Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Έβαλα 2 βλαστοκύστες.Είναι κακό που είναι χαμηλή ή επειδή είναι πολύ νωρίς;Ευχαριστώ πολύ!!!😊

Καλέ μην μου αγχώνεσαι! Ηρέμησε! Φαντάζομαι πως ενημέρωσες τον γιατρό σου κ σίγουρα θα σου είπε να την επαναλάβεις γιατί θέλουμε διπλασιασμούς! Συνέχισε τα φαρμακάκια σου (δεν ξέρω μήπως σου τα αυξήσει κιόλας) κ χαλάρωσε! Θα πάρει μπρος το εμβρυάκι σου! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ μην μου αγχώνεσαι! Ηρέμησε! Φαντάζομαι πως ενημέρωσες τον γιατρό σου κ σίγουρα θα σου είπε να την επαναλάβεις γιατί θέλουμε διπλασιασμούς! Συνέχισε τα φαρμακάκια σου (δεν ξέρω μήπως σου τα αυξήσει κιόλας) κ χαλάρωσε! Θα πάρει μπρος το εμβρυάκι σου! 🤗

Αγαπημένη αύριο θα περιμένουμε και τα δικά σου θετικά νέα!!!😊Απορώ πως κρατιέσαι και δεν έχεις πάει ακόμη!!!Μεγαλη αρετή η υπομονή!

Εγω αύριο πάω στο γιατρό, λογικά ξεκινάω utrogestan και από εβδομάδα θα κάνω ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Αγαπημένη αύριο θα περιμένουμε και τα δικά σου θετικά νέα!!!😊Απορώ πως κρατιέσαι και δεν έχεις πάει ακόμη!!!Μεγαλη αρετή η υπομονή!

Εγω αύριο πάω στο γιατρό, λογικά ξεκινάω utrogestan και από εβδομάδα θα κάνω ετ.

Ναι, Χρύσα μου! Αύριο είναι η μεγάλη ημέρα! Η υπομονή είναι όντως μεγάλη αρετή, το λέει κ ο 4χρονος ανηψιός μου! 😂 Δεν ξέρω πως τα κατάφερα γιατί από τη φύση μου είμαι ανυπόμονη! 

Αλήθεια; Θαυμάσια! Αχ, αυτά τα utro! Σαν καραμέλες τα παίρνω! Όλα καλά κ ευλογημένα να τα κάνεις! Πόσα καταλήξατε; Τα έχεις κατάψυξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!είμαι στην 9η μέρα ετ και πήγα από μόνη μου και έκανα τεστ χοριακής και βγήκε 28.κανονικά μου είχε πει την τρίτη στις 23.είναι θετικό ή είναι η ιδέα μου;

Συγχαρητήρια!!! Καλη συνεχεια!!! Καλούς διπλασιασμούς!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ναι, Χρύσα μου! Αύριο είναι η μεγάλη ημέρα! Η υπομονή είναι όντως μεγάλη αρετή, το λέει κ ο 4χρονος ανηψιός μου! 😂 Δεν ξέρω πως τα κατάφερα γιατί από τη φύση μου είμαι ανυπόμονη! 

Αλήθεια; Θαυμάσια! Αχ, αυτά τα utro! Σαν καραμέλες τα παίρνω! Όλα καλά κ ευλογημένα να τα κάνεις! Πόσα καταλήξατε; Τα έχεις κατάψυξη;

Θα ανταμειφθεί η υπομονή σου με μια  θετικότατη χοριακη!!!🤞🏻
Παλι σε λήθαργο θα πέφτω με τα utrogestan αλλά είπαμε ...υπομονή!

Θα βάλω τις 2 τελευταίες βλαστοκυστες που έχω στην κατάψυξη και ο Θεός  βοηθός.Έχω χαμηλές προσδοκίες διότι δεν είναι καλής  ποιότητας αλλά τόσο ο γιατρός όσος και ο άντρας  μου επέμεναν να δοκιμάσουμε με  αυτές πριν προχωρήσω σε φυσικό ή σε δεύτερη διέγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/2/2021 at 2:03 ΜΜ, ο/η Vickypucca είπε:

Ίσως πάω και νωρίτερα μπας και....ξέρεις, αυτή η αγωνία που θες απεγνωσμένα να μάθεις.Να έχεις κι εσύ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά!!😊✌️❤️

