Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

κανονικά στο 1ο αρνητικό πάλι πρέπει να έχεις επαφή...μην ξεχνάς ότι το τεστ δείχνει την ωορρηξία που θα έρθει.. δλδ μετά το 1ο θετικό θα έρθει από 24-48 ωρες

 Έκανα και σήμερα κορίτσι μου και τελικά η γραμμούλα ήταν λίγο πιο αχνή από χτες.. Λογικά το έντονα θετικό θα το είχα Τρίτη! Τις επαφές μας τις είχαμε Τρίτη και σήμερα οπότε απλά ευχόμαστε να γίνει το θαυματάκι! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Νicol:06/07

Ntinaki_08:30/06     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλες μου καλησπέρα και από μένα... Δικαιολογώ το άγχος που υπάρχει για να αποκτήσετε ένα πολύ γλυκό θαύματακι.... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ο Θεός να σας ευλόγησει με ότι καλό.... Η δικιά μου συμβουλή μετά από όλα αυτά που διαβάζω είναι να έχετε πίστη στον Θεό, τον Χριστό και την Παναγία...καθε μέρα να προσεύχεστε και πραγματικά ξέρουν τι είναι αυτό που ζητάτε και γενικά ζητάμε και την κατάλληλη στιγμή μας το χαρίζουν.... Χρειάζεται υπομονή χωρίς άγχος και αγωνία διότι όλα αυτά διώχνουν τα ωραία.... Εύχομαι σε όλες μας ότι καλύτερο και να έρθει ότι ζητάμε στον χρόνο που ο Θεός ξέρει και είναι καλύτερα :) φιλιά και ήρεμα :) :). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irinula91 είπε:

Κοπέλες μου καλησπέρα και από μένα... Δικαιολογώ το άγχος που υπάρχει για να αποκτήσετε ένα πολύ γλυκό θαύματακι.... Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ο Θεός να σας ευλόγησει με ότι καλό.... Η δικιά μου συμβουλή μετά από όλα αυτά που διαβάζω είναι να έχετε πίστη στον Θεό, τον Χριστό και την Παναγία...καθε μέρα να προσεύχεστε και πραγματικά ξέρουν τι είναι αυτό που ζητάτε και γενικά ζητάμε και την κατάλληλη στιγμή μας το χαρίζουν.... Χρειάζεται υπομονή χωρίς άγχος και αγωνία διότι όλα αυτά διώχνουν τα ωραία.... Εύχομαι σε όλες μας ότι καλύτερο και να έρθει ότι ζητάμε στον χρόνο που ο Θεός ξέρει και είναι καλύτερα :) φιλιά και ήρεμα :) :). 

Ειρηνούλα μου έχεις απόλυτο δίκαιο!! Δυστυχώς όμως το άγχος γίνεται αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερινότητας μας, τουλάχιστο στη δικιά μου περίπτωση...  Όταν αγωνίζεσαι για κάτι τόσο καιρό και δεν έρχεται δεν μπορείς να μην το σκέφτεσαι και όσο νάναι να σε ανγώνει. Η πίστη στο Θεό, τον Χριστό, την Παναγία και την Αγία Μαρίνα είναι που μου δίνουν δύναμη όμως και συνεχίζω (εδώ και τέσσερα χρόνια), ναι θα έρθουν οι στιγμές που θα λυγήσω και θα με πάρει απο κάτω, θα είναι όμως στιγμιαία! Την επόμενη μέρα επιστρέφω με πίστη και θέληση! Η Ευχή σου είναι ότι πιο όμορφο μπορούσες να μας προσφέρεις! Να μας στείλει ο Θεός τα θαυματάκια μας στον χρόνο που ο Θεός ξέρει ότι είναι καλύτερα! Καλή συνέχεια κορίτσι μου!! χχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

Κορίτσι μου συλλυπητήρια. Λυπάμαι πολύ. Δεν θα σου πω να μην στενοχωριεσαι γιατί ξέρω ότι είναι δύσκολο. Κυρίως για τον άνθρωπο που έφυγε αλλά και για τον γάμο σας που δεν προλάβατε να χαρείτε. Εύχομαι σύντομα να έρθει ένα μωρακι να σας δώσει χαρά και του χρόνου πρώτα ο Θεός να κάνετε γάμο βάφτιση 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

