Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

Τα συλλυπητήρια μου κοπέλα μου. Δυστυχώς σε καταλαβαίνω. Κ εγώ ήταν να παντρευτώ 3 χρόνια πριν. Όταν αρχίσαμε να κανονίζουμε πάνω που θα κλείναμε κέντρο διαγνώστηκε με την τρομερή αρρώστια παιδί στην οικογένεια μου. Χάσαμε τη γη κάτω από τα πόδια μας. Εννοείται ο γάμος δεν κανονίστηκε ποτέ. Μέσα στην στεναχώρια μου εκεί που δεν το περίμενα έμεινα έγκυος στο γιο μου. 

Μακάρι να μείνεις έγκυος γρήγορα και από εκεί ψηλά θα σας καμαρώνει ο πεθερός σου όπως είμαι σίγουρη ότι μας βλέπουν εμάς οι δικοί μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Με το καλό κοπέλα μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ έχει λίγες μερες που έχω παρά πολλά υγρά και ενώ νοιώθω πως έρχεται η περίοδος πουθενά δεν την βλέπω χεχε....σκεφτηκε πως πριν 4 μήνες γέννησα με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Με το καλό κοπέλα μου!!! 

Μία χαρούλα θετικό μου φαίνεται....αντε με το καλό.. Ο Θεός μαζί σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κ εγώ τα νέα μου. Πήγα σήμερα το απόγευμα στο νέο γυναικολόγο να με δει. Έμεινα πολύ ευχαριστημενη. Μου πήρε ένα πλήρες ιστορικό κάναμε ΠΑΠ υπέρηχο ψιλαφηση στήθους. Με βρήκε καλά, όλα είναι σε καλή θέση και κλινικά όπως πρέπει. Μου έφυγε ένα άγχος γιατί μετά την αποβολή ήθελα να δω ότι όλα είναι εντάξει. 

Μου είπε ότι από τη στιγμή που έχω σταθερή περίοδο 28 με 30 ημερών οι πιο πολλοί κύκλοι που έχω είναι με ωορρηξια. Είδαμε και το ωάριο που ετοιμάζεται και μάλλον θα κάνω πάλι μεγάλο κύκλο 30 ημερών. Του είπα ότι πλέον δεν καταλαβαίνω ποτέ κάνω ωορρηξια όπως παλιά κ μου είπε ότι συμβαίνει μετά τη γέννα κάποιες φορες.

Οπότε καλά έκανα κ πήρα τα τεστ ωορρηξιας γιατί κάθε μήνα θα είμαι με φανταστικές εγκυμοσύνες. Γενικά έμεινα ευχαρηστημενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχει λίγες μερες που έχω παρά πολλά υγρά και ενώ νοιώθω πως έρχεται η περίοδος πουθενά δεν την βλέπω χεχε....σκεφτηκε πως πριν 4 μήνες γέννησα με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας 

αν προσπαθείς κ για άλλο παιδάκι μπορεί να είναι κ εγκυμοσύνη, αλλιώς θα είναι ή ωορρηξία σου...προηγείται η ωορρηξία την 1η φορά κ μετά μας έρχεται η περίοδος. να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

αν προσπαθείς κ για άλλο παιδάκι μπορεί να είναι κ εγκυμοσύνη, αλλιώς θα είναι ή ωορρηξία σου...προηγείται η ωορρηξία την 1η φορά κ μετά μας έρχεται η περίοδος. να χαίρεσαι το παιδάκι σου.

Η αλήθεια είναι πως προσπαθούμε και για δεύτερο αν θέλει ο Θεός να μας στείλει....το θέμα είναι πως αηδιάζω πολλά πράγματα που πριν δεν με επηρέαζαν, το φαγητό μου έχει γίνει περισσότερο, το πρωί δεν θέλω να κουνηθω από το κρεβάτι, έχω νεύρα... Βασικά έχω πολλά πράγματα παραξενα.... Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν καταλάβαινα τίποτα χεχε ούτε πως ήμουν έγκυος.... Ευχαριστώ πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Η αλήθεια είναι πως προσπαθούμε και για δεύτερο αν θέλει ο Θεός να μας στείλει....το θέμα είναι πως αηδιάζω πολλά πράγματα που πριν δεν με επηρέαζαν, το φαγητό μου έχει γίνει περισσότερο, το πρωί δεν θέλω να κουνηθω από το κρεβάτι, έχω νεύρα... Βασικά έχω πολλά πράγματα παραξενα.... Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν καταλάβαινα τίποτα χεχε ούτε πως ήμουν έγκυος.... Ευχαριστώ πολύ :)

 

