Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βλαστοκύστες κι αρνητικό τεστ


Thalia5

Recommended Posts

Σας χαιρετώ κοπέλες. 

Είμαι καινούργια εδώ. 

Εχω κάνει την πρώτη μου εμβριομεταφορα 8/02. Δύο βλαστοκηστεσ το ένα 5ημερων και το άλλο 6ημερων.ο γιατρός μου είπε να κάνω τεστ χοριακισ την Πέμπτη αλλά εγώ δεν άντεξα και έκανα τεστ στο σπίτι πριν λίγο και είναι αρνητικό. Πείρα και τον γιατρό και μου είπε ότι πρέπει να ακολουθήσω το προτοκολο και να κάνω το τεστ την Πέμπτη και ότι μπορεί να είναι λάθος το αποτέλεσμα αυτό σήμερα. 

Έχει κάποια κοπέλα κάποια εμπειρία σε αυτό? Η να της έτυχε κάτι παρόμοιο? 

Είμαι χάλια!! Νομίζω δεν υπάρχει καμία ελπίδα για θετικό τεστ μεθαύριο! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Thalia5 είπε:

Σας χαιρετώ κοπέλες. 

Είμαι καινούργια εδώ. 

Εχω κάνει την πρώτη μου εμβριομεταφορα 8/02. Δύο βλαστοκηστεσ το ένα 5ημερων και το άλλο 6ημερων.ο γιατρός μου είπε να κάνω τεστ χοριακισ την Πέμπτη αλλά εγώ δεν άντεξα και έκανα τεστ στο σπίτι πριν λίγο και είναι αρνητικό. Πείρα και τον γιατρό και μου είπε ότι πρέπει να ακολουθήσω το προτοκολο και να κάνω το τεστ την Πέμπτη και ότι μπορεί να είναι λάθος το αποτέλεσμα αυτό σήμερα. 

Έχει κάποια κοπέλα κάποια εμπειρία σε αυτό? Η να της έτυχε κάτι παρόμοιο? 

Είμαι χάλια!! Νομίζω δεν υπάρχει καμία ελπίδα για θετικό τεστ μεθαύριο! :(

Κοριτσι μου καλησπερα !τα τεστ δεν δειχνει.με.ακριβεια οποτε οντως καλο ειναι να περιμενεις μονο μια μερα υπομομη!με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Σας ευχομαι καλή επιτυχία!!!! Μην στεναχωριεστε και μην απογοητευεστε! Οι γιατροι μας ξερουν τι λενε... κ εγω 8/2 εκανα κ μου ειπε στην αρχη σαββατο να κανω χοριακη - στις 12 μερες δηλαδη - κ επειδη μπορει να μην εβγαινε την ιδια μερα το αποτελεσμα (λογω σαββατου), μου ειπε να την κανω την παρασκευη. Οταν του ειπα για πεμπτη, μου ειπε να μη το κανω γιατι ειναι νωρις και δεν θα δειξει μεγαλο νουμερο. Δεν ειναι τυχαιο οτι μας λενε να παμε για χοριακη κ οχι να κανουμε τεστ ουρων. Νομιζω οτι κανατε νωρις τα τεστ, καθως στα ουρα ανιχνευεται πιο αργα. Υπομονη και καλα αποτελεσματα να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zwh111 είπε:

Καλημερα και καλη επιτυχια να εχεις! Εμενα μου ειχε πει στην 10η μερα. Αυριο δλδ. Ξερω οτι οι βλαστοκυστες δειχνουν κ απο την 9η.. τι να πω.. αυριο θα παρω στο κεντρο να μιλησω μαζι τους. Εγω δυστυχως και το λιγο πρησμενο στηθος που ειχα αρχιζει και ξεπρηζεται. Επισης ειχα παθει κ ηπια υπερδιεγερση με πρηξιμο και δυσπεψια δεν μπορουσα να φαω. Μου μου ειχε πει αν μεινω εγκυος θα επεμεναν τα συμπτωματα..εγω απο την 4η μερα εμβρυομεταφορας ξεπρηστηκα και ετρωγα κανονικα.

