Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εύχομαι αποψε να ξεκουραστείς!! Εγω συνήθως κανω άσχημο ύπνο λογω οτι δεν βολευομαι! Και ξυπναω καθε φορα που θελω να αλλαξω πλευρό! 

Ναι και εγώ κάπως έτσι. 4 κιλά έχω πάρει μόνο αλλά αυτή η κοιλιά δυσκολεύει πολύ την όλη κατάσταση 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Ρε κορίτσια σε ποια βδομάδα είστε εσείς που έχετε πάρει τόσο λίγα κιλά??☹😭

26(25+5)  μην σε ανησυχεί δεν έχεις κάνει υπερβολες, εγω εχω παρει 6(μάλλον) τρώγοντας τον αγλεουρα! Έχει να κάνει και με την κατακράτηση και νομίζω και με το αμνιακό @lenaki92 δεν έχω μεγάλη κοιλιά αλλά δυσκολευομαι σε πολλα πλέον 😂🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Diana_caterina 33+3 κ έχω βάλει 10. Ο στόχος των 12 συνολικά δύσκολο να επιτευχθεί...

28+1 και έχω πάρει 2 αλλά τώρα μπαίνουν τα κιλά που παίρνει το μωρό οπότε θα σε φτάσουμε 😜 Τα περισσότερα φεύγουν με τη γέννα έτσι κι αλλιώς 😉 Εγώ δεν κοιμάμαι ποτέ καλά γιατί πάντα βολευομουν μόνο μπρούμυτα 😑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

@Diana_caterina 33+3 κ έχω βάλει 10. Ο στόχος των 12 συνολικά δύσκολο να επιτευχθεί...

Εγω στην αρχή εβαζα δύσκολα τωρα ομως τα παίρνω αερα! Θα πρέπει να προσέχω τωρα λιγο! Αλλα σίγουρα θα φτασω 9+ κιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

@Diana_caterina 33+3 κ έχω βάλει 10. Ο στόχος των 12 συνολικά δύσκολο να επιτευχθεί...

Εγω 15 κιλά...... Θα χαθούν.. Δεν έχω θέμα..... Όσο πλησιάζω νομίζω δεν παίρνω. Το ίδιο είχε γίνει Κ στο μικρό τμου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εγω 15 κιλά...... Θα χαθούν.. Δεν έχω θέμα..... Όσο πλησιάζω νομίζω δεν παίρνω. Το ίδιο είχε γίνει Κ στο μικρό τμου... 

Μακάρι να ισχύει αυτό μπας και σωθούμε 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

28+1 και έχω πάρει 2 αλλά τώρα μπαίνουν τα κιλά που παίρνει το μωρό οπότε θα σε φτάσουμε 😜 Τα περισσότερα φεύγουν με τη γέννα έτσι κι αλλιώς 😉 Εγώ δεν κοιμάμαι ποτέ καλά γιατί πάντα βολευομουν μόνο μπρούμυτα 😑

28η βδομάδα είχα βάλει 6 σίγουρα, οπότε....καλά είσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2021 at 3:35 ΜΜ, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια σας έχει αναφέρει κανένας γιατρός για εξέταση β-αιμολυτικού στρεπτόκοκκου (GBS) μεταξύ 35ης κ 37ης βδομάδας? Διαβάζω σε σάιτ μαιευτηρίου ότι είναι απαραίτητη, αλλά εμένα η γιατρός μου μου είπε ότι τελειώσαμε από τέτοιες εξετάσεις...

εγώ την είχα κάνει στο παρελθον αυτή την εξέταση κ ήμουν θετική.Μου ειπε ο γιατρος στην 37 με 38 εβδομαδα θα την ξανακανω να δουύμε αν υπάρχει ακόμα και ότι γίνεται κανονικά εκεινες τις εβδομάδες προς το τέλος της εγκυμοσύνης. Και αν γενήσω πριν κάνω την εξέταση ,για να ειμαστε σίγουροι ,όταν παω στο μαιευτηριο θα βάλουμε κανονικά αντιβίωση σαν να είμαι θετική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ας ρωτήσω κ εγώ κάτι! 😁 Έχει κάποια να προτείνει εσώρουχα άνετα και μαλακά στυλ "η βράκα της γιαγιάς" ? 😆

Εγώ βολεύτηκαν πολύ τα εγκυμοσύνης του jumbo είναι τελειααα!!! ☺️😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ βολεύτηκαν πολύ τα εγκυμοσύνης του jumbo είναι τελειααα!!! ☺️😋

 

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ας ρωτήσω κ εγώ κάτι! 😁 Έχει κάποια να προτείνει εσώρουχα άνετα και μαλακά στυλ "η βράκα της γιαγιάς" ? 😆

