Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή ανοσία και καλή αρχή κορίτσακι μου :-)

Ευχαριστω Αννια μου. Άντε σύντομα να ακούσουμε τα ευχαριστα κ από σένα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα ποιο εκανες; Εγω το pfizer στη πρωτη δοση ποναγε δυο μερες το χερι μου κυριως την Δευτερη μερα οταν το σηκωνα ψηλα. Στην δευτερη δοση ειχα δεκατα για μια μερα κ ενιωθα κουρασμενη αλλα τιποτα αλλο.

Με το καλό!!!! Αχ εμένα πλησιάζει η δεύτερη δόση και έχω αγχωθεί από τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@Margitc @Παρασκευαιδου εμένα στην πρώτη δόση ούτε το χέρι με πόνεσε.  στη δεύτερη ανέβασα πυρετό μέχρι 38,6. ένιωθα κουρασμενη κ με πονούσε λιγο η μασχάλη.  μάλλον πρηστηκε ο αδένας απ το εμβόλιο. Χθες που πήγα στον γιατρο μου είπε ότι δεν μας επηρεάζει και ξεκιναμε κανονικα. Έκανα χθες την πρώτη μου ενεσουλα

 

Όλα καλά κοπέλα μου να πάνε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;;; Ξέρω είμαι εξαφανισμένη αλλά σας διαβάζω όσο μπορώ!!! Βλέπω και το πινακακι σας και περνώ τόσο χαρά που βλέπω υπέροχες χοριακες και πόσες εγκυουλες είστε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2021 at 10:29 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Κορίτσια μου εμένα η ωοληψια πήγε μια χαρά σήμερα.....το πήραμε το ωάριο του μήνα....τώρα προσεύχομαι να γίνει βλαστοκυστη σιγά σιγά και να το μεταφέρω με το παγωτινι μου στις 24 την Πέμπτη......οπότε κατέβηκα στο τυχερό μας πινακακι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου @Αννια27 @kaposetsi @Margitc καλησπέρα!! Έχω τελείωσα τη μεγάλη Πέμπτη με τη δεύτερη δόση pfizer. Στην πρώτη τίποτα, στη δεύτερη λιγάκι παραπάνω ταλαιπωρήθηκα. Έκανα δέκατα, μυαλγιες και πρήστηκε ένας λεμφαδένας στο λαιμό που έκανε να φύγει 3 βδομάδες. Αξίζει τον κόπο δεν το συζητώ! και ξεκίνησα διέγερση 3 βδομάδες μετά αν δεν κάνω λάθος. Εγώ είμαι σήμερα 1 βδομάδα μετά την έμβρυομεταφορα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η να στενοχωρηθω. Μια εκδρομουλα πάντως την πάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σε όλες σας. Σήμερα μου συνταγογραφησε τα φάρμακα της διέγερσης και από βδομάδα θα πάω να τα πάρω.. Αυτά τα παίρνουμε από το Εοππυ στο Μαρούσι μόνο? Επίσης ξέρετε τι ωράριο λειτουργίας έχουν? Επίσης κάναμε έναν υπερηχο σήμερα και ορμονολογικες. Μου βρήκε ένα δεξιά 14mm κι ένα αριστερά 13mm και βρίσκομαι στη 13η μέρα του κύκλου.. Κοιτάμε μήπως πάρουμε με φυσικό πριν την διέγερση.  Πριν λίγο που μιλήσαμε τηλεφωνικά οι ορμόνες είναι Ε2 122.90,  prg 0.05 και lh 7.57. Μου είπε να ξεκινήσω orgalutran και πριν λίγο έκανα την πρώτη ένεση.. Θα με ξαναδεί Δευτέρα.  Επειδή με τους φυσικούς δεν το έχω πως σας φαίνονται οι τιμές? Υπάρχει πιθανότητα να τα καταφέρουμε και να πάρω κανένα τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις γύρισα απ την κλινική. Τελικά ο γιατρός πρότεινε να κάνω ήπια διέγερση Για να «σιγουρέψουμε» και τη δεύτερη βλαστοκύστη. Όποτε ξεκινάω σήμερα ενεσουλες…οπότε γλυκιά μου @Vasilique θα σε κρατάω ενήμερη 🥰🥰

@FAITH_ μου καλή αρχη!!! Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχαριστα !!! 

