Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πέρσι το τσέκαρα ήταν μια χαρά… αλλά δεν θέλει και τίποτα να αποσυντονιστεί!! Άσε θα πάω να κάνω μια εξέταση καλού κακού από εβδομάδας!!! Σε ευχαριστώ έπαθα ΣΟΚ και μαρεσει που ελεγα στον άντρα μου ότι μου φάνηκε ότι αδυνατισαν τα πόδια μου και ότι έφυγε και λίγη κυτταρίτιδα που είχα 😂😂😂 

Ξανατ΄σέκαρε το ειδικά αν έχεις κάποια κληρονικότητα κλπ  και ισως αλλες ορμονολογικες που εχουν σχεση με ινσουλινη κλπο αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω αναλυτικα. Επισης καμια φορα καποια φαρμακευτικη αγωγη μππορει να επηρεασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Βρε κορίτσια μου, τι γίνεται??? Γιατι δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις? Αχχ θα τρελαθώ απλα μπήκα να γράψω και είδα ότι εχω χάσει γεγονότα 2 ημερών σχεδόν,  τι σκ@τ@ πάτησα? Απο τις μελλοντικές μανούλες μου έρχετε ειδοποίηση,  πφφφ είπαμε ολα τα στραβά πανω μου 😂 

 

Κορίτσια μου κανονικότατα η περίοδος μου ήρθε, την μια στιγμή ροζ και σε λίγα λεπτά έκανε εμφανησαρα όπως Παντα!!!

@Antonia2 @Hopemumtobe και οοοολα τα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, πραγματικά με συγκίνητε κάθε φορά 💗💗💗

Λυπάμαι που αδιαθετησες @Hopemumtobeαλλά είμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρεις σύντομα.. 

Τα νέα μου τα ίδια,  αποφάσισα να κάνω υστετοσκοπηση και περιμένω απο την άλλη εβδομάδα να ξεκινήσουν τα ραντεβού μας στους γιατρούς!

@Antonia2 εχω κλάψει με τον αντρα σου και τη μαμακα του🤣🤣🤣

Στα κορίτσια που ξεκινάνε οι γόνιμες μέρες να το ευχαριστήθουν και να μην σκέφτονται τπτ!!!

Μπράβο κορίτσια μου είσαι αισιόδοξες και ευχαριστώ για αυτο!!!💗💕💖

Κατερίνα μου να φανταστώ πως έχεις κάνει σαλπιγγογραφία κ προχωράς σε υστεροσκόπηση; Νομίζω πως θα πας για σπερματέγχυση σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ξανατ΄σέκαρε το ειδικά αν έχεις κάποια κληρονικότητα κλπ  και ισως αλλες ορμονολογικες που εχουν σχεση με ινσουλινη κλπο αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω αναλυτικα. Επισης καμια φορα καποια φαρμακευτικη αγωγη μππορει να επηρεασει!

Η αλήθεια δεν έχουμε ιστορικό ομως θα το τσεκάρω και θα πάω και σε μια φίλη μου διαιτολόγο να δω τι γίνεται σε ευχαριστώ 💕 έχω κ τον γάμο σε 5 μηνες και αφού μπεμπέ δεν τουλάχιστον να είμαι κομψή 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κατερίνα μου να φανταστώ πως έχεις κάνει σαλπιγγογραφία κ προχωράς σε υστεροσκόπηση; Νομίζω πως θα πας για σπερματέγχυση σωστά;

Εχω κάνει ναι και οι 2 οι σάλπιγγες είναι διαβατες και δεν φάνηκε κατι στη μήτρα. Αλλα παρόλα αυτά θα κάνω και  το scratching που λένε.. 

Οχι Δεν έχω κανει σπερματεγχυση και ούτε υα κάνω, προτιμώ να παω απευθείας για εξωσωματική. 

Αυτο που μου μένει είναι να επισκεφτούμε εξειδικευμένους Ουρολογο και Ενδοκρινολογο και πιστεύω πρώτα ο Θεός Ιανουαρίο να ξεκινήσω εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Η αλήθεια δεν έχουμε ιστορικό ομως θα το τσεκάρω και θα πάω και σε μια φίλη μου διαιτολόγο να δω τι γίνεται σε ευχαριστώ 💕 έχω κ τον γάμο σε 5 μηνες και αφού μπεμπέ δεν τουλάχιστον να είμαι κομψή 😆😆

