Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστώω κορίτσι μου να σαι καλα😊 με αγχωσε λιγο αυτο με σαγχαρο αλλα ελπιζω να ηταν τυχαιο!! Θα δουμε!! Ολα καλα παντως🙏🙏🧿

Κ εγώ έχω θέμα  με το ζάχαρο αν κ είναι νωρίς για να πούμε για διαβήτη κύησης..από τώρα προσέχω όμως διατροφή..κ βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ έχω θέμα  με το ζάχαρο αν κ είναι νωρίς για να πούμε για διαβήτη κύησης..από τώρα προσέχω όμως διατροφή..κ βλέπουμε..

Ναι σιγουρα ειναι νωρις να πουμε κατι τετοιο αλλα καλο θα ηταν να μην το ειχαμε!! Ποσο ειχες στην εξεταση αιματος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγαμε και εμείς στον γιατρό και όλα τέλεια😍😍 το σποράκι μου είναι 3 χιλιοστα και είδαμε την καρδούλα να χτυπάει.. Θα πάμε την άλλη βδομάδα όμως να την ακούσουμε γιατί τώρα άρχισε και δεν το έπιανε το μηχάνημα... Μου έφυγε ένα βάρος και είμαι πολύ χαρούμενη😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια πήγαμε και εμείς στον γιατρό και όλα τέλεια😍😍 το σποράκι μου είναι 3 χιλιοστα και είδαμε την καρδούλα να χτυπάει.. Θα πάμε την άλλη βδομάδα όμως να την ακούσουμε γιατί τώρα άρχισε και δεν το έπιανε το μηχάνημα... Μου έφυγε ένα βάρος και είμαι πολύ χαρούμενη😍😍😍

Τελεια❤❤ μπραβο κοριτσι μου με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα και ολα να πανε υπεροχα🙏🙏🙏🧿🧿🧿 ποσο εισαι σου ειπε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια πήγαμε και εμείς στον γιατρό και όλα τέλεια😍😍 το σποράκι μου είναι 3 χιλιοστα και είδαμε την καρδούλα να χτυπάει.. Θα πάμε την άλλη βδομάδα όμως να την ακούσουμε γιατί τώρα άρχισε και δεν το έπιανε το μηχάνημα... Μου έφυγε ένα βάρος και είμαι πολύ χαρούμενη😍😍😍

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τέλεια !!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι σιγουρα ειναι νωρις να πουμε κατι τετοιο αλλα καλο θα ηταν να μην το ειχαμε!! Ποσο ειχες στην εξεταση αιματος;;

 97 είχα αλλά λόγο πολυκυστικων μου είπαν να προσέχω.κ με τρόμαξε η ενδοκρινολόγος.εσυ πόσο είχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

 97 είχα αλλά λόγο πολυκυστικων μου είπαν να προσέχω.κ με τρόμαξε η ενδοκρινολόγος.εσυ πόσο είχες?

Το ιδιο ειχα κ εγω!! Κ εμενα ο γυναικολογος μου ειπε οτι θελει πολυ προσοχη, κ αν στην επομενη εξεταση συνεχισει να ειναι τσιμπημενο θα παω σε διατροφολογο για ειδικη διατροφη! Βεβαια εγω με τους εμετους τωρα δεν μπορω να φαω σχεδον τπτ ετσι κ αλλιως!! Πινω και μισο glucophase τη μερα και θα παρω τη Δευτερα τον ενδοκρινολογο να δω τι θα μου πει κ εκεινος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τελεια❤❤ μπραβο κοριτσι μου με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα και ολα να πανε υπεροχα🙏🙏🙏🧿🧿🧿 ποσο εισαι σου ειπε;;

Γύρω στις 6 εβδομάδες μου είπε όπως το είχα υπολογίσει και εγώ αλλά είπε θα μου το πει ξεκάθαρα με την αυχενική🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

Γύρω στις 6 εβδομάδες μου είπε όπως το είχα υπολογίσει και εγώ αλλά είπε θα μου το πει ξεκάθαρα με την αυχενική🤗

Τελεια, με το καλο ολα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Το ιδιο ειχα κ εγω!! Κ εμενα ο γυναικολογος μου ειπε οτι θελει πολυ προσοχη, κ αν στην επομενη εξεταση συνεχισει να ειναι τσιμπημενο θα παω σε διατροφολογο για ειδικη διατροφη! Βεβαια εγω με τους εμετους τωρα δεν μπορω να φαω σχεδον τπτ ετσι κ αλλιως!! Πινω και μισο glucophase τη μερα και θα παρω τη Δευτερα τον ενδοκρινολογο να δω τι θα μου πει κ εκεινος!

