Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ μετά! Λέω μήπως και η @Starrr μπερδεύτηκε γιατί η αλήθεια είναι ότι σε ξεγελάει τόσο κόκκινη που είναι! Αφού κι εγώ όταν το έκανα νόμιζα ότι το κρατούσα ανάποδα! 

Τις προσπάθειες μας τις κάναμε πάντως!😉 Ελπίζω σε δύο εβδομάδες να δω κι ένα τόσο θετικό τεστακι!🥰

Στο ευχομαι φιλενάδα από τη καρδια μου! Αντε να δουμε καμια άσπρη μέρα και εμείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maraki 986 είπε:

Θετικο τεστ σήμερα!!! Αναμονή για χοριακη...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🥳🥳 να έχεις μία όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σαββατοκυριακο!

 @misofeggaro Περιμένουμε με αγωνία τα ευχάριστα νέα!!! Θα χαρούμε πολύ μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8Καλημέρα! !! Έκανα ένα χθες αλλά εκνευριστικα! Βγήκε πολύ άχνη η γραμμή ελέγχου και εννοείται πως στο άλλο παράθυρο δεν εμφανίστηκε δεύτερη γραμμή. .. αν δεν έρθει και σήμερα που περιμένω κανονικά λόγω ωορηξιας θα κάνω το τελευταίο αύριο πρωί. .. ☹️😟🔎🍦🍔🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Εγώ είμαι στην αναμονή για την ακατανομαστη και έχει πρηστεί το στήθος μου και δεν μπορώ καθόλου με ενοχλεί και μόνο που καθομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι έχω κάνει πολλές φορές και μου έχει τύχει ξανά να είναι πιο έντονη από την γραμμή ελέγχου ( νομίζω ότι έτσι λέγεται). Και να κάνω ξανά όμως δεν πιστεύω ότι μπορεί να βγει πιο σκούρη. Πόσο παραπάνω να ανέβει η ορμόνη! 

Υ.Γ. Τώρα που το σκέφτομαι όμως μήπως σε μπέρδεψε η φωτογραφία; Η αχνή( η οποία μετά έγινε λίγο πιο σκούρη) είναι η γραμμή ελέγχου και η πολύ κόκκινη είναι το αποτέλεσμα!💗

 

Α ναι??? Σίγουρα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ μετά! Λέω μήπως και η @Starrr μπερδεύτηκε γιατί η αλήθεια είναι ότι σε ξεγελάει τόσο κόκκινη που είναι! Αφού κι εγώ όταν το έκανα νόμιζα ότι το κρατούσα ανάποδα! 

Τις προσπάθειες μας τις κάναμε πάντως!😉 Ελπίζω σε δύο εβδομάδες να δω κι ένα τόσο θετικό τεστακι!🥰

Οκ τότε... Τώρα είδα κι αυτό το μήνυμα.... Καλή επιτυχία αααα αααα. Και σήμερα προσπάθεια κ αύριο.!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Εγώ είμαι στην αναμονή για την ακατανομαστη και έχει πρηστεί το στήθος μου και δεν μπορώ καθόλου με ενοχλεί και μόνο που καθομαι

Καλημέρα κι εγώ κανονικά σε 3 μέρες... Μακάρι να μην έρθει σε καμιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

8Καλημέρα! !! Έκανα ένα χθες αλλά εκνευριστικα! Βγήκε πολύ άχνη η γραμμή ελέγχου και εννοείται πως στο άλλο παράθυρο δεν εμφανίστηκε δεύτερη γραμμή. .. αν δεν έρθει και σήμερα που περιμένω κανονικά λόγω ωορηξιας θα κάνω το τελευταίο αύριο πρωί. .. ☹️😟🔎🍦🍔🍼

Καλημέρα κοπελα μου!!Μην πέφτεις ψυχολογικά..Θα έρθει και η άσπρη μέρα για όλες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Marakii είπε:

Καλημέρα κι εγώ κανονικά σε 3 μέρες... Μακάρι να μην έρθει σε καμιά μας!!!

Καλημέρα.. Εγώ περιμένω την Τεταρτη...ελπίζω να είναι για όλες μας αυτές οι μέρες...που δεν θα ξαναδούμε περίοδο για πολλούς μήνες ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

8Καλημέρα! !! Έκανα ένα χθες αλλά εκνευριστικα! Βγήκε πολύ άχνη η γραμμή ελέγχου και εννοείται πως στο άλλο παράθυρο δεν εμφανίστηκε δεύτερη γραμμή. .. αν δεν έρθει και σήμερα που περιμένω κανονικά λόγω ωορηξιας θα κάνω το τελευταίο αύριο πρωί. .. ☹️😟🔎🍦🍔🍼

Ρε κορίτσια έγραψα ένα μήνυμα και δεν βγήκε σε άλλη ερώτηση το έβαλα!!! Τι να πω! Καλημέρα Ξανά, τι μάρκα ηταν το τεστ;; μήπως το έβαλες στην ροή των ούρων και βραχηκε;;

Εύχομαι να κάνεις και το άλλο και να είναι θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εμείς δε ξεκινήσαμε καλά την ημέρα, χθες ο μικρός ποναγε λίγο όταν έκανε πιπι και σήμερα ξυπνησε μέσα στα κλάματα... Έτρεχα να μαζέψω ουρα να βρω μικροβιολογικό που να δώσει σήμερα το αποτέλεσμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Marakii είπε:

Καλημέρα κι εγώ κανονικά σε 3 μέρες... Μακάρι να μην έρθει σε καμιά μας!!!

