Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βλαστοκύστες κι αρνητικό τεστ


Thalia5

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ ευχαριστώ πολύ! Κ εσύ όμως μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου από τώρα! Κάνε πρώτα την χοριακή να είσαι σίγουρη! Το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως κ τα τεστ μπορεί να μην δείξουν κάτι εάν είναι ακόμη νωρίς...

Τελικά ποιες είναι να πάτε σήμερα; Το έχασα λιγάκι... Περιμένουμε νέα σας!

@Άντρεα εσύ κορίτσι μου πώς είσαι;

@PAPA EVA εμείς είμαστε αύριο μαζί;

Καλημέρα σε όλο το forum! Πήρα μια λαχτάρα ξημερώματα με τον σεισμό... Τον καταλάβατε;;;

Egw Exw kanei idi tin xoriaki kai anamenw gia ta apotelesmata. 

I alithia den exw kapia esthisi logo tou arnitikou test sto spiti. 

Den kserw makari na itan lathos to test kai na exw thetika apotelesmata.! 

Kali epitixia euxome!! Tha sas enimerwsw molis exw ta apotelesmata!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Ναι εγώ βλαστοκυστη κ μου είπε στις 12 μέρες. Ευτυχώς θα την κάνω στις 11 μέρες. Απλά ήθελε να είναι σίγουρος με μεγάλο νουμερο χοριακης γιαυτο δε με έστειλε πιο νωρίς.... Άλλοι γιατροι λένε σε 9 μερες... Υπομονή... Που θα παει θα έρθει η Παρασκευή... Τον φάγαμε τον γάιδαρο. 

Κοριτσάκι μου  να μην έχεις αρνητικές σκέψεις κ να σταματήσεις τώρα το κάπνισμα. Θα σε μαλωσω... Δεν θέλουμε τέτοια! Αισιοδοξία κ ψηλά το κεφάλι! 

Sou euxome oti kalytero koritsi mou! 

Egw ekana tin xoriaki kai perimenw ta apotelesmata. 

Poli to anxos simera!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zwh111 είπε:

Αυριο μου εχει πει!!! Ακομα δεν το εχω αποφασισει.. κατι πονακια περιοδου ειχα και εγω 2 μερες οπως λες στιγμιαια αλλα επηρεαστηκα απο το τεστ. Οπως ειπα και στα κοριτσια ειχα πρησμενο στηθος κ πονουσε αλλα τωρα τιποτα απο τα 2. Εγω το πρωι  vasclor και το βραδυ ενα utro. Και εσυ οποτε μπορεσεις στειλε τι εγινε! Ευχομαι να παρεις ενα τελειο αποτελεσμα!

Den prepei na mas parei apo kato.

Tha ta kataferoume kai an den einai autin tin fora, tin epomeni!

Kali epitixia kai se esena kai elpizw ola na pane kala!! Egw eimai se anamoni gia apotelesmata.autes oi 10meres anamonis itan kai I xiroteres tis zois mou! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zwh111 είπε:

Αυριο μου εχει πει!!! Ακομα δεν το εχω αποφασισει.. κατι πονακια περιοδου ειχα και εγω 2 μερες οπως λες στιγμιαια αλλα επηρεαστηκα απο το τεστ. Οπως ειπα και στα κοριτσια ειχα πρησμενο στηθος κ πονουσε αλλα τωρα τιποτα απο τα 2. Εγω το πρωι  vasclor και το βραδυ ενα utro. Και εσυ οποτε μπορεσεις στειλε τι εγινε! Ευχομαι να παρεις ενα τελειο αποτελεσμα!

Den prepei na mas parei apo kato.

Tha ta kataferoume kai an den einai autin tin fora, tin epomeni!

Kali epitixia kai se esena kai el

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ ευχαριστώ πολύ! Κ εσύ όμως μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου από τώρα! Κάνε πρώτα την χοριακή να είσαι σίγουρη! Το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως κ τα τεστ μπορεί να μην δείξουν κάτι εάν είναι ακόμη νωρίς...

Τελικά ποιες είναι να πάτε σήμερα; Το έχασα λιγάκι... Περιμένουμε νέα σας!

