Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια όλα καλά! Περάσαμε επιτροπή και μου δώσανε και την απόφαση.. Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να μου συνταγογραφησει τα φάρμακα.. Οπότε πρώτα ο Θεός μόλις αδιαθετησω (αρχές Ιουλίου) θα ξεκινήσω..  Ας είναι Παναγία μου αυτή η τυχερή μας φορά! Ένα υγιές μωράκι να γεμίσει την αγκαλιά μου θέλω, όπως και όλες μας εξάλλου. Ας τελειώσει όσο πιο γρήγορα γίνεται ο Γολγοθας μας εύχομαι σε όλες.  🙏

Καλή αρχή κορίτσι μου και με μωράκι η μωράκια στην αγκαλιά σου σύντομα !!!τι πρωτόκολλο θα κάνετε ? Εγώ ξεκινάω αρχές της εβδομάδας που έρχεται, περιμένω την ακατανομαστη το ΣΚ και θα κάνω βραχυ με ανταγωνιστές λόγω πολυκιστικων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2021 at 3:13 ΜΜ, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Μπορείς να με προσθέσεις και εμένα στην ωοληψια με ερωτηματικό ? Περιμένω να έρθει η ακατανομαστη για να ξεκινήσω ενέσεις, αλλά θέλω να μπω στο πινακακι σας κορίτσια γιατί είναι γουρλιδικο !!! 🤞🥰🥰

@Vasiliqueκορίτσι μου καλησπέρα μπορείς να με προσθέσεις και εμένα στο γουρλιδικο πινακακι σας ? Θέλω να μπω κι εγώ και θα σε ενημερώσω για την ημερομηνία ωοληψιας!! Σε λίγες ημέρες ξεκινάω διέγερση! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2021 at 11:15 ΜΜ, ο/η Minnie7 είπε:

Καλησπέρα! Φίλη μου είναι εν μέσω διέγερσης και θα χρειαστεί κάποιες επιπλέον μονάδες gonal. (600 με 900)Αν κάποια κοπέλα έχει και δεν τις χρειάζεται θα μπορούσε να τη βοηθήσει; ακόμα κι αν κάποια ένεση εχει ανοιχθεί τον τελευταίο μήνα και περίσσεψαν μονάδες; Βρίσκεται στην Αθήνα. 

Εχω ανοιχτή gonal με 750 μονάδες(ανοίχτηκε 30/5 μπορεί να χρησιμοποιηθεί μέχρι και 26/6) και θα χαρώ να της τις δώσω. Είμαι Αθήνα. Αν τις θέλει στείλε μην. πως να βρεθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flashdance είπε:

Είμαι στην 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστεων 5ης μέρας και σήμερα το μεσημέρι είδα λίγο κόκκινο- έντονο ροζ αίμα στο σκούπισμα αλλά μετά τίποτα και μου έχουν κοπεί τα πόδια κι έχω μια ψυχολογία χάλια... Πλέον θεωρώ ότι τα έχασα... Λέω να πάω αύριο να κάνω τη χοριακη αντί για την Τρίτη για να επιβεβαιώσω τα δυσάρεστα... Και είχα μια ελπίδα αυτή τη φορά!!!😢😢😢😢

Κοριτσι μου να πας κανονικα τη Τρίτη να κανεις τη χοριακη σου οπως σου ειπε ο γιατρος! Κι εγω ειχα καφε πριν τη χοριακη κι τελικα πήγαν ολα καλα! Και την πρώτη φορα ειχα κοκκινο και παλι ειχα θετική χοριακη. Μεχρι να κανεις τη χοριακη τιποτα δεν εχει τελειωσει… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η flashdance είπε:

Είμαι στην 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστεων 5ης μέρας και σήμερα το μεσημέρι είδα λίγο κόκκινο- έντονο ροζ αίμα στο σκούπισμα αλλά μετά τίποτα και μου έχουν κοπεί τα πόδια κι έχω μια ψυχολογία χάλια... Πλέον θεωρώ ότι τα έχασα... Λέω να πάω αύριο να κάνω τη χοριακη αντί για την Τρίτη για να επιβεβαιώσω τα δυσάρεστα... Και είχα μια ελπίδα αυτή τη φορά!!!😢😢😢😢

Κορίτσι μου νομίζω ότι ευχάριστα θα είναι τα νέα, είναι πολύ καλό σημάδι ότι είδες λίγο αίμα, είναι της εμφύτευσης!! Να πας αύριο εάν θες και εμένα ο γιατρός μου μου είπε την 9 ημέρα να πάω αλλά εγώ είμαι ακόμα στην 4 ημέρα αναμονής μετά από μεταφορά με βλαστοκυστες κ εγώ!! Είχες κάτι άλλο όλες αυτές τις μέρες;;;; Θα έχεις μια θετική χοριακη κούκλα μου :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου και με μωράκι η μωράκια στην αγκαλιά σου σύντομα !!!τι πρωτόκολλο θα κάνετε ? Εγώ ξεκινάω αρχές της εβδομάδας που έρχεται, περιμένω την ακατανομαστη το ΣΚ και θα κάνω βραχυ με ανταγωνιστές λόγω πολυκιστικων...

