Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου....το άνοιξα το θεματακι τελικά!!ο Οκτώβριος για μένα είναι μήνας αλλαγών και αποφάσεων..είναι καταρχάς ο μήνας που γεννήθηκε η μικρή μου και πηγαίνοντας πιο πίσω είναι ο μήνας που συγκατοικησα πρώτη φορά με τον άντρα μου, έμεινα πρώτη φορά έγκυος, έκανα επέμβαση  και άλλα πολλά🙏🙏 εύχομαι να χαρίσει σε όλες όμορφες στιγμές και να γεμίσουμε θετικά τεστακια 🧿🧿🧿

Ελάτε να τα λέμε από εδώ @Ευάγγελοςτ @Kostef @ζουζουνα* @Lacostaki @Clairy. @αννι και όποια άλλη ξεχνάω συγχωρέστε με..είμαστε πολλές!!🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σε λιγο ερχεται ο οκτωβρης εύχομαι σε όλες υγεία αγάπη και μωρακια 💜

στις πριν 21 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Καλότυχος κ καλοταξιδος να είναι ο Οκτώβριος με υγεία κ πολλές χαρές!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα!Με το καλό να μας μπει! 😂Εύχομαι μόνο χαμόγελα,υγεία και πολλά πολλά θετικά τεστακια σε όλες σας! Μακάρι να γεμίσουν οι κοιλιτσες σπορακια!✌️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλότυχο κορίτσια μου το θεματακι μας! 💗

Και για εμένα ήταν πολύ τυχερός αυτός ο μήνας! Μπορεί να έχουν περάσει 5 ολόκληρα χρόνια αλλά ακόμα θυμάμαι τους χτύπους της καρδιάς μου όταν αντίκρισα την πολυπόθητη δεύτερη γραμμουλα στο τέστ εγκυμοσύνης! Ακόμα νιώθω την αγκαλιά του άντρα μου που με έσφιξε με δύναμη και μου είπε να έχω πίστη κι ότι αυτή την φορά θα τα καταφέρουμε! Και τα καταφέραμε αφού αποκτήσαμε το παιδί μας!

Αυτό θα σας ευχηθώ ολόψυχα κορίτσια μου. Να γίνεται μανουλες! Ότι επιθυμείτε να σας το δώσει η ζωή απλόχερα! Κι όσα κορίτσια έχουν ήδη παιδάκι/ παιδάκια να τα χαίρονται και με το καλό να τους χαρίσουν αδερφάκια!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κακότυχο κορίτσια μου το θεματακι μας! 💗

Και για εμένα ήταν πολύ τυχερός αυτός ο μήνας! Μπορεί να έχουν περάσει 5 ολόκληρα χρόνια αλλά ακόμα θυμάμαι τους χτύπους της καρδιάς μου όταν αντίκρισα την πολυπόθητη δεύτερη γραμμουλα στο τέστ εγκυμοσύνης! Ακόμα νιώθω την αγκαλιά του άντρα μου που με έσφιξε με δύναμη και μου είπε να έχω πίστη κι ότι αυτή την φορά θα τα καταφέρουμε! Και τα καταφέραμε αφού αποκτήσαμε το παιδί μας!

Αυτό θα σας ευχηθώ ολόψυχα κορίτσια μου. Να γίνεται μανουλες! Ότι επιθυμείτε να σας το δώσει η ζωή απλόχερα! Κι όσα κορίτσια έχουν ήδη παιδάκι/ παιδάκια να τα χαίρονται και με το καλό να τους χαρίσουν αδερφάκια!💗

ΚαΛότυχο 😂Ο δαίμονας του τ9 ξαναχτυπά 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

ΚαΛότυχο 😂Ο δαίμονας του τ9 ξαναχτυπά 😅

Απαπα!!! Το άτιμο!!!!!!! Πω πω ούτε το πρόσεξα πως άλλαξε!!!!!! Το διορθώνω αμέσως!!!!!!😆😆😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι ο Οκτώβριος να μας φέρει σε όλες αυτό που τόσο πολύ ποθούμε🙏🙏🙏

...να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας με σπορακια🤱🍼✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλο μηνα κοριτσαρες μου!!!!Καλοτυχο το καινουριο θεματακι μας!!!Ευχομαι να γεμισει κ αυτο το μηνα γερα νινακια το πινακακι μας!!!!! 

