Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Laser cut από intimissimi. Πιστεύω θα βολέψουν και αργότερα..

Και οι sloggi εχει τετοια που ηδη δλδ εχω 2-3 και με βολευουν πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια κατι αλλο!! Επαφες με τους αντρες σας εχετε τωρα που ειναι αρχη;;

Εμένα δε με αφήνει ο γιατρός λόγω αποκόλλησης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; ήθελα να ρωτήσω έχει πάρει καμία σας σουτιέν εγκυμοσύνης ή θυλασμού, έχει αρχίσει και με πονάει το στήθος μου χωρις να κάνω τπτ και σκέφτομαι μήπως να έπαιρνα καποιον αν είναι πιο άνετα!

να πάρεις ένα σουτιέν αλλά καλύτερα αγοράζουμε στον 8ο μήνα κ να έχει πάντα κ λίγο περιθώριο. εμένα με έχουν βολέψει παρά πολύ από τα Λητώ τα μπλουζοσουτιεν αλλά αυτό αφού γεννήσεις γιατί κρατάει κ την κοιλίτσα κ μικραίνει πιο γρήγορα αλλά και σουτιέν της cariwell αν δεν κάνω λάθος από εκεί πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ζουζουνα* είπε:

να πάρεις ένα σουτιέν αλλά καλύτερα αγοράζουμε στον 8ο μήνα κ να έχει πάντα κ λίγο περιθώριο. εμένα με έχουν βολέψει παρά πολύ από τα Λητώ τα μπλουζοσουτιεν αλλά αυτό αφού γεννήσεις γιατί κρατάει κ την κοιλίτσα κ μικραίνει πιο γρήγορα αλλά και σουτιέν της cariwell αν δεν κάνω λάθος από εκεί πάλι.

Λες να παρω αδικα τωρα;; για να ειναι πιο μαλακο το σκεφτομουν!! Σε ευχαριστω πολυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια κατι αλλο!! Επαφες με τους αντρες σας εχετε τωρα που ειναι αρχη;;

Εμένα δεν μ αφήνει... να κλείσουμε το πρώτο τρίμηνο και βλέπουμε μου είπε..., τις υπόλοιπες τι σας είπε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμένα δεν μ αφήνει... να κλείσουμε το πρώτο τρίμηνο και βλέπουμε μου είπε..., τις υπόλοιπες τι σας είπε;;;

Εγω δεν το εχω ρωτησει, αυριο που θα παω αν θυμηθω θα τον ρωτησω!! Αλλα κ αλλες μου εχουν πει αυτο για το πρωτο τριμηνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια κατι αλλο!! Επαφες με τους αντρες σας εχετε τωρα που ειναι αρχη;;

Εμας κανονικά μας είπε ..όχι τπτ άγρια πράγματα 😆😆😆 αλλά προσέχουμε αρκετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τώρα που είπες βρακί τι φοράτε κοριτσια μου τώρα? θέλω να πάω να πάρω να είναι άνετα αλλά όχι κ σαν βράκες..να μας θέλει κ λίγο ο άντρας μας χιχιχι...έχετε τίποτα να προτείνετε κ από που?

Τι να σου πω... Βαμβακερά χαμηλόκαβαλα και άνετα πολύ να μη νιώθω καμία πίεση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Εμας κανονικά μας είπε ..όχι τπτ άγρια πράγματα 😆😆😆 αλλά προσέχουμε αρκετά

Χαχα εε ναι χαλαρα πραγματα😜να σου πω την αληθεια δεν εχω την τρελη ορεξη αλλα ο αντρας μου απο την αλλη εχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα εε ναι χαλαρα πραγματα😜να σου πω την αληθεια δεν εχω την τρελη ορεξη αλλα ο αντρας μου απο την αλλη εχει!!

Εμείς το αντίθετο εγώ θέλω αλλά ο άντρας μου ακόμα φοβάτε να μην γίνει του .είναι το πρώτο μας μάλλον γι'αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Εμείς το αντίθετο εγώ θέλω αλλά ο άντρας μου ακόμα φοβάτε να μην γίνει του .είναι το πρώτο μας μάλλον γι'αυτό!!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Εμείς το αντίθετο εγώ θέλω αλλά ο άντρας μου ακόμα φοβάτε να μην γίνει του .είναι το πρώτο μας μάλλον γι'αυτό!!