 Έκανα και σήμερα κορίτσι μου και τελικά η γραμμούλα ήταν λίγο πιο αχνή από χτες.. Λογικά το έντονα θετικό θα το είχα Τρίτη! Τις επαφές μας τις είχαμε Τρίτη και σήμερα οπότε απλά ευχόμαστε να γίνει το θαυματάκι! ❤️ 

ωραία εντάξει οπότε είσαι μέσα στις μέρες..γενικά να έχεις επαφές σε όλο τον κύκλο μέρα παρά μέρα ή ανά 2 με 3 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

συλληπητηρια κοριτσι μου!!!εγω ευχομαι να σου ερθουν ολα καλα απο εδω κ περα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

Συλληπητηρια κορίτσι μου να είστε γεροι να τον θυμάστε... Εγώ αυτά τα μην στεναχωριέσαι δεν τα καταλαβαίνω... Αν δεν στεναχωρηθεις τώρα πότε θα το κάνεις;; Είναι απόλυτα λογικό να στεναχωρηθεις κυρίως για τον άνθρωπο που έφυγε αλλά και για τον γάμο σου που ακυρώθηκε... Ακριβώς σε αυτή την ηλικία έφυγε και ο μπαμπάς μου πριν 12 χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Εμείς ακυρωσαμε τον γάμο.

Το Σάββατο πήγα να κάνω πρόβα το νυφικό μου και μόλις το έβγαλα από μου για να δώσω την προκαταβολή με πήρε ο άντρας μου να γυρίσω σπίτι γιατί έφυγε από ανακοπή ο πατέρας του.

Ήταν μόλις 57.

Όλοι μου λένε να μην στεναχωριέμαι αλλά δεν μπορώ.

Μια μέρα πριν του το ανακοίνωσε ο άντρας μου πως τον Οκτώβριο θα γίνει ο γάμος και είχε χαρεί πολύ.

Δυστυχώς δεν πρόλαβε να μας καμαρώσει.

Ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι να μας δώσει χαρά γιατί μετά από ένα χρόνο προσπαθειών και την στεναχώρια που περάσαμε τις τελευταίες ημέρες το αξίζουμε όσο τίποτα άλλο.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.

Συλλυπητήρια κορίτσι μου.. Ότι και να πούμε τα λόγια τώρα είναι περιττά.. Εύχομαι να συναντήσετε από εδώ και πέρα μόνο χαρές❤️

Και να θυμάσαι.. Μετά από κάθε μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Καραθετικοοοτατο το βλέπω εγώ👍👍👍

Στείλε μας να μας πεις για την χοριακη.. Εύχομαι έναν τεράστιο αριθμό🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kardoula1991 μακαρι κορίτσι μου να είναι θετική. Εννοείται πως θα σας ενημερώσω... Είμαι πολυ συγκρατημένη όμως γιατί είχα σταματήσει να ελπίζω πλέον. Έχω ενδομητρίωση και αυτοάνοσο και δεν περίμενα με τίποτα τη φυσική σύλληψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@Kardoula1991 μακαρι κορίτσι μου να είναι θετική. Εννοείται πως θα σας ενημερώσω... Είμαι πολυ συγκρατημένη όμως γιατί είχα σταματήσει να ελπίζω πλέον. Έχω ενδομητρίωση και αυτοάνοσο και δεν περίμενα με τίποτα τη φυσική σύλληψη...

Θαύματα υπάρχουν και γίνονται οπότε θετική σκέψη και πίστη και όλα θα πάνε καλά☺️☺️ και με το που πάρεις την χοριακη παίρνεις τον γιατρό σου να σου δώσει οδηγίες☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@Kardoula1991 μακαρι κορίτσι μου να είναι θετική. Εννοείται πως θα σας ενημερώσω... Είμαι πολυ συγκρατημένη όμως γιατί είχα σταματήσει να ελπίζω πλέον. Έχω ενδομητρίωση και αυτοάνοσο και δεν περίμενα με τίποτα τη φυσική σύλληψη...