Το ξέρω ότι κανεις στην 9η μέρα απλά θέλουν να δουν να είναι κ μεγάλη η τιμή για να είναι σίγουροι. Εμένα από χτες με έχει πιασει άγχος.. Κ εγώ νομίζω ότι έχει ξεπρηστει λίγο το στήθος μου αν κ αυτό λένε ότι είναι από τα φάρμακα κ δεν είναι συμπτωμα. Πριν λίγο είδα κ ενα σπυρι που ξεπροβαλε σαν αυτά που βγαίνουν πριν αδιαθετησεις κ εχω πεσει λίγο ψυχολογικά... Ευχομαι να διαψευτουμε και να έχουμε μεγάλες Χοριακες. Περιμενουμε νέα σου αυριο! Καλη επιτυχιαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Μην.αγχωνεσαι για το σπυρι και αυτο απο τ φαρμακα ειναι! Αλλα σε καταλαβαινω για την ψυχολογια.. υπομονη..Καλη επιτυχια και σ εσενα με μια τεραστια χοριακη σου ευχομαι!

Μακάρι να είναι από τα φάρμακα! Η χειρότερη περιοδος αυτή η αναμονή... Πολυ ψυχοφθορα... Σ ευχαριστώ πολυ!!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ 8/2 ετ κ είμαι σε τρελή αναμονή! Κοντεύω να φάω τα λύσσακά μου! Δεν έκανα τεστ, λέω να πάω κατευθείαν την Παρασκευή για χοριακή. 

Καλή μας επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Καλημερα καλη επιτυχια!!!! Τελικα ειναι το πιο δυσκολο κομματι η αναμονη.. δεν περνανε οι μερες με τιποτα..εχεις καποιο συμπτωματα; 

Εννοείται πως είναι το πιο δύσκολο κ άχαρο κομμάτι! Συναισθήματα ανάμεικτα! Εκεί που λες αποκλείεται δεν είμαι, εκεί λες μα δεν μπορεί να μην είμαι! Τι στο καλό! Έβαλα 4 βλαστοκύστες 1 δεν θα τα καταφέρει; Έχει πρηστεί το στήθος μου, η κοιλιά μου αλλά αυτά τα είχα κ σε προηγούμενη προσπάθεια που δεν έδωσε τελικά εγκυμοσύνη. Οπότε θεωρώ πως παίζουν ρόλο κ τα φάρμακα που μας μπουστάρουν! Έχω κ μια μεταλλική γεύση στο στόμα αλλά την αποδίδω επίσης στα φάρμακα! Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Η αληθεια εχεις καλα συμπτωματα!!!! Μακαρι ν πανε ολα καλα αυτη τν φορα! Εγω εβαλα μια βλαστοκυστη κ μεχρι δευτερα ειχα πρηξιμο κ πονο στ στηθος. Επαιρνα vasclor και ενα utro το βραδυ.Η ηπια υπερδιεγερση μου περασε απο την 4η μερα απο την ετ οποτε απο εκει καταλαβα οτι δν θα παει καλα. Εχεις ξανακανει ετ; σε ποιο κεντρο εισαι;

Τι εννοείς πως σου πέρασε η ήπια υπερδιέγερση; Κ γιατί αυτό σημαίνει πως δεν θα εξελιχθεί καλά; Πώς τα συνδέεις αυτά; Μόνο αυτά παίρνεις από φάρμακα; Είχα κάνει τον Ιούλιο σε άλλο κέντρο. Τώρα είμαι στο Γένεσις. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Ναι μονο αυτα απο φαρμακα. Ο γιατρος μου το ειχε πει. Δεν ηταν σιγουρος για την ετ λογω υπερδιεγερσης γιατι μου ειπε αν μεινω εγκυος σε αυτον τον κυκλο θα συνεχιζονταν τα συμπτωματας της υπερδιεγερσης. Τωρα θα δουμε. Εγω στο εμβρυο αρτ. Εκανες ξανα δλδ διεγερση η ειχες καταψυξη και τα μετεφερες στο γενεσις;

Τον Ιούλιο έβαλα μια βλαστοκύστη με φυσικό κύκλο. Ο γιατρός πίστευε πως δεν θα είχα ανταπόκριση στα φάρμακα κ έτσι δεν μου έκανε διέγερση. Πήραμε το ωάριο του μήνα, γονιμοποιήθηκε, έφτασε βλαστοκύστη αλλά δυστυχώς δεν έδωσε εγκυμοσύνη. Τώρα όλο αυτό τον καιρό στο Γένεσις μάζευα κ με φυσικό αλλά έκανα κ δύο τροποποιημένους φυσικούς. Τα έβαζα κατάψυξη τριών ημερών κ στο τέλος όταν έφτασε η ώρα βάλαμε 4 βλαστοκύστες. 