@Άντρεα εσύ κορίτσι μου πώς είσαι;

@PAPA EVA εμείς είμαστε αύριο μαζί;

Καλημέρα σε όλο το forum! Πήρα μια λαχτάρα ξημερώματα με τον σεισμό... Τον καταλάβατε;;;

Arnitiko apotelesma xoriakis egw koritsia! 

Imoun ligo proetimasmeni I alithia meta to arnitiko test sto spiti.! 

Elpizw na exete oles ta kalytera apotelesmata!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zwh111 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!! Δυστυχως αρνητικη η χοριακη μου οπως το περιμενα. Μιλησα με το κεντρο και θα με παρει ο γιατρος! Εχω κλαψει τοσο τις προηγουμενες μερες που σημερα ειμαι πιο ηρεμη. Απλα δεν ξερω πως να συνεχισω τα σκεφτομαι ολα! @Thalia5 περιμενουμε να ακουσουμε τα ευχαριστα σημερα απο σενα! 

Kalimera koritsi mou, arnitiko kai to diko mou! 

Den pirazi na min stamatisoume tis prospathies kai sintoma tha ginoume kai emis manoules! Den prepei na to vazoume kato! 

Kai egw eimai stin Idia fasi! Eklapsa toso tis proiboumenes meres pou twra niwthw apla keno den exw Kamia esthisi! 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Ποσο σε νιωθω αληθεια! Ξερω απο τν κυκλο μου αρκετες περιπτωσεις που επιασαν με την πρωτη και αναρωτιεμαι εμεις γιατι οχι.. ειναι και το ψυχολογικο το οικονομικο. Εγω σκεφτομαι και τη δουλεια δεν μπορω να λειπω και συνεχεια. Εσυ αθηνα την εκανες την εξωσωματικη; μιλησες με τον γιατρο;

Nai einai ligo adiko I alithia, alla ti na kanoume pragmatika! 

Egw oxi eimai kipro. Kai den mporeis na fantastis ti times pezoun edw. Egw epidi ixa kai ptoxi antapokrisi oothikwn ekana tin diadikasia oolipsias 2 fores gia an exw mono 2 vlastokistes kai plirosa sto sinolo mono gia tin oolipsia kai emvriometafora 7500 (epidi Egine 2fotes I oolipsia kai mia emvriometafora) 

To skeutome poli entona na erthw ellada giati opos ipes kai esi to psixologiko einai ena kommati alla kai to oikonomiko kai I doulia pezei megalo rolo. Ti na pw! Esi se pio kentro eisai stin Athina? 

Pos apofasises na kaneis eksosomatiki? 

Egw Ixa kisti endomitriosis to aferesa ton perasmeno Aprilio kai meta xamilose poli to AMH mou kai ksekinisa diadikasia eksosomatikis. 

O giatros den me pire akoma kai I alithia den thelw oute kai na me parei. Na me parei na mou pei ti? Oti kati eftekse den kseroume ti kai afou I eksosomatiki einai 50%. Auta ta kserw kai moni mou. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Thalia5 είπε:

Enoite, den prepei na stamatisoume twra pou ksekinisame den prepei na to valoume kato! 

Egw exw kai ptoxi antapokrisi diladi ekana oolipsia 2 fores gia na exw 2vlastokiates kai twra den exw tipota. Diladi prepei na ksekinisw ksana apo tin arxi oli tin diadikasia! 

Kali epitixia sou euxome!! 

Είμαι ακριβώς στην ίδια μοίρα με σένα...ακριβώς τα ίδια βιώνω. Χαμηλή παραγωγή ωαρίων (1 το μήνα και αν γονιμοποιηθει ή είναι υγιές ).

Καταλαβαινω πόσο δύσκολο είναι να ξεκινάς μετά από τόσο καιρό από το 0!!!

Μακάρι να χα ένα μαγικό ραβδάκι και ξαφνικά να μας έλεγαν ότι ήρθε η ώρα να γεννησουμε☺☺☺

Έχεις κάποια πάθηση? 

Εγώ από ενδομητριωση το χω πάθει! !!!

Μακάρι σύντομα να χουμε μια θετικότατη χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Endomitriosi είπε:

Είμαι ακριβώς στην ίδια μοίρα με σένα...ακριβώς τα ίδια βιώνω. Χαμηλή παραγωγή ωαρίων (1 το μήνα και αν γονιμοποιηθει ή είναι υγιές ).

