Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια πώς τα πάτε με τα κιλά;

Εγω είμαι 24+2 εβδομάδες και πηρα 3 κιλά!με διατροφή βέβαια λόγω σακχάρου αλλα με μια φορά την εβδομάδα ελεύθερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Εγώ είμαι σίγουρη έχω πάρει τα πιο πολλά! 9 

Καλά κάτσε να ξεκινήσουν να παίρνουν βάρος τα δίδυμα και θα σου πω εγώ μετά.. Που με πολύ προσοχή έχω πάρει 6 κιλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλά κάτσε να ξεκινήσουν να παίρνουν βάρος τα δίδυμα και θα σου πω εγώ μετά.. Που με πολύ προσοχή έχω πάρει 6 κιλά..

Εσυ όμως είναι λογικό να βάλεις περισσότερο αφού περιμένεις και διδυμάκια ❤️❤️❤️Εδώ  με ένα και έχω  πάρει πιο πολύ από εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλά σας βλέπω όλες!!! Εγώ έχω πάρει 8 και με νορμάλ διατροφή!! 

Και εγώ! Γενικά όμως αν θελήσω κάτι δεν θα το στερηθώ ! Όχι ότι θα φάω Μια πάστα ρε παιδί μ αλλά προχτες ας πούμε έφαγα λίγα φουντούνια(αν δεν ήμουν εγκυος θα έτρωγα όλο το σακουλάκι βέβαια) η μια μέρα ένα σαμπλεδακι ! Αλλιώς ότι θα έτρωγα κανονικά! Το μετά πως θα τα χάσω με φοβίζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ! Γενικά όμως αν θελήσω κάτι δεν θα το στερηθώ ! Όχι ότι θα φάω Μια πάστα ρε παιδί μ αλλά προχτες ας πούμε έφαγα λίγα φουντούνια(αν δεν ήμουν εγκυος θα έτρωγα όλο το σακουλάκι βέβαια) η μια μέρα ένα σαμπλεδακι ! Αλλιώς ότι θα έτρωγα κανονικά! Το μετά πως θα τα χάσω με φοβίζει! 

Κοίταξε γενικότερα αν θέλω να φάω κάτι θα το φάω με μέτρο, κι εννοείται έχω κόψει τα απέξω από φόβο μην κολλήσω τοξοπλασμ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κοίταξε γενικότερα αν θέλω να φάω κάτι θα το φάω με μέτρο, κι εννοείται έχω κόψει τα απέξω από φόβο μην κολλήσω τοξοπλασμ!!! 

Εγώ έτρωγα απ έξω η αλήθεια είναι!!! Σουβλακια μόνο (όχι πατατεσ Πίτες και τα σχετικά) Και το έκοψα πιο πολύ για το αλάτι! (Ξέραμε αυτόν που είχε την ταβέρνα και του ζητούσα ξεροψημένα και ήξερα και από που έπαιρνε κρέατα) αλλά παρατήρησα ότι είχα φουλ πρήξιμο την άλλη μέρα!!! Όποτε κόπηκε μαχαίρι.,, αλλά και το τυρί(Φέτα)  που έχω φάει κόλλημα τώρα Μόνο 30 γραμμάτια στο γεύμα! Τι να κάνω ! Μήπως και καταφέρω ,αν όχι να χάσω, να μην πάρω πολλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ έτρωγα απ έξω η αλήθεια είναι!!! Σουβλακια μόνο (όχι πατατεσ Πίτες και τα σχετικά) Και το έκοψα πιο πολύ για το αλάτι! (Ξέραμε αυτόν που είχε την ταβέρνα και του ζητούσα ξεροψημένα και ήξερα και από που έπαιρνε κρέατα) αλλά παρατήρησα ότι είχα φουλ πρήξιμο την άλλη μέρα!!! Όποτε κόπηκε μαχαίρι.,, αλλά και το τυρί(Φέτα)  που έχω φάει κόλλημα τώρα Μόνο 30 γραμμάτια στο γεύμα! Τι να κάνω ! Μήπως και καταφέρω ,αν όχι να χάσω, να μην πάρω πολλά! 

Συγνωμη κορίτσι μου αλλά ποσο έχεις παρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια εγώ πήρα πολλά, 14. ☹️ Είναι ότι δεν κινούμαι κ πολύ είναι φυσικά κ το φαγητό.