@BlackCat πέρασες πολλά κ Εσυ κοριτσάκι μου. μακάρι να Είναι η «τελευταία» σου προσπάθεια και σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου , καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου και κάθε καλό.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Tvz είπε:

@FAITH_καλή μου πολύ καλή επιτυχία για μια ή κ παραπάνω υγιείς βλαστοκυστες που θα μπουν στην κοιλίτσα σου κ θα μείνουν για 9 μήνες!! @BlackCat όλα να πάνε καλά σου εύχομαι στην καινούρια σου προσπάθεια!! Κ η επόμενη σου φορά να είναι κ η τυχερή σου κ να κρατήσεις 1 ή κ 2 μωράκια!! Είναι αλήθεια πως όλες μας έχουμε απεριόριστη δυναμη μέσα μας κ το ανακαλύπτουμε μετά από κάθε αναποδιά δυστυχώς!! Αλλά αυτό το forum είναι γουρλιδικο κ γεμάτο θετική ενέργεια!! Καλή επιτυχία κ στο κορίτσι που πάει για ωοληψια @kk88αλλά και στο κορίτσι που πάει για εμβρυομεταφορα την Κυριακή @geo2222!! Αντε να γεμίζει το πινακάκι μας με θετικές χοριακες κ Babys!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα ότι καλύτερο να σου έρθει σύντομα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2021 at 4:39 ΜΜ, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Περάσαμε επιτροπή και μου δώσανε και την απόφαση.. Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να μου συνταγογραφησει τα φάρμακα.. Οπότε πρώτα ο Θεός μόλις αδιαθετησω (αρχές Ιουλίου) θα ξεκινήσω..  Ας είναι Παναγία μου αυτή η τυχερή μας φορά! Ένα υγιές μωράκι να γεμίσει την αγκαλιά μου θέλω, όπως και όλες μας εξάλλου. Ας τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται ο Γολγοθας μας εύχομαι σε όλες.  🙏

Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι με μια υγιή τελειόμηνη εγκυμοσύνη.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Γειά σε όλες σας. Σήμερα μου συνταγογραφησε τα φάρμακα της διέγερσης και από βδομάδα θα πάω να τα πάρω.. Αυτά τα παίρνουμε από το Εοππυ στο Μαρούσι μόνο? Επίσης ξέρετε τι ωράριο λειτουργίας έχουν? Επίσης κάναμε έναν υπερηχο σήμερα και ορμονολογικες. Μου βρήκε ένα δεξιά 14mm κι ένα αριστερά 13mm και βρίσκομαι στη 13η μέρα του κύκλου.. Κοιτάμε μήπως πάρουμε με φυσικό πριν την διέγερση.  Πριν λίγο που μιλήσαμε τηλεφωνικά οι ορμόνες είναι Ε2 122.90,  prg 0.05 και lh 7.57. Μου είπε να ξεκινήσω orgalutran και πριν λίγο έκανα την πρώτη ένεση.. Θα με ξαναδεί Δευτέρα.  Επειδή με τους φυσικούς δεν το έχω πως σας φαίνονται οι τιμές? Υπάρχει πιθανότητα να τα καταφέρουμε και να πάρω κανένα τώρα? 

Καλησπέρα κορίτσι μου από τιμές δεν ξέρω θα σου πουν τα κορίτσια αλλά ναι τα φάρμακα θα τα πάρεις από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι ,εγω παρόλο που πέρασα Αιγάλεω από εκεί τα πήρα και είναι και απογευματινές ώρες !! Αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τα ωράρια τους μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο!! Εύχομαι καλή επιτυχία κοριτσάρα μου όλα να πάνε τελειαααα ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου από τιμές δεν ξέρω θα σου πουν τα κορίτσια αλλά ναι τα φάρμακα θα τα πάρεις από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι ,εγω παρόλο που πέρασα Αιγάλεω από εκεί τα πήρα και είναι και απογευματινές ώρες !! Αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τα ωράρια τους μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο!! Εύχομαι καλή επιτυχία κοριτσάρα μου όλα να πάνε τελειαααα ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστω πολύ.. Απόγευμα θα πάω αν είναι, μετά τη δουλειά.. Εσύ πως είσαι? Πως πάει το κλωσημα? 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Ευχαριστω πολύ.. Απόγευμα θα πάω αν είναι, μετά τη δουλειά.. Εσύ πως είσαι? Πως πάει το κλωσημα? 😁

Χαχαχαχα καλά πάει , σήμερα ήμουν λίγο πιο ενεργητική από τις άλλες μέρες!! Κατά αλλά τίποτα κορίτσακι μου , ησυχία!! Δεν μου δίνουν σημάδια τα άτιμα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Έχεις δίκιο κορίτσακι μου,σε ευχαριστώ πολύ πολύ με καθησυχάσαν τα λόγια σου όχι για το αποτέλεσμα αλλά στο ότι μέχρι τις 24 όλα είναι πιθανά 😉 ❤️❤️❤️

Ασχολείσαι με την σελίδα ελπίζω ;;την ακολουθώ και μου αρέσει πολύ ,εάν θα μπορούσα να βοηθήσω κάπως για την ομάδα αυτήν μην διστάσεις να μου πεις!! Τέτοιες δράσεις πρέπει να ακούγονται!!!!

