Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!Αύριο μπαίνω στον 8ο και επίσης κλείνω 12εβδομαδες με την περίδεση....όταν την έκανα ήμουν αρχές του 5ου μήνα(19η),έγινε η περίδεση και παίρνει τηλ ο γιατρός τον άντρα μου για να μην ανησυχήσει εμένα που ήμουν στην ανάρρωση(εμένα μου είχε πει όλα καλά) και του λέει ότι είναι δύσκολα γιατί είχα ήδη διαστολή 1 και φαινόταν ο σάκος τον έσπρωξε ο γιατρός με το χέρι προς τα μέσα οτι είναι λίγες οι πιθανότητες να πετύχει και να δεχτεί η μήτρα το ράμμα γιατί η μήτρα μου δεν είχε ηρεμήσει με τον όρο πριν την περιδεση είχα συσπασεις καθόλη την ώρα(από την 14η εβδ κιολας)... μου φαίνεται απίστευτο πως έφτασα ως εδώ! Η Παναγία δεν με άφησε την παρακάλεσα που η ίδια είναι μανούλα να καταφέρω με την ευλογία της να το κρατήσω γερό στην αγγαλια μου...να φτάσει σε βιώσιμη εβδομαδα...

Συγνώμη αν σας φορτίζω ήθελα κάπου να τα πω να βγουν από μέσα μου!

Σε ευχαριστώ Παναγίτσα μου!!! Ευλογημένα όλα τα παιδάκια να είναι!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Αύριο μπαίνω στον 8ο και επίσης κλείνω 12εβδομαδες με την περίδεση....όταν την έκανα ήμουν αρχές του 5ου μήνα(19η),έγινε η περίδεση και παίρνει τηλ ο γιατρός τον άντρα μου για να μην ανησυχήσει εμένα που ήμουν στην ανάρρωση(εμένα μου είχε πει όλα καλά) και του λέει ότι είναι δύσκολα γιατί είχα ήδη διαστολή 1 και φαινόταν ο σάκος τον έσπρωξε ο γιατρός με το χέρι προς τα μέσα οτι είναι λίγες οι πιθανότητες να πετύχει και να δεχτεί η μήτρα το ράμμα γιατί η μήτρα μου δεν είχε ηρεμήσει με τον όρο πριν την περιδεση είχα συσπασεις καθόλη την ώρα(από την 14η εβδ κιολας)... μου φαίνεται απίστευτο πως έφτασα ως εδώ! Η Παναγία δεν με άφησε την παρακάλεσα που η ίδια είναι μανούλα να καταφέρω με την ευλογία της να το κρατήσω γερό στην αγγαλια μου...να φτάσει σε βιώσιμη εβδομαδα...

Συγνώμη αν σας φορτίζω ήθελα κάπου να τα πω να βγουν από μέσα μου!

Σε ευχαριστώ Παναγίτσα μου!!! Ευλογημένα όλα τα παιδάκια να είναι!!!🙏

Έχουμε 2 μέρες διαφορά. Εγώ Παρασκευή μπαίνω στον 8ο.. Αφού έφτασες ως εδώ όλα πάνε τέλεια.. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Αύριο μπαίνω στον 8ο και επίσης κλείνω 12εβδομαδες με την περίδεση....όταν την έκανα ήμουν αρχές του 5ου μήνα(19η),έγινε η περίδεση και παίρνει τηλ ο γιατρός τον άντρα μου για να μην ανησυχήσει εμένα που ήμουν στην ανάρρωση(εμένα μου είχε πει όλα καλά) και του λέει ότι είναι δύσκολα γιατί είχα ήδη διαστολή 1 και φαινόταν ο σάκος τον έσπρωξε ο γιατρός με το χέρι προς τα μέσα οτι είναι λίγες οι πιθανότητες να πετύχει και να δεχτεί η μήτρα το ράμμα γιατί η μήτρα μου δεν είχε ηρεμήσει με τον όρο πριν την περιδεση είχα συσπασεις καθόλη την ώρα(από την 14η εβδ κιολας)... μου φαίνεται απίστευτο πως έφτασα ως εδώ! Η Παναγία δεν με άφησε την παρακάλεσα που η ίδια είναι μανούλα να καταφέρω με την ευλογία της να το κρατήσω γερό στην αγγαλια μου...να φτάσει σε βιώσιμη εβδομαδα...