Καταλαβαινω πόσο δύσκολο είναι να ξεκινάς μετά από τόσο καιρό από το 0!!!

Μακάρι να χα ένα μαγικό ραβδάκι και ξαφνικά να μας έλεγαν ότι ήρθε η ώρα να γεννησουμε☺☺☺

Έχεις κάποια πάθηση? 

Εγώ από ενδομητριωση το χω πάθει! !!!

Μακάρι σύντομα να χουμε μια θετικότατη χοριακη!!!

Kai egw endomitriosi kai ekana epemvasi kai aferesa kisti ton Aprili kai xamilose ragdea to AMH mou. 

Den uparxei kati pou na mporoume na kanoume kai na min to kaname! Upomoni mono! Kai as elpisoume oti ola tha pane kala stin epomeni prospathia. 

Kai esi ixes kisti? Ekanes epemvasi? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Πολλα λεφτα κοριτσι μου!!! Καλυτερα ελλαδα αν μπορειτε ειναι πιο οικονομικα! Ειμαι στο εμβρυο αρτ. Η αληθεια οντως τι να μας πουν;! 

Εμεις προσπαθουσαμε 2 χρονια. Ειχε ο αντρας μου ενα μικροβιο που τ ειχε ριξει το σπερμα στα ορια πηρε αντιβιωση διορθωθηκε αρκετα. Μετα ανακαλυψαμε οτι ημουβ γεματη πολυποδες. Στον υπερηχο δεν φαινονταν και στην σαλπιγγογραφια φανηκαν 2 μικροι που δεν ηταν και σιγουροι.. εκανα υστεροσκοπηση λογω του γιατρου (οχι σ αυτον που ειμαι τωρα) επαθα και μια μικρη μολυνση χασαμε κ αλλο χρονο. Δεν αντεξα αλλο να προσπαθουμε και να μην ερχεται και ετσι προχωρησαμε. Βεβαια σκεφτομαι ν ξανακανω μια διαγνωστικη υστεροσκοπηση πριν την 2η ετ για σιγουρια.

Ξανα διεγερση πωω..κυριως οτι παλι θα παρει χρονο..εγω ειμαι ανυπομονη γ αυτο το λεω..

Egw na dis poso anipomoni eimai. Gia auto me pire kai apo kato nomizw. Egw otan ekana tin epemvasi endomitriosis o giatros mou ekane kai proliptika isteroskopisi kai mou ipe ola kala kai ekana kai oles tis ekstaseis kai kariotipo kai ola itan mia xara. 

Fovame mpas kai den minw pote egkios den kserw. Emis ksekinisame prospathies edw kai 1 xrono kai ekana kai mia spermatexisi kai twra mia apotiximeni eksosomatiki. 

Genika peripou posa kostizei I eksosomatiki stin ellada? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Thalia5 είπε:

Kai egw endomitriosi kai ekana epemvasi kai aferesa kisti ton Aprili kai xamilose ragdea to AMH mou. 

Den uparxei kati pou na mporoume na kanoume kai na min to kaname! Upomoni mono! Kai as elpisoume oti ola tha pane kala stin epomeni prospathia. 

Kai esi ixes kisti? Ekanes epemvasi? 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Thalia5 είπε:

Kai egw endomitriosi kai ekana epemvasi kai aferesa kisti ton Aprili kai xamilose ragdea to AMH mou. 

Den uparxei kati pou na mporoume na kanoume kai na min to kaname! Upomoni mono! Kai as elpisoume oti ola tha pane kala stin epomeni prospathia. 

Kai esi ixes kisti? Ekanes epemvasi? 

ΕγώΕγώ δυστυχώς έχω κάνει 3 ανοικτά χειρουργεια ως τώρα και όλο το κακό ξεκίνησε από την ανευθυνότητα γιατρών κάτω στη κυπρο διότι δεν γίνεται να χω πάει την πρώτη φορά με φριχτους πόνους κάτω χαμηλά και να με διωχνουν με ουρολημωξη! !! (Είχε σπάσει μέσα η κυστη η οποία με κατεστρεψε και το συνειδητοποιησα τώρα που προσπαθούμε )

Όταν διάβασα τα μηνυματα σου ήθελα να σου πω μακριά από τους γιατρούς εκεί κάτω διότι το μόνο που κοιτούν είναι η τσέπη τους αλλά είπα να μη σε απογοητεύσω διότι μπορεί να υπάρχουν και ειδήμωνες!