@misofeggaro σε περιμενουμε 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: Γέννησε κοριτσακι❤️❤️❤️👑 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΓΕΝΝΗΣΕ:03/9❤️❤️❤️👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶:👶

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μαρίνα22:ΘΕΤΙΚΟ👶👶

Beatricee:ΘΕΤΙΚΟ👶

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                                                                                      Prinssec1313:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Alex2016: ?

Marselntina:?

Maroulita? :11/10

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:17/09

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Smurff88:?

Sofia0294:?

Tzina819:?

PAPAEVA:?

Elisa91:?

ntinaki83:09/10

A&O:?

Αντρέα:? 

Αννι:10/09

Nikol:26/10

Ntinaki_08:?

Clairy:01/10

ζουζουνα*:18/10

anna90:17/10

Litsadi:06/10

billibas:27/09

Pixies:15/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια όλα χαλιά έχω αίμα είμαι στον γιατρο

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα και γω είχα αίμα στην αρχή και ήταν αποκολλησούλες. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα και γω είχα αίμα στην αρχή και ήταν αποκολλησούλες. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό.

Κορίτσι εμένα ο γιατρός μου είχε πει μπορώ να έχω επαφες 2 φορες την ευβδομαδα και λέω μην έγινε τίποτα απο την επαφη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα !! Είχα ξαναγράψει στο φόρουμ παλαιότερα αλλά τώρα πραγματικά θέλω την γνώμη σας ... Είμαι 23 ετών και έγγυος 13 εβδομάδων και 2 ημερών ... Όλα πήγαιναν τέλεια στην εγκυμοσύνη μου μέχρι χθες που έκανα την αυχενική η οποία μου βγήκε 3,2 .. όλα τα υπόλοιπα ήταν τέλεια... Μου πήραν και αίμα το οποίο θα βγει αύριο ...από χθες έχω πάει να σκάσω και είμαι πολύ στεναχωρημενη ... Η αλήθεια είναι ότι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη από τον γιατρό που μου έκανε την εξέταση ( δεν ήταν ο γυναικολόγος μου ) ο οποίος παρόλο που το μωρό δε γυρνούσε κ δε μπορούσε να μετρήσει καλά μέσα σε 10 λεπτά με Είχε τελειώσει και γενικά δε μου άρεσε καθόλου σαν γιατρός .. γ αυτό αποφάσισα να πάρω και μια δεύτερη γνώμη σήμερα από έναν άλλον ...πείτε μου και εσείς σας παρακαλώ αν γνωρίζετε κάποια παρόμοια εμπειρία που να πήγε καλά στο τέλος ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα σε όλες μας....διανύω τον τέταρτο και δόξα το θεό όλα μέχρι στιγμής πάνε καλά...μετα από τις δύο ατυχίες που είχα ίσως ήρθε και η δική μου σειρά να φανω λίγο τυχερή... Θελω γράφοντας αυτά τα λόγια να σας φέρω γούρι όπως μου φέρατε εσείς όλες τους μήνες που προσπαθούσα....Καλό μήνα γλυκουλια μου... Σύντομα όλες μανούλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και καλοτυχο να ναι το θεμα,ευχομαι να αποκτησουν παιδακι οσες δεν εχουν και το θελουν τοσο πολυ και εμεις που προσπαθουμε για δευτερο να τα καταφερουμε..γερα μωρακια για ολες οσες θελουν να γινουν μανουλες... ...εγω εδω 5 μερες καθυστερηση κ ενα αρνητικο τεστ...εκλεισα ραντεβου με την γυναικολογο να δουμε τι συμβαινει..ελπιζω να μην ειναι κατι κακο κ απλα να αλλαξε ο κυκλος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια όλα χαλιά έχω αίμα είμαι στον γιατρο

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!Να είσαι δυνατή!Την στήριξη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...