ωραία πάντως αν είχες περίοδο κ είσαι στην μέση του κύκλου είναι ή ωορρηξία σου και ειναι διάφανα ελαστικά αλλά παρόμοια έχουμε όταν μένουμε έγκυες!!!σου εύχομαι να είσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Επιτέλουυυςςς! Το πρώτο θετικο του μήναα!! Μακαρι να σου οανε όλα κατ ευχην κορίτσι μου!! Απόλαυσε το θαυματάκι σου!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natacha είπε:

Μιλησα μαζί του και αύριο θα μιλήσουμε πιο αναλυτικα! Πω πω κοριτσια μου δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα... εν τω μεταξυ δεν εχω κανενα συμπτωμα! Μονο λιγα διαφανα υγρα σαν αυτα της ωορρηξια ειχα το μεσημερι... Τιποτα αλλο!

Αλήθεια κανένα? Όυτε πρισμένο στήθος, ενοχλήσεις κτλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ζουζουνα* είπε:

ωραία πάντως αν είχες περίοδο κ είσαι στην μέση του κύκλου είναι ή ωορρηξία σου και ειναι διάφανα ελαστικά αλλά παρόμοια έχουμε όταν μένουμε έγκυες!!!σου εύχομαι να είσαι!!

Ευχαριστώ καλή μου... :) το θέμα είναι πως δεν είναι διάφανα είναι πηχτα υγρά άσπρα περίπου και γεμίζω πάρα πολλαααα.... Εύχομαι και σε σένα ότι ευλογημένο επιθυμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου... :) το θέμα είναι πως δεν είναι διάφανα είναι πηχτα υγρά άσπρα περίπου και γεμίζω πάρα πολλαααα.... Εύχομαι και σε σένα ότι ευλογημένο επιθυμείς 

Στην ωορρηξία έχουμε και λευκά πηχτά κ διάφανα ..ανάλογα τι μέρα του κύκλου είσαι.. εσύ σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκά ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!οπως γυριζα σημερα απο τη δουλεια μπαινω στο λεωφορειο ορθια ( να αναφερω οτιγενικα εχω κιλακια παραπανω κ ιδιαίτερα στη κοιλια κ τωρα στη περιοδο πρηζομαι ακομη πιο πολυ)..ακριβως φατσα είναι ενας κυριος που καθοταν κ με κοιταζει επιμονα αρκετη ωρα...αρχιζω να απορω γιατι με κοιταζει μεχρι που γυρναει κ μου λεει συγγνωμη ειστε εγκυος??🤣🤣λεω όχι ααα μου λεει συγγνωμη νομιζα οτι ειστε εγκυος  για να καθοσασταν...ειπα να του πω χριστιανε μου με το καημο μου παιζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστωωω παρα πολυ! Μολις πηρα την χοριακή μου και είναι 50 ml U/mL. Τεστάκια ωορρηξιας δεν ειχα κανει ( αν και είχα αγοράσει) γιατι ειχα απογοητευτει όπως σας έγραψα και πιο πανω. Επαφες είχαμε καθε μέρα απο τη 10η ημερα εως την 14 και μετα μερα παρα μερα εως την 19.

Συγχαρητηρια!!Να έχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

κοριτσια μου γλυκά ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!οπως γυριζα σημερα απο τη δουλεια μπαινω στο λεωφορειο ορθια ( να αναφερω οτιγενικα εχω κιλακια παραπανω κ ιδιαίτερα στη κοιλια κ τωρα στη περιοδο πρηζομαι ακομη πιο πολυ)..ακριβως φατσα είναι ενας κυριος που καθοταν κ με κοιταζει επιμονα αρκετη ωρα...αρχιζω να απορω γιατι με κοιταζει μεχρι που γυρναει κ μου λεει συγγνωμη ειστε εγκυος??🤣🤣λεω όχι ααα μου λεει συγγνωμη νομιζα οτι ειστε εγκυος  για να καθοσασταν...ειπα να του πω χριστιανε μου με το καημο μου παιζεις...

Σε ρώτησε όμως....ευγενεστατος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα κ σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Αχ κορίτσι μου τα έχω δοκιμάσει όλα αυτά με τα μαξιλάρια κ γενικά μετά από τόσους μήνες δε θα έλεγα ότι έχω άγχος πια.. Πιο πολύ απογοήτευση είναι.. παρ'όλα αυτά Τώρα είμαι πολύ χαρούμενη διότι όπως ανέφερα θα ήθελα να μου πουν ότι φταίει κάτι ώστε να διορθωθεί! Το θέμα μου με την αυξημένη προλακτινη έχει ήδη ρυθμιστεί κ συνεχίζω τα χαπάκια ώστε να μην ανέβει ξανά.. Επίσης ανακαλύψαμε ότι ο άντρας μου έχει οξεία προστατιτιδα κ αυτή τη στιγμή παίρνει αντιβίωση για 10 μέρες κ θα κάνει επαναληπτικές εξετάσεις όπως Επίσης κ εξέταση κιρσοκιλης.. απ' ότι μας είπε ο Ουρολογος ίσως κ αυτό να φταίει που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος..μηπως εχει αντιμετωπίσει καποια κοπέλα με τον άντρα της θέμα με προστατιτιδα κ μπορεί λίγο να με διαφωτίσει σχετικά με την θεραπεία κ την επίτευξη εγκυμοσύνης?

