Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια μου, εκπέμπω από το κρεββάτι μετά την ετ!!!! 🥰

Χοριακή 22/1…🙏🙏 

καλη επιτυχια κοριτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια μου, εκπέμπω από το κρεββάτι μετά την ετ!!!! 🥰

Χοριακή 22/1…🙏🙏 

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Lucia79?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@BlackCat ?

@twinkletwinlkle ?

@renata1986 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Litsadi ?

@Zeta. ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@Maroulita! 22/1 🙏

 

Με το καλό με μια τεράστια χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2022 at 11:36 ΠΜ, ο/η Zeta. είπε:

Οχι ήμουν σε άλλο ΄κέντρο στην Θεσσαλονίκη. Τώρα είμαι κ εγώ στον Μαστρ. κ ελπίζω μέχρι τέλη του μήνα να κάνω ετ. Εσύ σε τι περίοδο βρίσκεσαι?

Εγω με τη περιοδο του φεβρουαριου θα ξεκινησω διαδικασια εμβρυομεταφορας βεβαια εμεις κανουμε προεμφυτευτικο λογω ενος γονιδιου τ αντρα μ και οι βλαστοκυστες που δεν εχουν το γονιδιο ειναι μετριες αλλα ελπιζω κ πιστευω ..εσυ τι θα μεταφερεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε η παντοφλες να σας πει ένα γεια... 

Βλέπω τις επιτυχίες σας και χαίρομαι τόσο πολύ.  Μπράβο κοριτσαρες μου. 

Τα νέα μου ήθελα να προετοιμάστω . 

Έκανα και την 3 δόση οπότε είπα να αφήσω και τον Φεβρουάριο και να κάνω εξωσωματική με την περίοδο του Μαρτίου.  Παράλληλα το ελεύθερο δίνει και παίρνει χαχαψ βλέπω την θετική μεριά κάνεις άνετα επαφές χωρίς να προσέχεις χαχαχα 

Η τρέλα πάει σε μένα.. 

@BlackCat I m back :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ήρθε η παντοφλες να σας πει ένα γεια... 

Βλέπω τις επιτυχίες σας και χαίρομαι τόσο πολύ.  Μπράβο κοριτσαρες μου. 

Τα νέα μου ήθελα να προετοιμάστω . 

Έκανα και την 3 δόση οπότε είπα να αφήσω και τον Φεβρουάριο και να κάνω εξωσωματική με την περίοδο του Μαρτίου.  Παράλληλα το ελεύθερο δίνει και παίρνει χαχαψ βλέπω την θετική μεριά κάνεις άνετα επαφές χωρίς να προσέχεις χαχαχα 

Η τρέλα πάει σε μένα.. 

@BlackCat I m back :-*

Welcome back Παρασκευαιδάκι..

Σου εύχομαι να φουσκώσεις σύντομα 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω με τη περιοδο του φεβρουαριου θα ξεκινησω διαδικασια εμβρυομεταφορας βεβαια εμεις κανουμε προεμφυτευτικο λογω ενος γονιδιου τ αντρα μ και οι βλαστοκυστες που δεν εχουν το γονιδιο ειναι μετριες αλλα ελπιζω κ πιστευω ..εσυ τι θα μεταφερεις ;

Κ εμείς παρόμοια κατάσταση. Έχουμε στίγμα μεσογειακής αναιμίας κ κάναμε προεμφυτευτικό στο Χωρέμειο έχοντας 2 μέτριες βλαστοκύστες 3Β.  Θα βάλω μία για αρχή. Η παναγιά μαζί μας🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κ εμείς παρόμοια κατάσταση. Έχουμε στίγμα μεσογειακής αναιμίας κ κάναμε προεμφυτευτικό στο Χωρέμειο έχοντας 2 μέτριες βλαστοκύστες 3Β.  Θα βάλω μία για αρχή. Η παναγιά μαζί μας🙏

Εγω εχω 4 βλαστοκυστες .. οι πρωτες βγηκαν 98% καθαρες απο το γονιδιο η μια 3ββ και η αλλη 4αβ .. μετα εχω αλλες 2 με 90% να ναι υγιης οποτε αν δε τα καταφερω με τις πρωτες θα ρισκαρω και με τις αλλες .. δεν ειναι μικρο ποσοστο λεω κ το 90% .. τωρα οπως πολυ καλα ειπες ο Χριστος κ η Παναγια μαζι μας🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η condios είπε:

@Kiddo, @hope501, @Lucia79, @Margitc, @Nefeliap και όλες όσες τραβάμε κουπί (Νεφελακι εξαιρεισαι στο κουπί αλλά love you το ξέρεις),,,,μαυρογατο εσύ πρώτη με χειροκρότημα για όσα είπες  !!!!! Να αγιασει το στόμα σου,,,, το μόνο που θα πω είναι ,,,, δε μπορωωωωωωωωωωωω να ακούω άλλες μλκιες, από γιατρούς, από ανθρώπους, από κανέναν πια. Ο Τσιρ .. μου είπε,,,, 1/3 Βλαστοκυστες ευθύνονται για μη επιτυχία στο σπέρμα,,, άσχετα αν φτάνουν Βλαστοκυστες ,,,,τον αγάπησα για τη δήλωση και μετά φυσικά στραφηκα στην αναζήτηση εδώ μέσω εσάς για το επιπλέον ψάξιμο γιατί κατά αυτούς "έχουμε ένα τέλειο σπέρμα". Εδώ και 2 βδομάδες το ένστικτο μου φώναζε χωρίς να μπορώ να ακούσω το μήνυμα. Νόμιζα και έλεγα ,,, φοβάμαι τον κοβιντ (η 3πλα εμβολιασμενη 😷),,, μετά ένιωθα "βαρεθηκααααα, κουραστηκαααα, θα τα παρατήσω , δεν τρέχω άλλο" ....

Και έρχεται το σήμερα ,,, μετά από καταστολή αρβεκαπ 3.75 με μια Ε2 τελεια τη 2η μέρα , μια Ε2 τελεια την 9η μέρα (αλλά ενδομήτριο μικρό), με cyclacour dermestrilκανονικα για ψευδοκυκλο για να πάμε για ΕΡΑ bla bla bla,,, και σήμερα μια Ε2 πεσμένη 60 μονάδες την 11η μέρα για να φάω το χαστούκι "άκυρη η προσπάθεια,,,,πάρε 10 μέρες ένα λευκό + ένα καφέ cyclacour και αφού αδιαθετησεις πάμε ξανά μετρήσεις για τον επόμενο κύκλο" ..... "Αναστολή οιστρογόνων ενώ παίρνω οιστρογόνα???? Θα ξεχάσω και αυτά που ξέρω???? Με καταστολή?" 

Ρε??????????Δεν πάω με δικά μου ωάρια καν! Δεν κάνω φυσικούς! Δεν , δεν , δεν ,,,, και ο συμπαντας μου κάνει πλάκα?????????? Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α ,,,, Κ Ο Υ Ρ Α Σ Τ Η Κ Α ,,,, Ν Ι Σ Α Φ Ι.    Γελασα με την ψυχή μου με την τύχη μου τη μαύρη,,,,κατάλαβα τι έλεγε το ένστικτο μου, με έτρωγε ότι κάτι αλλά δεν καταλάβαινα τί,,,τώρα ξεκαθάρισε!!!! 

Ήθελα απλά να τα πω,,, συγνώμη,,, αλλά νομίζω με καταλαβαίνετε όλες. Επίσης θέλω να σας πω πως ακύρωσα ΚΑΙ το ρντβ με τον Πιστοφ το λαπαροσκοπο,,,, και πως αν και στον επόμενο κύκλο ΔΕΝ είναι καλές οι μετρήσεις πάλι εγώ θα κάνω ένα γενναιόδωρο 6μηνο δώρο αποχής στον εαυτό μου απ'αυτή τη διαδικασία. Θα είμαι 41 ,,,, αλλά απ'το να είμαι τρελή και καταθλιπτική καλύτερα ας είμαι ξέγνοιαστη για λίγο. Με πολύ αγάπη και θαυμασμό σε όλες και προς όλες σας. 😘😍🙏❤️ Φυσικά εδώ θα είμαι να διαβάζω τις χαρές όλων σας. Εμείς οι παλιές καραβανες εδώ ,,, κάποια στιγμή θα φτιάξουμε το καλύτερο "φαι" 😉😎🙏❤️👶

 

