Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Άκουσαμε καρδουλαααα....είχα 2 σάκους αλλά μου είπε επειδή ο δεύτερος δνε μεγαλώνει σωστά μπορεί να μην προχωρήσει.θα το δούμε μου είπε...για αυτό είχα και το αίμα...δεν μου το απέκλεισε βέβαια....δνε μπορώ να σας περιγράψω συναισθήματα ...πραγματικά...μου είπε να ξαναπάω σε 15 μέρες παλι αλλά του είπα είναι πολλές οι 15 μέρες..σε μια εβδομάδα θα ξαναέρθω του λέω εντάξει ελα μου λέει..😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maria2904 είπε:

Άκουσαμε καρδουλαααα....είχα 2 σάκους αλλά μου είπε επειδή ο δεύτερος δνε μεγαλώνει σωστά μπορεί να μην προχωρήσει.θα το δούμε μου είπε...για αυτό είχα και το αίμα...δεν μου το απέκλεισε βέβαια....δνε μπορώ να σας περιγράψω συναισθήματα ...πραγματικά...μου είπε να ξαναπάω σε 15 μέρες παλι αλλά του είπα είναι πολλές οι 15 μέρες..σε μια εβδομάδα θα ξαναέρθω του λέω εντάξει ελα μου λέει..😂😂😂

Μπραβο ρε κοριτσι ολα καλά! Απο βδομαδα θα δεις, και ποτέ δε ξερεις ..ολα καλά να πανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι ολα καλά! Απο βδομαδα θα δεις, και ποτέ δε ξερεις ..ολα καλά να πανε 

Ναιιι!!!πραγματικα μου έφυγε ένα βάρος...όσα θέλει ο Θεός ας είναι!!!!ειλικρινα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!Πηρα επιτέλους τα φάρμακα,λέγονται pergoveris τα έχει πάρει καμία;Είναι σε ενέσεις των 300+150.

 

Από την επιτροπή μου είπαν ότι δικαιούμαστε και κάτι σαν επίδομα γύρω στα 300 ευρώ για κάθε προσπάθεια,ξέρει καμία πως και ποτέ τα παίρνουμε;


@kaounmarκορίτσι πηγές για ωοληψια;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!Πηρα επιτέλους τα φάρμακα,λέγονται pergoveris τα έχει πάρει καμία;Είναι σε ενέσεις των 300+150.

 

Από την επιτροπή μου είπαν ότι δικαιούμαστε και κάτι σαν επίδομα γύρω στα 300 ευρώ για κάθε προσπάθεια,ξέρει καμία πως και ποτέ τα παίρνουμε;


@kaounmarκορίτσι πηγές για ωοληψια;

 

Καλημέρα κορίτσι, αφότου γίνει και η εμβρυομεταφορα πηγαίνεις στην περιφερειακή διεύθυνση του ΕΦΚΑ που ανήκεις και καταθέτεις τις αποδείξεις από την ωοληψια, την εμβρυομεταφορα , την έκθεση που θα σου δώσουν από το κέντρο και ένα λογαριασμό τραπέζης που είσαι πρώτη δικαιούχος. Και περιμένεις να πληρωθείς. Κανα μήνα κάνουν σίγουρα. Εγώ κατέθεσα στις 15/6 και εννοείται ακόμα τίποτα. 352€ και κάτι ψιλά είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι, αφότου γίνει και η εμβρυομεταφορα πηγαίνεις στην περιφερειακή διεύθυνση του ΕΦΚΑ που ανήκεις και καταθέτεις τις αποδείξεις από την ωοληψια, την εμβρυομεταφορα , την έκθεση που θα σου δώσουν από το κέντρο και ένα λογαριασμό τραπέζης που είσαι πρώτη δικαιούχος. Και περιμένεις να πληρωθείς. Κανα μήνα κάνουν σίγουρα. Εγώ κατέθεσα στις 15/6 και εννοείται ακόμα τίποτα. 352€ και κάτι ψιλά είναι 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση!Παλι καλά να λέμε που δίνουν και κάτι γιατί είναι πολλά τα λεφτά.Φυσικα θα έπρεπε να καλύπτουν όλο το ποσο διότι πρόκειται για θεραπεία αλλά αυτή είναι άλλη κουβέντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maria2904 είπε:

Άκουσαμε καρδουλαααα....είχα 2 σάκους αλλά μου είπε επειδή ο δεύτερος δνε μεγαλώνει σωστά μπορεί να μην προχωρήσει.θα το δούμε μου είπε...για αυτό είχα και το αίμα...δεν μου το απέκλεισε βέβαια....δνε μπορώ να σας περιγράψω συναισθήματα ...πραγματικά...μου είπε να ξαναπάω σε 15 μέρες παλι αλλά του είπα είναι πολλές οι 15 μέρες..σε μια εβδομάδα θα ξαναέρθω του λέω εντάξει ελα μου λέει..😂😂😂

Πολύ ευχάριστα νέα!!! Μπράβο κορίτσι μου καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη τώρα!!! Ξεκινα να κοιτάς μπεμπεδιστικα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες καλό μήνα και καλές εγκυμοσύνες στα κορίτσια που είναι εγκυούλες! Στα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια να τα καταφέρουμε με τη βοήθεια του Θεού..... Λοιπόν στα δικά μου νέα πάμε πολύ καλά τρίτη μέρα σήμερα και με ενημέρωσαν ότι όλα τα εμβρυακια μας προχωράνε κανονικά οπότε πάμε για Σάββατο εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες! Δόξα τω θεώ είμαι πολύ ευχαριστημένη και χαρούμενη. Το μόνο πρόβλημα αν ξέρει και κάποια να με βοηθήσει είναι ότι από προχθές το βράδυ διπλωθηκα από τον πόνο. Νιώθω βαριά κάτω αριστερά την ωοθήκη και πονάω. Έκανα χθές και αρκετές διάρροιες ( συγνώμη για την περιγραφή) ο γιατρός μου είπε να κόψω την αντιβίωση να παρω buscopan και κάπως ηρέμησα αλλά όχι τελείως. Καμμια συμβουλή για να συνέλθω γρήγοροτερα; Πάλι σήμερα το πρωί το ίδιο πρόβλημα είχα με την τουαλέτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πολύ ευχάριστα νέα!!! Μπράβο κορίτσι μου καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη τώρα!!! Ξεκινα να κοιτάς μπεμπεδιστικα χαχαχαχα

Κοριτσι μου σε ευχαριστω παρά πολύ!!!!!και σε εσένα με 2 μπεμπέ στην κοιλιτσα σου εύχομαι!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό μήνα και καλές εγκυμοσύνες στα κορίτσια που είναι εγκυούλες! Στα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια να τα καταφέρουμε με τη βοήθεια του Θεού..... Λοιπόν στα δικά μου νέα πάμε πολύ καλά τρίτη μέρα σήμερα και με ενημέρωσαν ότι όλα τα εμβρυακια μας προχωράνε κανονικά οπότε πάμε για Σάββατο εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες! Δόξα τω θεώ είμαι πολύ ευχαριστημένη και χαρούμενη. Το μόνο πρόβλημα αν ξέρει και κάποια να με βοηθήσει είναι ότι από προχθές το βράδυ διπλωθηκα από τον πόνο. Νιώθω βαριά κάτω αριστερά την ωοθήκη και πονάω. Έκανα χθές και αρκετές διάρροιες ( συγνώμη για την περιγραφή) ο γιατρός μου είπε να κόψω την αντιβίωση να παρω buscopan και κάπως ηρέμησα αλλά όχι τελείως. Καμμια συμβουλή για να συνέλθω γρήγοροτερα; Πάλι σήμερα το πρωί το ίδιο πρόβλημα είχα με την τουαλέτα...

Καλημερα γλυκουλα μου! 

Χαιρομαι που ολα προχωρανε οπως θελεις, με το καλο να εχετε υγιεις βλαστοκυστες! 

