Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βάλε με κι εμένα σ αυτό τυχερό πινακακι κοριτσάκι μου!! 3/7 μάλλον περιμένω ..

Καλώς όρισες στο τυχερό μας πινακάκι κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Heart είπε:

Δεν μπορώ , τρελενομαι!!Εγώ  μόλις τελείωσα από περίοδο , το παρήγγειλα , στις γόνιμες θα το χρησιμοποιησω!!

Να το χρησιμοποιήσεις κορίτσι μου άλλωστε τι έχουμε να χάσουμε??? Πάντως τα σχόλια από γυναίκες που το χρησιμοποίησαν είναι πολύ θετικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλώς όρισες στο τυχερό μας πινακάκι κορίτσι μου!!! 

Καλώς σας βρήκα , κορίτσια!! Μέσα απ' την καρδιά μου εύχομαι σε όλες ευχάριστες ειδήσεις!! Ακόμη κι αν δεν έρθουν να είμαστε υγιείς και ευτυχισμένες με τους συντρόφους μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Να το χρησιμοποιήσεις κορίτσι μου άλλωστε τι έχουμε να χάσουμε??? Πάντως τα σχόλια από γυναίκες που το χρησιμοποίησαν είναι πολύ θετικά... 

Για να δούμε....Μακάρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Σαμανη @BASOULA2 @Eiffel @Mt3508 @mimimimi @Maimoudaki92  @Kardoula1991 @anna90 @maraki @marouli @whatever @LadyP @Xrita @Xrys_Pa  και τα υπόλοιπα κορίτσια από το πινακάκι καιρό έχω να διαβάσω νέα σας και δεν ξέρω ποιες έχουν γεννήσει να τις βάλω στο καινούργιο πινακάκι αν βέβαια το θελουν

Κοριτσι μου εγω ειμαι μια χαρα!! 30+3 και περιμενουμε την κοριτσαρα μας, την Αγαπη μας, γυρω στον 15Αυγουστο!!  Ψωνιζουμε τωρα ρουχαλακια, φορμακια, σεντονακια, σελτεδακια....τα παντα όλα και καλου κακου ετοιμάζω και τη βαλιτσα της κλινικης. Λιγο τσιμπιμενο σακχαρο εχω και κανω διατροφη, με αποτέλεσμα να ειμαι πιο αδυνατη απο οταν ξεκινησα την κυηση!!! 😊😊😊

 

Εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσι μου εγω ειμαι μια χαρα!! 30+3 και περιμενουμε την κοριτσαρα μας, την Αγαπη μας, γυρω στον 15Αυγουστο!!  Ψωνιζουμε τωρα ρουχαλακια, φορμακια, σεντονακια, σελτεδακια....τα παντα όλα και καλου κακου ετοιμάζω και τη βαλιτσα της κλινικης. Λιγο τσιμπιμενο σακχαρο εχω και κανω διατροφη, με αποτέλεσμα να ειμαι πιο αδυνατη απο οταν ξεκινησα την κυηση!!! 😊😊😊

 

Εσυ;;;

Εγώ κορίτσι μου ακόμα στην προσπάθεια εντάξει δεν είναι εύκολο αλλά ελπίζουμε να γίνει το θαύμα!!!! Με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου ακόμα στην προσπάθεια εντάξει δεν είναι εύκολο αλλά ελπίζουμε να γίνει το θαύμα!!!! Με το καλό να υποδεχτείς την κορούλα σου❤️

Ποση μπεμπεδοσκονη να σας στείλω, σε ολες κοριτσια!!!! Στελνω παρα πολυ και πολλες πολλες θετικες σκεψεις!!! 😊😊😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Τόσο καιρό παρακολουθούσα τις μανούλες Νοεμβρίου 2021. Έφτασα μεχρι 16w και 4d αλλα δυστυχώς απεβαλα το έχασα το μωράκι μου πριν 12 μερες 🥺😭👼🥺

 

Τι λες τώρα κοπέλα μου;;;; 😭 απίστευτο!!? Ο Θεός να σου δίνει δύναμη... Με το καλό να έρθει ένα γερό μωράκι την επόμενη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,

Τόσο καιρό παρακολουθούσα τις μανούλες Νοεμβρίου 2021. Έφτασα μεχρι 16w και 4d αλλα δυστυχώς απεβαλα το έχασα το μωράκι μου πριν 12 μερες 🥺😭👼🥺

 

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ... Τα  έχω περάσεις στις 30 εβδομάδες. Δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά, σε νιώθω απόλυτα. Αγκαλιά σφιχτή απο εμένα. Να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα! 
Μπαίνω κάθε φορά με λαχτάρα να διαβάσω ευχάριστα νέα! 
Αχ βρε κορίτσια μακάρι να γεμίσει το πινακάκι μας !

Εγώ σε αυτό το μήνα έχω ελπίδες! @Lacostaki βάλε με για 23/06 ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Γεια σας και από εμένα! 
Μπαίνω κάθε φορά με λαχτάρα να διαβάσω ευχάριστα νέα! 
Αχ βρε κορίτσια μακάρι να γεμίσει το πινακάκι μας !