Κ εμας το πρωτο μας ειναι😊 αλλα εγω φοβαμαι πιο πολυ απο τον αντρα μου!! Και θα προτιμουσα να περνουσε το πρωτο τριμηνο που ετσι κ αλλιως ειναι επιφοβο βρε παιδι μου!! Αλλα τον καταλαβαινω κ αυτον!! Θα ρωτησω τον γιατρο κ οτι πει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου😍

@Κατερίνα!!! Τι ώρα πας γιατρό?? Εγώ θα σκάσω μέχρι το απόγευμα χάχα έχω μεγάλη αγωνία να δω το σποράκι μου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου😍

@Κατερίνα!!! Τι ώρα πας γιατρό?? Εγώ θα σκάσω μέχρι το απόγευμα χάχα έχω μεγάλη αγωνία να δω το σποράκι μου😍

Καλημερα κοριτσακι μου!! Ειχα 11.00 αλλα μου το αλλαξε γτ θα μπει σε χειρουργειο και θα παω 15.00, οποτε μαζι θα ειμαστε στην αγωνια😅 τι ωρα εχεις εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου!! Ειχα 11.00 αλλα μου το αλλαξε γτ θα μπει σε χειρουργειο και θα παω 15.00, οποτε μαζι θα ειμαστε στην αγωνια😅 τι ωρα εχεις εσυ;;

Εγω θα πάω 18.00..το μόνο θετικό είναι ότι πάω δουλειά τώρα και θα γυρίσω στις 4..οποτε μέχρι να κάνω ντουζάκι να φάω κτλπ θα περάσει η ώρα.. Θέλω τόσο πολύ να δω το σποράκι μου😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Εγω θα πάω 18.00..το μόνο θετικό είναι ότι πάω δουλειά τώρα και θα γυρίσω στις 4..οποτε μέχρι να κάνω ντουζάκι να φάω κτλπ θα περάσει η ώρα.. Θέλω τόσο πολύ να δω το σποράκι μου😍😍😍😍

Εε ενταξει θα ξεχαστεις καπως και στη δουλεια κ οπως λες μεχρι να σχολασεις θα εχει ερθει η ωρα να πας😊 ολα καλα θα ειναι να σκεφτεσαι το μωρακι σου και μονο😊😊😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εε ενταξει θα ξεχαστεις καπως και στη δουλεια κ οπως λες μεχρι να σχολασεις θα εχει ερθει η ωρα να πας😊 ολα καλα θα ειναι να σκεφτεσαι το μωρακι σου και μονο😊😊😍😍

Ναιιι😍😍 θα περιμένω να μας στείλεις νέα από τον γιατρό το απόγευμα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ναιιι😍😍 θα περιμένω να μας στείλεις νέα από τον γιατρό το απόγευμα❤️

Εννοειται, κ εσυ οταν πας να μας πεις😊😊 ευχομαι να μας ειναι ολα πολυ καλα🙏🙏🧿🧿❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

@Kardoula1991 @Κατερίνα!!! Με το καλό κορίτσια μου να δείτε τα σποράκια σας!!!! Θα περιμένουμε να μας πείτε τα νέα!!!

Ευχαριστούμε κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

@Kardoula1991 @Κατερίνα!!! Με το καλό κορίτσια μου να δείτε τα σποράκια σας!!!! Θα περιμένουμε να μας πείτε τα νέα!!!

Ευχαριστούμε κορίτσι μου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια;; σας περνανε και σας κακες σκεψεις οταν ειναι να πατε στο γιατρο;; οσο και να προσπαθω να κανω μονο καλες σκεψεις καποιες φορες δεν τα καταφερνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια;; σας περνανε και σας κακες σκεψεις οταν ειναι να πατε στο γιατρο;; οσο και να προσπαθω να κανω μονο καλες σκεψεις καποιες φορες δεν τα καταφερνω!!

Συνέχεια περνάνε κοριτσάκι μου. Λογικό είναι να υπάρχει άγχος. Σημαντικό όμως είναι να μην τις αφήνεις να σε παρασέρνουν και να σε καταβάλουν!! Έτσι όπως έρχονται να τις διώχνεις!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...