Tι κάνεις Σοφακι μου? Πως προέκυψε αυτό τωρα? Αφου μια χαρά ήταν το σπέρμοδιάγραμμα του άντρα σου. Γιατί ταλαιπωρουμαστε τόσο πολύ. Εγώ απογοητεύτηκα. Πάει ένας χρόνος πια. Δεν μπορώ να πω ότι πλέον έχω άγχος.Γιατι μετά από τόσους μήνες, δεν έχω πολλές ελπίδες. Το έχω αφήσει στην τύχη του τώρα και από Σεπτέμβρη βλεπουμε😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Στην ωορρηξία έχουμε και λευκά πηχτά κ διάφανα ..ανάλογα τι μέρα του κύκλου είσαι.. εσύ σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα;

19η απλά το θέμα είναι πως δεν συαθεροποιηθηκε ο κύκλος μου λόγω της γέννας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Ευχαριστώ καλή μου... :) το θέμα είναι πως δεν είναι διάφανα είναι πηχτα υγρά άσπρα περίπου και γεμίζω πάρα πολλαααα.... Εύχομαι και σε σένα ότι ευλογημένο επιθυμείς 

ωραία τότε μπορεί να είναι και τυχόν εγκυμοσύνη...σου εύχομαι οτι καλυτερο να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

19η απλά το θέμα είναι πως δεν συαθεροποιηθηκε ο κύκλος μου λόγω της γέννας.... 

Η 1η σου γεννά είναι?εμένα τώρα στην 3η γεννά μου μεγάλωσε δλδ να είχα κύκλους από 33-40 τώρα έχει πάει μέχρι 47 μέρες...δεν ξέρω ίσως επειδή θηλάζω ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σε ρώτησε όμως....ευγενεστατος...

κ ηρθε κ πολυ κοντα να μην ακουστεί..πολυ ευγενικος...που να ξερει ο καυμενος τη καψα τη δικια μου🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

19η απλά το θέμα είναι πως δεν συαθεροποιηθηκε ο κύκλος μου λόγω της γέννας.... 

Καλημέρα Ειρηνούλα λογικά δεν έχει σταθεροποιηθεί το πότε σου έρχεται περίοδος και το τι κύκλο κάνεις..αλλά αφού σου έρθει η περίοδος θέλει να περάσουν συγκεκριμένες μέρες για να γίνει ωορρηξία και συγκεκριμένες μετά για την εμφύτευση.. βέβαια εδώ στο φόρουμ έχω δει πολλά οπότε ποτέ δε ξέρεις!

Ποιες μέρες είχατε επαφές; Να υπολογίζεις ότι μετά την περίοδο θέλει μερικές μέρες για να γίνει η ωορρηξία, και μετά την ωορρηξία θέλει τουλάχιστον 5-6 για να γίνει η εμφύτευση (που μπορεί να γίνει και μετά από 12)

Σου εύχομαι να είναι αυτό που θες, αλλά μην το σκέφτεσαι τόσο! Θα περάσουν οι μέρες και θα δεις! Ο γιατρός εξάλλου σου είπε μετά τις 29/7 να κάνεις τεστ αν θυμάμαι καλά, οπότε έχεις πολλέεες μέρες ακόμα...μη σου πω συνέχισε τις επαφές, εγώ αυτό θα έκανα, αφού δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα ο κύκλος σου δε ξέρεις πότε κάνεις ωορρηξία. Ασχολήσου με το μωράκι σου κ ούτε θα καταλάβεις πώς θα περάσουν οι μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Tι κάνεις Σοφακι μου? Πως προέκυψε αυτό τωρα? Αφου μια χαρά ήταν το σπέρμοδιάγραμμα του άντρα σου. Γιατί ταλαιπωρουμαστε τόσο πολύ. Εγώ απογοητεύτηκα. Πάει ένας χρόνος πια. Δεν μπορώ να πω ότι πλέον έχω άγχος.Γιατι μετά από τόσους μήνες, δεν έχω πολλές ελπίδες. Το έχω αφήσει στην τύχη του τώρα και από Σεπτέμβρη βλεπουμε😟