Εσύ έκανες διέγερση όπως λες. Πόσα έβγαλες κ έβαλες μόνο μία βλαστοκύστη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη (1 από επιλογή δεν ήθελα δίδυμη κύηση) τον Ιούνιο κ πλέον είμαι στην 40η κ τελευταία εβδομάδα! Περιμένω να γεννήσω δλδ... Θέλω να σας πω ότι όσο περίμενα ήμουν σίγουρη ότι δεν έπιασε καθώς το στήθος μου που ήταν λίγο πρισμένο ξεφουσκωσε εντελώς όμως, είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα περιόδου κ απολύτως τίποτα άλλο... Τεστ δεν είχα κάνει, ποτέ δεν τα χώνεψα ούτε καν όσο προσπαθούσα φυσιολογικα δεν έκανα... Πάντως ξέρω κορίτσια στο φόρουμ που με αρνητικό τεστ ήταν έγκυες! Οπότε κάντε λίγο υπομονή κ περιμένετε τη χοριακη! Καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zwh111 είπε:

Με το καλο να ερθει το μωρακι σας!!!!Μακαρι κοριτσι μου να ειναι ετσι οπως τα λες! Σε ποιο κεντρο την εκανες; με την πρωτη ετ επιασες; 

Σε ευχαριστώ πολύ! Την έκανα στο μητέρα από το οποίο έμεινα πολύ ευχαριστημένη γενικά! Πάντως ο γιατρός ήταν η βασική μου επιλογή κ απλά τον ακολούθησα στο κέντρο. 

Με την πρώτη ετ έπιασα ναι... Τα υπόλοιπα έμβρυα τα βάλαμε κατάψυξη για μελλοντική χρήση και βλέπουμε! 

Με το καλό σε όλες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zwh111 είπε:

Εβγαλα 18 και εχω αλλες 8 βλαστοκυστες. Λογω ηλικιας (30) και επειδη δεν υπηρχε οπως ειπε ο γιατρος ουσιαστικο προβλημα ανεξηγητη υπογονιμοτητα πιστευε οτι θα πιασει και μια βλαστοκυστη. Βεβαια εγω πιστευω αν κ εφοσον δεν επιασε οτι τελικα καποιο προβλημα στην εμφυτευση στη μητρα ισως υπαρχει. Και εγω ηθελα μια η αληθεια γιατι φοβαμαι τη διδυμη κυηση. Πολλη υπονονη πρεπει να εχεις με τους φυσικους.. μπραβο σου! 

Η αλήθεια είναι πως ο φυσικός είναι για γερά νεύρα! Τον ένα μήνα μπορεί να μην βρούν καν ωάριο, τον άλλο να βρουν μεν αλλά να μην γονιμοποιηθεί, τον άλλον να βρουν, να γονιμοποιηθεί αλλά να μην φτάσει τριών ημερών για να καταψυχθεί... Θρίλερ! Δοξάζω τον Θεό που έφτασα μέχρι εδώ κ εύχομαι να πάω κ παρακάτω! Κ εγώ κ κάθε κορίτσι που δίνει τον αγώνα του! 

Αύριο είναι να κάνεις την χοριακή; Να πας κ τα υπόλοιπα θα τα πούμε αύριο ανάλογα με το αποτέλεσμα! Be positive! 🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη (1 από επιλογή δεν ήθελα δίδυμη κύηση) τον Ιούνιο κ πλέον είμαι στην 40η κ τελευταία εβδομάδα! Περιμένω να γεννήσω δλδ... Θέλω να σας πω ότι όσο περίμενα ήμουν σίγουρη ότι δεν έπιασε καθώς το στήθος μου που ήταν λίγο πρισμένο ξεφουσκωσε εντελώς όμως, είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα περιόδου κ απολύτως τίποτα άλλο... Τεστ δεν είχα κάνει, ποτέ δεν τα χώνεψα ούτε καν όσο προσπαθούσα φυσιολογικα δεν έκανα... Πάντως ξέρω κορίτσια στο φόρουμ που με αρνητικό τεστ ήταν έγκυες! Οπότε κάντε λίγο υπομονή κ περιμένετε τη χοριακη! Καλά αποτελέσματα! 