Αχ και εγω τον τελευταίο χρόνο έβαλα κανα 6 κιλα, τώρα προσπαθώ να μαζευτω λίγο, αφού κάνεις και τα περσοναλ αν θυμάμαι καλα, δεν σε φοβάμαι 😉 εγώ το σταμάτησα το γυμναστήριο προς το προν μέχρι να μπω σε μια σειρά με τους γιατρούς γιατι δεν εχω χρόνο, έχει 2 εβδομάδες που το σταμάτησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κοριτσια! Ειπα να μπω στην ομάδα σας και στο πινακάκι σας μιας και σήμερα αδιαθετησα και πάλι. Πάμε για 15/11 😪

Ελπίζω όσες περιμένετε τις επόμενες ημέρες να έχετε τα ευχάριστα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δεν αντεξα με τοσο αγχος και αποφασισα να ερθω αυτην την εβδομαδα Αθηνα  να ψαξουμε θεμα με σπερμα κλπ Οποτε δεν ξερω ποσο συχνα θα μπαινω τις επομενες 4-5 ημερες στο φορουμ, σας το λεω για να μην νομιζετε οτι εξαφανιστηκα 😆  Θα τα πουμε συντομα και μακαρι να εχω και καποιο καλο νεο η εν παση περιπτωσει να ερθουμε ενα βημα πιο κοντα στην επιλυση! 🙃 Σας φιλω πολυ κοριτσια μου, καλο βραδυ και καλη εβδομαδα σε ολες με θετικα νεα ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ, στην προσπάθεια για 2ο μωράκι!! Ξεκινήσαμε αυτόν τον μήνα αλλά μόλις αδιαθετησα! Καλά αποτελέσματα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου δεν αντεξα με τοσο αγχος και αποφασισα να ερθω αυτην την εβδομαδα Αθηνα  να ψαξουμε θεμα με σπερμα κλπ Οποτε δεν ξερω ποσο συχνα θα μπαινω τις επομενες 4-5 ημερες στο φορουμ, σας το λεω για να μην νομιζετε οτι εξαφανιστηκα 😆  Θα τα πουμε συντομα και μακαρι να εχω και καποιο καλο νεο η εν παση περιπτωσει να ερθουμε ενα βημα πιο κοντα στην επιλυση! 🙃 Σας φιλω πολυ κοριτσια μου, καλο βραδυ και καλη εβδομαδα σε ολες με θετικα νεα ❤️❤️❤️ 

Καλά έκανες και εγώ αυτή τη στιγμή αν μπορούσα να τα κάνω όλα θα τα έκανα! Σε βρίσκω πολύ δυναμική και σε χαίρομαι!!! Παμε δυνατά και ολα καλά θα πάνε,  περιμένουμε νεα σου!! 💗💗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλά έκανες και εγώ αυτή τη στιγμή αν μπορούσα να τα κάνω όλα θα τα έκανα! Σε βρίσκω πολύ δυναμική και σε χαίρομαι!!! Παμε δυνατά και ολα καλά θα πάνε,  περιμένουμε νεα σου!! 💗💗💗 

Σε ευχαριστουμε πολυ🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω κάνει ναι και οι 2 οι σάλπιγγες είναι διαβατες και δεν φάνηκε κατι στη μήτρα. Αλλα παρόλα αυτά θα κάνω και  το scratching που λένε.. 

Οχι Δεν έχω κανει σπερματεγχυση και ούτε υα κάνω, προτιμώ να παω απευθείας για εξωσωματική. 

Αυτο που μου μένει είναι να επισκεφτούμε εξειδικευμένους Ουρολογο και Ενδοκρινολογο και πιστεύω πρώτα ο Θεός Ιανουαρίο να ξεκινήσω εξωσωματική 

Μπράβο με το καλό!!! Άφησε όμως για το τέλος την υστεροσκόπηση. Βασικά απευθυνθείτε σε ουρολόγο κ ενδοκρινολόγο. Βρες με ποιον εξωσωματικό θα προχωρήσεις κ συζήτησε μαζί του για την υστεροσκόπηση. Αν κάνεις τώρα το scratching δεν θα σε οφελήσει αν αργήσεις να κάνεις εμβρυομεταφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μπράβο με το καλό!!! Άφησε όμως για το τέλος την υστεροσκόπηση. Βασικά απευθυνθείτε σε ουρολόγο κ ενδοκρινολόγο. Βρες με ποιον εξωσωματικό θα προχωρήσεις κ συζήτησε μαζί του για την υστεροσκόπηση. Αν κάνεις τώρα το scratching δεν θα σε οφελήσει αν αργήσεις να κάνεις εμβρυομεταφορά.

