Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια...μου τελείωσαν οι αντιδράσεις!! Σας ευχαριστώ όλες κ σας εύχομαι με κανένα πόνο... Η μικρή πήρε μπρος κ με έχει ρουφήξει!! Έπεσε πείνα...έχω πιεί άπειρο νερό κ τρώω συνέχεια 😂😂 μόνο τα ράμματα τραβάνε λίγο αλλά όσο περνάνε οι ώρες είναι καλύτερα! Σε όσες θα γίνετε δεύτερη φορά μανουλες να σας πω ότι οι θηλές δεν πονάνε σχεδόν καθόλου, δεν είναι όπως την πρώτη φορά!! Στα κορίτσια που θα γίνουν πρώτη φορά να σας πω ότι όταν θα θηλάζετε θα πονάει κ μήτρα τις πρώτες ημέρες αλλά είναι εντελώς φυσιολογικό γιατί μαζεύει 🤩🤩

Τα λες τόσο ωραία και απλά 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Αν ολα πανε καλα μεσα στον Ιούλιο! 

Τελικά θα παντρευτούμε κι εμείς τώρα πριν γεννήσω αλλά πιο νωρίς γιατί εγώ 11/7 μπαίνω στον μήνα μου. Αλλά εδώ για κάποιο λόγο δεν είναι μεγάλη διαδικασία, απλώς τις αιτήσεις κάναμε και όλα τα άλλα για τις άδειες μας τα ετοιμάζει η υπάλληλος του δημαρχείου 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Τελικά θα παντρευτούμε κι εμείς τώρα πριν γεννήσω αλλά πιο νωρίς γιατί εγώ 11/7 μπαίνω στον μήνα μου. Αλλά εδώ για κάποιο λόγο δεν είναι μεγάλη διαδικασία, απλώς τις αιτήσεις κάναμε και όλα τα άλλα για τις άδειες μας τα ετοιμάζει η υπάλληλος του δημαρχείου 😎

Μην φανταστείς οτι στην Αθήνα έχει αλλους χρόνους! Ο αντρας σε 2 βδομάδες είναι ετοιμος μια για να μαζεψει τα χαρτια κ αλλη μια για να περιμενει την αδεια. Εγω ομως εχω ξςνη υπηκοότητα και με τραβολογανε για να φερω οτι χρειάζεται 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια περασα απο τα cool club! Εχει βγαλει κατι πολυ ωραια ρουχαλακια εχει μια αλφα ποικιλία και εχει και πακετακια 2pack - 3 pack - 5pack. Πηρα 2 κολαν 3-6μηνων και ενα 3pack (φουστα-μπλουζα-ζακετακι) η ποιότητα ειναι ωραία! Και σίγουρα θα ξαναπάω παρεα με την μπεμπα βλέποντας τον καιρο και τι νουμερακια χρειάζεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια περασα απο τα cool club! Εχει βγαλει κατι πολυ ωραια ρουχαλακια εχει μια αλφα ποικιλία και εχει και πακετακια 2pack - 3 pack - 5pack. Πηρα 2 κολαν 3-6μηνων και ενα 3pack (φουστα-μπλουζα-ζακετακι) η ποιότητα ειναι ωραία! Και σίγουρα θα ξαναπάω παρεα με την μπεμπα βλέποντας τον καιρο και τι νουμερακια χρειάζεται! 

Και εγώ τα χαζεύω σήμερα κ είπα να παραγγείλω!! Που έχει κατάστημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Και εγώ τα χαζεύω σήμερα κ είπα να παραγγείλω!! Που έχει κατάστημα?

Σίγουρα εχει Καλλιθέα και στο the mall Athens 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Παρατήρησα αυξημένα κολπικά υγρά.... Σα αυτά που είχαμε σε ωορρηξία πιο λευκα (σα ελαστικά) σορρυ γισ τη περιγραφή...... Τα έχετε κατά νου?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Παρατήρησα αυξημένα κολπικά υγρά.... Σα αυτά που είχαμε σε ωορρηξία πιο λευκα (σα ελαστικά) σορρυ γισ τη περιγραφή...... Τα έχετε κατά νου?? 

Σαν βλέννη δλδ? Εγώ δεν τα είχα στην ωορρηξία...Σε άσχετες φάσεις μέσα στην εγκυμοσύνη τα έχω δει όμως. Σε ανησυχούν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Σαν βλέννη δλδ? Εγώ δεν τα είχα στην ωορρηξία...Σε άσχετες φάσεις μέσα στην εγκυμοσύνη τα έχω δει όμως. Σε ανησυχούν?