Σ´ευχαριστούμε πολύ κορίτσι! Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας! Με κανένα πόνο σου εύχομαι κ όλα να πάνε καλά κ ευλογημένα! Από καρδιάς! 🤗💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη (1 από επιλογή δεν ήθελα δίδυμη κύηση) τον Ιούνιο κ πλέον είμαι στην 40η κ τελευταία εβδομάδα! Περιμένω να γεννήσω δλδ... Θέλω να σας πω ότι όσο περίμενα ήμουν σίγουρη ότι δεν έπιασε καθώς το στήθος μου που ήταν λίγο πρισμένο ξεφουσκωσε εντελώς όμως, είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα περιόδου κ απολύτως τίποτα άλλο... Τεστ δεν είχα κάνει, ποτέ δεν τα χώνεψα ούτε καν όσο προσπαθούσα φυσιολογικα δεν έκανα... Πάντως ξέρω κορίτσια στο φόρουμ που με αρνητικό τεστ ήταν έγκυες! Οπότε κάντε λίγο υπομονή κ περιμένετε τη χοριακη! Καλά αποτελέσματα! 

Κορίτσι μου μας έδωσες κουράγιο!! Κ εγώ δεν είμαι της άποψης να κάνεις τεστ, καλυτερα να περιμενεις τη χοριακη. Σ ευχαριστούμε πολυ!!! Με το καλό το νινακι σου, όλα να πανε καλα και σε λίγες μέρες να απολαύσεις το ζουζουνι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2021 at 11:49 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα !τα τεστ δεν δειχνει.με.ακριβεια οποτε οντως καλο ειναι να περιμενεις μονο μια μερα υπομομη!με το καλο!

Nai I alithia mono upomoni mporoume na kanoume, egw meta to arnitiko test sto spiti ksekinisa kai kanonika kapnisma. To ixa kopsei entelos alla den exw Kamia elpida thewrw oti tha Einai arnitiki I xoriaki. Ate liges wres  exoun minei. 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Γειά σας κορίτσια! Εγώ έβαλα μια βλαστοκυστη (1 από επιλογή δεν ήθελα δίδυμη κύηση) τον Ιούνιο κ πλέον είμαι στην 40η κ τελευταία εβδομάδα! Περιμένω να γεννήσω δλδ... Θέλω να σας πω ότι όσο περίμενα ήμουν σίγουρη ότι δεν έπιασε καθώς το στήθος μου που ήταν λίγο πρισμένο ξεφουσκωσε εντελώς όμως, είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα περιόδου κ απολύτως τίποτα άλλο... Τεστ δεν είχα κάνει, ποτέ δεν τα χώνεψα ούτε καν όσο προσπαθούσα φυσιολογικα δεν έκανα... Πάντως ξέρω κορίτσια στο φόρουμ που με αρνητικό τεστ ήταν έγκυες! Οπότε κάντε λίγο υπομονή κ περιμένετε τη χοριακη! Καλά αποτελέσματα! 

Euxaristoume pou mas dineis kouragio. Makari avrio to test na vgei thetiko.

Me to kalo to bebaki, sou euxome oti kalitero Mesa apo ta vathi tis kardias mou!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Zwh111 είπε:

Καλημερα! Κ εγω στην ιδια θεση ειμαι. Εμβρυομεταφορα 8/2 ΑΑ βλαστοκυστης κ αρνητικο τεστ. Δν θελω κ εγω ν παω γ χοριακη και δεν νμζω ν παω. Κατι θα ειχε δειξει τ τεστ. Τωρα σκεφτομαι τι εφταιξε και τι να κανουμε. 

Alithia? Pote sou ipe o giatros na kanis xoriaki? 