Αγάπη δεν ξέρω τι να πω, μιας και δεν έχω πάρει αυτό τo dormestril ούτε ξέρω τι ακριβώς κάνει η καταστολή και γιατί την επιλέγουν οι γιατροί. Φαντάζομαι η οιστραδιολη σου θα πρεπε να συνεχίζει να ανεβαίνει έως τη φυσική σου ωορρηξία και αντί γι αυτό σας έκανε τσαλίμια? Μερικές φορές το σύμπαν αποφασίζει να μας σπάσει τα νεύρα…τι να σου ευχηθώ δεν ξέρω, Καμμένες είμαστε όλες οι παλιές που είμαστε ακόμα εδώ και η αντιμετώπιση ποικίλει ανάμεσα στο νευρικό γέλιο/σαρκασμό και την απόλυτη μαυρίλα! Τουλάχιστον ας σουρχονται νευρικά γέλια! Υπομονή και έχεις τη συμπαράσταση μας, όλες εδώ βράζουμε στο ζουμί μας..

 

@maroulita με το καλό κοπέλα μου, να μάθουμε για την τεράστια χοριακη σου στις 22! Ως τότε βράσε κι εσυ στο ζουμάκι, γιατί όσο χαλαρή κι αν είσαι τώρα, θα ρθει η επόμενη βδομάδα που θα αρχίσεις να δαγκώνεις μέχρι τα κάγκελα! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Αγάπη δεν ξέρω τι να πω, μιας και δεν έχω πάρει αυτό τo dormestril ούτε ξέρω τι ακριβώς κάνει η καταστολή και γιατί την επιλέγουν οι γιατροί. Φαντάζομαι η οιστραδιολη σου θα πρεπε να συνεχίζει να ανεβαίνει έως τη φυσική σου ωορρηξία και αντί γι αυτό σας έκανε τσαλίμια? Μερικές φορές το σύμπαν αποφασίζει να μας σπάσει τα νεύρα…τι να σου ευχηθώ δεν ξέρω, Καμμένες είμαστε όλες οι παλιές που είμαστε ακόμα εδώ και η αντιμετώπιση ποικίλει ανάμεσα στο νευρικό γέλιο/σαρκασμό και την απόλυτη μαυρίλα! Τουλάχιστον ας σουρχονται νευρικά γέλια! Υπομονή και έχεις τη συμπαράσταση μας, όλες εδώ βράζουμε στο ζουμί μας..

 

@maroulita με το καλό κοπέλα μου, να μάθουμε για την τεράστια χοριακη σου στις 22! Ως τότε βράσε κι εσυ στο ζουμάκι, γιατί όσο χαλαρή κι αν είσαι τώρα, θα ρθει η επόμενη βδομάδα που θα αρχίσεις να δαγκώνεις μέχρι τα κάγκελα! 🤣

Αντιλαμβάνεσαι σωστά το βράσιμο στο ζουμί και τα νευρικα γέλια αλλά ,,, όλα καλά,,,αχαχαχα

Τα dermestril είναι αυτοκόλλητα οιστραδιόλης, η καταστολή γίνεται για να μην κάνεις σίγουρα ωορηξία,,,οπότε γιατί η οιστραδιόλη έπεσε αντί να ανεβαίνει με τα πρόσθετα χαπια και αυτοκόλλητα αυτό ειναι κάτι άγνωστο που κάνει τον Τσιρ να σκίζει τα πτυχία του ο άνθρωπος με την πάρτη μου,,,αχαχαχα

παρόλα αυτά εγώ θα πω,,,ένας κακός κύκλος μετά από το εμβόλιο,,,και ας ειμαι σε καταστολή,,,είδομεν σε 20 μερες παλι,,φτου και απ'την αρχη δηλαδή μέχρι να γίνει το φτού και βγαίνω ή το φτου ξελευθερία ή το φτου γμ την τύχη μου 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αντιλαμβάνεσαι σωστά το βράσιμο στο ζουμί και τα νευρικα γέλια αλλά ,,, όλα καλά,,,αχαχαχα

Τα dermestril είναι αυτοκόλλητα οιστραδιόλης, η καταστολή γίνεται για να μην κάνεις σίγουρα ωορηξία,,,οπότε γιατί η οιστραδιόλη έπεσε αντί να ανεβαίνει με τα πρόσθετα χαπια και αυτοκόλλητα αυτό ειναι κάτι άγνωστο που κάνει τον Τσιρ να σκίζει τα πτυχία του ο άνθρωπος με την πάρτη μου,,,αχαχαχα

