Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Είδαμε ένα άδειο σάκο και αίμα να κυλάει και να το παρασύρει.. συγγνώμη για τη γλαφυρότητα της περιγραφής.. 

Είναι αυτή η πλευρά της ζωής που δυστυχώς κάποιες πρέπει να ζήσουμε. Αυτό θεωρείται ανεμβρυική, μάλλον, ε;  Κι εμένα ήταν ανεμβρυική η πρώτη μου εγκυμοσύνη, αλλά ενώ περίμενα αρκετές εβδομάδες, δεν ξεκινούσε η διαδικασία της αποβολής και τελικά πήρα χάπια και απέβαλα στο σπίτι. Συνήθως λένε ότι οφείλονται σε χρωμοσωμικές ανωμαλίες, αν ήταν αυτό, καλύτερα έτσι και τόσο νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Κορίτσια.. άσχημα τα νέα για μένα.. Είναι σίγουρα αποβολή! :(

Πω πω κοριτσάκι μου τι συνέβη; ποσών εβδομάδων; λυπάμαι πραγματικά τόσο πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια 🌼🌼 με το καλό σε όλες...πήρα κ εγώ θετικό τεστ κ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα μπω στην παρέα 🥰 🥰 αύριο με στέλνει για χοριακη ο γιατρός γιατί έκανα πολύ νωρίς το τεστ κ θέλει να δει που βρισκόμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η wild lavender είπε:

Είναι αυτή η πλευρά της ζωής που δυστυχώς κάποιες πρέπει να ζήσουμε. Αυτό θεωρείται ανεμβρυική, μάλλον, ε;  Κι εμένα ήταν ανεμβρυική η πρώτη μου εγκυμοσύνη, αλλά ενώ περίμενα αρκετές εβδομάδες, δεν ξεκινούσε η διαδικασία της αποβολής και τελικά πήρα χάπια και απέβαλα στο σπίτι. Συνήθως λένε ότι οφείλονται σε χρωμοσωμικές ανωμαλίες, αν ήταν αυτό, καλύτερα έτσι και τόσο νωρίς.

Ναι κοριτσι μου!! Οταν συμβαινει κατι τετοιο καλυτερα νωρις οσο επωδυνο κ αν ειναι😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια 🌼🌼 με το καλό σε όλες...πήρα κ εγώ θετικό τεστ κ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα μπω στην παρέα 🥰 🥰 αύριο με στέλνει για χοριακη ο γιατρός γιατί έκανα πολύ νωρίς το τεστ κ θέλει να δει που βρισκόμαστε!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Μακαρι ολα να πανε καλα🙂 κ εγω το ειχα κανει νωρις, 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια 🌼🌼 με το καλό σε όλες...πήρα κ εγώ θετικό τεστ κ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα μπω στην παρέα 🥰 🥰 αύριο με στέλνει για χοριακη ο γιατρός γιατί έκανα πολύ νωρίς το τεστ κ θέλει να δει που βρισκόμαστε!!

Συγχαρητήρια κορίτσι!!! Καλωσήρθες και να μείνεις εδώ για 9 υπέροχους και εύκολους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου😐 τι σου ειπε ο γιατρος;;

Επειδή είχα κι άλλες ατυχίες, μου είπε να πάμε για καρυοτυπο και κατ'επέκταση για εξωσωματική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Επειδή είχα κι άλλες ατυχίες, μου είπε να πάμε για καρυοτυπο και κατ'επέκταση για εξωσωματική.. 

Ευχομαι απο δω και περα ολα να ερθουν πολυ ευκολα!! Αληθεια στο ευχομαι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από το γιατρό! Λοιπόν το αίμα ήταν σε άλλο σημείο και ήταν από τα φάρμακα.. Μπορεί να δω λίγο ακόμη... Είδαμε 2 εμβρυακια κορίτσια μου 2 βροντερες καρδουλες... Είμαι τόσο φοβισμένη και χαμένη! Εννοείται χαρούμενη αλλά πραγματικά χαμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να μη με προδώσει το σώμα μου! Πολύ συγκρατημένα αισιόδοξη όμως... Κάθε βδομάδα έλεγχος! Είχαμε κανένα νέο για άλλη κοπέλα; τα έχω χάσει τώρα κ δεν είδα τπτ.. 

Αχ, θα με κάνετε να πάω να κάνω ετ νωρίτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Επειδή είχα κι άλλες ατυχίες, μου είπε να πάμε για καρυοτυπο και κατ'επέκταση για εξωσωματική.. 