Συγνώμη αν σας φορτίζω ήθελα κάπου να τα πω να βγουν από μέσα μου!

Σε ευχαριστώ Παναγίτσα μου!!! Ευλογημένα όλα τα παιδάκια να είναι!!!🙏

Κορίτσι μου εύχομαι πάντα να εισακουγονται οι προσευχες σου και να ειστε υγιείς!! 💙💙💙💙 Με το καλο να το έχεις στην αγκαλιτσα σου και να το χαίρεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έχουμε 2 μέρες διαφορά. Εγώ Παρασκευή μπαίνω στον 8ο.. Αφού έφτασες ως εδώ όλα πάνε τέλεια.. ❤️❤️

Με το καλό κοριτσάκι μου και σε εσένα!!! Ο 8ος είναι μια ανάσα η αλήθεια είναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι πάντα να εισακουγονται οι προσευχες σου και να ειστε υγιείς!! 💙💙💙💙 Με το καλο να το έχεις στην αγκαλιτσα σου και να το χαίρεσαι 

Επίσης κορίτσι μου να κρατήσεις αγγαλια το δυνατό μωράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πώς σας φαίνονται τα αποτελέσματα της καμπύλης;

0: 79

60: 170

120: 140

Ο μικροβιολόγος είπε στον άντρα μου ότι είναι τσιμπημένο και τώρα περιμένει να τα δει ο γυναικολόγος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς σας φαίνονται τα αποτελέσματα της καμπύλης;

0: 79

60: 170

120: 140

Ο μικροβιολόγος είπε στον άντρα μου ότι είναι τσιμπημένο και τώρα περιμένει να τα δει ο γυναικολόγος. 

Καλημέρα! Είναι λίγο τσιμπημενο η αλήθεια είναι αλλά όχι ότι έχει ξεφύγει, κάτσε να δεις τι θα πει κ ο γυναικολόγος. Ίσως χρειαστεί λίγη προσοχή στην διατροφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Είναι λίγο τσιμπημενο η αλήθεια είναι αλλά όχι ότι έχει ξεφύγει, κάτσε να δεις τι θα πει κ ο γυναικολόγος. Ίσως χρειαστεί λίγη προσοχή στην διατροφή.

Δεν το περίμενα 😕 Ίσως έπρεπε να είχα κάνει την εξέταση την περασμένη βδομάδα πριν φτιάξει η μάνα μου κουλούρια και τσουρέκια 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Δεν το περίμενα 😕 Ίσως έπρεπε να είχα κάνει την εξέταση την περασμένη βδομάδα πριν φτιάξει η μάνα μου κουλούρια και τσουρέκια 🤭

Ο γυναικολόγος μου είπε ότι είναι πολύ καλές αφού είναι κάτω από 200 και κάτω από 170 👌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ο γυναικολόγος μου είπε ότι είναι πολύ καλές αφού είναι κάτω από 200 και κάτω από 170 👌

Τέλεια!!! 🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina ναι και εγώ απο αλλού θα το πάρω η τιμή είναι ίδια απλά κάποιοι δίνουν δώρα πχ ενδοεπικοινωνια! Κούνια έχεις κοιτάξει?

@Valxris εύχομαι να πάνε όλα καλά και να φτάσεις μέχρι το τέλος!!!! Δεν μας αφήνει η Παναγίτσα είναι κοντά μας.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Diana_caterina ναι και εγώ απο αλλού θα το πάρω η τιμή είναι ίδια απλά κάποιοι δίνουν δώρα πχ ενδοεπικοινωνια! Κούνια έχεις κοιτάξει?

@Valxris εύχομαι να πάνε όλα καλά και να φτάσεις μέχρι το τέλος!!!! Δεν μας αφήνει η Παναγίτσα είναι κοντά μας.