Θετικό , θετικό είναι κοριτσάκι μου....Μπράβο , μπράβο...θα έχεις πολύ καλή χοριακη σίγουρα!!! Αναμένουμε με αγωνία...Πες μας έκανες τεστ ωορρηξίας, τι επαφές είχατε;;;Μπράβο , μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια Καλησπέρα σε όλες! Έχω να γράψω καιρό αλλα σας διάβαζα όλο αυτόν το καιρό... Ήθελα να σας γράψω όμως γιατί κοντεύει να σπάσει η καρδιά μου! Περιμένω περίοδο σε 3 μέρες και πριν λίγο έκανα το τέστ και νομίζω είναι θετικό. Έτρεξα μόλις και έκανα μια χοριακή και περιμένω αποτελεσματα σε 2 ωρες. Ειμαι πολυ αγχωμένη, πολύ μπερδεμένη... Πφφφ!

415DE241-FC2D-4D17-B5E9-00474883DA15.jpeg

Mprabo!!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/7/2020 at 1:52 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλησπέρα κορίτσι μου εγώ το 2ο παιδάκι μου το έπιασα στον 1, 5 χρόνο ελεύθερων προσπαθειών...μετά τον χρόνο κάναμε εξετάσεις όπου εγώ ήμουν οκ απλά είχα χαμηλή βιταμίνη ντε και δεν μπορούσα να ρυθμίσω τον θυροειδη μου που έχω αυτοανοσο επί 1 χρόνο, ξερυθμιζοταν...είχα άγχος κ έκανα κ την σαλπιγγογραφια. τον ίδια μήνα που την έκανα τον ίδιο μήνα έμεινα κ έγκυος...γενικά βοηθάει ,δεν είχα πρόβλημα αλλά είδα ότι βγήκαν πηγματα, σαν να ξεβουλωσε που λέμε...ξέρεις μπορεί καμία φορά με τις περιόδους να μένει κάτι γι'αυτό...το άλλο που θα σε βοηθήσει είναι να μην έχεις άγχος, το ξέρω αλλά τελικά αυτό είναι το παν,και πριν τελειώσει η επαφή να μείνεις ξαπλωμένη κ να βάλεις από κάτω από τον ποπο σου ένα μαξιλάρι, βοηθάει να βρουν το δρόμο τους καλύτερα τα σπερματοζωάρια. 

Καλησπέρα κ σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Αχ κορίτσι μου τα έχω δοκιμάσει όλα αυτά με τα μαξιλάρια κ γενικά μετά από τόσους μήνες δε θα έλεγα ότι έχω άγχος πια.. Πιο πολύ απογοήτευση είναι.. παρ'όλα αυτά Τώρα είμαι πολύ χαρούμενη διότι όπως ανέφερα θα ήθελα να μου πουν ότι φταίει κάτι ώστε να διορθωθεί! Το θέμα μου με την αυξημένη προλακτινη έχει ήδη ρυθμιστεί κ συνεχίζω τα χαπάκια ώστε να μην ανέβει ξανά.. Επίσης ανακαλύψαμε ότι ο άντρας μου έχει οξεία προστατιτιδα κ αυτή τη στιγμή παίρνει αντιβίωση για 10 μέρες κ θα κάνει επαναληπτικές εξετάσεις όπως Επίσης κ εξέταση κιρσοκιλης.. απ' ότι μας είπε ο Ουρολογος ίσως κ αυτό να φταίει που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος..μηπως εχει αντιμετωπίσει καποια κοπέλα με τον άντρα της θέμα με προστατιτιδα κ μπορεί λίγο να με διαφωτίσει σχετικά με την θεραπεία κ την επίτευξη εγκυμοσύνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστωωω παρα πολυ! Μολις πηρα την χοριακή μου και είναι 50 ml U/mL. Τεστάκια ωορρηξιας δεν ειχα κανει ( αν και είχα αγοράσει) γιατι ειχα απογοητευτει όπως σας έγραψα και πιο πανω. Επαφες είχαμε καθε μέρα απο τη 10η ημερα εως την 14 και μετα μερα παρα μερα εως την 19.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστωωω παρα πολυ! Μολις πηρα την χοριακή μου και είναι 50 ml U/mL. Τεστάκια ωορρηξιας δεν ειχα κανει ( αν και είχα αγοράσει) γιατι ειχα απογοητευτει όπως σας έγραψα και πιο πανω. Επαφες είχαμε καθε μέρα απο τη 10η ημερα εως την 14 και μετα μερα παρα μερα εως την 19.