Εννοείς πως είχες και άλλες αποβολές κορίτσι μου; Επειδή είμαστε 3 κοπέλες από εξωσωματική εδώ αυτή τη στιγμή σε ρωτάω. Έχετε ελέγξει θρομβοφιλια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ, θα με κάνετε να πάω να κάνω ετ νωρίτερα... 

Χαχαχχαχα Σεπτέμβριο θα έκανες αν θυμάμαι;; Κάνε κάνε το καλοκαιράκι βοηθαειιιι!!! Βιταμινούλα D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Μακαρι ολα να πανε καλα🙂 κ εγω το ειχα κανει νωρις, 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο!! 

Ευχαριστώ πολύ 💞 ανυπόμονη κ εσύ ε;;είχες κάνει κ χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Smurf88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ 💞 ανυπόμονη κ εσύ ε;;είχες κάνει κ χοριακη;

Ειχα πολλες ναυτιες και ζαλαδα γι αυτο να σου πω το ειχα κανει, γτ σκεφτομουν οτι κατι εχω αν δεν ειμαι εγκυος😅 ναι ειχα παει για χοριακη την ιδια μερα αλλα ηταν πολυ χαμηλη 31 και κατι!! Μετα απο 2 μερες ηταν 75 και ανεβαινε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Αν εξαιρέσεις αυτή για την κυστικη ίνωση που πλήρωσα 100€ πλήρωσα 140 για τις υπόλοιπες (έκανε και ο άντρας μου μερικές ) 

Εμένα δεν μ έγραψε πολλές μου είπε μόλις έχω ασφάλεια οι υπόλοιπες αλλά ούτε κυστική ούτε για τον σύντροφό Μ Μ είπε τπτ!!κάπου στα 70 θα δώσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια 🌼🌼 με το καλό σε όλες...πήρα κ εγώ θετικό τεστ κ καλώς εχόντων των πραγμάτων θα μπω στην παρέα 🥰 🥰 αύριο με στέλνει για χοριακη ο γιατρός γιατί έκανα πολύ νωρίς το τεστ κ θέλει να δει που βρισκόμαστε!!

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις μια τελειομηνη υπέροχη και βαρετή εγκυμοσύνη!!!! Χαχαχα να σου πανε ολα υπέροχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Annita3 είπε:

Επειδή είχα κι άλλες ατυχίες, μου είπε να πάμε για καρυοτυπο και κατ'επέκταση για εξωσωματική.. 

Κορίτσι μου σε νιώθω απίστευτα... Είμαστε πολλές με ατυχίες και με εμπόδια... Ότι θέλεις μπορείς να μου στείλεις! Θα σου πω μόνο να το ψάξεις... Να το ψάξεις καλά.. Να βρεις τι φταίει για να μην το περάσεις ξανά.. Κ αν χρειαστεί εξωσωματική τότε αυτό θα κάνεις... Φαίνεται βουνό αλλά δεν είναι πιο δύσκολο από αυτό που περνάς.. Εύχομαι μέχρι το τέλος του χρόνου να είσαι ξανά έγκυος και σε προχωρημένη κιόλας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις μια τελειομηνη υπέροχη και βαρετή εγκυμοσύνη!!!! Χαχαχα να σου πανε ολα υπέροχα! 

Αχ ευχαριστώ πολύ, αν και νομίζω ότι δε θα πάνε καλά τα πράγματα...έκανα πάλι τεστ το πρωι και βγήκε πάλι πολύ αχνή η γραμμή...περιμένω τη χοριακή τώρα για να δω αν ανέβηκε!!μακάρι να κάνει λάθος το τεστ ή να έγινε αργά η σύλληψη και να μη δείχνει ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ, αν και νομίζω ότι δε θα πάνε καλά τα πράγματα...έκανα πάλι τεστ το πρωι και βγήκε πάλι πολύ αχνή η γραμμή...περιμένω τη χοριακή τώρα για να δω αν ανέβηκε!!μακάρι να κάνει λάθος το τεστ ή να έγινε αργά η σύλληψη και να μη δείχνει ακόμα...