Καλά είμαι βρε κοριτσάκι μου! Δουλεύω κ δεν έχω πολύ χρόνο να γράφω αλλά σας διαβάζω που κ που! Τουλάχιστον ξεχνιέμαι με την δουλειά! Μάλλον προϋπήρχε το πρόβλημα απλά δεν το είχαμε ψάξει! Ο ουρολογος μας είχε πει όταν είδε το σπερμοδιαγραμμα να κοιτάξουμε το ενδεχόμενο προστατιτιδας κ κιρσοκηλης γιατί φαινόταν χαμηλή η κινητικότητα αλλά εμείς λέγαμε ότι μπορεί να έτυχε! Μέχρι που έπαθε ουρολοιμωξη κ αυτό επιδείνωσε τον προστάτη. Τουλάχιστον κάνει τη θεραπεία κ φαντάζομαι ότι είναι κάτι θεραπευσιμο.. ελπιζω μόνο να μην έχει κ κιρσοκηλη για το πραγματικά δε μ αντεχω κ αλλο εμποδιο! Πολυ ταλαιπωρια βρε κοριτσι μου, κ εσύ κ εγώ κ πολλά κορίτσια! Αλλά να ξέρεις ότι θα τα καταφέρουμε! Εγώ λέω κάθε μέρα ότι ότι κ να γίνει παιδί θα κάνω! Δε το βάζουμε κάτω! Κ όταν έρθει αυτή η στιγμή η χαρά θα είναι μεγάλη μετά από τόσο ταλαιπωρία! 

Εσύ τι κάνεις βρε κορίτσι μου?? Σε τι στάδιο βρίσκεστε με τον άντρα σου?? Το ψάξατε κ άλλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ειρηνούλα λογικά δεν έχει σταθεροποιηθεί το πότε σου έρχεται περίοδος και το τι κύκλο κάνεις..αλλά αφού σου έρθει η περίοδος θέλει να περάσουν συγκεκριμένες μέρες για να γίνει ωορρηξία και συγκεκριμένες μετά για την εμφύτευση.. βέβαια εδώ στο φόρουμ έχω δει πολλά οπότε ποτέ δε ξέρεις!

Ποιες μέρες είχατε επαφές; Να υπολογίζεις ότι μετά την περίοδο θέλει μερικές μέρες για να γίνει η ωορρηξία, και μετά την ωορρηξία θέλει τουλάχιστον 5-6 για να γίνει η εμφύτευση (που μπορεί να γίνει και μετά από 12)

Σου εύχομαι να είναι αυτό που θες, αλλά μην το σκέφτεσαι τόσο! Θα περάσουν οι μέρες και θα δεις! Ο γιατρός εξάλλου σου είπε μετά τις 29/7 να κάνεις τεστ αν θυμάμαι καλά, οπότε έχεις πολλέεες μέρες ακόμα...μη σου πω συνέχισε τις επαφές, εγώ αυτό θα έκανα, αφού δεν έχει σταθεροποιηθεί ακόμα ο κύκλος σου δε ξέρεις πότε κάνεις ωορρηξία. Ασχολήσου με το μωράκι σου κ ούτε θα καταλάβεις πώς θα περάσουν οι μέρες

Καλημέρα... 25/7 μου είπε να κάνω το τεστ....εχει ο Θεός... Δεν με αγχώνει καθόλου το θέμα...απλα έχω διάφορα παραξενα χεχε :) έχει αρκέτες μέρες που τα νοιώθω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

Συλλυπητήρια κορίτσι μου☹️. Πραγματικά είχε τόσα χρόνια ακόμα μπροστά του! Ο θεός να τον αναπαύσει και να δώσει δύναμη σε εσάς. Εύχομαι γρήγορα να του χαρίσετε εγγονάκι και είμαι σίγουρη ότι θα σας καμαρώνει από εκεί ψηλά. Πάντως πως είναι η ζωή! Είχαμε  παρόμοια ιστορία με κορίτσι δικό μας από το φόρουμ που έχασε τον πεθερό της και μετά έμεινε έγκυος💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

Η 1η σου γεννά είναι?εμένα τώρα στην 3η γεννά μου μεγάλωσε δλδ να είχα κύκλους από 33-40 τώρα έχει πάει μέχρι 47 μέρες...δεν ξέρω ίσως επειδή θηλάζω ακόμα...

Ναι είναι η πρώτη μου γέννα... Δεν θηλάζω, μου τελείωσε το γάλα...οπόταν είδα 2 φορές περίοδο μέχρι τώρα.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...