Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε?

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που μοιάζει το αντράκι μου!! Αλλά νομίζω πως έχει τα χείλη μου 😋🥰

Κι εμενα έτσι μ έλεγαν, έχει τα χείλη μου και βγήκε ίδια ο άντρας μου 😂😂 καμια ελπίδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι κάνετε?

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που μοιάζει το αντράκι μου!! Αλλά νομίζω πως έχει τα χείλη μου 😋🥰

Καλημέρα κοριτσι πανέμορφα θα ναι ολα και η καθεμια καμαρώνει 🤗 εμας χαμογελασε κιολας και με αφησε ο γιατρός να βγάλω και βίντεο οπότε απο χθες το κοιταζω ξανα κ ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Κι εμενα έτσι μ έλεγαν, έχει τα χείλη μου και βγήκε ίδια ο άντρας μου 😂😂 καμια ελπίδα 

Λενε πάντως ότι τα κορίτσια παιρνουν απο τον μπαμπα. Τι σκατα.. Μοιαζουν στο μπαμπα, αδυναμία στον μπαμπά και εμεις τι κάνουμε δηλαδή; 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Λενε πάντως ότι τα κορίτσια παιρνουν απο τον μπαμπα. Τι σκατα.. Μοιαζουν στο μπαμπα, αδυναμία στον μπαμπά και εμεις τι κάνουμε δηλαδή; 🤣

Εμείς κάνουμε όλα τα δύσκολα κ είμαστε οι "κακες" του σπιτιού μέχρι να μεγαλώσουν λίγο κ να δουν οι κόρες ότι έχουν αρχίσει να μοιάζουν στη μάνα τους 😂😂😂 Α ρε μάνα τί έχεις τραβήξει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Εμείς κάνουμε όλα τα δύσκολα κ είμαστε οι "κακες" του σπιτιού μέχρι να μεγαλώσουν λίγο κ να δουν οι κόρες ότι έχουν αρχίσει να μοιάζουν στη μάνα τους 😂😂😂 Α ρε μάνα τί έχεις τραβήξει...!!!

Οσο μεγαλωνω τοσο καλύτερα τα παω με την μανα μου και την γιαγιά μου και εχω αρχισει να ανησυχώ 🤣🤣🤣 η θεία μου πάντως επιμενςι οτι μυτη στομα ειναι του σογιου μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Οσο μεγαλωνω τοσο καλύτερα τα παω με την μανα μου και την γιαγιά μου και εχω αρχισει να ανησυχώ 🤣🤣🤣 η θεία μου πάντως επιμενςι οτι μυτη στομα ειναι του σογιου μου

Αγαπάμε και προσέχουμε μανούλες και φυσικά γιαγιάδες...Κάποιες δεν έχουμε καμία από τις δύο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Αγαπάμε και προσέχουμε μανούλες και φυσικά γιαγιάδες...Κάποιες δεν έχουμε καμία από τις δύο...

Λυπάμαι που το ακούω.. Σίγουρα προσέχουμε αλλα οι δικιες μου ειναι ιδιαιτερες🤣 δυστυχώς δεν έχουν ολα τα παιδιά την τύχη να εχουν σχεση μαμας με παιδι ετσι οπως παρουσιάζεται.. Γιαυτό και εγω θα προσπαθήσω να βγάλω οτι καλύτερο μπορω για τα παιδια μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Οσο μεγαλωνω τοσο καλύτερα τα παω με την μανα μου και την γιαγιά μου και εχω αρχισει να ανησυχώ 🤣🤣🤣

Μια από τα ίδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Γερά να είναι όλα τα ζουζουνακια !!!

Κι ας μοιάζουν και στους παπουδες🤣 αρκει να ειναι υγιη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Νόμιζα πως είναι από την μάσκα γιατί είχα βγάλει ένα σπυράκι αλλά τώρα με έχει εκνευρίσει πολύ.

Αν φοράς πολλές ώρες τη μάσκα,μήπως σε πιέζει πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Την προηγούμενη εβδομάδα έτυχε κάποιες μέρες κ την φόρεσα πολύ! Θα δω πως θα συνεχίσει και βλέπουμε.

