Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορρηξιας


Στρω

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Είπαμε από αυτόν το μήνα με το φίλο μου να ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφές χαλαρά χωρίς άγχος... Εγώ βέβαια ως υπέρ υπέρ άγχωδες ατομο πήρα το clearblue fertility για να υπολογίσω τις γονιμες μέρες και στις 20/7 κάνω το τεστ και βγήκε η χαρούμενη φατσουλα.ηρθαμε σε επαφή εκείνο το βράδυ. Τρίτη 21/7 ξαναέκανα το τεστ και βγήκε πάλι η χαρούμενη φατσοτλα. Τετάρτη 22/7 πάλι το τεστ ωορρηξιας βγήκε θετικό. Πέμπτη 23/7 πρωί ήταν αρνητικό.Λόγω κάποιων έκτακτων θεμάτων η επαφή που είχαμε ήταν μόνο την δευτερα το βράδυ στις 20/7.πιστευετε υπάρχει περίπτωση να έχω μείνει έγκυος? Ωορρηξια έκανα Πέμπτη ή Τετάρτη? Έχω μπερδευτεί... Πόσο καιρό ζει το σπέρμα μέσα μας? Είναι πιθανό να πιάσει κάποια κοπέλα νινί με την πρώτη? 

Ευχαριστωωωω. 

Περίοδο περιμένω 5/8. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είπαμε από αυτόν το μήνα με το φίλο μου να ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφές χαλαρά χωρίς άγχος... Εγώ βέβαια ως υπέρ υπέρ άγχωδες ατομο πήρα το clearblue fertility για να υπολογίσω τις γονιμες μέρες και στις 20/7 κάνω το τεστ και βγήκε η χαρούμενη φατσουλα.ηρθαμε σε επαφή εκείνο το βράδυ. Τρίτη 21/7 ξαναέκανα το τεστ και βγήκε πάλι η χαρούμενη φατσοτλα. Τετάρτη 22/7 πάλι το τεστ ωορρηξιας βγήκε θετικό. Πέμπτη 23/7 πρωί ήταν αρνητικό.Λόγω κάποιων έκτακτων θεμάτων η επαφή που είχαμε ήταν μόνο την δευτερα το βράδυ στις 20/7.πιστευετε υπάρχει περίπτωση να έχω μείνει έγκυος? Ωορρηξια έκανα Πέμπτη ή Τετάρτη? Έχω μπερδευτεί... Πόσο καιρό ζει το σπέρμα μέσα μας? Είναι πιθανό να πιάσει κάποια κοπέλα νινί με την πρώτη? 

Ευχαριστωωωω. 

Περίοδο περιμένω 5/8. 

 

ναι μπορει να έχεις μείνει συνήθως στο αρνητικό τεστ έχει γίνει η ωορρηξία σου ,αν το έκανες την ίδια ώρα παίζει ρόλο κ αυτό. μπορεί να έγινε την Πέμπτη ισως ..το σπέρμα ζει από 3 έως 5 μέρες ανάλογα.σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που δεν έχω καλές εξετάσεις υπάρχει περίπτωση να μην έχω κάποιο μήνα ωορρηξία οπότε να κάνω τα τεστ και να μη δείξει τίποτα; (μάλλον έχω πρόωρη εμμηνόπαυση) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/7/2020 at 6:39 ΜΜ, ο/η Στρω είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είπαμε από αυτόν το μήνα με το φίλο μου να ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφές χαλαρά χωρίς άγχος... Εγώ βέβαια ως υπέρ υπέρ άγχωδες ατομο πήρα το clearblue fertility για να υπολογίσω τις γονιμες μέρες και στις 20/7 κάνω το τεστ και βγήκε η χαρούμενη φατσουλα.ηρθαμε σε επαφή εκείνο το βράδυ. Τρίτη 21/7 ξαναέκανα το τεστ και βγήκε πάλι η χαρούμενη φατσοτλα. Τετάρτη 22/7 πάλι το τεστ ωορρηξιας βγήκε θετικό. Πέμπτη 23/7 πρωί ήταν αρνητικό.Λόγω κάποιων έκτακτων θεμάτων η επαφή που είχαμε ήταν μόνο την δευτερα το βράδυ στις 20/7.πιστευετε υπάρχει περίπτωση να έχω μείνει έγκυος? Ωορρηξια έκανα Πέμπτη ή Τετάρτη? Έχω μπερδευτεί... Πόσο καιρό ζει το σπέρμα μέσα μας? Είναι πιθανό να πιάσει κάποια κοπέλα νινί με την πρώτη? 