Να σε ρωτήσω στην τιμή που ανέφερες ήταν και τα φάρμακα μέσα? 

Να υποθέσω πας σε γιατρό στη Λευκωσία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Thalia5 είπε:

Egw na dis poso anipomoni eimai. Gia auto me pire kai apo kato nomizw. Egw otan ekana tin epemvasi endomitriosis o giatros mou ekane kai proliptika isteroskopisi kai mou ipe ola kala kai ekana kai oles tis ekstaseis kai kariotipo kai ola itan mia xara. 

Fovame mpas kai den minw pote egkios den kserw. Emis ksekinisame prospathies edw kai 1 xrono kai ekana kai mia spermatexisi kai twra mia apotiximeni eksosomatiki. 

Genika peripou posa kostizei I eksosomatiki stin ellada? 

 

Τον ίδιο φόβο έχουμε όλες μας ότι ίσως δεν τα καταφερουμε αλλά προσωπικά ώρες ώρες λέω : "το καλό πράγμα αργεί να γινει" (προσπαθώντας να με παρηγορησω, διότι μόνες μας θα δώσουμε κουράγιο και δύναμη σε εαυτό μας να συνεχίσει )

Εγώ να δεις πόσο ανυπομονη είμαι αλλά με την όλη διαδικασία κατάλαβα ότι όλες όσες το παλεύουμε έχουμε πολύ δύναμη και θέληση να πετύχουμε το στόχο μας!

Μακάρι σύντομα να στέλνουμε μηνύματα και να συζητάμε ανησυχίες εγκυμοσύνης μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Endomitriosi είπε:

 

ΕγώΕγώ δυστυχώς έχω κάνει 3 ανοικτά χειρουργεια ως τώρα και όλο το κακό ξεκίνησε από την ανευθυνότητα γιατρών κάτω στη κυπρο διότι δεν γίνεται να χω πάει την πρώτη φορά με φριχτους πόνους κάτω χαμηλά και να με διωχνουν με ουρολημωξη! !! (Είχε σπάσει μέσα η κυστη η οποία με κατεστρεψε και το συνειδητοποιησα τώρα που προσπαθούμε )

Όταν διάβασα τα μηνυματα σου ήθελα να σου πω μακριά από τους γιατρούς εκεί κάτω διότι το μόνο που κοιτούν είναι η τσέπη τους αλλά είπα να μη σε απογοητεύσω διότι μπορεί να υπάρχουν και ειδήμωνες!

Να σε ρωτήσω στην τιμή που ανέφερες ήταν και τα φάρμακα μέσα? 

Να υποθέσω πας σε γιατρό στη Λευκωσία? 

Alithia les??? 

Apisteuto! Egw den Ixa kan simptomata apo mia aplo check gia test pap ide o giatros oti exw kisti kai meta megalwne ragdea kai tin evgala. Kai piga kai ston kalytero giatro gia endomitriosi kai ton Ixa rwtisei kiolas einai kalitera na vgaloume oaria prin tin epemvasi kai mou elege oxi afou I AMH sou einai psili kai I ilikia sou poli mikri den tha exeis kanena provlima kai gia 6mines meta tin epemvasi me othise na prospathw fisika. Kai otan apofasisa apo moni mou na kanw eksosomatiki giati me ixe koutasi I anesthesia tou ekana ksana tin eksetasi AMH kai ixe pesei  petoo!! Ixa frikarei! O giatros autos twra pou eimai leei oti mporei na eimai 27 alla I otjieks mou litourgoun San na eimai 40.logo tis epemvasis!! Itan apoklistika lathos tou giatrou alla ti na pis, kai ti na kaneis! O xronos den girnaei piso distixos! 

To poso pou sou anafera itan mono I diadikasia eksosomatikis extra ta xapia kai enesima. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Endomitriosi είπε:

Τον ίδιο φόβο έχουμε όλες μας ότι ίσως δεν τα καταφερουμε αλλά προσωπικά ώρες ώρες λέω : "το καλό πράγμα αργεί να γινει" (προσπαθώντας να με παρηγορησω, διότι μόνες μας θα δώσουμε κουράγιο και δύναμη σε εαυτό μας να συνεχίσει )

Εγώ να δεις πόσο ανυπομονη είμαι αλλά με την όλη διαδικασία κατάλαβα ότι όλες όσες το παλεύουμε έχουμε πολύ δύναμη και θέληση να πετύχουμε το στόχο μας!