Κάθε φορά που απογοητεύομαι θέλω να τα κάνω ολα μεζεμενα, η αλήθεια είναι αυτή! Με το σκεπτικό να μη χασω χρόνο. Και ο άντρας μου της ίδιας λογικής είναι πρώτα να το συζητήσω με τον εξωσωματιστη, οπότε είπα να τον ακούσω και για άλλη μου τύχη τη Παρασκευή το απόγευμα που έπαιρνα τηλ τον γιατρό μου να κλείσουμε ραντεβού για υστεροσκοπηση  ήταν σε γέννα,  οπότε είχα λιγο χρόνο και με συζήτηση με τον Αντρα μου, ειπα ας περιμένω μέχρι 1 Νοεμβρίου που θα μιλήσω με εξωσωματιστη.. Την άλλη Τρίτη έχουμε εξετάσεις σε κέντρο που μας υπέδειξε εξειδικευμένος  ουρολογος, μου μένει να βρώ εξειδικευμένο Ενδοκρινολογο.. 

Εσύ θύμισε μου πως τα πας σε τι φάση είσαι, συγγνώμη που μου διαφεύγει,☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ και εγω τον τελευταίο χρόνο έβαλα κανα 6 κιλα, τώρα προσπαθώ να μαζευτω λίγο, αφού κάνεις και τα περσοναλ αν θυμάμαι καλα, δεν σε φοβάμαι 😉 εγώ το σταμάτησα το γυμναστήριο προς το προν μέχρι να μπω σε μια σειρά με τους γιατρούς γιατι δεν εχω χρόνο, έχει 2 εβδομάδες που το σταμάτησα 

Ναι κάνω και τα περσοναλ πάω και τενις και σκέφτομαι τα ΣΚ να αρχίσω ξανά ποδήλατο τα πρωινά! Τώρα με τους γιατρους τι θα κάνετε; Τι έχει σειρά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να περάσατε ωραία το ΣΚ σας!! Η εβδομάδα που έρχεται να μας φέρει θετικα τεστακια και να μας γεμίσει αισιοδοξία! Όσα κορίτσια θα πάτε για εξετάσεις ή περιμένετε αποτελέσματα καλή επιτυχία εύχομαι! Να είναι όλες σας οι εξετάσεις σούπερ!

@Raf123Ραφαέλα  μου έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα, συγκεκριμένα δεν μπορώ να αδυνατίσω εύκολα! Εγώ έχω μικρή αντίσταση στην ινσουλίνη.. και μικρό θέματακι με τον θυρεοειδή. Το μεγαλύτερο μου πρόβλημα όμως είναι ότι μ αρέσουν τα γλυκά! Πρέπει να κάνω μεγάλη προσπάθεια για να χάσω! 

Βέβαια να σημειώσω πως πριν 2 χρόνια που είχα πέσει 3 κιλά κάτω από τα κανονικά μου, χάλασε η περίοδος μου, έκανε 2 μηνες να έρθει.. που μέχρι τότε δεν είχα πρόβλημα ποτέ! Έχω διαβάσει ότι τα οίστρογονα κινούνται μέσω του λίπους μας, γι αυτό γυναίκες με πολύ χαμηλό λίπος έχουν θέματα με τον κύκλο τους. Τα πήρα κι εγώ πισω(τα κιλα) και ησύχασα 😅

Χαχαχα εγώ να σου πω έχασα 30 κιλά και διατηρούμε γιατί έμαθα να τρέφομαι υγεινα χωρις να στερούμε τίποτα και αν πχ θέλω να φάω κάτι που μου έλειψε θα το φάω χωρις τύψεις!! Χάνω εύκολα , αλλά αυτά τα 2 χρονια με τον κορονοιο αλλα και με την δουλεια που δεν προλάβαινα να φάω και  έτρωγα  μετά ότι έβρισκα και έτοιμα σάντουιτς κυριως, και χωρις γυμναστική ο μεταβολισμός μου πρέπει να χάλασε, όποτε τώρα πρέπει να τον ξυπνήσω καπως!! Εγώ δεν είμαι του γλυκού αλλά του αλμυρού περισσότερο…είχα και εγώ χαμηλό λίπος πριν καιρό που πήγα στη φίλη μου και με ζύγισε(τώρα φαντάζομαι αυξήθηκε) ομως η περίοδος μου ήταν κανονική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου δεν αντεξα με τοσο αγχος και αποφασισα να ερθω αυτην την εβδομαδα Αθηνα  να ψαξουμε θεμα με σπερμα κλπ Οποτε δεν ξερω ποσο συχνα θα μπαινω τις επομενες 4-5 ημερες στο φορουμ, σας το λεω για να μην νομιζετε οτι εξαφανιστηκα 😆  Θα τα πουμε συντομα και μακαρι να εχω και καποιο καλο νεο η εν παση περιπτωσει να ερθουμε ενα βημα πιο κοντα στην επιλυση! 🙃 Σας φιλω πολυ κοριτσια μου, καλο βραδυ και καλη εβδομαδα σε ολες με θετικα νεα ❤️❤️❤️ 

