Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Για να μη μου πουν να πληρώσω😂😂άντε με το καλό σου εύχομαι να είναι ή τυχερή.ειναι γουρλιδικο το κέντρο!

Αχ μακάρι! 🙏🤞 Χαχαχαχαχα μπααα σε τέτοια πράγματα δεν ξεχνάνε όχι μόνο στο Μητέρα δλδ αλλά παντού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@annie! @Nefeliap εγώ κάνω ηλεκτρονικό στη διέγερση το μείωσα. Τώρα από την Κυριακή που έκανα την ΕΤ  να έχω κάνει συνολικά 10 τζούρες. Ποτό καθόλου μήνες τώρα.... αλλά είναι ώρες που κοιτάζω το ηλεκτρονικό μου και θέλω να του ορμηξω! 😜

όρμα σε μια μαστίχα ή σε μια καραμέλα!! Εμένα οι μαστιχες μ έσωσαν. 2 βδομαδες ήμουν σαν την κατσίκα από την ώρα που ξυπνούσα μέχρι να κοιμηθώ.. Μετά έστρωσε η κατάσταση... Ή ανάλατα σπόρια... Τώρα το κόβει η μάνα μου και τα έχει τσακίσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κοίτα επειδή έχω ασχοληθεί πολύ με το θέμα κι έχω κολλητή που δουλεύει σε ηλ. τσιγάρο.... το iqos δεν θεωρείται 100% ηλεκτρονικό μιας και δεν υπάρχει βρασμός υγρού (στην ουσία δλδ αυτή είναι η διαφορά του ηλεκτρονικού ότι δεν γίνεται καύση καπνού αλλά βρασμός υγρού) αλλά καύση του φίλτρου που βάζεις.  Κατά τη διέγερση είχα ρωτήσει τη βοηθό του γιατρού.... στην ΕΤ δεν ρώτησα. Ειδικά πρωί με τον καφέ κι εγώ το θέλω όμως το άτιμο! 

Ναι ναι το ξέρω. Πέρασα κ απ το ηλεκτρονικό. Κάποια στιγμή πριν χρόνια άρχισε να με ενοχλεί ο καπνός απ το τσιγάρο όποτε το γύρισα σε ηλεκτρονικό. Κ μετά άρχισα κ το iqos. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Όχι δυστυχώς έφυγε 20 Μαΐου..... Δεν θα είναι εδώ στην γέννα...... 😢 πέρασε ο καιρός ναιιιιιιι ❤️❤️❤️

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου.. Τουλάχιστον ήταν εκεί στα δύσκολα και σε στήριξε!!! Τώρα μόνο χαρές!!! Ποτε γεννάς με το καλό ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

όρμα σε μια μαστίχα ή σε μια καραμέλα!! Εμένα οι μαστιχες μ έσωσαν. 2 βδομαδες ήμουν σαν την κατσίκα από την ώρα που ξυπνούσα μέχρι να κοιμηθώ.. Μετά έστρωσε η κατάσταση... Ή ανάλατα σπόρια... Τώρα το κόβει η μάνα μου και τα έχει τσακίσει 

Εγώ πριν την πρώτη μου εγκυμοσύνη καπνίζω α και έπινα σαν τρελή !!!! Μετά την γεννά έγινα social smoker !! Μόνο όταν έβγαινα του έδινα και καταλάβαινε .... σε όλες τις ετ δεν έκανα ποτέ .... σε Αυτήν την τελευταία του άλλαξα τα φώτα !!! Δεν με τιμά αυτό που λέω αλλά είδα κουραστεί να το αξίζω έγκυος και να μην είμαι... είπα λοιπόν εάν ήταν από φυσική σύλληψη δεν θα το ήξερα !!! Και ήταν θετική !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Ειμαι 4η ημέρα σημερα εκανα το πρωί αιματολογικές με έριξε στις 125 μονάδες puregon ειναι καλο αυτο Ε;

παλι Πέμπτη αιματολογικές και υπέρηχο :) 

μακαρι να μου περισσέψει φάρμακο να το δώσω σε οποια κοπέλα το χρειάζεται!♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ναι ναι το ξέρω. Πέρασα κ απ το ηλεκτρονικό. Κάποια στιγμή πριν χρόνια άρχισε να με ενοχλεί ο καπνός απ το τσιγάρο όποτε το γύρισα σε ηλεκτρονικό. Κ μετά άρχισα κ το iqos. 