παρόλα αυτά εγώ θα πω,,,ένας κακός κύκλος μετά από το εμβόλιο,,,και ας ειμαι σε καταστολή,,,είδομεν σε 20 μερες παλι,,φτου και απ'την αρχη δηλαδή μέχρι να γίνει το φτού και βγαίνω ή το φτου ξελευθερία ή το φτου γμ την τύχη μου 🤣🤣

Ω ρε κορίτσι, τι τραβάς και εσύ; Αχ τι να πω πια, υπομονή;;; Θα γίνουμε γραφικες στο τέλος! Εγώ πήγα χθες στο γυναικολόγο μου με βρήκε καλά ευτυχω΄ς στον υπέρηχο αλλά μου ξεκαθάρισε ότι πρέπει να έχω υπομονή και γερό στομάχι καθώς όλα οφείλονται στη μήτρα μου και είναι θέμα του σημείου που εμφυτεύονται τα εμβρυα! Έχω μία κόμη βλαστοκύστη 4ββ έκτης μέρας και πρότεινε να ξεκινήσω με τη νέα περίοδο ετοιμασία για ετ. Δεν ξέρω, ρώτησα για άλλες εξετάσεις και μου λέει όχι δεν χρειάζονται γιατί δεν κάνω παλίνδρομες αλλα΄ αποβολέςμε αιμορραγία! Τι να πω; Ας ρίξω και αυτη τη ζαριά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Ω ρε κορίτσι, τι τραβάς και εσύ; Αχ τι να πω πια, υπομονή;;; Θα γίνουμε γραφικες στο τέλος! Εγώ πήγα χθες στο γυναικολόγο μου με βρήκε καλά ευτυχω΄ς στον υπέρηχο αλλά μου ξεκαθάρισε ότι πρέπει να έχω υπομονή και γερό στομάχι καθώς όλα οφείλονται στη μήτρα μου και είναι θέμα του σημείου που εμφυτεύονται τα εμβρυα! Έχω μία κόμη βλαστοκύστη 4ββ έκτης μέρας και πρότεινε να ξεκινήσω με τη νέα περίοδο ετοιμασία για ετ. Δεν ξέρω, ρώτησα για άλλες εξετάσεις και μου λέει όχι δεν χρειάζονται γιατί δεν κάνω παλίνδρομες αλλα΄ αποβολέςμε αιμορραγία! Τι να πω; Ας ρίξω και αυτη τη ζαριά! 

Ευτυχώς είσαικαλά αι σε βρήκε τέλεια,,,δεν κάνετε ακόμα μία με δυο βλαστοκύστες και να τις αφήσεις αντίστοιχα 6ης μερας να βάλετε 2 καλύτερα ρε κοριτσάκι μου? Έχει ο Θεός,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η condios είπε:

Ευτυχώς είσαικαλά αι σε βρήκε τέλεια,,,δεν κάνετε ακόμα μία με δυο βλαστοκύστες και να τις αφήσεις αντίστοιχα 6ης μερας να βάλετε 2 καλύτερα ρε κοριτσάκι μου? Έχει ο Θεός,,,,

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Ευτυχώς είσαικαλά αι σε βρήκε τέλεια,,,δεν κάνετε ακόμα μία με δυο βλαστοκύστες και να τις αφήσεις αντίστοιχα 6ης μερας να βάλετε 2 καλύτερα ρε κοριτσάκι μου? Έχει ο Θεός,,,,

Δεν θελει ο γιατρός, μας είπε να ολοκληρωθούν τα έμβρυα του προηγούμενου κύκλου. Είχαμε 3 συνολικά τα 2 μεφυτεύτηκαν δεν προχώρησαν, τώρα έχω αυτό το ένα που δεν μου καλοφα΄νεται αλλά αφού ο γιατρός είπε αυτό εγώ δεν μπορώ να κάνω κάτι. Με αγχώνει το θέμα της μήτρας που δεν παίρνει παρέμβαση και δεν ξέρω πότε θα έρθει η στιγμή να πάει σε σημείο που θα μπορεί να αναπτυχθεί το έμβρυο καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

 

Κορίτσι scratching κάνετε πριν την ετ? Εμένα πήγαν κι εκατσαν και τα δύο έμβρυακια σχεδόν στο ίδιο σημείο στη μήτρα και εμφυτευτηκαν!  σκεφτόμουν λες να βοηθήσε το σκρατσιγκ... Γι αυτό στο λέω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσι scratching κάνετε πριν την ετ? Εμένα πήγαν κι εκατσαν και τα δύο έμβρυακια σχεδόν στο ίδιο σημείο στη μήτρα και εμφυτευτηκαν!  σκεφτόμουν λες να βοηθήσε το σκρατσιγκ... Γι αυτό στο λέω.. 