Καλημέρα!! 💕💕 καλά κάνετε θα περιμένουμε τα νέα σας ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε 💕💕 με πολλά πολλά θετικά τεστακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι κάνω και τα περσοναλ πάω και τενις και σκέφτομαι τα ΣΚ να αρχίσω ξανά ποδήλατο τα πρωινά! Τώρα με τους γιατρους τι θα κάνετε; Τι έχει σειρά;; 

Καλημέρα κορίτσια μου,  ωχχ δύσκολη η Δευτέρα, καλή δουλειά σε όσες εργάζονται και να έχουμε καλή εβδομάδα με ευχάριστα !!! 

Την άλλη Τρίτη παμε σε εξειδικευμένο Ουρολογο αφού κάνουμε εξαιρέσεις σε κέντρο που μας υπέδειξε αυτος. Έπειτα στις 1 του μηνός εχω ραντεβού με εξωσωματιστη και μετά με άλλον στις 11 του μηνός, 26 νοεμβριου περνάω επιτροπή και μαζεύω δικαιολογητικά. Αυτά! Και ο Θεός βοηθός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε 💕💕 με πολλά πολλά θετικά τεστακια!!! 

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλή μας εβδομάδα ❤️🧡🧡🧡

Για να δούμε θετικά τεστακια!

Ποια κορίτσια περιμένουν να δουν θετικά τεστακια;

Δεν θυμάμαι είμαστε πολλές !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλή μας εβδομάδα ❤️🧡🧡🧡

Για να δούμε θετικά τεστακια!

Ποια κορίτσια περιμένουν να δουν θετικά τεστακια;

Δεν θυμάμαι είμαστε πολλές !

Πότε κάνεις εμβρυομεταφορα κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια σκέψη μου..εχθές έμαθα πως μια γνωστη έμεινε έγκυος με εξωσωματική απο γιατρό στο Έλενα Βενιζέλου ( δημόσιο νοσοκομείο) και ξεκίνησα να ψάχνω , διάβασα πολύ θετικές κριτικές...και πήρα σήμερα τηλέφωνο να κλείσω μαζί του ένα ραντεβού ( μου είπε πολύ ευγενικά η γραμματεας του να καλέσω αργότερα γιατί έχει χειρουργείο) ....δεν είναι τόσο τα χρήματα γιατί το είχαμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας οπότε αυτά τα χρόνια προσπαθείων μαζεύαμε μήπως χρειαστεί κάτι...όσο γιατί γεγονός ότι θεωρώ ότι στα δημόσια νοσοκομεία βλέπουν πιο πολλές περιπτώσεις....θα κλείσω ραντεβού και θα σας τα πω όλα όταν έχω κάποια εξέλιξη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια...θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια σκέψη μου..εχθές έμαθα πως μια γνωστη έμεινε έγκυος με εξωσωματική απο γιατρό στο Έλενα Βενιζέλου ( δημόσιο νοσοκομείο) και ξεκίνησα να ψάχνω , διάβασα πολύ θετικές κριτικές...και πήρα σήμερα τηλέφωνο να κλείσω μαζί του ένα ραντεβού ( μου είπε πολύ ευγενικά η γραμματεας του να καλέσω αργότερα γιατί έχει χειρουργείο) ....δεν είναι τόσο τα χρήματα γιατί το είχαμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας οπότε αυτά τα χρόνια προσπαθείων μαζεύαμε μήπως χρειαστεί κάτι...όσο γιατί γεγονός ότι θεωρώ ότι στα δημόσια νοσοκομεία βλέπουν πιο πολλές περιπτώσεις....θα κλείσω ραντεβού και θα σας τα πω όλα όταν έχω κάποια εξέλιξη.. 

Εννοείται να κλείσεις ραντεβού κορίτσι μου, η άποψη μου σε αυτές τις περιπτώσεις είναι η εξής: το οτι πληρώνεις δεν σημαίνει οτι θα γίνει η δουλειά σου,  αλλα δυστυχώς η κοινωνία μας , μας έμαθε έτσι! Απο προσωπική εμπειρία σε άλλα θέματα, προτίμησα το δημόσιο και όχι το ιδιωτικό.. και εγώ έκλεισα 2 ραντεβού 1 σε γιατρό του δημόσιου ο οποίος έχει και εξωτερικό ιατρείο και ενα ραντεβού σε ιδιωτη.. Έπειτα θα αποφασίσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...