Εγώ σε αυτό το μήνα έχω ελπίδες! @Lacostaki βάλε με για 23/06 ❤️ 

Πρώτη φορά σε αισθάνομαι σίγουρη και με αυτοπεποίθηση , πολύ σε χάρηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Πρώτη φορά σε αισθάνομαι σίγουρη και με αυτοπεποίθηση , πολύ σε χάρηκα!!!

Είμαι καλύτερα... φοβάμαι το μετά, δεν στο κρύβω, αλλά προχωράμε, μία μία μέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

Είμαι καλύτερα... φοβάμαι το μετά, δεν στο κρύβω, αλλά προχωράμε, μία μία μέρα... 

Όλα καλά θα πάνε !!! Να είμαστε αισιόδοξες!! Πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα!! Όλα ξεκινούν από εμάς , τις ίδιες!!Όσο μπορούμε να είμαστε ήρεμες και δυνατές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Είμαι καλύτερα... φοβάμαι το μετά, δεν στο κρύβω, αλλά προχωράμε, μία μία μέρα... 

Έτσι πάμε ΔΥΝΑΜΙΚΆ!!!!!!Σε λίγες ημέρες θα ξέρουμε!!!! 😁 Εύχομαι να δούμε πολλά θετικά τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

@Σαμανη @BASOULA2 @Eiffel @Mt3508 @mimimimi @Maimoudaki92  @Kardoula1991 @anna90 @maraki @marouli @whatever @LadyP @Xrita @Xrys_Pa  και τα υπόλοιπα κορίτσια από το πινακάκι καιρό έχω να διαβάσω νέα σας και δεν ξέρω ποιες έχουν γεννήσει να τις βάλω στο καινούργιο πινακάκι αν βέβαια το θελουν

Καλησπερα @Lacostaki.... Εχω κ εγώ καιρό να μπω.. Είμαστε 9ηνων σχεδόν αλλά ταλαιοωρουμαστε στο φαγητό κ στις αλλεργίες... Εσυ τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλησπερα @Lacostaki.... Εχω κ εγώ καιρό να μπω.. Είμαστε 9ηνων σχεδόν αλλά ταλαιοωρουμαστε στο φαγητό κ στις αλλεργίες... Εσυ τι κάνεις;

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Εγώ στην προσπάθεια ακόμα αλλά δεν χάνουμε την πίστη μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Εγώ στην προσπάθεια ακόμα αλλά δεν χάνουμε την πίστη μας!!! 

Καλά κάνεις.... Κάνε την προσευχη σου κ μη χάνεις την πίστη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια! Σήμερα αναμένεται να έρθει και κρατιέμαι από το πρωί να μην κάνω τεστ εγκυμοσύνης γιατί το ξέρω ότι θα πάει χαμένο. Έχω πρηστεί εδώ και μέρες στο στήθος...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Σήμερα αναμένεται να έρθει και κρατιέμαι από το πρωί να μην κάνω τεστ εγκυμοσύνης γιατί το ξέρω ότι θα πάει χαμένο. Έχω πρηστεί εδώ και μέρες στο στήθος...

 

Αντε κοπέλα μου να κάνεις την αρχή εσύ!!εμένα άλλες 4 ημέρες μένουν για να δω αν θα έρθει... Και εγώ μετά από μια εβδομάδα καθυστέρηση αν έχω θα κάνω... Δεν ξανακάνω νωρίς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Σήμερα αναμένεται να έρθει και κρατιέμαι από το πρωί να μην κάνω τεστ εγκυμοσύνης γιατί το ξέρω ότι θα πάει χαμένο. Έχω πρηστεί εδώ και μέρες στο στήθος...

 

Να κάνεις εάν το θες ,μην σε τρώει και το ανχος!!! Σου εύχομαι να είναι θετικότατοοοοο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/6/2021 at 11:14 ΠΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τι λες τώρα κοπέλα μου;;;; 😭 απίστευτο!!? Ο Θεός να σου δίνει δύναμη... Με το καλό να έρθει ένα γερό μωράκι την επόμενη φορά 

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! Τι να πω δε μπορώ ακόμη να το αποδεχτώ αυτο που έγινε στα καλά καθούμενα 🙁

Εύχομαι ότι καλύτερο και σε εσένα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/6/2021 at 4:24 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ... Τα  έχω περάσεις στις 30 εβδομάδες. Δεν υπάρχουν λόγια πραγματικά, σε νιώθω απόλυτα. Αγκαλιά σφιχτή απο εμένα. Να προσέχεις!

Καλησπέρα κορίτσι μου, κάπου πρέπει να διαβασα την ιστορία σου και λυπάμαι πολυ. Πάνω που λες πέρασα το πρώτο 3μηνο που και καλά είναι το επικίνδυνο γίνονται μετά αυτά.  Ότι και να πούμε είναι λίγο. Μακαρι να μας πάει καλύτερα την επόμενη φορά αλλά πάντα θα υπάρχει ο φόβος μέσα μας 😕

Σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι σύντομα να έχουμε ένα μωράκι αγκαλιά 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...