Κορίτσι είχα κάνει στο πλαίσιο υστεροσκόπησης την πρώτη φορά που έκανα ετ. Πήρα 0 τότε, όπως και στη 2η. Έπιασε η τρίτη αλλά το έχασα τον Απρίλη μετά έκανα νέα διέγερση με 3 μόνο βλαστοκύστες αυτή τη φορά έβαλα τις 2 οκτώβρη και έπιασαν και τα 2 αλλά τα έχασα παρά την ξάπλα και την προγεστερόνη για αυτό καταλήγει ο γιατρός ότι είναι θέμα πια μήτρας μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσι είχα κάνει στο πλαίσιο υστεροσκόπησης την πρώτη φορά που έκανα ετ. Πήρα 0 τότε, όπως και στη 2η. Έπιασε η τρίτη αλλά το έχασα τον Απρίλη μετά έκανα νέα διέγερση με 3 μόνο βλαστοκύστες αυτή τη φορά έβαλα τις 2 οκτώβρη και έπιασαν και τα 2 αλλά τα έχασα παρά την ξάπλα και την προγεστερόνη για αυτό καταλήγει ο γιατρός ότι είναι θέμα πια μήτρας μόνο!

Κρίμα ρε γμτ...τι τους φταίει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κρίμα ρε γμτ...τι τους φταίει..

Μου είπε ο γιατρός ότι κάτι γίνεται όταν μεγαλώνει ο σάκος και το έμβρυο. Σε αυτή τη φάση παράτα φάρμακα και εννοείται την προσοχή, με πιάνει ξαφνικά μεγάλη αιμορραγία που δεν ανακόπτεται οπότε αποβάλω! Η δομή της μήτρα μου δεν βοηθά, βέβαια έχω και μία κύηση που έχασα τη 14η εβδομάδα με φυσική σύλληψη αλλά τότε είχα και ινωμύωμα που η τότε γοατρό ςπου είχα μου έλεγε ότι δεν πειράζει αλλάμεγάλωσε πολύ. Τι να πω, αυτή τη μήτρα έχω με αυτή θα πορευτώ και βλέπουμε! Εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Μου είπε ο γιατρός ότι κάτι γίνεται όταν μεγαλώνει ο σάκος και το έμβρυο. Σε αυτή τη φάση παράτα φάρμακα και εννοείται την προσοχή, με πιάνει ξαφνικά μεγάλη αιμορραγία που δεν ανακόπτεται οπότε αποβάλω! Η δομή της μήτρα μου δεν βοηθά, βέβαια έχω και μία κύηση που έχασα τη 14η εβδομάδα με φυσική σύλληψη αλλά τότε είχα και ινωμύωμα που η τότε γοατρό ςπου είχα μου έλεγε ότι δεν πειράζει αλλάμεγάλωσε πολύ. Τι να πω, αυτή τη μήτρα έχω με αυτή θα πορευτώ και βλέπουμε! Εσύ πως είσαι;

Λυπάμαι πολυ. Ελπίζω να τη βρεις σύντομα τη λύση! Κι εγώ κάποιο πρόβλημα είχα και δεν εμφυτευονταν. Αυτή τη φορά με ντοπαρε στα φάρμακα και πέτυχε. Τώρα που μπήκα στη 8η εβδομάδα τον ρώτησα αν θα κόψουμε κάτι από όλα αυτά που παίρνω (15 χάπια και 3 ενέσεις την ημέρα) και μου έκοψε μόνο το σαλοσπιρ 😋 χαλάλι του αν είναι να προχωρήσουν και τα δυο δεν πειράζει ας τα παίρνω μέχρι τελευταία μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω εχω 4 βλαστοκυστες .. οι πρωτες βγηκαν 98% καθαρες απο το γονιδιο η μια 3ββ και η αλλη 4αβ .. μετα εχω αλλες 2 με 90% να ναι υγιης οποτε αν δε τα καταφερω με τις πρωτες θα ρισκαρω και με τις αλλες .. δεν ειναι μικρο ποσοστο λεω κ το 90% .. τωρα οπως πολυ καλα ειπες ο Χριστος κ η Παναγια μαζι μας🙂