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε καλύτερα γιατί αγχοθηκα πολύ..κ εγώ δεν τρώω πολύ κ μου έκανε εντύπωση..μπορεί να είναι κ από αυτό μακάρι να φύγουν οι αναγουλες για να τρώμε πιο σωστά.το glucophase τι είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε καλύτερα γιατί αγχοθηκα πολύ..κ εγώ δεν τρώω πολύ κ μου έκανε εντύπωση..μπορεί να είναι κ από αυτό μακάρι να φύγουν οι αναγουλες για να τρώμε πιο σωστά.το glucophase τι είναι??

Ναι κ εγω αυτο ελπιζω γτ κ εγω ψιλο αγχωθηκα με αυτο να σου πω!! 

Ειναι χαπι για το σαγχαρο στην ουσια αλλα εμενα μου το ειχε δωσει ο ενδοκρινολογος πριν μερικους μηνες γιατι ειχα υψηλα ανδρογονα για να πεσουν το δινουν δλδ και σε τετοιες περιπτωσεις!! Μου ειπε βεβαια ο γυναικολογος οτι ειναι πολυ ελαφρυ κ δεν θα εκανε τπτ στο σαγχαρο!! Οπως και να χει πρεπει να παρω τον ενδοκρινολογο γτ μπορει να μου πει να το κοψω κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2020 at 8:57 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λες να παρω αδικα τωρα;; για να ειναι πιο μαλακο το σκεφτομουν!! Σε ευχαριστω πολυ😊

όχι πάρε για να είσαι άνετα απλά πάρε 1 ή 2 κ να έχει κ περιθώριο...σίγουρα όμως για το νούμερο μετά 7ο στον 8ο θα είσαι οκ..να είναι άνετο κ να έχει λίγο χώρο...γιατί μετά όταν γεννήσεις την 3η με 5η μέρα κατεβαίνει το γάλα κ πραγματικά είσαι αυτό που λέμε τούμπανο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κ εγω αυτο ελπιζω γτ κ εγω ψιλο αγχωθηκα με αυτο να σου πω!! 

Ειναι χαπι για το σαγχαρο στην ουσια αλλα εμενα μου το ειχε δωσει ο ενδοκρινολογος πριν μερικους μηνες γιατι ειχα υψηλα ανδρογονα για να πεσουν το δινουν δλδ και σε τετοιες περιπτωσεις!! Μου ειπε βεβαια ο γυναικολογος οτι ειναι πολυ ελαφρυ κ δεν θα εκανε τπτ στο σαγχαρο!! Οπως και να χει πρεπει να παρω τον ενδοκρινολογο γτ μπορει να μου πει να το κοψω κιολας!

Ελπίζω να μην είναι κάτι για καμία μας αν κ μου είπαν ότι αντιμετωπίζεται οπότε ας σκεφτόμαστε θετικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

όχι πάρε για να είσαι άνετα απλά πάρε 1 ή 2 κ να έχει κ περιθώριο...σίγουρα όμως για το νούμερο μετά 7ο στον 8ο θα είσαι οκ..να είναι άνετο κ να έχει λίγο χώρο...γιατί μετά όταν γεννήσεις την 3η με 5η μέρα κατεβαίνει το γάλα κ πραγματικά είσαι αυτό που λέμε τούμπανο!!!

Αα καταλαβα🙂 ωραια σε ευχαριστώ παρα πολυ για τις πληροφοριες😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Ελπίζω να μην είναι κάτι για καμία μας αν κ μου είπαν ότι αντιμετωπίζεται οπότε ας σκεφτόμαστε θετικά!!!!

Κ εγω το ευχομαι κοριτσι μου, να εχει πεσει την επομενη φορα!! Ναι μωρε αντιμετωπιζεται απλως συνηθως ειναι με διατροφη που κοβει πολλα, αλλα ας ειναι καλα τα μωρακια μας, και το αγχος ανεβαζει το σαγχαρο παντως, γι αυτο ας ειμαστε ηρεμες κ ολα θα πανε καλα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/6/2020 at 12:23 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πριν από λίγη ώρα έκανα αποξεση... Τελείωσαν όλα.... Ότι χειρότερο έχω ζήσει.... Ευχομαι την επόμενη φορά να ακούσω δυνατά καρδιά και να το κρατάω στην αγκαλιά μου!!! 