Και εγώ σε ακινησία είμαι! 10 λεπτά το πολύ όρθια! Εννοείται παίζε ροκο και αυτό! Μην στεναχωριέσαι! Θα τα χάσουμε όταν με το καλό γεννηθούν τα μωράκια μας!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 κι εγώ τρώω φέτα, είναι από τα αγαπημένα μου τυριά!!!

@Eiffel αν είσαι συνέχεια ξάπλα είναι λογικό να παίρνεις κιλά!! Μην αγχώνεστε κορίτσια θα τα χάσουμε μετά από το τρέξιμο να είναι καλά τα μωράκια μας μόνο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@Ioann89 κι εγώ τρώω φέτα, είναι από τα αγαπημένα μου τυριά!!!

@Eiffel αν είσαι συνέχεια ξάπλα είναι λογικό να παίρνεις κιλά!! Μην αγχώνεστε κορίτσια θα τα χάσουμε μετά από το τρέξιμο να είναι καλά τα μωράκια μας μόνο!!! 

Άσε πριν την εγκυμοσυνη δεν έτρωγα!!!! 🤣🤣🤣τώρα βλέπω φέτα και 😍😍😍😍😍γίνομαι έτσι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με τις εβδομάδες μπερδεύομαι! Σύμφωνα με τ γυναικολόγο είμαι 26 (Αυτή που έκλεισα) σύμφωνα με τον ενδοκρινολόγο είμαι 27 (αυτή που διανυω δηλαδή ) . Τα λέω και τα 2 εγώ 😂😂😂καλά για μήνες δεν το συζητώ μπάχαλο! @Κατερίνα!!! Νομίζω και εσυ με τους μήνες είχες θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια με τις εβδομάδες μπερδεύομαι! Σύμφωνα με τ γυναικολόγο είμαι 26 (Αυτή που έκλεισα) σύμφωνα με τον ενδοκρινολόγο είμαι 27 (αυτή που διανυω δηλαδή ) . Τα λέω και τα 2 εγώ 😂😂😂καλά για μήνες δεν το συζητώ μπάχαλο! @Κατερίνα!!! Νομίζω και εσυ με τους μήνες είχες θέμα;

Καλησπερα κοριτσια😜 χαχα ναι με ρωτουσαν καθε ποτε αλλαζω μηνα κ δεν ηξερα δεν ειχα ρωτησει τον γιατρο γτ το μετραω με εβδομαδες, παντως οπως τις μετρας εσυ τις μετραω κ εγω, δλδ σημερα ειμαι 23+2 οποτε εχω κλεισει τις 23 κ διανυω την 24η εβδομαδα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μια χαρά είσαι κοπέλα μου . Τρωγε χωρίς τυψεις

🤣🤣🤣🤣λες Ε;;; Είναι καιρός ακόμη,,,, εσυ ποσό είσαι; Πήρες καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Άσε πριν την εγκυμοσυνη δεν έτρωγα!!!! 🤣🤣🤣τώρα βλέπω φέτα και 😍😍😍😍😍γίνομαι έτσι !!! 

Εγώ έχω κολλήσει με το Philadelphia.. Και πριν έτρωγα αν τύχαινε αλλά δεν ήταν κάτι που το είχα στο ψυγείο μόνιμα άντε να έπαιρνα μια φορά το χρόνο.. Τώρα;!;!;! Κάθε μέρα το πρωί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ έχω κολλήσει με το Philadelphia.. Και πριν έτρωγα αν τύχαινε αλλά δεν ήταν κάτι που το είχα στο ψυγείο μόνιμα άντε να έπαιρνα μια φορά το χρόνο.. Τώρα;!;!;! Κάθε μέρα το πρωί!!!

Δεν το έτρωγα ούτε εγώ ... και τώρα για δεκατιανό τρώω φρυγανιές με Philadelphia γιαούρτι (το έχεις δοκιμάσει;) και αγγούρι !!! Σούπερ συνδυασμός !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν το έτρωγα ούτε εγώ ... και τώρα για δεκατιανό τρώω φρυγανιές με Philadelphia γιαούρτι (το έχεις δοκιμάσει;) και αγγούρι !!! Σούπερ συνδυασμός !! 

Μαιμ καλε μου ανοιξατε την ορεξη😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...