Σκέφτομαι για πωμα. Περιμένω να δω. Το δα ξανά προχθές. Κ μια φορά τώρα το μεσημερι.. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Παρατήρησα αυξημένα κολπικά υγρά.... Σα αυτά που είχαμε σε ωορρηξία πιο λευκα (σα ελαστικά) σορρυ γισ τη περιγραφή...... Τα έχετε κατά νου?? 

Στις τελευταίες εβδ αυξανονται ή εμφανίζονται κολπικα υγρά γιατί αρχίζει κ εξαλείφεται ο τράχηλος. Εγώ θα σου έλεγα να μιλήσεις με τον γιατρό. Έχεις πολλές συσπάσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Δε θα είχε έστω λίγο αίμα μέσα? Ή δε θα ήταν ροζ βλέννη? Παντού αυτό έχω διαβάσει. 

Οχιιι. Εμενα μου έφυγε όλο το πώμα μαζί κ ήταν χωρίς αίμα. Διαφανές, διαφανές..Κ στην νύφη μου τα ίδια. Ούτε κ η @Smurf88που λογικά ήταν το πώμα δεν ήταν με αίμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω καθολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης μικρες ποσοτητες ακομη αλλα δεν νομίζω να είναι το πωμα.. Γενικα στο τελος αυξάνονται τα υγρα αλλα ρωτα τον γιατρό 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα 😁 ξέρει καμία αν κάποιος σύνοδος έχει εμβολιαστεί αν χρειάζεται ακόμα τεστ; 🤔

Καλημέρα κοπέλα μου! Στο Ιασώ που πήρα για ενημέρωση, δεν το διαχωρισαν καν,μόνο για μοριακό τεστ μου είπαν. Αλλα κ λογικα να το δεις, πότε επέρχεται ανοσία? Πόσες βδομάδες μετά τη 2η δόση? Και σε τί βαθμό? Δεν μπορούν να τα κοιτούν αυτά στον καθένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Στο Ιασώ που πήρα για ενημέρωση, δεν το διαχωρισαν καν,μόνο για μοριακό τεστ μου είπαν. Αλλα κ λογικα να το δεις, πότε επέρχεται ανοσία? Πόσες βδομάδες μετά τη 2η δόση? Και σε τί βαθμό? Δεν μπορούν να τα κοιτούν αυτά στον καθένα...

Το φαντάστηκα αλλά ειπα μπας και😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα! Τι κάνετε?

Καλημέρα κορίτσι καλα εσυ;; 

Ωραία η απορια της @PanB καλα θα ταν να μπαινανε με το εμβόλιο.. Με αγχωσε λιγο η αναμονή μεχρι να βγουν τα αποτελέσματα δηλαδή αν παει καποια στο τσακ τι θα γινει θα γεννησει χωρίς τον αντρα της; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!!! Ακόμα με κοιλίτσα χαχχαχα....την Πέμπτη μπαίνω στον μήνα μου!!!!

Καλημέρα κορίτσι!! Μπράβο σου ειδες τι καλα που πας; 😍 πως αισθάνεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσι καλα εσυ;; 

Ωραία η απορια της @PanB καλα θα ταν να μπαινανε με το εμβόλιο.. Με αγχωσε λιγο η αναμονή μεχρι να βγουν τα αποτελέσματα δηλαδή αν παει καποια στο τσακ τι θα γινει θα γεννησει χωρίς τον αντρα της; 

Κοίτα είναι λίγη ώρα η αναμονή των αποτελεσμάτων οπότε έχετε πολλές ελπίδες να προλάβουν να βγουν τα αποτελέσματα. Σκεψου θετικά... Αντε να μείνει πολύ λίγο εκτός.

Από την 1 στιγμή στην άλλη δεν υπάρχει τοκετός, μόνο αν είναι οξυς (δεν προλαβαίνεις ούτε μαιευτήριο) κ επίσης εκτός κ αν έχεις ελαφρια πονακια κ τα προσπερνάς, συσπάσεις που δεν αισθάνεσαι έντονα κ πας στο μαιευτήριο έτοιμη να γεννήσεις. Μπορείς με οτιδήποτε αισθάνεσαι να πηγαίνεις για nst ή να σε κοιτάζει ο γιατρός ουτως ώστε να προλαβετε τα τεστ. Λιγάκι κουραστικό βέβαια όλο αυτό αλλά δεν θα έχεις το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...