Ευχαριστωωωω. 

Περίοδο περιμένω 5/8. 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλή αρχή εύχομαι γρήγορα να φωλιάσει ένα νινι στην κοιλίτσα σού!! Καταρχήν να πω ότι αυτά τα τεστ ωορρηξίας δεν ξέρω πως ακριβώς λειτουργούν αλλά ξέρω ότι είναι πανάκριβα εγώ επερνα τις home test πάρα πολύ οικονομικά αξιόπιστα και εύκολα στη χρήση μπορείς να ψάξεις να δείς!! Η επαφή που είχατε είναι πολύ καλή γιατί το σπέρμα μπορεί να ζήσει 3-5 μέρες ανάλογα με την ποιότητα τού!! Για γρηγορότερη επίτευξη εγκυμοσύνης καλύτερα να υπάρχουν συχνές επαφές κάθε δύο με τρεις ημέρες στις γόνιμες μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ermioni40 είπε:

Εγώ που δεν έχω καλές εξετάσεις υπάρχει περίπτωση να μην έχω κάποιο μήνα ωορρηξία οπότε να κάνω τα τεστ και να μη δείξει τίποτα; (μάλλον έχω πρόωρη εμμηνόπαυση) 

Γιατί πρόωρη εμμηνόπαυση πόσο χρονών είσαι?? Τα τεστ αν κάποιο μήνα δεν κάνεις ωορριξια θα δείξουν βασικά δεν θα δείξουν θετικό! Παρόλα αυτά υπάρχουν γυναίκες που κάποιοι κύκλοι δεν κάνουν ωορριξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλή αρχή εύχομαι γρήγορα να φωλιάσει ένα νινι στην κοιλίτσα σού!! Καταρχήν να πω ότι αυτά τα τεστ ωορρηξίας δεν ξέρω πως ακριβώς λειτουργούν αλλά ξέρω ότι είναι πανάκριβα εγώ επερνα τις home test πάρα πολύ οικονομικά αξιόπιστα και εύκολα στη χρήση μπορείς να ψάξεις να δείς!! Η επαφή που είχατε είναι πολύ καλή γιατί το σπέρμα μπορεί να ζήσει 3-5 μέρες ανάλογα με την ποιότητα τού!! Για γρηγορότερη επίτευξη εγκυμοσύνης καλύτερα να υπάρχουν συχνές επαφές κάθε δύο με τρεις ημέρες στις γόνιμες μέρες!!!

Το ξέρω ότι είναι ακριβά αλλα είμαι φαρμακοποιός και τα παιρνω χονδρικη από την αποθήκη μου όποτε με συμφέρει κάπως... 

Ποτέ λέτε βρε κορίτσια να δείξει το τεστ εγκυμοσύνης?? Περίοδο περιμένω σε 1 εβδομάδα... 

Θα με φάει το άγχος... Πως θα περάσει ο καιρός???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Γιατί πρόωρη εμμηνόπαυση πόσο χρονών είσαι?? Τα τεστ αν κάποιο μήνα δεν κάνεις ωορριξια θα δείξουν βασικά δεν θα δείξουν θετικό! Παρόλα αυτά υπάρχουν γυναίκες που κάποιοι κύκλοι δεν κάνουν ωορριξια

Είμαι στα 36 και με ΑΜΗ κάτω από 0.5 προς τα εκεί οδεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Το ξέρω ότι είναι ακριβά αλλα είμαι φαρμακοποιός και τα παιρνω χονδρικη από την αποθήκη μου όποτε με συμφέρει κάπως... 

Ποτέ λέτε βρε κορίτσια να δείξει το τεστ εγκυμοσύνης?? Περίοδο περιμένω σε 1 εβδομάδα... 

Θα με φάει το άγχος... Πως θα περάσει ο καιρός???? 