Μακάρι σύντομα να στέλνουμε μηνύματα και να συζητάμε ανησυχίες εγκυμοσύνης μας!

Etsi einai mono upomoni kai epomeni tipota allo! Kai tha ta kataferoume! 

Mas to euxome olopsixa! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Εμεις καρυοτυπο δεν εχουμε κανει..ουτε για θρομβοφιλια μου ειπε δεν χρειαζεται.. και εγω αυτο σκεφτομαι κ λεω στον αντρα μου οτι θα μεινουμε οι δυο μας τελικα!

Οι τιμες εδω κυμαινονται για ωοληψια και ετ απο 2500-3000. Ποτε σκεφτεσαι να ερθεις;

Eimai stin skepsi akoma. O andras mou leei pos einai poli diskolo kai logo ton katastasewn me to covid kai tin doulia. 

Twra na paw na parw kai alli gnomi apo alo kentro kai tha dw analoga. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Thalia5 είπε:

Alithia les??? 

Apisteuto! Egw den Ixa kan simptomata apo mia aplo check gia test pap ide o giatros oti exw kisti kai meta megalwne ragdea kai tin evgala. Kai piga kai ston kalytero giatro gia endomitriosi kai ton Ixa rwtisei kiolas einai kalitera na vgaloume oaria prin tin epemvasi kai mou elege oxi afou I AMH sou einai psili kai I ilikia sou poli mikri den tha exeis kanena provlima kai gia 6mines meta tin epemvasi me othise na prospathw fisika. Kai otan apofasisa apo moni mou na kanw eksosomatiki giati me ixe koutasi I anesthesia tou ekana ksana tin eksetasi AMH kai ixe pesei  petoo!! Ixa frikarei! O giatros autos twra pou eimai leei oti mporei na eimai 27 alla I otjieks mou litourgoun San na eimai 40.logo tis epemvasis!! Itan apoklistika lathos tou giatrou alla ti na pis, kai ti na kaneis! O xronos den girnaei piso distixos! 

To poso pou sou anafera itan mono I diadikasia eksosomatikis extra ta xapia kai enesima. 

Ειλικρινά δεν έχω λόγω να σου πω ψέματα. Δυστυχώς εγώ τότε δούλευα Παραλιμνι και πήγα εκτάκτως στο νοσοκομειο αλλά με έδιωξαν με ουρολημωξη. Το επόμενο απόγευμα πήγαινα λαρνακα τις αδελφές μου και έπεσα κάτω από τους πόνους οπότε εκτάκτως νοσοκομειο και την επόμενη χειρουργείο χωρίς να ξέρει η γιατρός τι έχω! !!Αυτά σε ηλικία 28 χρονών που έπρεπε να διαφυλαξουν οι γιατροί και γονιμότητα μου.....Δυστυχώς πιστεύω και εγώ ότι είμαι έτσι από το 1ο χειρουργείο και το ανακάλυψα τώρα διότι όλοι οι γιατροί μου λέγαν ότι μπορώ να μείνω έγκυος και φυσιολογικά!! (Και πιστευα)!

Πριν κάνω το τελευταίο χειρουργειο περσι το Γενάρη είχα πάει και εγβσε κάποιον που ειδικεύεται στην ενδομητριωση στη Λευκωσία.....δε πληροφορώ ούτε την κύστη που είχα δεν κατάφερε να δει, χώρια ότι οι επισκέψεις του δε κόστιζαν κάτω από 80-100 ευρώ. Στην τελευταία μας επίσκεψη σε αυτον δεν μας άρεσε που ξεκίνησε να μας μιλάει για τον εαυτό του,τα πτυχία του κτλ λες και μας έκανε επιδειξημερώματα των γνώσεων του και η απορία μας ήταν πως γίνεται να είναι άριστος σε όλα σε τόσο μικρή ηλικία..... (το ίδιο μας είπε και ο γιατρός μας εδώ ο οποίος τυχαίνει να είναι Κυπραίος αλλά μένει αθηνα).