 

 

Για κουνια προς το παρον έχουμε ενα θεματακι🤣 θα μου δωσουν κατι συγγενείς αλλα δεν θυμούνται που είναι οι βιδες και το να βρεις βιδες ειναι λιγο περίπλοκο, πρέπει να αγορασεις καποιες για να δεις αν κανουν γιατι υπάρχουν πολλα ειδη.. Ειχαμε βολευτει με αυτο και ειχα μεινει ησυχη μπορω να πω.. Αλλα θα δειξει η πορεία.. Βέβαια εγω στην αρχή ειχα κοιταξει γιατι δεν ήξερα ποιος και τι θα μου δωσει.. Οποτε εχω μια καβαντζα τωρα αν τελικά δεν βρούμε βιδες.. Στο polihome με 120 € χωρίς στρώμα η βαση ρυθμίζεται σε 2 ή 3 θεσεις και κατεβαίνει η μια πλευρά της κουνιας ή αλλιώς βγαινουν καποια καγκελα! Αν δεν έχεις δει καμία μπορώ να την βρω να σου στείλω λινκ. Για τα δωρα που λες το εχω δει και εγω! Σε εμας θα στείλουν μαρσιπο δωρο.. Θα τον εχω στην ακρη και όποιον βολευτω θα χρησιμοποιώ, ενδοεπικοινωνια θα παρεις; εμενα ο άντρας μου δεν συμφωνεί και να πω την αλήθεια ειναι μικρο το σπίτι οπότε θα την ακούω απο καθε μερος για το αν ξύπνησε, οταν με το καλο παμε σε μεγαλύτερο σπίτι σκέφτομαι να παρω τοτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πώς σας φαίνονται τα αποτελέσματα της καμπύλης;

0: 79

60: 170

120: 140

Ο μικροβιολόγος είπε στον άντρα μου ότι είναι τσιμπημένο και τώρα περιμένει να τα δει ο γυναικολόγος. 

Οι τιμές στην εγκυμοσύνη είναι διαφορετικες.. Το όριο στην ώρα 60 είναι έως 180 και στο 120 είναι 153. Εμένα φαντάσου ο ήταν 172 στο 60 και 151 στο 120 και μου είπε ο γυναικολογος απλά να ελαττώσω τα γλυκα και όχι πολλούς υδατάνθρακες. Το Σάκχαρο μου μετά από έναν μήνα είναι 72 νηστείας και από χθες μετράω με μηχανάκι μόνο μου δε μου το είπε ο γιατρός και το Σάκχαρο μου είναι τέλειο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπηκα prenatal να χαζεψω και έχουν βγάλει αν κανεις καρτα του καταστήματος την μετατρεπεις σε club με 15€και εχεις για 12 μηνες 30% εκπτώση σε ολα τα  βρεφικα που φερουν επιγραφή prenatal! Το ανέβασα αν ενδιαφέρεται κάποια. Εγω θα το κανω οταν ξεκινησω αγορές και ισως το κανω και αφου γεννησω γιατι μεχρι τον χρόνο εχουμε να ψωνισουμε πολλα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Valxris μαζί είμαστε κ τον 8ο τον θεωρώ ότι σχεδόν....τελειώσαμε!!! Με τη δύναμή σου τα κατάφερες!!!! 👏👏👏👏

Έτσι λες ε? Εμένα αυτός ο μήνας μου φαίνεται αιώνας πως θα περάσει! 

Τελικά τα ραντεβού μου στους γιατρούς έκλεισαν ως εξής: 

6/5 ντομπλερ και εξετάσεις αιματος(32εβδ)

11/5 καρδιολόγος(32+5εβδ)

20/5 ραντεβού στο νοσοκομείο (θα μιλήσω και με τον αναισθησιολογο)(34εβδ)

31/5 ραντεβού στον γιατρό μου!(35+4εβδ) Ας φτάσω μια φορά μέχρι εδώ χαχαχα!!!

Εχθές μιλούσα με την μαμά μου και της ελεγα αυτά που λέω και εδώ και μου λέει είσαι παλικάρι πάντως χωρίς βοήθεια από πουθενά με την μικρή στο σπίτι μόνη όλη μέρα και τα κατάφερες τόσο καλά....της λέω η καρδιά μου το ξέρει έχει χάρη που είναι στον χαρακτήρα μου να μην θέλω άνθρωπο μέσα στα πόδια μου! Φυσικά κάνω ότι δεν βλέπω το σπίτι ούτε πιέζω τον άντρα μου να τα κάνει οοοταν μπορεί βάζει σκούπα οοοταν μπορεί βγάζει τα σκουπίδια και εγώ έχω αναλάβει φαγητά ταισματα και αλλαγματα της μικρής πλυντήρια κ τα πιάτα και πάμε σούπερ μάρκετ ή κρεοπωλείο παρεούλα ανά 2-3 ημέρες με το αυτοκίνητο....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valxris είπε:

Έτσι λες ε? Εμένα αυτός ο μήνας μου φαίνεται αιώνας πως θα περάσει! 