Jajaja και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Κάπου εκεί 20-22 έκανα ωορρηξία και σε περίπου μία βδομάδα περιμένω να αδιαθετησω αλλά αυτή η βδομάδα μου φαίνεται αιώνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Jajaja και εγώ στην ίδια φάση είμαι. Κάπου εκεί 20-22 έκανα ωορρηξία και σε περίπου μία βδομάδα περιμένω να αδιαθετησω αλλά αυτή η βδομάδα μου φαίνεται αιώνας!!!

Μακάρι να είναι θετικό το αποτέλεσμα και για τις 2 μας!!! 

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα μέχρι τώρα... Ούτε ελάχιστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Το ξέρω ότι είναι ακριβά αλλα είμαι φαρμακοποιός και τα παιρνω χονδρικη από την αποθήκη μου όποτε με συμφέρει κάπως... 

Ποτέ λέτε βρε κορίτσια να δείξει το τεστ εγκυμοσύνης?? Περίοδο περιμένω σε 1 εβδομάδα... 

Θα με φάει το άγχος... Πως θα περάσει ο καιρός???? 

Και πάλι νομίζω έχει μεγάλη διαφορά τα τεστ που σου λέω έχουν 21€ τα 30 ωορρηξία και 10 εγκυμοσύνης αλλά όχι μόνο για τα λεφτά νομίζω είναι πιο εύκολα να τα καταλάβεις από αυτά που λες ότι σου έβγαλε φατσούλες δύο μέρες!!

Τώρα για το τεστ νομίζω είναι λίγο νωρίς καλύτερα να μη κάνεις ακόμα για να μην απογοητευτείς όχι μόνο καταλαβαίνω την άγωνια σού αλλά είσαι και μέσα στον πειρασμό μέσα στα τέστ χαχα!! Καλύτερα να περιμένεις μια δυο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! Έχεις κάτι περίεργο από συμπτώματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ermioni40 είπε:

Είμαι στα 36 και με ΑΜΗ κάτω από 0.5 προς τα εκεί οδεύω 

Εισαι πάρα πολύ μικρή βρε για εμμηνόπαυση προσπαθείς καιρό??? Ίσως να πρέπει να προσπαθήσετε με άλλες μεθόδους ο γιατρός σου τι λέει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάνω από χρόνο προσπαθώ αλλά η Αμη είναι σχεδόν μηδενική οπότε τι άλλο μπορεί να σημαίνει; ο γιατρός περιμένει τη σαλπιγγογραφια. Μια άλλη γιατρός είπε να πάμε σε σπερματεγχυση. Δε μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να έχω πρόωρη εμμηνόπαυση. Υποτίθεται κάτι τέτοιο προέρχεται αν έχεις κληρονομικότητα, αν έχεις κάνει χημείο θεραπεία, αν έχεις κάνει εγχείρηση. Στα καλά καθούμενα από τα 35 πως μπορεί να συμβεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Μακάρι να είναι θετικό το αποτέλεσμα και για τις 2 μας!!! 

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα σύμπτωμα μέχρι τώρα... Ούτε ελάχιστο 

Εγώ έχω κάποια αλλά ακόμη δεν θέλω να ενθουσιαστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2020 at 1:55 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

Και πάλι νομίζω έχει μεγάλη διαφορά τα τεστ που σου λέω έχουν 21€ τα 30 ωορρηξία και 10 εγκυμοσύνης αλλά όχι μόνο για τα λεφτά νομίζω είναι πιο εύκολα να τα καταλάβεις από αυτά που λες ότι σου έβγαλε φατσούλες δύο μέρες!!

Τώρα για το τεστ νομίζω είναι λίγο νωρίς καλύτερα να μη κάνεις ακόμα για να μην απογοητευτείς όχι μόνο καταλαβαίνω την άγωνια σού αλλά είσαι και μέσα στον πειρασμό μέσα στα τέστ χαχα!! Καλύτερα να περιμένεις μια δυο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!! Έχεις κάτι περίεργο από συμπτώματα?