Μαζί είμαστε vickypucca την Τρίτη είναι να κάνω χοριακή και Είμαι να σκάσω άσε  μακάρι τουλάχιστον να έχουμε καλά αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!είμαι στην 9η μέρα ετ και πήγα από μόνη μου και έκανα τεστ χοριακής και βγήκε 28.κανονικά μου είχε πει την τρίτη στις 23.είναι θετικό ή είναι η ιδέα μου;

Συγχαρητήρια!!! Φυσικά και είναι θετικό - θετικότατο θα έλεγα! Τώρα έχει σημασία να διπλασιάζεται! Μην ανησυχείς που είναι τόσο χαμηλή. 1ον)  είναι πάρα πολύ νωρίς και 2ον) σημασία έχει απλά να διπλασιάζεται!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις και όλα να πάνε τέλεια! 🤰🏻❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ είχα αποτυχημένη ετ και ο γιατρός μου είπε να προχωρήσουμε μετά από 2 μήνες τουλάχιστον. Παρόλο που ο χρόνος δεν είναι με το μέρος μου!

 Με έβαλε και έκανα εξετάσεις ύστερα από δική μου πίεση και έχω FSH 7,3 - LH6,1 - TSH 0,93 - PRL 18,7.
Εσείς που τα ψάχνετε και ξέρετε είναι εντάξει; Είναι κάτι υψηλό ή χαμηλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Θα ανταμειφθεί η υπομονή σου με μια  θετικότατη χοριακη!!!🤞🏻
Θα πέφτω πάλι σε λήθαργο με τα utrogestan αλλά είπαμε ...υπομονή!

Θα βάλω τις 2 τελευταίες βλαστοκυστες που έχω στην κατάψυξη και ο Θεός  βοηθός.Έχω χαμηλές προσδοκίες διότι δεν είναι καλής  ποιότητας αλλά τόσο ο γιατρός όσος και ο άντρας  μου επέμεναν να δοκιμάσουμε με  αυτές πριν προχωρήσω σε φυσικό ή σε δεύτερη διέγερση.

Το ποιες θα μας φέρουν το πολυπόθητο κανείς δεν το ξέρει κοριτσάκι μου γλυκό! Ούτε κ οι γιατροί! Με στατιστικά μιλούν κ αυτοί. Μου το είπε ξεκάθαρα η εμβρυολόγος κάποια στιγμή που τη ρώτησα. Πόσα παραδείγματα έχουμε κ από κοπέλες εδώ μέσα να βάζουν άριστες βλαστοκύστες κ να μην δίνουν εγκυμοσύνη. Κ άλλες αντιθέτως με όχι τόσο καλές να τα καταφέρνουν. Δεν σου το λέω για να σου χρυσώσω το χάπι. Έχε πίστη! Αυτό σου λέω μόνο! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Το ποιες θα μας φέρουν το πολυπόθητο κανείς δεν το ξέρει κοριτσάκι μου γλυκό! Ούτε κ οι γιατροί! Με στατιστικά μιλούν κ αυτοί. Μου το είπε ξεκάθαρα η εμβρυολόγος κάποια στιγμή που τη ρώτησα. Πόσα παραδείγματα έχουμε κ από κοπέλες εδώ μέσα να βάζουν άριστες βλαστοκύστες κ να μην δίνουν εγκυμοσύνη. Κ άλλες αντιθέτως με όχι τόσο καλές να τα καταφέρνουν. Δεν σου το λέω για να σου χρυσώσω το χάπι. Έχε πίστη! Αυτό σου λέω μόνο! 😘

Έχεις απόλυτο δίκιο αλλά μου έχει βγει μια άρνηση αυτή τη φορά.Ίσως είναι και άμυνα.Μακάρι να πάνε όλα καλά αλλά και αν όχι θα συνεχίσω να προσπαθω!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ είχα αποτυχημένη ετ και ο γιατρός μου είπε να προχωρήσουμε μετά από 2 μήνες τουλάχιστον. Παρόλο που ο χρόνος δεν είναι με το μέρος μου!

 Με έβαλε και έκανα εξετάσεις ύστερα από δική μου πίεση και έχω FSH 7,3 - LH6,1 - TSH 0,93 - PRL 18,7.
Εσείς που τα ψάχνετε και ξέρετε είναι εντάξει; Είναι κάτι υψηλό ή χαμηλό;

Εγώ δεν ξέρω από αυτές τις εξετάσεις αλλά γιατί να περιμένεις 2 μήνες;Σίγουρα είναι καλό να αφήσεις έναν κύκλο αλλά 2 πρώτη φορά το ακούω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Εγώ δεν ξέρω από αυτές τις εξετάσεις αλλά γιατί να περιμένεις 2 μήνες;Σίγουρα είναι καλό να αφήσεις έναν κύκλο αλλά 2 πρώτη φορά το ακούω.