Είναι η δεύτερη οικογένεια μου. Δεν μου άρεσει η βία και ειδικά όταν μιλάμε για παιδάκια. 

Ασχολούμαι από τότε που ήταν μια ομάδα, και τελικά καταφέραμε να ακούστουμε.  

Κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.  :-) εάν επιθυμείς να βοηθήσεις μπορείς να μας στείλεις μήνυμα . 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@Margitc @Παρασκευαιδου εμένα στην πρώτη δόση ούτε το χέρι με πόνεσε.  στη δεύτερη ανέβασα πυρετό μέχρι 38,6. ένιωθα κουρασμενη κ με πονούσε λιγο η μασχάλη.  μάλλον πρηστηκε ο αδένας απ το εμβόλιο. Χθες που πήγα στον γιατρο μου είπε ότι δεν μας επηρεάζει και ξεκιναμε κανονικα. Έκανα χθες την πρώτη μου ενεσουλα

 

Σου εύχομαι  τα καλύτερα... :-) με το καλό..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Με το καλό!!!! Αχ εμένα πλησιάζει η δεύτερη δόση και έχω αγχωθεί από τώρα 

Εχω μέλλον για τη δεύτερη και αγχώνομαι από τώρα χαχαχα δεν το χω με τις ενέσεις γενικά συν ότι ακούω ότι η δεύτερη φέρνει πιο πολλά πφφφφ αλλά και να αγχωνομαστε θα αλλάξει κάτι? Κακό στα μελλοντικά αυγουλακια μας κάνουμε.. 

Έλα πάμε μαζί αμμμμ (γιογκα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Έχω λίγο καιρό να γράψω γιατι πηζω στη δουλειά!!καλή αρχή στις κοπέλες που ξεκινούν.. @geo2222 έκανες έμβρυομεταφορά? Κάπου αυτές τις μέρες δεν ήσουν ή λάθος θυμάμαι?   @Αννια27 καλά αποτελέσματα κορίτσι μου γλυκό άντε κοντεύεις λίγες μερουλες ακόμα να πανηγυρίσουμε και να σε ακολουθήσουμε και εμείς..εγώ κορίτσια πήρα το τελικό οκ και θα ξεκινήσω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά μόλις μου έρθει η περίοδος η οποία φυσικά θα αργήσει για να με βασανίσει γιατί κάναμε υπέρηχο και ενώ είμαι 19η μέρα κύκλου δεν εχω κάνει ακόμα ωορρηξία αλλά τέλος πάντων κατέληξαν επιτέλους όλες οι ειδικότητες γιατρών που επισκεφτηκαμε ότι ήταν τυχαίο γεγονός η αποβολή μου οπότε δεν χρειάζομαι άλλες εξετάσεις προχωράω και είμαι πιο ήρεμη και αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..το ίδιο εύχομαι και για καθεμία ξεχωριστά σε όποιο στάδιο και αν βρίσκεστε..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Έχω λίγο καιρό να γράψω γιατι πηζω στη δουλειά!!καλή αρχή στις κοπέλες που ξεκινούν.. @geo2222 έκανες έμβρυομεταφορά? Κάπου αυτές τις μέρες δεν ήσουν ή λάθος θυμάμαι?   @Αννια27 καλά αποτελέσματα κορίτσι μου γλυκό άντε κοντεύεις λίγες μερουλες ακόμα να πανηγυρίσουμε και να σε ακολουθήσουμε και εμείς..εγώ κορίτσια πήρα το τελικό οκ και θα ξεκινήσω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά μόλις μου έρθει η περίοδος η οποία φυσικά θα αργήσει για να με βασανίσει γιατί κάναμε υπέρηχο και ενώ είμαι 19η μέρα κύκλου δεν εχω κάνει ακόμα ωορρηξία αλλά τέλος πάντων κατέληξαν επιτέλους όλες οι ειδικότητες γιατρών που επισκεφτηκαμε ότι ήταν τυχαίο γεγονός η αποβολή μου οπότε δεν χρειάζομαι άλλες εξετάσεις προχωράω και είμαι πιο ήρεμη και αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..το ίδιο εύχομαι και για καθεμία ξεχωριστά σε όποιο στάδιο και αν βρίσκεστε..🙏

Ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσακι μου :-) με το καλό να ξεκινήσεις και θα πάνε όλα τέλεια αυτή την φορά είμαι σίγουρη!!! Εσύ να είσαι θετική και ήρεμη και όλα θα γίνουν όπως τα θες!!!!  ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εχω μέλλον για τη δεύτερη και αγχώνομαι από τώρα χαχαχα δεν το χω με τις ενέσεις γενικά συν ότι ακούω ότι η δεύτερη φέρνει πιο πολλά πφφφφ αλλά και να αγχωνομαστε θα αλλάξει κάτι? Κακό στα μελλοντικά αυγουλακια μας κάνουμε.. 

Έλα πάμε μαζί αμμμμ (γιογκα)

Πάμε αμμμμμμμμμμ δεν πιάνει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@Margitc @Παρασκευαιδου εμένα στην πρώτη δόση ούτε το χέρι με πόνεσε.  στη δεύτερη ανέβασα πυρετό μέχρι 38,6. ένιωθα κουρασμενη κ με πονούσε λιγο η μασχάλη.  μάλλον πρηστηκε ο αδένας απ το εμβόλιο. Χθες που πήγα στον γιατρο μου είπε ότι δεν μας επηρεάζει και ξεκιναμε κανονικα. Έκανα χθες την πρώτη μου ενεσουλα

 

Καλή αρχή κοπέλα μου!!! 💪💪💪

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Έχω λίγο καιρό να γράψω γιατι πηζω στη δουλειά!!καλή αρχή στις κοπέλες που ξεκινούν.. @geo2222 έκανες έμβρυομεταφορά? Κάπου αυτές τις μέρες δεν ήσουν ή λάθος θυμάμαι?   @Αννια27 καλά αποτελέσματα κορίτσι μου γλυκό άντε κοντεύεις λίγες μερουλες ακόμα να πανηγυρίσουμε και να σε ακολουθήσουμε και εμείς..εγώ κορίτσια πήρα το τελικό οκ και θα ξεκινήσω προετοιμασία για έμβρυομεταφορά μόλις μου έρθει η περίοδος η οποία φυσικά θα αργήσει για να με βασανίσει γιατί κάναμε υπέρηχο και ενώ είμαι 19η μέρα κύκλου δεν εχω κάνει ακόμα ωορρηξία αλλά τέλος πάντων κατέληξαν επιτέλους όλες οι ειδικότητες γιατρών που επισκεφτηκαμε ότι ήταν τυχαίο γεγονός η αποβολή μου οπότε δεν χρειάζομαι άλλες εξετάσεις προχωράω και είμαι πιο ήρεμη και αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά..το ίδιο εύχομαι και για καθεμία ξεχωριστά σε όποιο στάδιο και αν βρίσκεστε..🙏

Χαίρομαι που μας έγραψες κι είσαι αισιόδοξη!! Καλή αρχή όταν θα έρθει!! Υπομονή!!! Πάμε δυνατά τώρα!!! 💪

 

Καλημέρα σε όλες!! Καλη Κυριακή και καλό διήμερο σε όσες δε δουλεύουν και αύριο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Καλή επιτυχία σε όλες και με το καλό όλες σύντομα μανούλες! Έχω καιρό να μπω η αλήθεια είναι! Είχα απογοητευτεί τόσο πολύ μετά την 5η άκυρη προσπάθειά μου τον φεβρουάριο κ προσπαθούσα να μαζέψω τα κομμάτια μου! Χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια καλές μου! Παρασκευή μετέφερα 2 τέλεια εμβρυάκια 5 ημερών στη κοιλίτσα μου κ στις 28/6 πάω για χοριακή! Εύχομαι αυτή η φορά να ναι και η τελευταία! Κάθε καλό για όλες κορίτσια μου! Σας φιλώ γλυκά όλες!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλημερα!!!!εφτασε η μέρα!!παω για εμβρυομεταφορα!!!μια προσευχή για μένα σας παρακαλώ!!!🤞🤞🤞🤞🤞🤞

καλή επιτυχία και μια τεράστια χοριακή κοπέλα μου μέσα απο την καρδιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλημερα!!!!εφτασε η μέρα!!παω για εμβρυομεταφορα!!!μια προσευχή για μένα σας παρακαλώ!!!🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Οι ευχές και η τύχη μαζί σου κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...