Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι!!!!


Evi87

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Κορίτσια το έκανα σωστά;

Μια χαρά το έκανες κορίτσι μου!!! Καλορίζικο το καινούριο θέματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Μια χαρα το ανοιξες το θεματακι!!!!ελπιζω να ειναι γουρλιδικο!!!!ευχομαι σε οσες περιμενουν περιοδο να μην ερθει, σε οσες ειναι σε αναμονη χοριακης να ειναι τεραστια και οσες κυοφορουν να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και υγιείς μωρακια!!!♥️🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :07/02

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

 

geo2222:? 

 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@maroulita @misofeggaro @lactaki@Starrr @Ευάγγελοςτ @Σταυρι @Litsadi @Dina970 @ntinaki83 @Tonakiv @Ελενακι12 @anna90 @ζουζουνα* @Celine @Clairy. @DIAMANTW @Smurf88 @condios κορίτσια σας περιμένουμε στο καινούργιο θέματακι!!! Καλέστε και όποιο άλλο κορίτσι θυμηθείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :07/02

diana8:?

Lacostaki:02/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Καλησπέρα! Εύχομαι γουρλίδικο το θεμα το νέου μήνα! Εγω νομίζω οτι πρεπει να μπω στο άλλο θεματάκι καθώς είμαι έγγυος στη 14η εβδομαδα! Το είχα γράψει στο θέμα του Νοέμβρη! Καλη επιτυχια στα υπολοιπα κορίτσια . Καταλαβαίνω απολυτα την αναμονή κάθε μηνα. Περιμενα 2,5 χρόνια το θετικο τεστ κι ακόμη και τώρα που ήρθε  μπαίνω πιο συχνά σ αυτό το θέμα να δω αν υπάρχει θετικο τεστ απο κάποια κοπέλα παρά στα αντίστοιχα που αφορούν τη διαρκεια της εγγυμοσύνης. ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κορίτσια μου το καινούριο θεματακι μας!!! Εύχομαι να είναι τυχερό κ γι'αυτες που προσπαθούν και γι'αυτες που κυοφορούν 💗🤰👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Κορίτσια το έκανα σωστά;

Από το στόμα σου και στο Θεού το αυτί για όλες μας☺☺☺τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή τύχη σε όλες, σε όποιο στάδιο και αν είναι η καθεμία μας!!!! @Evi87 πόλη θετική ενέργεια για τα αναμενόμενα ευχάριστα εύχομαι κορίτσι μου. Ας είναι ο κουτσοφλεβαρος "κουτσός" μόνο στις ημέρες του και γουρλιδικος σε όλα τα υπόλοιπα!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι..Μακάρι ο Βαλεντίνος να βοηθήσει να γεμίσουμε θετικά τεστακια και φουσκωμένες κοιλίτσες!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αna 1989 είπε:

Καλησπέρα! Εύχομαι γουρλίδικο το θεμα το νέου μήνα! Εγω νομίζω οτι πρεπει να μπω στο άλλο θεματάκι καθώς είμαι έγγυος στη 14η εβδομαδα! Το είχα γράψει στο θέμα του Νοέμβρη! Καλη επιτυχια στα υπολοιπα κορίτσια . Καταλαβαίνω απολυτα την αναμονή κάθε μηνα. Περιμενα 2,5 χρόνια το θετικο τεστ κι ακόμη και τώρα που ήρθε  μπαίνω πιο συχνά σ αυτό το θέμα να δω αν υπάρχει θετικο τεστ απο κάποια κοπέλα παρά στα αντίστοιχα που αφορούν τη διαρκεια της εγγυμοσύνης. ! 

Κορίτσι μου προφανώς δεν το είχα δει να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη θα σε βάλω στο άλλο πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξεκίνησαν τα ροζ οπότε λογικά αύριο θα έρθει κανονικά η κυρία βέβαια δύο μέρες νωρίτερα απ' ότι την περίμενα αλλά δεν νομίζω να είναι θέμα για δύο μέρες διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το καινούριο θεματακι. Εύχομαι να είναι ένας μήνας γεμάτος θετικά τεστάκια και εγκυουλες. Καλή επιτυχία σε όλες μας❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα και καλή τύχη σε όλες, σε όποιο στάδιο και αν είναι η καθεμία μας!!!! @Evi87 πόλη θετική ενέργεια για τα αναμενόμενα ευχάριστα εύχομαι κορίτσι μου. Ας είναι ο κουτσοφλεβαρος "κουτσός" μόνο στις ημέρες του και γουρλιδικος σε όλα τα υπόλοιπα!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας🙏❤️
Εσυ σε τι στάδιο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας🙏❤️
Εσυ σε τι στάδιο είσαι;

Έχω ακόμα εγώ λίγο μέχρι την επόμενη ετ. Ας φτιάξω τα "υδραυλικά" μου και έχει ο Θεός. Ως τότε θα διαβάζω τα δικά σας ευχάριστα και θα προσεύχομαι και για σας να πάνε όλα υπέροχα! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η condios είπε:

Έχω ακόμα εγώ λίγο μέχρι την επόμενη ετ. Ας φτιάξω τα "υδραυλικά" μου και έχει ο Θεός. Ως τότε θα διαβάζω τα δικά σας ευχάριστα και θα προσεύχομαι και για σας να πάνε όλα υπέροχα! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Εννοείται πως έχει ο Θεός όλα θα γίνουν❤️
Μακαρι να έχουμε ευχάριστα αν και από όσα διαβάζω δύσκολα να πιάσει η πρώτη εξωσωματική όποτε έχω λίγες ελπίδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...