Δεν έχω απολύτως τίποτα από συμπτώματα!!! Τετάρτη περιμένω περίοδο, θα κάνω τεστ τη Δευτέρα και θα δείξει.... Πάντως θεωρώ ότι αποκλείεται με την πρώτη να έχω πιάσει μωράκι, οπότε πιστεύω ότι κανονικά την Τετάρτη θα αδιαθετησω...θα σας ενημερώσω για ότι γίνει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Δεν έχω απολύτως τίποτα από συμπτώματα!!! Τετάρτη περιμένω περίοδο, θα κάνω τεστ τη Δευτέρα και θα δείξει.... Πάντως θεωρώ ότι αποκλείεται με την πρώτη να έχω πιάσει μωράκι, οπότε πιστεύω ότι κανονικά την Τετάρτη θα αδιαθετησω...θα σας ενημερώσω για ότι γίνει!!! 

Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να είσαι πολύ τυχερή για να πιάσεις με την πρώτη!! Αλλά και γιατί όχι!! Εύχομαι να είναι ένα θετικό αποτέλεσμα!!! Εννοείτε να μας πεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/7/2020 at 7:00 ΜΜ, ο/η Στρω είπε:

Δεν έχω απολύτως τίποτα από συμπτώματα!!! Τετάρτη περιμένω περίοδο, θα κάνω τεστ τη Δευτέρα και θα δείξει.... Πάντως θεωρώ ότι αποκλείεται με την πρώτη να έχω πιάσει μωράκι, οπότε πιστεύω ότι κανονικά την Τετάρτη θα αδιαθετησω...θα σας ενημερώσω για ότι γίνει!!! 

Καλησπέρα, τελικά μέχρι τώρα δεν έχεις κανένα συμπτωμα; ούτε περιόδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

Καλησπέρα, τελικά μέχρι τώρα δεν έχεις κανένα συμπτωμα; ούτε περιόδου;

Καλησπέρα!!! Λοιπόν ακούστε τι μου συνέβη!!! Περιμένω περίοδο την Τετάρτη!!! Την Παρασκευή το πρωί πάω για εξετασεις αίματος να τσεκάρω τον θυρεοειδή μου και λέω δεν κάνω και μια χοριακη?? Βγήκε το αποτέλεσμα αρνητικό. Οπότε λέω οκ δεν είμαι έγκυος!! Το Σάββατο το πρωί κανω ένα τεστ εγκυμοσύνης πρωινής ανίχνευσης και βγήκε αρνητικό!!! Πάω μετά super market κουβάλησα ένα σωρό ψώνια και πάω τουαλέτα και σκουπιζομαι και βλέπω αίμα. Δεν είχα ποτέ πριν την περίοδο... Το βράδυ έκανα ένα τεστ και ίσα που είδα μια πολύ άχνη γραμμή.. Αφού την έδειξα και στο φίλο μου και την είδε και αυτός.... Τώρα περιμένω το πρωί να ξανακάνω τεστ να δω τι θα δείξει.... Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/7/2020 at 6:39 ΜΜ, ο/η Στρω είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είπαμε από αυτόν το μήνα με το φίλο μου να ξεκινήσουμε τις ελεύθερες επαφές χαλαρά χωρίς άγχος... Εγώ βέβαια ως υπέρ υπέρ άγχωδες ατομο πήρα το clearblue fertility για να υπολογίσω τις γονιμες μέρες και στις 20/7 κάνω το τεστ και βγήκε η χαρούμενη φατσουλα.ηρθαμε σε επαφή εκείνο το βράδυ. Τρίτη 21/7 ξαναέκανα το τεστ και βγήκε πάλι η χαρούμενη φατσοτλα. Τετάρτη 22/7 πάλι το τεστ ωορρηξιας βγήκε θετικό. Πέμπτη 23/7 πρωί ήταν αρνητικό.Λόγω κάποιων έκτακτων θεμάτων η επαφή που είχαμε ήταν μόνο την δευτερα το βράδυ στις 20/7.πιστευετε υπάρχει περίπτωση να έχω μείνει έγκυος? Ωορρηξια έκανα Πέμπτη ή Τετάρτη? Έχω μπερδευτεί... Πόσο καιρό ζει το σπέρμα μέσα μας? Είναι πιθανό να πιάσει κάποια κοπέλα νινί με την πρώτη? 

Ευχαριστωωωω. 