Κ εγώ θα τις έβαζα, πολύ καλό ποσοστό είναι το 90%. Θα κάνεις κ λήψη τροφοβλαστη φαντάζομαι ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσι scratching κάνετε πριν την ετ? Εμένα πήγαν κι εκατσαν και τα δύο έμβρυακια σχεδόν στο ίδιο σημείο στη μήτρα και εμφυτευτηκαν!  σκεφτόμουν λες να βοηθήσε το σκρατσιγκ... Γι αυτό στο λέω.. 

πότε το έκανες κορίτσι; Είχα κάνει κ εγώ αρχές Νοεμβρίου, αλλά δε νομίζω να βοηθήσει μετά από τόσο καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

πότε το έκανες κορίτσι; Είχα κάνει κ εγώ αρχές Νοεμβρίου, αλλά δε νομίζω να βοηθήσει μετά από τόσο καιρό.

Εγώ Ζέτα το έκανα πριν την ωοληψια τον Οκτώβριο και ετ έκανα τον Δεκέμβριο. Έναν κύκλο μετά δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Welcome back Παρασκευαιδάκι..

Σου εύχομαι να φουσκώσεις σύντομα 💗

Σου είπα θα ερχόμουν.. ήθελα λιγακι χρόνο. Τώρα μπήκε η καινούρια χρονιά και είμαι γεμάτη αισιοδοξία.  . 

Τα παγωτινια σου τι κανουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα!Να ρωτήσω κάτι άσχετο...Μετά την διέγερση,πήρατε κιλά,πρηστηκατε η παραεφαγα εγώ στις γιορτές κ δεν το κατάλαβα?Σαν γιουβαρλάκι έχω γίνει😥Πείτε μου ότι φταίνε τα φάρμακα...

@Maroulita! Με το καλό τα εμβρυακια σου!Με μια τεράστια χοριακη♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Μου είπε ο γιατρός ότι κάτι γίνεται όταν μεγαλώνει ο σάκος και το έμβρυο. Σε αυτή τη φάση παράτα φάρμακα και εννοείται την προσοχή, με πιάνει ξαφνικά μεγάλη αιμορραγία που δεν ανακόπτεται οπότε αποβάλω! Η δομή της μήτρα μου δεν βοηθά, βέβαια έχω και μία κύηση που έχασα τη 14η εβδομάδα με φυσική σύλληψη αλλά τότε είχα και ινωμύωμα που η τότε γοατρό ςπου είχα μου έλεγε ότι δεν πειράζει αλλάμεγάλωσε πολύ. Τι να πω, αυτή τη μήτρα έχω με αυτή θα πορευτώ και βλέπουμε! Εσύ πως είσαι;

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό. 

Να ρωτήσω κάτι ίσως σου φανεί χαζο από μικρόβια έχετε ελέγξει;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rouseva είπε:

Καλησπερααα!Να ρωτήσω κάτι άσχετο...Μετά την διέγερση,πήρατε κιλά,πρηστηκατε η παραεφαγα εγώ στις γιορτές κ δεν το κατάλαβα?Σαν γιουβαρλάκι έχω γίνει😥Πείτε μου ότι φταίνε τα φάρμακα...

@Maroulita! Με το καλό τα εμβρυακια σου!Με μια τεράστια χοριακη♥️

Εάν συνεχίζεις να παίρνεις προγεστερονη κάνει κατακράτηση υγρών.  Είχα γίνει μπαλονάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εάν συνεχίζεις να παίρνεις προγεστερονη κάνει κατακράτηση υγρών.  Είχα γίνει μπαλονάκι 

14η μετά σήμερα που την έκοψα😥

Τι κάνεις κορίτσι μου εσύ?Μάρτη θα ξεκινήσεις κ εσύ ε?Έχεις παγωτινακια η από την αρχή?Συγχώρεσε με,δεν θυμάμαι😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...