Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

Καλο μήνα και απο εμένα!
Καλορίζικο το νέο θεμάτακι με τον σουπερ τιτλο!
Ευχομαι υγεια και αγαπη και γεμάτες αγκαλιές σε όλες μας!
🥰👩‍❤️‍👨🌞[smilie=smileinbox.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Παιδια εγω ειμαι στν 9ο κ ο δικο μ δε μ καθετε με τπτ. Ξεχνα το μ λεει δε μπορωωωω φοβάμαι βρες αλλο τρόπο να γεννήσεις 😅

Κρίμα και λένε ότι βοηθάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Χαχαχαχα εμένα με είπε 2 φορες αλλά οκε όλα καλά με είπε απο την μήτρα ήταν το είδα μεγάλωσε πολύ και άκουσα κ καρδιά τώρα 20 μέρες δεν έχει τίποτα αλλά εντάξει δεν πειράζει το μωρο να είναι καλά τα δυδυμακια σουυ μωρεε αγαπες μου 💜

Εμείς πάντως είχαμε κανονικά επαφές από την αρχή και πολλές, στο τέλος κόψαμε λίγο γιατί με την κοιλιά δε βόλευε πάρα πολύ..πάλι είχαμε δηλαδή απλά όχι τόσες πολλές! Νομίζω αν δεν έχεις κάποιο θέμα δεν απαγορεύονται, αλλά είναι και πώς νιώθει ο καθένας πιο ασφαλής 😊 εντάξει άμα φοβάσαι εσύ ή ο άντρας σου δε θα πάθετε τπτ κ να μην έχετε λίγο καιρό επαφές..το μωράκι πάνω απ’όλα 😄☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Ρώτησα και με είπε παρε

Καλέ κάτσε καλά κ άσε τα ινδικά χοιρίδια τι σ έπιασε..χαχαχα!!! Πολύ χαλαρός ο γιατρός.. παρτου ένα δώρο 😉🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εμείς πάντως είχαμε κανονικά επαφές από την αρχή και πολλές, στο τέλος κόψαμε λίγο γιατί με την κοιλιά δε βόλευε πάρα πολύ..πάλι είχαμε δηλαδή απλά όχι τόσες πολλές! Νομίζω αν δεν έχεις κάποιο θέμα δεν απαγορεύονται, αλλά είναι και πώς νιώθει ο καθένας πιο ασφαλής 😊 εντάξει άμα φοβάσαι εσύ ή ο άντρας σου δε θα πάθετε τπτ κ να μην έχετε λίγο καιρό επαφές..το μωράκι πάνω απ’όλα 😄☺️

Ε φοβάμαι μετα από αυτό λίγο χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλέ κάτσε καλά κ άσε τα ινδικά χοιρίδια τι σ έπιασε..χαχαχα!!! Πολύ χαλαρός ο γιατρός.. παρτου ένα δώρο 😉🤣

Ε ναι εντάξει το μόνο που είναι κάθετος είναι το τσιγάρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια η καρδιά γίνετε να είναι να είναι 8w5d διλαδη είναι ποιο πολύ ευδομαδον δεν καταλαβενω με αυταα

Ναι κοπέλα μου. Θα σου αλλάξουν τις εβδομάδες ούτως ή αλλιώς με την αυχενική. Τώρα στα μετράνε στο περίπου. Μην ανησυχείς. 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι κοπέλα μου. Θα σου αλλάξουν τις εβδομάδες ούτως ή αλλιώς με την αυχενική. Τώρα στα μετράνε στο περίπου. Μην ανησυχείς. 💕