Εγώ σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας περιμένω την Δευτέρα είμαι σίγουρη ότι θα έρθει γιατί επαφή είχαμε δύο μέρες πριν το θετικό και δύο μέρες μετά οπότε δεν υπάρχει καμία πιθανότητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα! Εμείς δε ξεκινήσαμε καλά την ημέρα, χθες ο μικρός ποναγε λίγο όταν έκανε πιπι και σήμερα ξυπνησε μέσα στα κλάματα... Έτρεχα να μαζέψω ουρα να βρω μικροβιολογικό που να δώσει σήμερα το αποτέλεσμα.. 

Περαστικά του κορίτσι μου ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό αλλά καλά έκανες και πηγές σήμερα σε μικροβιολογικό γιατί δυστυχώς οι ουρολοιμώξεις είναι πολύ συχνές στα αγοράκια και χρειάζονται μεγάλη προσοχή....θα περιμένουμε νέα όταν πάρεις τα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η manoula84 είπε:

Ρε κορίτσια έγραψα ένα μήνυμα και δεν βγήκε σε άλλη ερώτηση το έβαλα!!! Τι να πω! Καλημέρα Ξανά, τι μάρκα ηταν το τεστ;; μήπως το έβαλες στην ροή των ούρων και βραχηκε;;

Εύχομαι να κάνεις και το άλλο και να είναι θετικό!!!

Καλημέρα! 

Clear blue έκανα και μάζεψα ούρα σε καθαρό δοχείο και το άφησα δέκα δεύτερα μέχρι που έγινε όλη η άκρη ροζ. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Περαστικά του κορίτσι μου ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό αλλά καλά έκανες και πηγές σήμερα σε μικροβιολογικό γιατί δυστυχώς οι ουρολοιμώξεις είναι πολύ συχνές στα αγοράκια και χρειάζονται μεγάλη προσοχή....θα περιμένουμε νέα όταν πάρεις τα αποτελέσματα

Ευχαριστώ πολυ !!!!Έχει ουρολοίμωξη τελικά, θα αρχίσουμε αντιβίωση. Ελπίζω να κάνει δουλειά γρήγορα το φάρμακο να μη ταλαιπωρείται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολυ !!!!Έχει ουρολοίμωξη τελικά, θα αρχίσουμε αντιβίωση. Ελπίζω να κάνει δουλειά γρήγορα το φάρμακο να μη ταλαιπωρείται! 

Περαστικά μωρέ στον μικρό...ελπίζω να αναρρώσει εύκολα! Συνήθως μετά το 2ο χάπι γίνεται καλή δουλειά..ας πίνει πολλά υγρά να του φύγει ακόμα πιο γρήγορα! Επίσης ξέρω ότι βοηθάει ο χυμός κρανμπερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Περαστικά μωρέ στον μικρό...ελπίζω να αναρρώσει εύκολα! Συνήθως μετά το 2ο χάπι γίνεται καλή δουλειά..ας πίνει πολλά υγρά να του φύγει ακόμα πιο γρήγορα! Επίσης ξέρω ότι βοηθάει ο χυμός κρανμπερι...

Ευχαριστώ πολυ!! Τον ταραξα στις σουπερ κ τους χυμούς πορτοκαλι που του αρέσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

 Περαστικά στο αγόρι σου @Kostef ! Ευτυχώς που το ανακαλύψατε σύντομα! 

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας περιμένω την Δευτέρα είμαι σίγουρη ότι θα έρθει γιατί επαφή είχαμε δύο μέρες πριν το θετικό και δύο μέρες μετά οπότε δεν υπάρχει καμία πιθανότητα

Γιατι το λες αυτό?? Μια χαρά στοχευμένες ήταν οι επαφές σας.. 2 μέρες πριν ιδανικό πριν την ωορρηξία να υπάρχει ήδη σπέρμα, κ δυο μερες μετά το θετικό σημαίνει ότι έπιασες  πιθανο κ τη μέρα της ωορρηξίας. Εντάξει θα μπορουσες να έχεις επαφη κ μια μέρα μετά το θετικο αλλά δε θεωρείται ότι δε προσπαθησες αυτό το μήνα.. Good luck!! Μια χαρά ήταν οι επαφές σας κ με μια μπορεί να γίνει εκεί κοντά στις γόνιμες αμα μας θέλει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συγχαρητήρια Μαράκι μου!😃 Με το καλό!!!!! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!💗 

Ευχαριστώ πολυ!!! Ελπίζω... γιατί ήδη εχω δυο αποβολές οπότε η αναμονή είναι δύσκολη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Πηγές για χοριακη και περιμενεις αποτέλεσμα? Είχες καθυστέρηση καθόλου πες μας!!! Συγνώμη δεν θυμάμαι αν έχεις ξαναγραψει! Επίσης καθόλου συμπτώματα? 

Εγώ περιμενω σε 4-5 μέρες και με επιασαν τα υπαρξιακα μου όπως καταλαβαίνεις χαχα! 

Όχι δεν εχω κάνει χοριακη ακόμα.  Σε τρεις τέσσερις μέρες θα κάνω! Εχω καθυστέρηση περίπου 5 μέρες έκανα το τεστ κ βγήκε θετικο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...