Αν το δεις σαν εξάνθημα κοιταξε μηπως εβγαλες αλλεργία στο υφασμα ή υλικο της μασκας! Τι κακο πραγμα και αυτη η μασκα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Αν το δεις σαν εξάνθημα κοιταξε μηπως εβγαλες αλλεργία στο υφασμα ή υλικο της μασκας! Τι κακο πραγμα και αυτη η μασκα... 

Άσε με έχω κάτι νεύρα μιλάμε από χθες. Γιατί ανχονομαι με το παραμικρό!! Κ νευριάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Άσε με έχω κάτι νεύρα μιλάμε από χθες. Γιατί ανχονομαι με το παραμικρό!! Κ νευριάζω!

Ααααα εγώ χθες έκανα το αλλο: δούλευε ο αντρας μου, εγώ βαριόμουν κ πήγα να κάτσω δίπλα του για παρέα, μου λέει "περίμενε 2 λεπτά, τελειώνω αυτο που κάνω κ έρχομαι σαλόνι "....και με πιάνουν κάτι κλάματα....Και να μην μπορώ να σταματήσω! Και να αναρωτιέται ο καημένος τί έκανε 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Ααααα εγώ χθες έκανα το αλλο: δούλευε ο αντρας μου, εγώ βαριόμουν κ πήγα να κάτσω δίπλα του για παρέα, μου λέει "περίμενε 2 λεπτά, τελειώνω αυτο που κάνω κ έρχομαι σαλόνι "....και με πιάνουν κάτι κλάματα....Και να μην μπορώ να σταματήσω! Και να αναρωτιέται ο καημένος τί έκανε 😂😂😂

Ταυτίζομαι!!! Εμένα ξέχασε ένα τάπερ με γραβιέρα όλο το βράδυ εκτός ψυγείου κ το πρωί που σηκώθηκα κ το είδα έκλαιγα με μαύρο δάκρυ και με κοίταζε με ανοιχτό το στόμα! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Ταυτίζομαι!!! Εμένα ξέχασε ένα τάπερ με γραβιέρα όλο το βράδυ εκτός ψυγείου κ το πρωί που σηκώθηκα κ το είδα έκλαιγα με μαύρο δάκρυ και με κοίταζε με ανοιχτό το στόμα! 😂😂😂

Με συγχωρείς αλλά κ εγώ θα έκλαιγα (πάλι). Πάει το τυράκι κ είναι το καλύτερο σνακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Άσε με έχω κάτι νεύρα μιλάμε από χθες. Γιατί ανχονομαι με το παραμικρό!! Κ νευριάζω!

Γλυκουλα μην νευριαζεις δεν κανει καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ γελάω πολυ με αυτα που λετε.. Λοιπόν απο κλαμα με κοροιδευε που έκλαιγα με το bumblebee (ειναι ταινία εμπνευσμένη απο τους transformers) αλλα εχει χασει τα καλύτερα! Εχω κλαψει γιατί εμβολιαστηκε ο πρωτος αγγλος παππούς δεν ξερω κ εγω ποσο χρόνων.. Εχω κλαψει βλέποντας βιντεακια με μωρα στο instagram και το κορυφαίο σήμερα το πρωί γιατί παρακολουθώ μια κοπέλα στο instagram και ανεβασε την γεννα της σε επεισόδια.. Έκλαιγα και επειδή πονούσε και επειδή χαρηκα που ολα πηγαν καλα και επειδή φοβάμαι 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Χαχαχαχ γελάω πολυ με αυτα που λετε.. Λοιπόν απο κλαμα με κοροιδευε που έκλαιγα με το bumblebee (ειναι ταινία εμπνευσμένη απο τους transformers) αλλα εχει χασει τα καλύτερα! Εχω κλαψει γιατί εμβολιαστηκε ο πρωτος αγγλος παππούς δεν ξερω κ εγω ποσο χρόνων.. Εχω κλαψει βλέποντας βιντεακια με μωρα στο instagram και το κορυφαίο σήμερα το πρωί γιατί παρακολουθώ μια κοπέλα στο instagram και ανεβασε την γεννα της σε επεισόδια.. Έκλαιγα και επειδή πονούσε και επειδή χαρηκα που ολα πηγαν καλα και επειδή φοβάμαι 🤣🤣🤣

Αχ κ εγώ είδα προχθές της Laura Clery τη γέννα και με το τελευταίο κομμάτι που είναι ο τοκετός πέθανα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...