Ευδομαδον λέει ότι είμαι 8w2d παει κτ λαθωςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ σήμερα περιμενω.. Εντωμεταξύ η θερμοκρασια μου όλη την μέρα μετά την ωορρηξια είναι 36.3 κανονικά η δική μου θερμοκρασία τους προηγούμενους μήνες ήταν 36.6 και όταν μετρούσαν τυχαία 1 εβδομάδα πριν την περίοδο πάντα είχα 37.. Γι αυτό και θεωρώ ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος..Σκέφτομαι μήπως δεν έκανα καν ωορρηξία. Είναι πολύ χαμηλή η θερμοκρασία.. Επίσης δεν έχω και κανένα συμπτωμα.. Αυτά.. Ηθελα απλά να μοιραστώ αυτά που σκέφτομαι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα περιμενω.. Εντωμεταξύ η θερμοκρασια μου όλη την μέρα μετά την ωορρηξια είναι 36.3 κανονικά η δική μου θερμοκρασία τους προηγούμενους μήνες ήταν 36.6 και όταν μετρούσαν τυχαία 1 εβδομάδα πριν την περίοδο πάντα είχα 37.. Γι αυτό και θεωρώ ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος..Σκέφτομαι μήπως δεν έκανα καν ωορρηξία. Είναι πολύ χαμηλή η θερμοκρασία.. Επίσης δεν έχω και κανένα συμπτωμα.. Αυτά.. Ηθελα απλά να μοιραστώ αυτά που σκέφτομαι 😂

Καλησπέρα @Clairy.!Δεν ξέρω από θερμοκρασίες γιατί ποτέ δεν μετρήθηκα αλλά ποτέ μην λες ποτέ.Και εγώ όταν το κατάλαβα ήμουν 4 εβδομάδων και ούτε ενα σύμπτωμα εγκυμοσύνης δεν είχα.Ισα-ισα είχα έντονους πόνους περιόδου.Ο,τι να 'ναι δηλαδή 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Beatricee είπε:

Καλησπέρα @Clairy.!Δεν ξέρω από θερμοκρασίες γιατί ποτέ δεν μετρήθηκα αλλά ποτέ μην λες ποτέ.Και εγώ όταν το κατάλαβα ήμουν 4 εβδομάδων και ούτε ενα σύμπτωμα εγκυμοσύνης δεν είχα.Ισα-ισα είχα έντονους πόνους περιόδου.Ο,τι να 'ναι δηλαδή 😅

Ούτε στήθος ευαίσθητο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Ούτε στήθος ευαίσθητο; 

Στήθος ευαίσθητο είχα διότι πάντα στη περίοδο μου ήταν πρησμένο...ήμουν από αυτές τις "τυχερές" που με εγκυμοσύνη και χωρίς ήταν τούμπανο το άτιμο 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ε φοβάμαι μετα από αυτό λίγο χαχα 

Λογικό κι εγώ μπορεί να φοβόμουν αν έβλεπα αίμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Λογικό κι εγώ μπορεί να φοβόμουν αν έβλεπα αίμα!!

Ε ναι αλλά εντάξει όλα καλά με την βοειθεια του θεού απλως η ευδομαδες λίγο με μπερδεύουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φέρνω εδώ το θέμα που συζητούσα μαζί σας στο θέμα του Σεπτέμβρη! Λοιπόν κορίτσια μου τελικά με βάση το τεστ χθες το βράδυ ήταν το θετικό μου. Σας βάζω να δείτε και φωτο. Λογικά σήμερα αύριο θα κάνω ωορρηξία και θα δω και τη θερμοκρασία να ανεβαίνει....σεξακι πάντως έκανα και χθες και σήμερα...

20201001_205302.jpg

pixlr_20201001204651573.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess1312 είπε:

Ευδομαδον λέει ότι είμαι 8w2d παει κτ λαθωςς

ποσο είσαι κανονικά?παίζει ρολο να εχεις καθυστερημένη συλληψη ή πιο γρήγορα απι ότι νομιζες...έτσι λοιπόν στην 1η περιπτωση θα ήταν πιο μικρό το μωρο πχ βάσει της τεπ στην 2η περιπτωση θα ήταν πιο μεγάλο βάσει της τεπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Φέρνω εδώ το θέμα που συζητούσα μαζί σας στο θέμα του Σεπτέμβρη! Λοιπόν κορίτσια μου τελικά με βάση το τεστ χθες το βράδυ ήταν το θετικό μου. Σας βάζω να δείτε και φωτο. Λογικά σήμερα αύριο θα κάνω ωορρηξία και θα δω και τη θερμοκρασία να ανεβαίνει....σεξακι πάντως έκανα και χθες και σήμερα...