Καλή αρχή να έχεις κορίτσακι μου και καλή επιτυχία σε όλααα :-) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι ευχάριστα θα είναι τα νέα, είναι πολύ καλό σημάδι ότι είδες λίγο αίμα, είναι της εμφύτευσης!! Να πας αύριο εάν θες και εμένα ο γιατρός μου μου είπε την 9 ημέρα να πάω αλλά εγώ είμαι ακόμα στην 4 ημέρα αναμονής μετά από μεταφορά με βλαστοκυστες κ εγώ!! Είχες κάτι άλλο όλες αυτές τις μέρες;;;; Θα έχεις μια θετική χοριακη κούκλα μου :-) :-)

Είχα δέκατα μέχρι 37,2. Κρυαδες απίστευτες και μετά εξάψεις απίστευτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tvz είπε:

@FAITH_καλή μου πολύ καλή επιτυχία για μια ή κ παραπάνω υγιείς βλαστοκυστες που θα μπουν στην κοιλίτσα σου κ θα μείνουν για 9 μήνες!! @BlackCat όλα να πάνε καλά σου εύχομαι στην καινούρια σου προσπάθεια!! Κ η επόμενη σου φορά να είναι κ η τυχερή σου κ να κρατήσεις 1 ή κ 2 μωράκια!! Είναι αλήθεια πως όλες μας έχουμε απεριόριστη δυναμη μέσα μας κ το ανακαλύπτουμε μετά από κάθε αναποδιά δυστυχώς!! Αλλά αυτό το forum είναι γουρλιδικο κ γεμάτο θετική ενέργεια!! Καλή επιτυχία κ στο κορίτσι που πάει για ωοληψια @kk88αλλά και στο κορίτσι που πάει για εμβρυομεταφορα την Κυριακή @geo2222!! Αντε να γεμίζει το πινακάκι μας με θετικές χοριακες κ Babys!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Και σε εσένα ευχομαι τα καλύτερα.....θα ενημερώσω μετά την ωοληψια για τα αποτελέσματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η flashdance είπε:

Είμαι στην 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα δύο βλαστοκυστεων 5ης μέρας και σήμερα το μεσημέρι είδα λίγο κόκκινο- έντονο ροζ αίμα στο σκούπισμα αλλά μετά τίποτα και μου έχουν κοπεί τα πόδια κι έχω μια ψυχολογία χάλια... Πλέον θεωρώ ότι τα έχασα... Λέω να πάω αύριο να κάνω τη χοριακη αντί για την Τρίτη για να επιβεβαιώσω τα δυσάρεστα... Και είχα μια ελπίδα αυτή τη φορά!!!😢😢😢😢

Καλό σημάδι είναι αυτό κορίτσι μου θα το δεις .......και εγώ πιστεύω σημάδι εμφύτευσης είναι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλή αρχή να έχεις κορίτσακι μου και καλή επιτυχία σε όλααα :-) ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου ! Και εσύ σύντομα με ευχάριστα νέα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου και με μωράκι η μωράκια στην αγκαλιά σου σύντομα !!!τι πρωτόκολλο θα κάνετε ? Εγώ ξεκινάω αρχές της εβδομάδας που έρχεται, περιμένω την ακατανομαστη το ΣΚ και θα κάνω βραχυ με ανταγωνιστές λόγω πολυκιστικων...

Με το καλό εύχομαι! Όλα να πάνε τέλεια! Εγώ δε ξέρω ακόμα πρωτόκολλο.. Θα σας πω με το καλό αύριο! Πίστη και θα τα καταφέρουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η flashdance είπε:

Είχα δέκατα μέχρι 37,2. Κρυαδες απίστευτες και μετά εξάψεις απίστευτες...

Εγώ δεν έχω τίποτα!! Έκατσες τελείως εσύ κορίτσι μου;; Συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά καταλαβαίνεις την αγωνία των ημερών!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Εγώ δεν έχω τίποτα!! Έκατσες τελείως εσύ κορίτσι μου;; Συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά καταλαβαίνεις την αγωνία των ημερών!!