Τελεία κορίτσι μου , αφού δεν έχεις ακόμη καθυστέρηση....είναι πολύ καλή από όσα έχω διαβάσει εδώ απ' τα κορίτσια που έχουν μείνει έγκυες...Μπράβο, όλα καλά να πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστωωω παρα πολυ! Μολις πηρα την χοριακή μου και είναι 50 ml U/mL. Τεστάκια ωορρηξιας δεν ειχα κανει ( αν και είχα αγοράσει) γιατι ειχα απογοητευτει όπως σας έγραψα και πιο πανω. Επαφες είχαμε καθε μέρα απο τη 10η ημερα εως την 14 και μετα μερα παρα μερα εως την 19.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου.. Εισαι εγκυούλα😍😍 για 3 μέρες πριν την καθυστέρηση είναι πολυ ικανοποιητικός αριθμός... Μπράβο🎉🎉πάρε τον γιατρό σου τηλ να σε καθοδήγηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα μαζί του και αύριο θα μιλήσουμε πιο αναλυτικα! Πω πω κοριτσια μου δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομα... εν τω μεταξυ δεν εχω κανενα συμπτωμα! Μονο λιγα διαφανα υγρα σαν αυτα της ωορρηξια ειχα το μεσημερι... Τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα κ σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Αχ κορίτσι μου τα έχω δοκιμάσει όλα αυτά με τα μαξιλάρια κ γενικά μετά από τόσους μήνες δε θα έλεγα ότι έχω άγχος πια.. Πιο πολύ απογοήτευση είναι.. παρ'όλα αυτά Τώρα είμαι πολύ χαρούμενη διότι όπως ανέφερα θα ήθελα να μου πουν ότι φταίει κάτι ώστε να διορθωθεί! Το θέμα μου με την αυξημένη προλακτινη έχει ήδη ρυθμιστεί κ συνεχίζω τα χαπάκια ώστε να μην ανέβει ξανά.. Επίσης ανακαλύψαμε ότι ο άντρας μου έχει οξεία προστατιτιδα κ αυτή τη στιγμή παίρνει αντιβίωση για 10 μέρες κ θα κάνει επαναληπτικές εξετάσεις όπως Επίσης κ εξέταση κιρσοκιλης.. απ' ότι μας είπε ο Ουρολογος ίσως κ αυτό να φταίει που δεν έχω μείνει ακόμα έγκυος..μηπως εχει αντιμετωπίσει καποια κοπέλα με τον άντρα της θέμα με προστατιτιδα κ μπορεί λίγο να με διαφωτίσει σχετικά με την θεραπεία κ την επίτευξη εγκυμοσύνης?

μμμ..κοίτα αν έχει κιρσοκηλη ξέρω ότι και μπορεί να ευθύνεται που δεν μπορείς να μείνεις έγκυος. τώρα για το άλλο που έχει δεν γνωρίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστωωω παρα πολυ! Μολις πηρα την χοριακή μου και είναι 50 ml U/mL. Τεστάκια ωορρηξιας δεν ειχα κανει ( αν και είχα αγοράσει) γιατι ειχα απογοητευτει όπως σας έγραψα και πιο πανω. Επαφες είχαμε καθε μέρα απο τη 10η ημερα εως την 14 και μετα μερα παρα μερα εως την 19.

είναι πολύ καλή, εγώ στα 2 μου παιδιά είχα 70.95 στο 3ο παιδί, περίμενα την ίδια μέρα και στο 2ο είχα 76.80..στο 1ο είχα πάνω από 1600 γιατί είχα καμία βδομάδα καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

μμμ..κοίτα αν έχει κιρσοκηλη ξέρω ότι και μπορεί να ευθύνεται που δεν μπορείς να μείνεις έγκυος. τώρα για το άλλο που έχει δεν γνωρίζω.

Σίγουρα παντως κατι από όλα αυτα φταίει... ίσως κ όλα μαζί! 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...