Α εσύ τα έχεις δοκιμάσει όλα χαχαχαχαχα. Εγώ 7 χρ. περίπου κάνω ηλεκτρονικό. Να το αφήσεις όμως κι αυτό είναι δύσκολο βρε παιδί μου.... καλά κουράγια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

όρμα σε μια μαστίχα ή σε μια καραμέλα!! Εμένα οι μαστιχες μ έσωσαν. 2 βδομαδες ήμουν σαν την κατσίκα από την ώρα που ξυπνούσα μέχρι να κοιμηθώ.. Μετά έστρωσε η κατάσταση... Ή ανάλατα σπόρια... Τώρα το κόβει η μάνα μου και τα έχει τσακίσει 

Χαχαχαχαχα έκλαψα. Κι εγώ τσίχλες.... μασάω μασάω έχει πιαστεί η μασέλα μου 🤣. Τώρα έκοψα φρούτα και τρώω..... δεν έχω θέμα βάρους γενικά δύσκολα βάζω κιλά αλλά αν είναι μόνο ως τη χωριακη να πάρω 4-5 με τόσο μασουλιμα όλη μέρα, στην εγκυμοσύνη θα γίνω σαν γιουβαρλακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ πριν την πρώτη μου εγκυμοσύνη καπνίζω α και έπινα σαν τρελή !!!! Μετά την γεννά έγινα social smoker !! Μόνο όταν έβγαινα του έδινα και καταλάβαινε .... σε όλες τις ετ δεν έκανα ποτέ .... σε Αυτήν την τελευταία του άλλαξα τα φώτα !!! Δεν με τιμά αυτό που λέω αλλά είδα κουραστεί να το αξίζω έγκυος και να μην είμαι... είπα λοιπόν εάν ήταν από φυσική σύλληψη δεν θα το ήξερα !!! Και ήταν θετική !!!!! 

Ακριβώς το ίδιο μου είπε η μαία - βοηθός του γιατρού μου. Μου λέει ήδη από τη στιγμή που κάνεις ηλεκτρονικό σημαίνει ότι προσπαθείς και καλό είναι γενικά να μην κάνεις τίποτα αλλά σκέψου ότι αν έπιανες φυσικά θα το μάθαινες με την καθυστέρηση οπότε όλα σχετικά είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν πειράζει κοριτσάκι μου.. Τουλάχιστον ήταν εκεί στα δύσκολα και σε στήριξε!!! Τώρα μόνο χαρές!!! Ποτε γεννάς με το καλό ;; 

Μέχρι 16 Αυγούστου μας έχουν δώσει τελική ημερομηνία!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

Ακριβώς το ίδιο μου είπε η μαία - βοηθός του γιατρού μου. Μου λέει ήδη από τη στιγμή που κάνεις ηλεκτρονικό σημαίνει ότι προσπαθείς και καλό είναι γενικά να μην κάνεις τίποτα αλλά σκέψου ότι αν έπιανες φυσικά θα το μάθαινες με την καθυστέρηση οπότε όλα σχετικά είναι. 