Έκατσα σπίτι γιατί έκανα σεμινάρια για τη δουλειά μου αλλά και σεμινάρια να μην έκανα επειδή είναι πολύ αγχωτική η δουλειά μου δεν θα πήγαινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/6/2021 at 7:08 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχχ κορίτσι μου γλυκό τι να πω τα μισά να βγουν αληθινά από αυτά που μου λέτε θα είμαι τρισευτιχισμενη!! Βέβαια εγώ ξανά τονίζω ότι ήταν σαν νευροπονος και όχι σαν πόνο περιόδου!! Πάντως από εχθές δεν με έχει ξαναπιάσει οπότε όλα καλά!! Θα κάνω ότι μπορώ κορίτσακι μου για να έχω το δωράκι που λες στα γενέθλια σου !!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τα λόγια σου 💓❤️💓

 Όλα καλά θα πάνε...είμαι σίγουρη. Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική πχ δεν είχα αίμα εμφύτευσης, ειχα πονους σαν κρύωμα. 

Μετά να φανταστείς που είχα μάθει για την εγκυμοσύνη κοιτούσα τα πάντα στήθος κτλ μπας και μπορέσω να πω τα κορίτσια δείτε αυτό και αυτό αλλά τίποτα, δεν είχα τίποτα....και κάποιες άλλες έχουν . Η κάθε γυναίκα και η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική όπως και μέχρι τις 24 τίποτα δεν είναι σίγουρο . :-) ίσως σου ακούγεται μακρυά 24 αλλά εμένα μου ακούγεται πολύ πολύ κοντά. :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@FAITH_--> 18/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> ?

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@kk88 --> 19/6

Εμβρυομεταφορά 🙏

@geo2222--> 20/6

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@Αννια27--> 24/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ είμαι μουδιασμένη, σοκαρισμένη και αηδιασμένη μετά τις χθεσινές αποκαλύψεις... Το τέρας που θέλει να λέγεται και παΤΕΡΑΣ! Έχει το θράσος να λέει πως σκέφτηκε το παιδί του κ δεν ομολόγησε αμέσως. Μια κοπέλα έχασε την ζωή της τόσο άδικα κ ένα λιχουδάκι να μένει ορφανό με έναν πατέρα δολοφόνο! Τόση ψυχραιμία, χωρίς καθόλου πόνο ή τρόμο στα μάτια του... Σκότωσε ένα αθώο τετράποδο για να φτιάξει το τέλειο σκηνικό... Έδινε κ συνεντεύξεις... Έκανε αναρτήσεις αγάπης στα social ... Αγκάλιαζε κ εκείνη την χαροκαμένη μάνα ... Χωρίς ίχνος ντροπής! Παναγιά μου, ούτε στον χειρότερο εχθρό μου ... Πόση σαπίλα γύρω μας πια ... Σοκ και δέος μόνο!

Ασχολούμαι αρκετά χρόνια με το θέμα βία στα παιδιά και στις γυναίκες. Θα σας πω ότι πολλες πάρα πολλες υποθέσεις γυναικοκτονιων είχαν και έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά.  Εάν γνωρίζετε γυναίκα που κακοποιείται μην την αφήσετε μόνη της , μην την πείτε φυγε αλλά δειξ τε της τον τρόπο (ψάξτε στέγες - τι χαρτιά να πάρει) και φυσικά να γινει μυστικά χωρίς προειδοποίηση, να είσαστε εκει για να την βοηθήσετε (καθώς οι ομάδα μας στο φμπ Ελπι-ζω ασχολείται με αυτό το θέμα έχουμε και ειδικούς αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα που έχει ανάγκη και χρειάζεστε βοήθεια ας μου στείλει μήνυμα θα την φέρω σε επαφή με τους ειδικούς) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες έκανα την πρώτη δόση εμβολίου κορίτσια και πονάει το χέρι μου αλλά ως εκεί όλα καλά. Αν είναι και η δεύτερη δόση ετσι τότε πάω κατευθείαν  :-) για διέγερση  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χθες έκανα την πρώτη δόση εμβολίου κορίτσια και πονάει το χέρι μου αλλά ως εκεί όλα καλά. Αν είναι και η δεύτερη δόση ετσι τότε πάω κατευθείαν  :-) για διέγερση  :-)

Καλημερα ποιο εκανες; Εγω το pfizer στη πρωτη δοση ποναγε δυο μερες το χερι μου κυριως την Δευτερη μερα οταν το σηκωνα ψηλα. Στην δευτερη δοση ειχα δεκατα για μια μερα κ ενιωθα κουρασμενη αλλα τιποτα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κοριτσάκια μου μόλις γύρισα απ την κλινική. Τελικά ο γιατρός πρότεινε να κάνω ήπια διέγερση Για να «σιγουρέψουμε» και τη δεύτερη βλαστοκύστη. Όποτε ξεκινάω σήμερα ενεσουλες…οπότε γλυκιά μου @Vasilique θα σε κρατάω ενήμερη 🥰🥰

@FAITH_ μου καλή αρχη!!! Εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχαριστα !!! 