20201001_205302.jpg

pixlr_20201001204651573.jpg

δεν εκανες το πρωι τεστ? μάλλον τοτε σημερα δλδ θα έβλεπες το θετικό οποτε μην αφήσεις την σημερινή μέρα την αυριανή και την μευαυριανη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα περιμενω.. Εντωμεταξύ η θερμοκρασια μου όλη την μέρα μετά την ωορρηξια είναι 36.3 κανονικά η δική μου θερμοκρασία τους προηγούμενους μήνες ήταν 36.6 και όταν μετρούσαν τυχαία 1 εβδομάδα πριν την περίοδο πάντα είχα 37.. Γι αυτό και θεωρώ ότι αποκλείεται να είμαι έγκυος..Σκέφτομαι μήπως δεν έκανα καν ωορρηξία. Είναι πολύ χαμηλή η θερμοκρασία.. Επίσης δεν έχω και κανένα συμπτωμα.. Αυτά.. Ηθελα απλά να μοιραστώ αυτά που σκέφτομαι 😂

κοριτσακι μου μαλλον δεν εχεις κανει ακόμα, όταν κατεβαίνει αποτομα τοτε θα γινει η ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

δεν εκανες το πρωι τεστ? μάλλον τοτε σημερα δλδ θα έβλεπες το θετικό οποτε μην αφήσεις την σημερινή μέρα την αυριανή και την μευαυριανη 

Έκανα και το πρωί τεστ, αλλά επειδή και οι οδηγίες λένε να μην κάνω τεστ νωρίς το πρωί, αλλά μετά τις 10.00 και εγώ το έκανα νωρίς (9 παρα)...Η ορμόνη αυξάνεται αργότερα μέσα στη μέρα...οπότε κάνω πάντα μόλις γυρίσω από τη δουλεια γύρω στις 20.00. Το πρωινό σημερινό  τεστ ήταν πιο αχνό από το σημερινό απογευματινό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

ποσο είσαι κανονικά?παίζει ρολο να εχεις καθυστερημένη συλληψη ή πιο γρήγορα απι ότι νομιζες...έτσι λοιπόν στην 1η περιπτωση θα ήταν πιο μικρό το μωρο πχ βάσει της τεπ στην 2η περιπτωση θα ήταν πιο μεγάλο βάσει της τεπ.

Ευδομαδον είμαι 8+2 και νομίζω την καρδιά την μέτρησε και λέει κάτι παραπανω δεν καταλαβενω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ευδομαδον είμαι 8+2 και νομίζω την καρδιά την μέτρησε και λέει κάτι παραπανω δεν καταλαβενω 

Οι εβδομαδες υπολογίζονται βάσει τελευταίας περιόδου, τα μηχανήματα έχουν αλγόριθμους που υπολογίζουν την ηλικία του κυήματος βάσει των μετρήσεων γι αυτό διαφέρει. Μην ασχολείσαι. Λεπτομέρειες είναι. Στην αυχενική θα σου δώσουν τελικές ημερομηνίες. Και μετά πάνω στο χαρτί του υπερήχου του γιατρού σου ανάλογα με την ανάπτυξη του μωρού θα βλέπεις άλλες εβδομαδες από αυτές που υπολόγισαν στην αυχενική λογικά. Δεν τα δίνουν όμως σημασία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια...υγεία και τύχη σε όλες μας!!να γεμίσουν οι αγκαλιές μας μικρά ζουζούνια!!εγώ περιμένω αύριο περίοδο αλλά όπως και η @Clairy. δε νιώθω απολύτως τίποτα...ίσα που λίγο ενοχλεί το στήθος όταν βγάζω το σουτιέν το βράδυ..δεν ελπίζω κ πολλά βέβαια!!

Για το σεξ στην εγκυμοσύνη που λέτε...όταν είχα συλλάβει κανονικά μου επέτρεπε τα πάντα ο γιατρός αλλά στην εξωσωματική με άφησε στον 4ο και μετά 7ο-8ο πάλι προσοχή..στον 9ο βουρ... χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...