Kai egw eimai akrivos stin Idia thesi. Eimai se arnisi den thelw na kanw to test. Egw genika epidi den exw simptomata periodou autin ton mina exw perierga simptomata, zalades, taseis emetou, kai simera me piasane kai friktoi ponoi stin kilia pou diarkusan 5defteta. Den kserw einai kalo auto? Kai genika meta to arnitiko test nomizw auta ta simptomata einai kai apo ta xapia ppu pernw, mou edwse ustrogeatan 2apo to stoma kai 3 kolpo, 3 fores tin mera kai 3 cyclacur mono ta leuka tin mera. Eimai fortomeni sta farmaka logiko na exw simptomata. Kserw kai egwww. 

Makari na pane ola kala kali mou kai na exoume kai oi 2 mas mia terastia xoriaki! Kali epitixia euxome!! Tha perimenoume nea sou! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημερα κοριτσια! Σας ευχομαι καλή επιτυχία!!!! Μην στεναχωριεστε και μην απογοητευεστε! Οι γιατροι μας ξερουν τι λενε... κ εγω 8/2 εκανα κ μου ειπε στην αρχη σαββατο να κανω χοριακη - στις 12 μερες δηλαδη - κ επειδη μπορει να μην εβγαινε την ιδια μερα το αποτελεσμα (λογω σαββατου), μου ειπε να την κανω την παρασκευη. Οταν του ειπα για πεμπτη, μου ειπε να μη το κανω γιατι ειναι νωρις και δεν θα δειξει μεγαλο νουμερο. Δεν ειναι τυχαιο οτι μας λενε να παμε για χοριακη κ οχι να κανουμε τεστ ουρων. Νομιζω οτι κανατε νωρις τα τεστ, καθως στα ουρα ανιχνευεται πιο αργα. Υπομονη και καλα αποτελεσματα να εχουμε!!!

Kalispera, 

Kai esi vlastokisti? Kai sou ipe meta apo 12meres na kaneis xoriaki? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κ εγώ 8/2 ετ κ είμαι σε τρελή αναμονή! Κοντεύω να φάω τα λύσσακά μου! Δεν έκανα τεστ, λέω να πάω κατευθείαν την Παρασκευή για χοριακή. 

Καλή μας επιτυχία!

Tin kaliteri apofasi Pires. Kai egw pou ekana test sto spiti ti katalava! 

Ena oreotato arnitiko apotelesma :(

 

Kali epitixia koritsi mou sou euxome!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Thalia5 είπε:

Kalispera, 

Kai esi vlastokisti? Kai sou ipe meta apo 12meres na kaneis xoriaki? 

Ναι εγώ βλαστοκυστη κ μου είπε στις 12 μέρες. Ευτυχώς θα την κάνω στις 11 μέρες. Απλά ήθελε να είναι σίγουρος με μεγάλο νουμερο χοριακης γιαυτο δε με έστειλε πιο νωρίς.... Άλλοι γιατροι λένε σε 9 μερες... Υπομονή... Που θα παει θα έρθει η Παρασκευή... Τον φάγαμε τον γάιδαρο. 

Κοριτσάκι μου  να μην έχεις αρνητικές σκέψεις κ να σταματήσεις τώρα το κάπνισμα. Θα σε μαλωσω... Δεν θέλουμε τέτοια! Αισιοδοξία κ ψηλά το κεφάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Thalia5 είπε:

Tin kaliteri apofasi Pires. Kai egw pou ekana test sto spiti ti katalava! 

Ena oreotato arnitiko apotelesma :(

 

Kali epitixia koritsi mou sou euxome!! 

Σ´ ευχαριστώ πολύ! Κ εσύ όμως μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου από τώρα! Κάνε πρώτα την χοριακή να είσαι σίγουρη! Το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως κ τα τεστ μπορεί να μην δείξουν κάτι εάν είναι ακόμη νωρίς...

Τελικά ποιες είναι να πάτε σήμερα; Το έχασα λιγάκι... Περιμένουμε νέα σας!