Τελικά τα ραντεβού μου στους γιατρούς έκλεισαν ως εξής: 

6/5 ντομπλερ και εξετάσεις αιματος(32εβδ)

11/5 καρδιολόγος(32+5εβδ)

20/5 ραντεβού στο νοσοκομείο (θα μιλήσω και με τον αναισθησιολογο)(34εβδ)

31/5 ραντεβού στον γιατρό μου!(35+4εβδ) Ας φτάσω μια φορά μέχρι εδώ χαχαχα!!!

Εχθές μιλούσα με την μαμά μου και της ελεγα αυτά που λέω και εδώ και μου λέει είσαι παλικάρι πάντως χωρίς βοήθεια από πουθενά με την μικρή στο σπίτι μόνη όλη μέρα και τα κατάφερες τόσο καλά....της λέω η καρδιά μου το ξέρει έχει χάρη που είναι στον χαρακτήρα μου να μην θέλω άνθρωπο μέσα στα πόδια μου! Φυσικά κάνω ότι δεν βλέπω το σπίτι ούτε πιέζω τον άντρα μου να τα κάνει οοοταν μπορεί βάζει σκούπα οοοταν μπορεί βγάζει τα σκουπίδια και εγώ έχω αναλάβει φαγητά ταισματα και αλλαγματα της μικρής πλυντήρια κ τα πιάτα και πάμε σούπερ μάρκετ ή κρεοπωλείο παρεούλα ανά 2-3 ημέρες με το αυτοκίνητο....

 

Και πολλά κάνεις, πραγματικά μπράβο σου! Εγώ παιδι δεν έχω κ σουπερμάρκετ δεν πάω πια (λόγω κορονοιού), για σκούπισμα πήραμε ρομποτακι (έχουμε σκύλο κ δεν ξέρω πώς ζούσαμε χωρίς αυτο) κ το πλυντήριο-άπλωμα το κάνει ο αντρας του σπιτιού. Μια βοήθεια πάντως θα τη ζητήσουμε τον Ιούνιο, να έρθει μια κυρία 1-2 φορές να γλυψουμε το σπίτι...

Καρδιολόγος γτ χρειάζεται? Αν το ντόπλερ βγει καλό (που θα βγει) κ δεν έχεις συγκεκριμένες κληρονομικότητες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Και πολλά κάνεις, πραγματικά μπράβο σου! Εγώ παιδι δεν έχω κ σουπερμάρκετ δεν πάω πια (λόγω κορονοιού), για σκούπισμα πήραμε ρομποτακι (έχουμε σκύλο κ δεν ξέρω πώς ζούσαμε χωρίς αυτο) κ το πλυντήριο-άπλωμα το κάνει ο αντρας του σπιτιού. Μια βοήθεια πάντως θα τη ζητήσουμε τον Ιούνιο, να έρθει μια κυρία 1-2 φορές να γλυψουμε το σπίτι...

Καρδιολόγος γτ χρειάζεται? Αν το ντόπλερ βγει καλό (που θα βγει) κ δεν έχεις συγκεκριμένες κληρονομικότητες....

Το ρομποτακι κάνει όντως δουλειά; Είχα σκεφτεί να πάρω αλλά μετά λέω θα πηγαινοέρχεται χωρίς λόγο στο ίδιο μέρος 🤔 Εγώ κανόνισα με μια να έρθει αύριο να καθαρίσει και τώρα σκέφτομαι από πού θα αρχίσει η γυναίκα 🤭

Μια άσχετη ερώτηση αλλά επειδή οι περισσότερες είστε Αθήνα ίσως γνωρίζετε: Στον Ευαγγελισμό έναν καλό και έμπειρο κυτταρολογο για παρακεντυση θυρεοειδούς; Οι γιατροί από εδώ μας είπαν ότι εκεί είναι καλύτερανα πάμε αλλά δε μας συνέστησαν κάποιον συγκεκριμένο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Το ρομποτακι κάνει όντως δουλειά; Είχα σκεφτεί να πάρω αλλά μετά λέω θα πηγαινοέρχεται χωρίς λόγο στο ίδιο μέρος 🤔 Εγώ κανόνισα με μια να έρθει αύριο να καθαρίσει και τώρα σκέφτομαι από πού θα αρχίσει η γυναίκα 🤭

Μια άσχετη ερώτηση αλλά επειδή οι περισσότερες είστε Αθήνα ίσως γνωρίζετε: Στον Ευαγγελισμό έναν καλό και έμπειρο κυτταρολογο για παρακεντυση θυρεοειδούς; Οι γιατροί από εδώ μας είπαν ότι εκεί είναι καλύτερανα πάμε αλλά δε μας συνέστησαν κάποιον συγκεκριμένο. 

