρεξήγηση φυσικά, στο λέω με κάθε καλή πρόθεση 

κοριτσι μου εσυ βρηκες νεο ραντεβου;; με τα εισιτηρια τι γινεται; σε αποζημιωνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

μακαρι θα πέθαινα από χαρά. αλλά εγώ πιστεύω κάτι με ορμόνες θα είναι. δεν ξέρω

αν δεν σας γράψω μεχρι το βράδυ θα είναι επειδή θα έχω δει κουκιδίτσα και θα έχω λιποθυμήσει 😂

αν και δεν νομίζω μωρέ. λάθος χοριακή?? λίγο τραβηγμένο

Λάθος Όχι,  αλλά να μην ανιχνεύτηκε η ορμόνη πολύ πιθανόν.. αχχχ μακάρι!!! και εγώ με otrivelle είμαι και περιμένω σε 13 μέρες περίοδο ( που να μην έρθει η ρουφιανα 😂😂😂) περιμένουμε τα εύχαρηστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ αστα.. δυσκολες καταστασεις.. δεν ξερω τι ειναι προτιμοτερο.. κι εγω αν εμενα στα 20, δεν ξερω τι θα εκανα.. 

γι αυτο προσεχα παρα πολυ!! μεχρι αντισυλληπτικα επαιρνα για να εξαλειψω καθε πιθανοτητα συλληψης.

Μκαρι σ εμας που το θελουμε τοσο, να ερθει γρηγορα!!🙏😍😍

σίγουρα από το να το παρατούσε καλύτερη αυτή η λύση.

αλλά ξέρω και εγώ?? και εμείς είμασταν 20 δεν μας τύχαινε όμως ποτέ. προσέχαμε. αυτά τα πράγματα δεν είναι παιχνίδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...