@Άντρεα εσύ κορίτσι μου πώς είσαι;

@PAPA EVA εμείς είμαστε αύριο μαζί;

Καλημέρα σε όλο το forum! Πήρα μια λαχτάρα ξημερώματα με τον σεισμό... Τον καταλάβατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/2/2021 at 8:32 ΜΜ, ο/η Thalia5 είπε:

Σας χαιρετώ κοπέλες. 

Είμαι καινούργια εδώ. 

Εχω κάνει την πρώτη μου εμβριομεταφορα 8/02. Δύο βλαστοκηστεσ το ένα 5ημερων και το άλλο 6ημερων.ο γιατρός μου είπε να κάνω τεστ χοριακισ την Πέμπτη αλλά εγώ δεν άντεξα και έκανα τεστ στο σπίτι πριν λίγο και είναι αρνητικό. Πείρα και τον γιατρό και μου είπε ότι πρέπει να ακολουθήσω το προτοκολο και να κάνω το τεστ την Πέμπτη και ότι μπορεί να είναι λάθος το αποτέλεσμα αυτό σήμερα. 

Έχει κάποια κοπέλα κάποια εμπειρία σε αυτό? Η να της έτυχε κάτι παρόμοιο? 

Είμαι χάλια!! Νομίζω δεν υπάρχει καμία ελπίδα για θετικό τεστ μεθαύριο! :(

Δυστυχώς ανήκω και εγώ σε αυτή την κατηγορία (που είχα μια τέλεια βλαστοκυστη η οποία στο τέλος δεν προχώρησε......)μπορώ να καταλάβω πως νοιωθεις αλλά ξέρεις κάτι αφού φτάσαμε ως εδώ μπορούμε να προχωρήσουμε και να τα καταφέρουμε! 

Θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για να πάρουμε στη αγκαλιά μας το μωράκι μας☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ ευχαριστώ πολύ! Κ εσύ όμως μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου από τώρα! Κάνε πρώτα την χοριακή να είσαι σίγουρη! Το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως κ τα τεστ μπορεί να μην δείξουν κάτι εάν είναι ακόμη νωρίς...

Τελικά ποιες είναι να πάτε σήμερα; Το έχασα λιγάκι... Περιμένουμε νέα σας!

@Άντρεα εσύ κορίτσι μου πώς είσαι;

@PAPA EVA εμείς είμαστε αύριο μαζί;

Καλημέρα σε όλο το forum! Πήρα μια λαχτάρα ξημερώματα με τον σεισμό... Τον καταλάβατε;;;

Ναι εγώ αυριο! Καλη επιτυχία σε όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ ευχαριστώ πολύ! Κ εσύ όμως μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου από τώρα! Κάνε πρώτα την χοριακή να είσαι σίγουρη! Το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως κ τα τεστ μπορεί να μην δείξουν κάτι εάν είναι ακόμη νωρίς...

Τελικά ποιες είναι να πάτε σήμερα; Το έχασα λιγάκι... Περιμένουμε νέα σας!

@Άντρεα εσύ κορίτσι μου πώς είσαι;

@PAPA EVA εμείς είμαστε αύριο μαζί;

Καλημέρα σε όλο το forum! Πήρα μια λαχτάρα ξημερώματα με τον σεισμό... Τον καταλάβατε;;;

Αρνητική χοριακή κορίτσι μου. Δεν ήταν η ώρα μας! Σου εύχομαι ολόψυχα ενα τριψήφιο νούμερο αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Endomitriosi είπε:

Δυστυχώς ανήκω και εγώ σε αυτή την κατηγορία (που είχα μια τέλεια βλαστοκυστη η οποία στο τέλος δεν προχώρησε......)μπορώ να καταλάβω πως νοιωθεις αλλά ξέρεις κάτι αφού φτάσαμε ως εδώ μπορούμε να προχωρήσουμε και να τα καταφέρουμε! 

Θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για να πάρουμε στη αγκαλιά μας το μωράκι μας☺

Enoite, den prepei na stamatisoume twra pou ksekinisame den prepei na to valoume kato! 

Egw exw kai ptoxi antapokrisi diladi ekana oolipsia 2 fores gia na exw 2vlastokiates kai twra den exw tipota. Diladi prepei na ksekinisw ksana apo tin arxi oli tin diadikasia! 

Kali epitixia sou euxome!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...