Στην δευτερη ωοληψια το ειχα αυτο που λες, ενιωθα βαρια, πονουσα σε ωοθηκη και εντερο και ειχα για μερες διαρροια..επαιρνα κι εγω buscopan plus... Δεν εκανα κατι αλλο...περασε μονο του.. Ειχα παθει υπερδιεγερση ομως οποτε δε ξερω αν εφταιγε αυτπ η κατι αλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό μήνα και καλές εγκυμοσύνες στα κορίτσια που είναι εγκυούλες! Στα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια να τα καταφέρουμε με τη βοήθεια του Θεού..... Λοιπόν στα δικά μου νέα πάμε πολύ καλά τρίτη μέρα σήμερα και με ενημέρωσαν ότι όλα τα εμβρυακια μας προχωράνε κανονικά οπότε πάμε για Σάββατο εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες! Δόξα τω θεώ είμαι πολύ ευχαριστημένη και χαρούμενη. Το μόνο πρόβλημα αν ξέρει και κάποια να με βοηθήσει είναι ότι από προχθές το βράδυ διπλωθηκα από τον πόνο. Νιώθω βαριά κάτω αριστερά την ωοθήκη και πονάω. Έκανα χθές και αρκετές διάρροιες ( συγνώμη για την περιγραφή) ο γιατρός μου είπε να κόψω την αντιβίωση να παρω buscopan και κάπως ηρέμησα αλλά όχι τελείως. Καμμια συμβουλή για να συνέλθω γρήγοροτερα; Πάλι σήμερα το πρωί το ίδιο πρόβλημα είχα με την τουαλέτα...

Αχ! Τι ωραία. Μπράβο κορίτσι μου!!! Εγώ κάτι τέτοιο είχα πάθει στην υπερδιέγερση.. Αλλά είχα είδη τότε κάνει εμβρυομεταφορά και εκτός απο διατροφή δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο. Προσπάθησε δύο μέρες να κάνεις την δίαιτα της γαστρεντερίτιδας και ίσως νιώσεις καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! @Taggeris συγχαρητήρια!! Πολύ καλή εξέλιξη!!! Να δεις θα πάνε όλα τέλεια! Είχα κάτι παρόμοιο στη ετ να σου πω την αλήθεια, νομίζω είναι ορμονικο... Πρόσεχε λίγο τη διατροφή κ όλα θα πάνε καλά!!

@Maria2904πολύ ευχάριστα νέα!

Εγω πήγα απευθείας στο γιατρό την 6+1 οπότε ακούσαμε καρδιά απευθείας. Μου φάνηκε πιο καθησυχαστικο τελικά από το να πηγαίνω κάθε τόσο κ να αναρωτιέμαι... Επίσης θα ξαναπάω σε 20 μέρες από το προηγούμενο ραντεβού. Βέβαια δεν έχει χρειαστεί κ ως τώρα κάτι παραπάνω ευτυχώς!! Είπα αρκετό στρες πέρασα στην εξωσωματική τώρα θα είμαι ήρεμη όσο όλα πάνε καλά κ ευτυχώς το καταφέρνω... Μόλις δεις ότι όλα πάνε καλά θα ηρεμισεις κ θα μπορέσεις να χαλάρωσεις. Όλα θα πάνε καλά κ μακάρι να μείνουν κ τα 2❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

καλημερα! @Taggeris συγχαρητήρια!! Πολύ καλή εξέλιξη!!! Να δεις θα πάνε όλα τέλεια! Είχα κάτι παρόμοιο στη ετ να σου πω την αλήθεια, νομίζω είναι ορμονικο... Πρόσεχε λίγο τη διατροφή κ όλα θα πάνε καλά!!

@Maria2904πολύ ευχάριστα νέα!