Περίοδο περιμένω 5/8. 

 

Μην ανησυχείς. Και η μια φορά φθάνει. Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2020 at 3:37 ΜΜ, ο/η Ermioni40 είπε:

Πάνω από χρόνο προσπαθώ αλλά η Αμη είναι σχεδόν μηδενική οπότε τι άλλο μπορεί να σημαίνει; ο γιατρός περιμένει τη σαλπιγγογραφια. Μια άλλη γιατρός είπε να πάμε σε σπερματεγχυση. Δε μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να έχω πρόωρη εμμηνόπαυση. Υποτίθεται κάτι τέτοιο προέρχεται αν έχεις κληρονομικότητα, αν έχεις κάνει χημείο θεραπεία, αν έχεις κάνει εγχείρηση. Στα καλά καθούμενα από τα 35 πως μπορεί να συμβεί; 

Δεν το γνωρίζω είσαι πολύ μικρή για εμμηνόπαυση αυτό που έχω ακούσει και ξέρω είναι ότι το πόσα ωάρια έχουμε είναι από το πώς γεννιομαστε!!

Από την άλλη η σπερματεχγυση η η εξωσωματική είναι μέθοδοι οι οποίο μπορούν να φέρουν το επιθυμητό αποτέλεσμα!! Έκανες σσλπιγγογραφια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα τεστ ωορρηξίας προχτές και αχνοφανηκε η δεύτερη γράμμα άρα αρνητικο. Έκανα και σήμερα και δε φάνηκε καν η δεύτερη κοκκινη γραμμη άρα πάλι αρνητικο. (υποτίθεται ότι αύριο θα έχω ωορρηξία σύμφωνα με το ημερολόγιο). Άρα παίζει να είχα κάνει ωορρηξία νωρίτερα για αυτό αχνοφαινοταν η δεύτερη κόκκινη γραμμή; έχει σημασία αν αχνοφαίνεται η δε φαίνεται καθόλου η δεύτερη κόκκινη γραμμή;

Σαλπιγγογραφια θα κάνω τέλη Αυγούστου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Καλησπέρα!!! Λοιπόν ακούστε τι μου συνέβη!!! Περιμένω περίοδο την Τετάρτη!!! Την Παρασκευή το πρωί πάω για εξετασεις αίματος να τσεκάρω τον θυρεοειδή μου και λέω δεν κάνω και μια χοριακη?? Βγήκε το αποτέλεσμα αρνητικό. Οπότε λέω οκ δεν είμαι έγκυος!! Το Σάββατο το πρωί κανω ένα τεστ εγκυμοσύνης πρωινής ανίχνευσης και βγήκε αρνητικό!!! Πάω μετά super market κουβάλησα ένα σωρό ψώνια και πάω τουαλέτα και σκουπιζομαι και βλέπω αίμα. Δεν είχα ποτέ πριν την περίοδο... Το βράδυ έκανα ένα τεστ και ίσα που είδα μια πολύ άχνη γραμμή.. Αφού την έδειξα και στο φίλο μου και την είδε και αυτός.... Τώρα περιμένω το πρωί να ξανακάνω τεστ να δω τι θα δείξει.... Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα 

Χμμ παράξενο.

Έχεις καμία φωτο να στείλεις; φαίνεται η γραμμη Εάν βγάλεις φώτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JohannaMak είπε:

Χμμ παράξενο.

Έχεις καμία φωτο να στείλεις; φαίνεται η γραμμη Εάν βγάλεις φώτο;

Έκανα πάλι σήμερα το απόγευμα!!! Και μπορώ να πω πλέον πως βλέπω ξεκάθαρα 2η γραμμή!!!!!! Έχω απλά τρελαθεί από τη χαρά μου!!! Θα κάνω και χοριακη αύριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Στρω είπε:

Έκανα πάλι σήμερα το απόγευμα!!! Και μπορώ να πω πλέον πως βλέπω ξεκάθαρα 2η γραμμή!!!!!! Έχω απλά τρελαθεί από τη χαρά μου!!! Θα κάνω και χοριακη αύριο!!! 

Περιμένουμε τα ευχάριστα!!!!!!

Μακάρι κορίτσι μου!!!!😀😀😀😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...