Ένα ρομποτακι xiaomi που μου είχαν δανείσει, για τα δικά μου δεδομένα δεν έκανε και πολλά. Βέβαια να πω ότι είμαι λίγο έως πολύ περίεργη,έχω ανοιχτόχρωμο πλακάκι κ φαίνονται τα πάντα. Την δουλειά που κάνει το swiffer με τα απλά πανακια δεν την είδα από το ρομπότ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Το ρομποτακι κάνει όντως δουλειά; Είχα σκεφτεί να πάρω αλλά μετά λέω θα πηγαινοέρχεται χωρίς λόγο στο ίδιο μέρος 🤔 Εγώ κανόνισα με μια να έρθει αύριο να καθαρίσει και τώρα σκέφτομαι από πού θα αρχίσει η γυναίκα 🤭

 

Κοίτα για αυτό που έχουμε τα σκάσαμε λίγο, αλλά κάνει όντως δουλειά. Δεν αντικαθιστά προφανώς τη γενική καθαριότητα, αλλά αν το βάζεις ανά 2-3 μέρες όπως κάνουμε εμείς το πάτωμα φαίνεται μονίμως καθαρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ήρθε το mei tai μας και είμαι ενθουσιασμένη 🤩 μακάρι να του αρέσει και του μπέμπη ❤

Screenshot_20210420-145430_Facebook.jpg

Καλοφόρετο και καλες τσαρκες☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Αύριο μπαίνω στον 8ο και επίσης κλείνω 12εβδομαδες με την περίδεση....όταν την έκανα ήμουν αρχές του 5ου μήνα(19η),έγινε η περίδεση και παίρνει τηλ ο γιατρός τον άντρα μου για να μην ανησυχήσει εμένα που ήμουν στην ανάρρωση(εμένα μου είχε πει όλα καλά) και του λέει ότι είναι δύσκολα γιατί είχα ήδη διαστολή 1 και φαινόταν ο σάκος τον έσπρωξε ο γιατρός με το χέρι προς τα μέσα οτι είναι λίγες οι πιθανότητες να πετύχει και να δεχτεί η μήτρα το ράμμα γιατί η μήτρα μου δεν είχε ηρεμήσει με τον όρο πριν την περιδεση είχα συσπασεις καθόλη την ώρα(από την 14η εβδ κιολας)... μου φαίνεται απίστευτο πως έφτασα ως εδώ! Η Παναγία δεν με άφησε την παρακάλεσα που η ίδια είναι μανούλα να καταφέρω με την ευλογία της να το κρατήσω γερό στην αγγαλια μου...να φτάσει σε βιώσιμη εβδομαδα...

Συγνώμη αν σας φορτίζω ήθελα κάπου να τα πω να βγουν από μέσα μου!

Σε ευχαριστώ Παναγίτσα μου!!! Ευλογημένα όλα τα παιδάκια να είναι!!!🙏

Κορίτσι μου όποτε αισθάνεσαι έτσι να τα λες κ να τα ξαναλές. Δεν κουράζεις καμία. Να δεις που στο τέλος το μικρούλη σου θα γεννηθεί μετά την πητ 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liiida είπε:

Και πολλά κάνεις, πραγματικά μπράβο σου! Εγώ παιδι δεν έχω κ σουπερμάρκετ δεν πάω πια (λόγω κορονοιού), για σκούπισμα πήραμε ρομποτακι (έχουμε σκύλο κ δεν ξέρω πώς ζούσαμε χωρίς αυτο) κ το πλυντήριο-άπλωμα το κάνει ο αντρας του σπιτιού. Μια βοήθεια πάντως θα τη ζητήσουμε τον Ιούνιο, να έρθει μια κυρία 1-2 φορές να γλυψουμε το σπίτι...

Καρδιολόγος γτ χρειάζεται? Αν το ντόπλερ βγει καλό (που θα βγει) κ δεν έχεις συγκεκριμένες κληρονομικότητες....

Κάνει δουλειά το ρομποτακι με τις τρίχες δηλ;; ποια πήρες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...