Εγω πήγα απευθείας στο γιατρό την 6+1 οπότε ακούσαμε καρδιά απευθείας. Μου φάνηκε πιο καθησυχαστικο τελικά από το να πηγαίνω κάθε τόσο κ να αναρωτιέμαι... Επίσης θα ξαναπάω σε 20 μέρες από το προηγούμενο ραντεβού. Βέβαια δεν έχει χρειαστεί κ ως τώρα κάτι παραπάνω ευτυχώς!! Είπα αρκετό στρες πέρασα στην εξωσωματική τώρα θα είμαι ήρεμη όσο όλα πάνε καλά κ ευτυχώς το καταφέρνω... Μόλις δεις ότι όλα πάνε καλά θα ηρεμισεις κ θα μπορέσεις να χαλάρωσεις. Όλα θα πάνε καλά κ μακάρι να μείνουν κ τα 2❤️

Εγώ δεν άντεχα να περάσουν 15 μέρες με τίποτα!!!😂😂😂ήδη ηρέμησα από μια έννοια γιατι είχα και αυτό άγχος μέχρι να ακούσω την καρδούλα...μακαρι να μείνουν...αλλά όπως είπα όσα θέλει ο Θεός θα μείνουν!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria2904 είπε:

Εγώ δεν άντεχα να περάσουν 15 μέρες με τίποτα!!!😂😂😂ήδη ηρέμησα από μια έννοια γιατι είχα και αυτό άγχος μέχρι να ακούσω την καρδούλα...μακαρι να μείνουν...αλλά όπως είπα όσα θέλει ο Θεός θα μείνουν!!!❤️❤️

Είναι απόλυτα λογικό γιατί θες να δεις τι θα γίνει με τους σάκους! Εγώ οκ δεν έχω κάτι συγκεκριμένο παραπάνω να δω... Εύχομαι όταν πας να έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση κ να δεις 2 καρδιές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@nik_02 σε βλεπω να μην κρατιέσαι μέχρι τη Δευτέρα... Και με το δίκιο σου δηλαδή, έχουν περάσει ήδη οι 9 μέρες

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό μήνα και καλές εγκυμοσύνες στα κορίτσια που είναι εγκυούλες! Στα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια να τα καταφέρουμε με τη βοήθεια του Θεού..... Λοιπόν στα δικά μου νέα πάμε πολύ καλά τρίτη μέρα σήμερα και με ενημέρωσαν ότι όλα τα εμβρυακια μας προχωράνε κανονικά οπότε πάμε για Σάββατο εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες! Δόξα τω θεώ είμαι πολύ ευχαριστημένη και χαρούμενη. Το μόνο πρόβλημα αν ξέρει και κάποια να με βοηθήσει είναι ότι από προχθές το βράδυ διπλωθηκα από τον πόνο. Νιώθω βαριά κάτω αριστερά την ωοθήκη και πονάω. Έκανα χθές και αρκετές διάρροιες ( συγνώμη για την περιγραφή) ο γιατρός μου είπε να κόψω την αντιβίωση να παρω buscopan και κάπως ηρέμησα αλλά όχι τελείως. Καμμια συμβουλή για να συνέλθω γρήγοροτερα; Πάλι σήμερα το πρωί το ίδιο πρόβλημα είχα με την τουαλέτα...

Πολύ καλά τα νέα σου κοριτσάκι μου!!! Σχετικά με τον πόνο δεν ξέρω να σου πω. Πέρα απο buscopan ο γιατρός σου δεν σου είπε τίποτα άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!!!! Μπράβοοοοοο!!!! Τέλειο το νούμερο!!!!! Τι όμορφα που μπήκε ο Ιούλιος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Xrisa127 κι εγώ pergoveris έκανα αλλά την πένα με τις 900 μονάδες

@Taggeris συγχαρητήρια κορίτσι. Θα ρισκάρεις να τα αφήσετε όλα για βλαστοκυστες η θα βάλεις κατάψυξη κάποια των 3ων ημερών? Ο γιατρός γι αυτό που λες σε είδε μήπως είναι καμιά ελαφριά επερδιεγερση ή το αποκλείουμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

Ωοληψία  🤗

@PAPA EVA --> Ιούλιος 

@JoyCat --> Ιούλιος

@Steli --> Ιούλιος

Εμβρυομεταφορα 😍

@Ριρίκα --> Ιούλιος

@Taggeris --> Ιούλιος

@lactaki --> Αύγουστος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@kaposetsi --> ?