Το χω πει και γω αν μπορούσα να γυρίσω πίσω το χρόνο θα έκανα καταγγελίες πλέον των γιατρών που λόγω ανευθυνότητα τους μας έφτασαν σε αυτό το σημείο. Και θα έκανα την καταγγελία όχι για αποζημίωση αλλά για να μην πάθει κανένα άλλο κορίτσι ότι εγώ ,διότι μπορεί σαν ασθενεία να μην φαίνεται και να μην σε εμποδίζει να είσαι συνεπής στη ζωή και στη δουλειά σου αλλά δυστυχώς σου τρώει την ψυχή και σε φθείρει πολυ. Και εκεί καταλαβαίνεις ότι μόνη σου θα το παλέψεις να διαχειριστείς κάποια πράγματα. 

Παρόλα αυτά σου έχουν μιλήσει οι γιατροί για τη δωρεά ωαρίων? 

Τουλάχιστον ο γιατρός που μας τώρα είναι καλύτερος? 

Τον άλλον δεν τον ξεχεσες  (Συγνωνη κιόλας για τη λεξη) μετα το χειρουργείο? ????

Τα χάπια και οι ενέσεις πόσο σου κόστισαν αν επιτρέπεται? Πήγες μέσω Γεσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zwh111 είπε:

Εχει δικιο δεν ειναι απλο. Υπομονη κοριτσι μου! Εχει ο Θεος! Πηγαινε και σ αλλο κεντρο εκει. Μιλα και με καποιο στην Αθηνα μηπως και τους στειλεις τις εξετασεις σας και παρεις μια εξτρα γνωμη.

I alithia to kentro pou eimai twra einai poli kalo! Kai me evale kai ekana oles tis ekstaseis alla kai Pali mia apotiximeni prospathia se kanei kai skeutese 1000 pragmata..

Kai idika auto to giati. Auto einai pou mas vasanizei oles mas! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Ακριβως γιατι;!;!;! Κ εγω περιμενω ν δω αν θα προτεινει τιποτα αλλο ο γιατρος. Ο,τι γινει ενημερωσε μας κ ο,τι χρειαστεις κ για αθηνα μας λες!  

Nai kai esi  steile mas, oti neotero exeis kai egw tha eimai se epafi sigoura! 

Se euxarsitw poli gia tin stiriksi!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου λυπάμαι πολυ για τις αρνητικές σας! Θετική σκέψη όμως! Ίσως δεν ήταν η ώρα ακόμα! Όλες θα γίνουμε μανουλες αργά ή γρήγορα. Πάντως επειδή βλέπω ότι οι περισσοτερες είστε αποΚυπρο, ψάξτε και στην Ελλάδα. Έχουμε από τους καλύτερους γιατρους κ κέντρα στην Ευρώπη κ με καλές τιμές. Ευχομαι σε όλες υπομονή και συντομα να δείτε θετικό τεστ! Η μήτρα μας είναι το πιο σημαντικό και πρεπει να ειναι καθαρή για να δεχτεί και να φωλιάσει τα εμβρυακια μας! Οπότε ψάξτε το όσο μπορείτε παραπάνω κ ρωτήστε κ άλλους γιατρούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Να σαι καλα!!! Καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο να πανε ολα τελεια!!!! Και περιμενουμε νεα σου!!! 😊

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! Ευχομαι αυριο να σας πω τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Αρνητική χοριακή κορίτσι μου. Δεν ήταν η ώρα μας! Σου εύχομαι ολόψυχα ενα τριψήφιο νούμερο αύριο!!