Απλά προσπαθούμε για το καλύτερο και κάνουμε τα πάντα !!! Εγώ θύματα σε κάποιες ετ δεν φτερνιζομουν καν ..... ακρότητες στο μεγαλείο τους .... πιστεύω ακράδαντα ότι εάν είναι γίνει εμφύτευση θα γίνει μαι να κανείς τούμπες όλη μέρα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

@ntinaki88 καλώς μας βρήκες. Κ έλεγα που χάθηκε αυτό το κορίτσι. Ποτε μεγάλωσε η κοριτσάρα σου;;;με το καλό να την πάρεις στην αγκαλιτσα σου. 
@Hope19 παρά πολύ καλά είναι. Μπράβο. Μέσα σ αυτά είναι τα μελλοντικά σου μωράκια!!! Αν η ζαλάδα είναι τόσο έντονη μήπως να πάρεις το γιατρο;άλλωστε μονο αυτός μπορεί να σε καθησυχάσει κοριτσάκι μου

@Papadakis φαντάζομαι το άγχος σου. Προσπάθησε να ηρεμήσεις όμως. Αύριο θα δεις στον υπέρηχο και ολα θα είναι μια χαρά 🥰🥰🥰 

Μεγαλώνουμε μεγαλώνουμε.... Είμαστε 1kg και 50gr πριν δύο εβδομάδες τώρα θα έχει φτάσει 1.300 χιχιχιχ.... Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki88 είπε:

Μέχρι 16 Αυγούστου μας έχουν δώσει τελική ημερομηνία!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Τότε γέννησα το αστεράκι μου !!! Αυγουστιάτικο τέλειαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Απλά προσπαθούμε για το καλύτερο και κάνουμε τα πάντα !!! Εγώ θύματα σε κάποιες ετ δεν φτερνιζομουν καν ..... ακρότητες στο μεγαλείο τους .... πιστεύω ακράδαντα ότι εάν είναι γίνει εμφύτευση θα γίνει μαι να κανείς τούμπες όλη μέρα  

Εχεις απόλυτο δίκιο! Απλά το θέμα είναι να τα έχεις και καλά με τον εαυτό σου όπως λέγαμε και προχθές! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Τι φοβάσαι κορίτσι μου; Ναι βοηθάει η υστεροσκοπηση. Εμένα μαζί με την αφαίρεση του πολύποδα έκανε και scratching και πιστεύω πως βοήθησε πολύ στην εμφύτευση 

Φοβαμαι μην εχω αρνητικο.. Ξερω αλλες κοπελες προσπαθουν χρονια αλλα οσο να πεις ολες μας θελουμε να πετυχουμε ασχετα αν ειναι η πρωτη φορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Φοβαμαι μην εχω αρνητικο.. Ξερω αλλες κοπελες προσπαθουν χρονια αλλα οσο να πεις ολες μας θελουμε να πετυχουμε ασχετα αν ειναι η πρωτη φορα! 

Το ξέρω κορίτσι μου!! Εγώ ήμουν σίγουρη πως ήταν αρνητικό... Και τσουπ θετικό!!! Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται... Ο Ιούνιος θα είναι καλύτερος από το Μάιο με ακόμα περισσότερες επιτυχίες !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ κορίτσια πάλι ροζ !!!!! Και πολύ ... έχω αγχωθεί τόσο πολύ ..... νομίζω Ότο δεν θα τα καταφέρω !!! Αύριο έχουμε Ραντεβού  για  υπέρηχο ...../

Κορίτσι μου πήγαινε σήμερα να το δεις... Με το άγχος που θα έχεις ίσως είναι χειρότερο να περιμένεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το ξέρω κορίτσι μου!! Εγώ ήμουν σίγουρη πως ήταν αρνητικό... Και τσουπ θετικό!!! Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται... Ο Ιούνιος θα είναι καλύτερος από το Μάιο με ακόμα περισσότερες επιτυχίες !!! 

Εγω το αντιθετο παντως @Hope19κανενα αγχος και ημουν σιγουρη οτι θα ειναι θετικό και τις 2 φορες ,οποτε παει αναλογως αντιστροφα μαλλον αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω το αντιθετο παντως @Hope19κανενα αγχος και ημουν σιγουρη οτι θα ειναι θετικό και τις 2 φορες ,οποτε παει αναλογως αντιστροφα μαλλον αχχαχα

Εγώ είμαι φύση απαισιόδοξη χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ν

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Το ξέρω κορίτσι μου!! Εγώ ήμουν σίγουρη πως ήταν αρνητικό... Και τσουπ θετικό!!! Προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη γίνεται... Ο Ιούνιος θα είναι καλύτερος από το Μάιο με ακόμα περισσότερες επιτυχίες !!! 