Χοριακή 🤞

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

@Giannouli2013

@dimsea

@Hope19

@Tokyo

@Maria2904

@Deni22

@Nefeliap

@nik_02

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nik_02 συγχαρητήριααααα είδες? Προάγγελος το κλάμα για την Μενεγακη χαχαχαχαχα 😂μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι από καρδιάς! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Maria2904 είπε:

Άκουσαμε καρδουλαααα....είχα 2 σάκους αλλά μου είπε επειδή ο δεύτερος δνε μεγαλώνει σωστά μπορεί να μην προχωρήσει.θα το δούμε μου είπε...για αυτό είχα και το αίμα...δεν μου το απέκλεισε βέβαια....δνε μπορώ να σας περιγράψω συναισθήματα ...πραγματικά...μου είπε να ξαναπάω σε 15 μέρες παλι αλλά του είπα είναι πολλές οι 15 μέρες..σε μια εβδομάδα θα ξαναέρθω του λέω εντάξει ελα μου λέει..😂😂😂

Πολύ καλά τα νέα σου μαρία μου. Μην ανησυχείς για το δεύτερο σάκο. Κι εμένα έτσι είναι και Δευτέρα θα δούμε τι γίνεται. Ας γίνει ότι είναι για καλό! Κι εγώ είχα καφέ υγρά την περασμένη εβδομάδα και λίγα σήμερα. Αλλά μου είπε ο γιατρός πιθανό να βλέπω από τον δεύτερο σάκο.. Πότε έχεις πάλι ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Αχ! Τι ωραία. Μπράβο κορίτσι μου!!! Εγώ κάτι τέτοιο είχα πάθει στην υπερδιέγερση.. Αλλά είχα είδη τότε κάνει εμβρυομεταφορά και εκτός απο διατροφή δεν μπορούσα να κάνω κάτι άλλο. Προσπάθησε δύο μέρες να κάνεις την δίαιτα της γαστρεντερίτιδας και ίσως νιώσεις καλύτερα.

Δηλαδή τι να τρώω για βοηθήστε λίγο..χθες έφτιαξα μία σούπα με κοτόπουλο μέσα και λίγο καλαμπόκι και πάλι τα ίδια είχα. Τι να φάω δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

 

Εντάξει Δεν έχω λόγια από τα υπέροχα νέα!!! Έχουμε έκρηξη μωρων!!! Καλά έλεγα εγώ ότι θα είσαι η επόμενη... Να έχεις μία πολύ όμορφη και ανέφελη εγκυμοσύνη και για σένα δίδυμα μου μυρίζονται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δηλαδή τι να τρώω για βοηθήστε λίγο..χθες έφτιαξα μία σούπα με κοτόπουλο μέσα και λίγο καλαμπόκι και πάλι τα ίδια είχα. Τι να φάω δεν ξέρω...

Αν είναι υπερδιέγερση θα σε βοηθήσουν αφάνταστα τα ασπράδια. Και μείωσε το αλάτι όσο γίνεται. Εγώ που είχα τρελό φούσκωμα πλακώθηκα στα αυγά, έκοψα ψωμιά και σε 3 μέρες ξεκίνησα να στρώνω. Όμως αυτές τις οδηγίες μου τις έδωσε η εμβρυολόγος. Πάρε ένα τηλέφωνο μωρέ να σου πούνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Xrisa127 κι εγώ pergoveris έκανα αλλά την πένα με τις 900 μονάδες

@Taggeris συγχαρητήρια κορίτσι. Θα ρισκάρεις να τα αφήσετε όλα για βλαστοκυστες η θα βάλεις κατάψυξη κάποια των 3ων ημερών? Ο γιατρός γι αυτό που λες σε είδε μήπως είναι καμιά ελαφριά επερδιεγερση ή το αποκλείουμε? 

Θα τα αφήσω όλα κορίτσι μου να εξελιχθούν... Πάμε για Σάββατο τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...