Λυπάμαι κορίτσι μου... Λυπάμαι κ για εσένα κ για κάθε κορίτσι που αποτυγχάνει @Thalia5@Zwh111Όλες μας καταλαβαίνουμε το κενό που νιώθετε. Είναι φυσιολογικό. Όπως φυσιολογικό είναι να αφήσετε να περάσει λίγος χρόνος κ μετά να ανασυγκροτηθείτε κ βουρ στο ψητό που λέω εγώ! Διάβασα την ιστορία της καθεμιάς κ πραγματικά καταλαβαίνω πόση δύναμη έχετε που τα αντιμετωπίσατε κ φτάσατε μέχρι εδώ! Ανεξαρτήτως αποτελέσματος! Η επόμενη φορά θε είναι κ η τυχερή! Αυτό να σκέφτεστε κ να μην τα παρατήσετε! @Zwh111 κορίτσι μου διάβασα πως δεν κάνατε την εξέταση του καρυότυπου. Είναι πολύ σημαντική εξέταση αγάπη μου αυτή κ δεν πρέπει να την αμελήσετε! Όπως κ αυτή της κυστικής ίνωσης. Είναι εξετάσεις που ΠΡΕΠΕΙ να γίνονται στα πλαίσια του προγεννητικού ελέγχου. Πολλώ δε μάλλον πριν από μια εξωσωματική. Συζήτησέ το με τον γιατρό σου σε παρακαλώ...

Κλάψτε, ξεσπάστε αλλά μετά σηκωθείτε κ προσηλωθείτε στον στόχο σας! Όλες θα γίνουμε μανούλες! Σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου... Λυπάμαι κ για εσένα κ για κάθε κορίτσι που αποτυγχάνει @Thalia5@Zwh111Όλες μας καταλαβαίνουμε το κενό που νιώθετε. Είναι φυσιολογικό. Όπως φυσιολογικό είναι να αφήσετε να περάσει λίγος χρόνος κ μετά να ανασυγκροτηθείτε κ βουρ στο ψητό που λέω εγώ! Διάβασα την ιστορία της καθεμιάς κ πραγματικά καταλαβαίνω πόση δύναμη έχετε που τα αντιμετωπίσατε κ φτάσατε μέχρι εδώ! Ανεξαρτήτως αποτελέσματος! Η επόμενη φορά θε είναι κ η τυχερή! Αυτό να σκέφτεστε κ να μην τα παρατήσετε! @Zwh111 κορίτσι μου διάβασα πως δεν κάνατε την εξέταση του καρυότυπου. Είναι πολύ σημαντική εξέταση αγάπη μου αυτή κ δεν πρέπει να την αμελήσετε! Όπως κ αυτή της κυστικής ίνωσης. Είναι εξετάσεις που ΠΡΕΠΕΙ να γίνονται στα πλαίσια του προγεννητικού ελέγχου. Πολλώ δε μάλλον πριν από μια εξωσωματική. Συζήτησέ το με τον γιατρό σου σε παρακαλώ...

Κλάψτε, ξεσπάστε αλλά μετά σηκωθείτε κ προσηλωθείτε στον στόχο σας! Όλες θα γίνουμε μανούλες! Σας στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! 

Se euxaristoume gia to omorfa sou logia, makari panta na eisia kala.! 

Elpizw oles mas na kataferoume grigora na mazepsoume ta kommatia mas kai na ksekinisoume kenourgia prospathia! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου λυπάμαι για το αποτέλεσμα... Ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλα προτείνω κ γω Ελλάδα... Εγώ στο γιατρό μου τα χρωστάω ολα...

Καλα αποτέλεσματα σε όσες περιμένουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zwh111 είπε:

 

Να σαι καλα κοπελα μου και με το καλο το μωρακι σας! Αν δεν σε ταλαιπωρω θα σου ηταν ευκολο να μου στειλεις λεπτομερειες για τον γιατρο σου; σκεφτομαι μεχρι να μεταφερω και τις υπολοιπες βλαστοκυστες που εχω.

Φυσικά, λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος και είναι πια στο ιασω. Εγώ την προσπάθεια την έκανα μαζί του στο μητέρα αλλά νομίζω είναι κ τα 2 εξίσου καλά. Το ιατρείο του είναι στο Μαρούσι κ έχουν πάει σε αυτόν κ αλλα κορίτσια από το φόρουμ σχεδόν όλες με θετικό αποτέλεσμα. 

Ρίξε μια ματιά στο όνομα του στο Google, είναι πολύ χαρακτηριστικό οπότε θα σου βγάλει αυτόν κ μόνο... 

Εύχομαι ό,τι καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ!!! Τον εψαξα βρηκα ενα σταθερο επαιρνα αλλα δεν το σηκωσε κανεις. Θα προσπαθησω παλι αυριο! 

Καλησπερα κοριτσι μου!!αν θελεις διαβασε και γιαΣφακιανουδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...