Πήρα αυτά τα τρομερά σέξι εσώρουχα (νοτ!), τα οποία όμως βολεύουν απίστευτα κ είναι κ οικονομικά: 

https://www.lamoda.gr/mobile/product/507-slip-ginaikeio-egkimosinis-klasiko-kathimerino-vamvakero-540

Πήρα 5 ή 6 δε θυμάμαι κ τα φοράω συνέχεια. Έχουν κ ραφή χαμηλά για να συγκρατουν την κοιλιά κ φτάνουν πάνω από τον αφαλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η chaotic είπε:

εγώ την είχα κάνει στο παρελθον αυτή την εξέταση κ ήμουν θετική.Μου ειπε ο γιατρος στην 37 με 38 εβδομαδα θα την ξανακανω να δουύμε αν υπάρχει ακόμα και ότι γίνεται κανονικά εκεινες τις εβδομάδες προς το τέλος της εγκυμοσύνης. Και αν γενήσω πριν κάνω την εξέταση ,για να ειμαστε σίγουροι ,όταν παω στο μαιευτηριο θα βάλουμε κανονικά αντιβίωση σαν να είμαι θετική.

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Έχω ραντεβού σε 2 βδομάδες οπότε θα ρωτήσω τη γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ας ρωτήσω κ εγώ κάτι! 😁 Έχει κάποια να προτείνει εσώρουχα άνετα και μαλακά στυλ "η βράκα της γιαγιάς" ? 😆

Εμένα με έχουν βολέψει αυτά που φτάνουν μέχρι κάτω από το σουτιέν αλλά δε θυμάμαι η γιαγιά μου να τα φορούσε τόσο ψηλομεσα 😂

Screenshot_20210516-211506_Instagram.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εμένα με έχουν βολέψει αυτά που φτάνουν μέχρι κάτω από το σουτιέν αλλά δε θυμάμαι η γιαγιά μου να τα φορούσε τόσο ψηλομεσα 😂

Screenshot_20210516-211506_Instagram.jpg

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

 

Πήρα αυτά τα τρομερά σέξι εσώρουχα (νοτ!), τα οποία όμως βολεύουν απίστευτα κ είναι κ οικονομικά: 

https://www.lamoda.gr/mobile/product/507-slip-ginaikeio-egkimosinis-klasiko-kathimerino-vamvakero-540

Πήρα 5 ή 6 δε θυμάμαι κ τα φοράω συνέχεια. Έχουν κ ραφή χαμηλά για να συγκρατουν την κοιλιά κ φτάνουν πάνω από τον αφαλό. 

Δεν σας ζεσταίνουν; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

 

Δεν σας ζεσταίνουν; 😂 

Χαχαχα όχι καθόλου! Προτιμάς να σταματούν χαμηλά κάτω από την κοιλιά ε; Εγώ δεν μπορώ έτσι την θέλω όλη καλυμμένη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Χαχαχα όχι καθόλου! Προτιμάς να σταματούν χαμηλά κάτω από την κοιλιά ε; Εγώ δεν μπορώ έτσι την θέλω όλη καλυμμένη! 

Δεν έχω βάλει ποτέ τέτοιο ψηλό να σου πω την αλήθεια αλλά σκέφτομαι τώρα το καλοκαίρι ότι θα σκάω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Δεν έχω βάλει ποτέ τέτοιο ψηλό να σου πω την αλήθεια αλλά σκέφτομαι τώρα το καλοκαίρι ότι θα σκάω 😅

Κ εγώ αυτό σκέφτομαι, ότι το καλοκαίρι θα υποφέρω από τη ζέστη με τέτοια εσώρουχα. 🔥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με έχουν βολέψει τα χωρίς ραφές. Τα πηρα σε large κ είναι κάτω από την κοιλιά. Πήρα κ δυο εγκυμοσύνης από jumbo αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα. Επίσης τα σουτιέν εγκυμοσύνης από jumbo με έχουν καταβολεψει, αυτά που βγαίνουν σε μαυρο, άσπρο, γκρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ δεν μπορώ να Μ καλύπτει την κοιλιά τα θέλω όλα κάτω κ δύο κολάν εγκυμοσύνης που πήρα τα κατεβαζω δεν μπορώ.

Κ εμένα με ενοχλουσαν τα κολάν γιατί ένοιωθα να μου πιέζουν το στομάχι. Δυο παντελονια τυπου τζιν από h&m που καλυπταν την κοιλιά με βόλεψαν μέχρι σήμερα που φόρεσα το ένα και ένοιωσα να με πιέζει. Βέβαια δε νομίζω να φορέσω κ πολυ ακόμα παντελόνια με τόση ζέστη που άρχισε να πιάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...