Νομιζω ειναι ο φοβος μας που δεν μας αφηνει να ονειρευτουμε. Κι εγω νοιωθω την αναγκη να κραταω μικρο καλαθι που λενε. Δεν θελω να απογοητευτω μετα.. Αλλα φυσικα ελπιζω και προσευχομαι.. Το ειχα ξεχασει οτι ειχες κανει κι εσυ υστεροσκοπηση.. Κι εγω εκανα μια ανανεωση στο ενδομητριο και φυσικα αφαιρεσαμε και τους δυο πολυποδες οι οποιοι φανηκαν μονο στην υστεροσκοπηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Ειμαι 4η ημέρα σημερα εκανα το πρωί αιματολογικές με έριξε στις 125 μονάδες puregon ειναι καλο αυτο Ε;

παλι Πέμπτη αιματολογικές και υπέρηχο :) 

μακαρι να μου περισσέψει φάρμακο να το δώσω σε οποια κοπέλα το χρειάζεται!♥️ 

Κορίτσι μου τελεια.. Για να σου εριξε τη δοση παει να πει οτι ανταποκρινεται ο οργανισμος παρα πολυ καλα.. Θα πας τελεια. 

 

ξερεις με τι τιμες ξεκινησες FSH.E2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/6/2020 at 1:50 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι! Σε 2 βδομαδες θα εχω ξεμπερδεψει με ωοληψια κ ετ! Ευχαριστωω

Άντε βρε καλή επιτυχία!!

Σε παρακολουθώ με αγωνία 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ν

Νομιζω ειναι ο φοβος μας που δεν μας αφηνει να ονειρευτουμε. Κι εγω νοιωθω την αναγκη να κραταω μικρο καλαθι που λενε. Δεν θελω να απογοητευτω μετα.. Αλλα φυσικα ελπιζω και προσευχομαι.. Το ειχα ξεχασει οτι ειχες κανει κι εσυ υστεροσκοπηση.. Κι εγω εκανα μια ανανεωση στο ενδομητριο και φυσικα αφαιρεσαμε και τους δυο πολυποδες οι οποιοι φανηκαν μονο στην υστεροσκοπηση..

Εμένα τον είδε στο 2ο υπέρηχο κατά τι διάρκεια της διέγερσης... Δε φαινόταν πιο πριν... Το ότι βγήκαν οι πολύποδες και έκανες ανανέωση είναι παρα πολύ καλό!!! Είναι έτοιμη η μήτρα να υποδεχτεί τα εμβρυακια σου !!! Και αν θυμάμαι είσαι μικρούλα σωστά ;; Θα πάνε όλα σούπερ θα το δεις. Οι πιθανότητες είναι υπέρ σου !! Στην τελική σκέψου πως ότι ήταν να κανεις το έκανες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα τον είδε στο 2ο υπέρηχο κατά τι διάρκεια της διέγερσης... Δε φαινόταν πιο πριν... Το ότι βγήκαν οι πολύποδες και έκανες ανανέωση είναι παρα πολύ καλό!!! Είναι έτοιμη η μήτρα να υποδεχτεί τα εμβρυακια σου !!! Και αν θυμάμαι είσαι μικρούλα σωστά ;; Θα πάνε όλα σούπερ θα το δεις. Οι πιθανότητες είναι υπέρ σου !! Στην τελική σκέψου πως ότι ήταν να κανεις το έκανες... 

Nαι 28μιση ειμαι! Σε ευχαριστω κοριτσακι μου!! 

Εσυ πως είσαι; Το μπιζελάκι σου;:wub: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Nαι 28μιση ειμαι! Σε ευχαριστω κοριτσακι μου!! 

Εσυ πως είσαι; Το μπιζελάκι σου;:wub: 

Ωραίο και το μπιζελάκι!! 😄 Οι περισσότεροι το λένε σποράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...