@BlackCat πέρασες πολλά κ Εσυ κοριτσάκι μου. μακάρι να Είναι η «τελευταία» σου προσπάθεια και σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας

 

Με το καλο😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα ποιο εκανες; Εγω το pfizer στη πρωτη δοση ποναγε δυο μερες το χερι μου κυριως την Δευτερη μερα οταν το σηκωνα ψηλα. Στην δευτερη δοση ειχα δεκατα για μια μερα κ ενιωθα κουρασμενη αλλα τιποτα αλλο.

Καλημέρα :-) το Pfizer,  από χθες πονάει και όπως είπες δεν μπορώ να το σηκώσω. 

Ευκαιρι να χώσω τον αντρουλη να κάνει γενική στο σπίτι. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@flashdance μην σε ρίχνει καθόλου από κάτω αυτό δεν είναι 100% περίοδος αρα όλα μια χαρά :-) 3 μέρες θα κοιμηθείς και μετά θα έχεις τα Χαρούμενα αποτέλεσμα  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 Όλα καλά θα πάνε...είμαι σίγουρη. Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική πχ δεν είχα αίμα εμφύτευσης, ειχα πονους σαν κρύωμα. 

Μετά να φανταστείς που είχα μάθει για την εγκυμοσύνη κοιτούσα τα πάντα στήθος κτλ μπας και μπορέσω να πω τα κορίτσια δείτε αυτό και αυτό αλλά τίποτα, δεν είχα τίποτα....και κάποιες άλλες έχουν . Η κάθε γυναίκα και η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική όπως και μέχρι τις 24 τίποτα δεν είναι σίγουρο . :-) ίσως σου ακούγεται μακρυά 24 αλλά εμένα μου ακούγεται πολύ πολύ κοντά. :-)

 

Έχεις δίκιο κορίτσακι μου,σε ευχαριστώ πολύ πολύ με καθησυχάσαν τα λόγια σου όχι για το αποτέλεσμα αλλά στο ότι μέχρι τις 24 όλα είναι πιθανά 😉 ❤️❤️❤️

Ασχολείσαι με την σελίδα ελπίζω ;;την ακολουθώ και μου αρέσει πολύ ,εάν θα μπορούσα να βοηθήσω κάπως για την ομάδα αυτήν μην διστάσεις να μου πεις!! Τέτοιες δράσεις πρέπει να ακούγονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χθες έκανα την πρώτη δόση εμβολίου κορίτσια και πονάει το χέρι μου αλλά ως εκεί όλα καλά. Αν είναι και η δεύτερη δόση ετσι τότε πάω κατευθείαν  :-) για διέγερση  :-)

Καλή ανοσία κορίτσακι μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Margitc @Παρασκευαιδου εμένα στην πρώτη δόση ούτε το χέρι με πόνεσε.  στη δεύτερη ανέβασα πυρετό μέχρι 38,6. ένιωθα κουρασμενη κ με πονούσε λιγο η μασχάλη.  μάλλον πρηστηκε ο αδένας απ το εμβόλιο. Χθες που πήγα στον γιατρο μου είπε ότι δεν μας επηρεάζει και ξεκιναμε κανονικα. Έκανα χθες την πρώτη μου ενεσουλα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Margitc @Παρασκευαιδου εμένα στην πρώτη δόση ούτε το χέρι με πόνεσε.  στη δεύτερη ανέβασα πυρετό μέχρι 38,6. ένιωθα κουρασμενη κ με πονούσε λιγο η μασχάλη.  μάλλον πρηστηκε ο αδένας απ το εμβόλιο. Χθες που πήγα στον γιατρο μου είπε ότι δεν μας επηρεάζει και ξεκιναμε κανονικα. Έκανα χθες την πρώτη μου ενεσουλα

 

Καλή ανοσία και καλή αρχή κορίτσακι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@flashdance μην σε ρίχνει καθόλου από κάτω αυτό δεν είναι 100% περίοδος αρα όλα μια χαρά :-) 3 μέρες θα κοιμηθείς και μετά θα έχεις τα Χαρούμενα αποτέλεσμα  😉

Σας ευχαριστώ που αισιοδοξειτε για μένα αλλά δεν θεωρώ ότι το αίμα που είδα ήταν αίμα εμφύτευσης. Εγώ δεν είμαι αισιόδοξη!!! Εύχομαι σε όλες όσες περιμένουν καλά αποτελέσματα, σε όσες είναι έγκυες να πάνε όλα καλά και να κρατήσουν στην αγκαλιά τους τα μωρά τους και σε όσες είναι ή θα μπουν σε αυτή τη διαδικασία εύχομαι κουράγιο, δύναμη και υπομονή ώστε να πετύχουν τον πολυπόθητο στόχο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...