Μην απογοητευεσαι βρε με τα τεστ δεν μπορουν να δειξουν την εξελιξη!! Μονο η χοριακη μπορει!! Ειχες ξανα κανει χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μην απογοητευεσαι βρε με τα τεστ δεν μπορουν να δειξουν την εξελιξη!! Μονο η χοριακη μπορει!! Ειχες ξανα κανει χοριακη;

Είχα κάνει τη Τρίτη, χωρίς να έχω καθυστέρηση και ήταν 32, οπότε περιμένω να δω αν ανέβηκε..απλά και το τεστ δε θα έπρεπε να είναι λίγο πιο σκούρο; είναι της hometest και δεν έχω κάνει ξανά τέτοια για να ξέρω πως λειτουργούν. Γράφουν ότι μπορεί τις πρώτες μέρες να είναι ίδια η γραμμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Είχα κάνει τη Τρίτη, χωρίς να έχω καθυστέρηση και ήταν 32, οπότε περιμένω να δω αν ανέβηκε..απλά και το τεστ δε θα έπρεπε να είναι λίγο πιο σκούρο; είναι της hometest και δεν έχω κάνει ξανά τέτοια για να ξέρω πως λειτουργούν. Γράφουν ότι μπορεί τις πρώτες μέρες να είναι ίδια η γραμμή..

Αα οπως εμενα κ εσυ δλδ!! Μπα μην αγχωνεσαι ειδικα αν ειχες κανει αλλης μαρκας τεστ την πρωτη φορα!! Αλλα οπως και να χει η χοριακη ειναι αυτη που μετραει κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Είχα κάνει τη Τρίτη, χωρίς να έχω καθυστέρηση και ήταν 32, οπότε περιμένω να δω αν ανέβηκε..απλά και το τεστ δε θα έπρεπε να είναι λίγο πιο σκούρο; είναι της hometest και δεν έχω κάνει ξανά τέτοια για να ξέρω πως λειτουργούν. Γράφουν ότι μπορεί τις πρώτες μέρες να είναι ίδια η γραμμή..

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου!!!!! Να εμπιστεύεσαι την χοριακη !!!! Είχα μπει στην διαδικασία γιατι είχα πάρει πολλαααααα τεστ να κανω κάθε μέρα και να βλέπω αν ανεβαινει. ,, και για μέρες μπυ έβγαινε ίδια η γραμμή ενώ η χοριακη που την παρακολούθησα διπλασιαζόταν όπως έπρεπε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Είχα κάνει τη Τρίτη, χωρίς να έχω καθυστέρηση και ήταν 32, οπότε περιμένω να δω αν ανέβηκε..απλά και το τεστ δε θα έπρεπε να είναι λίγο πιο σκούρο; είναι της hometest και δεν έχω κάνει ξανά τέτοια για να ξέρω πως λειτουργούν. Γράφουν ότι μπορεί τις πρώτες μέρες να είναι ίδια η γραμμή..

Χαχαχαχα  για δες εδώ για να καταλάβεις κ να ηρεμησεις.... Με χοριακη στα 200...

IMG_20200528_153017.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου!!!!! Να εμπιστεύεσαι την χοριακη !!!! Είχα μπει στην διαδικασία γιατι είχα πάρει πολλαααααα τεστ να κανω κάθε μέρα και να βλέπω αν ανεβαινει. ,, και για μέρες μπυ έβγαινε ίδια η γραμμή ενώ η χοριακη που την παρακολούθησα διπλασιαζόταν όπως έπρεπε!!! 

αχ μου δίνεις ελπίδες τώρα!!επίσης μου κάνει εντύπωση ότι γράφει η εταιρεία πως αν είναι η χοριακή 25 μονάδες βγαίνει σκούρη η γραμμή και ενώ η δική μου ήταν παραπάνω έβγαινε αχνή...ότι να ναι...περιμένω τη χοριακή πως και πως!!τα ίδια πέρασα και στην κόρη μου που ξεκίνησα με χοριακή 7 και περίμενα την εξέλιξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Χαχαχαχα  για δες εδώ για να καταλάβεις κ να ηρεμησεις.... Με χοριακη στα 200...

IMG_20200528_153017.jpg

ααα κατάλαβα...μακάρι να ισχύει το ίδιο και σε μένα γιατί είμαι να σκάσω!!το δικό μου έχει επίσης διπλή γραμμή χοντρή αλλά είναι αρκετά αχνή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

ααα κατάλαβα...μακάρι να ισχύει το ίδιο και σε μένα γιατί είμαι να σκάσω!!το δικό μου έχει επίσης διπλή γραμμή χοντρή αλλά είναι αρκετά αχνή!

σε πόση ώρα βγαίνει η απάντηση;;;; μια χαρά θα είναι απλά ξεκίνησες τα τεστ με πιο χαμηλή χοριακη κορίτσι μου! Άσε που μπορεί να ήταν και άλλης πυκνότητας τα ούρα σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...