Με το καλοοο σε όλες σας κορίτσια!!!!!! Με γερά μωρά εύχομαι 

Έχω να μπω αρκετό καιρό να διαβάσω νέα σας και μόλις είδα τα δυσάρεστα . Ειληκρινα λυπάμαι μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να βρεις σύντομα την δύναμη να το ξεπεράσεις να ξαναπροσπαθήσεις να γίνουν 3 τα παιδάκια σου κι η εγκυμοσύνη σου αυτή να είναι όπως οι άλλες δυο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2020 at 3:13 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? Χτες εμαθα οτι ειναι έγκυος στο δεύτερο μωράκι μου.. έκανα χοριακη 487 είναι στην τέταρτη εβδομάδα..  πόσες είστ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sillia είπε:

 

Κοριτσι μου καλησπέρα, δεν μπορω να δω το μνμ σου δεν ξερω αν ειναι μονο σε μενα, αν θες γραψε το ξανα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Για πείτε βρε κορίτσια να χαζολογησουμε λίγο να ξεχάσουμε τα άγχη μας!!! Τι μωράκια πιστεύετε ότι έχετε;;; 

Καλημεραααα!!!!! Άγχος και εσυ Ε;;; Καλά είμαστε όλες 🤣🤣🤣 εμένα όλοι οι γύρω μου πιστεύουν ότι έχω αγόρι .,,εγώ λέω πως είναι κορίτσι..,, εσυ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημεραααα!!!!! Άγχος και εσυ Ε;;; Καλά είμαστε όλες 🤣🤣🤣 εμένα όλοι οι γύρω μου πιστεύουν ότι έχω αγόρι .,,εγώ λέω πως είναι κορίτσι..,, εσυ;;;; 

Άσε με να φύγει η αυχενική γτ το προηγούμενο εκεί το έχασα κ εννοείται βαράει κόκκινα ο φοβος.. Οπότε ας χαζολογησουμε.... Χαχαχαχαχα εγώ έχω διδυμακια! Όλοι μ λένε ότι έχω 2 αγόρια... Ο άντρας μ θεωρεί ότι είναι 1 και 1...εγω πάλι δεν έχω κανένα ένστικτο... Κανένα όμως.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Άσε με να φύγει η αυχενική γτ το προηγούμενο εκεί το έχασα κ εννοείται βαράει κόκκινα ο φοβος.. Οπότε ας χαζολογησουμε.... Χαχαχαχαχα εγώ έχω διδυμακια! Όλοι μ λένε ότι έχω 2 αγόρια... Ο άντρας μ θεωρεί ότι είναι 1 και 1...εγω πάλι δεν έχω κανένα ένστικτο... Κανένα όμως.... 

Κοντά στην αυχενική;;;  Ωχ...τώρα θα είναι διαφορετικά.,,, όλα καλά θα πάνε για τα μωράκια σου!!!! Έκανες κοιλιτσα;;;; Πραγματικά δεν με πειράζει τι φύλο θα είναι.,,, ούτε και στον άντρα μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κοντά στην αυχενική;;;  Ωχ...τώρα θα είναι διαφορετικά.,,, όλα καλά θα πάνε για τα μωράκια σου!!!! Έκανες κοιλιτσα;;;; Πραγματικά δεν με πειράζει τι φύλο θα είναι.,,, ούτε και στον άντρα μου!!! 

Ουυυυ έκανα έκανα... Είναι δύσκολο να κρυφτει γτ είμαι αρκετά αδύνατη..χεχε καλά κανέναν δε νοιάζει πραγματικά τι θα είναι μόνο να είναι γερά! Στην 10η μπαίνω αύριο! Εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Ουυυυ έκανα έκανα... Είναι δύσκολο να κρυφτει γτ είμαι αρκετά αδύνατη..χεχε καλά κανέναν δε νοιάζει πραγματικά τι θα είναι μόνο να είναι γερά! Στην 10η μπαίνω αύριο! Εσύ; 

Εγώ σήμερα είμαι 11 . Εμένα το βράδυ η κοιλιά μ φαίνεται πιο πολύ αλλά δεν ξέρω αν είναι από μωρό η από φαΐ 😂😂 μ έχει πιάσει άγχος παρά πολύ αν είναι όλα καλά.,,, ελπίζω η Παναγία να μας βοηθήσει και όλα τα μωρα μας (και από τις άλλες κοπελες ) να είναι καλά και γερά 🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🤰🤰🤰❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...