Γιατί μου είπε ότι προέχει η υγεία μου και η ασφάλεια μου. Είχα μια παλλίνδρομη τον Αύγουστο και μετά έκανα τον Οκτώβριο αποτυχημένη και Φεβρουάριο αποτυχημένη. Δεν ξέρω τι να πω, οφείλω να τον ακούσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για όλη τη στήριξη και συμπαράσταση και εύχομαι από καρδιάς θετικά αποτελέσματα σε όλες!!❤️
Θέλω να πω επίσης πως εμείς που μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία και περνάμε όλα αυτά με τα φάρμακα,τις ενέσεις, την αναμονή και όλα όσα προκύπτουν να ξέρετε ότι ο θεός είναι μεγάλος και βλέπει τι περνάμε.Καμία να μην το βάζει κάτω ούτε να την παίρνει από κάτω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TRigirl είπε:

Γιατί μου είπε ότι προέχει η υγεία μου και η ασφάλεια μου. Είχα μια παλλίνδρομη τον Αύγουστο και μετά έκανα τον Οκτώβριο αποτυχημένη και Φεβρουάριο αποτυχημένη. Δεν ξέρω τι να πω, οφείλω να τον ακούσω. 

Εντάξει με βάση το ιστορικό έχει ένα δίκιο ο γιατρος. Νόμιζα ότι ήταν η πρώτη σου προσπάθεια.Ίσως να είναι και καλύτερα να περιμένεις γιατί θα ηρεμήσει λιγάκι και ο οργανισμός.

Για το θέμα του χρόνου να μην αγχώνεσαι, εδώ που είμαστε ένας μήνας παραπάνω δε θα κάνει τη διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα και εγώ είχα κάνει εξωσωματική με βλαστοκυστες πριν από ένα 4 μηνός έφτααα μέχρι τον 3 μήνα και δυστυχώς το έχασα γιατί σταμάτησε η καρδιά του να χτυπάει και τώρα μπαίνω πάλι στην διαδικασία της εμβρυομεταφορας περιμένω να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω και ελπίζω αυτή την φορά να τα καταφέρω όπως εύχομαι και για εσάς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Μαζί είμαστε vickypucca την Τρίτη είναι να κάνω χοριακή και Είμαι να σκάσω άσε  μακάρι τουλάχιστον να έχουμε καλά αποτελεσματα

Μακάρι να έχουμε και οι δυο τεραστιότατες χοριακές!!Μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε.Ξέρω ότι είναι μια κουβέντα αλλά υπομονή και θετική σκέψη!!!✌️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ για όλη τη στήριξη και συμπαράσταση και εύχομαι από καρδιάς θετικά αποτελέσματα σε όλες!!❤️
Θέλω να πω επίσης πως εμείς που μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία και περνάμε όλα αυτά με τα φάρμακα,τις ενέσεις, την αναμονή και όλα όσα προκύπτουν να ξέρετε ότι ο θεός είναι μεγάλος και βλέπει τι περνάμε.Καμία να μην το βάζει κάτω ούτε να την παίρνει από κάτω!!

Ακριβως αυτο που λες... ο Θεός ειναι μεγάλος και θα φέρει το θετικό αποτέλεσμα για ανταμοιβή στις προσπάθειες μας! 
Καλη δύναμη κοριτσι μου! Παρε το χρονο σου, ξεκούρασε το σώμα και τη ψυχή σου, παρε θάρρος και ξεκινα παλι!! Να εισαι καλα! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα και εγώ είχα κάνει εξωσωματική με βλαστοκυστες πριν από ένα 4 μηνός έφτααα μέχρι τον 3 μήνα και δυστυχώς το έχασα γιατί σταμάτησε η καρδιά του να χτυπάει και τώρα μπαίνω πάλι στην διαδικασία της εμβρυομεταφορας περιμένω να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω και ελπίζω αυτή την φορά να τα καταφέρω όπως εύχομαι και για εσάς....

Πόσο κρίμα!🥺

Χαίρομαι όμως που ήδη κάνεις σχέδια για την επόμενή σου προσπάθεια! Με το καλό κ σύντομα να ανταμειφθείς! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Πόσο κρίμα!🥺

Χαίρομαι όμως που ήδη κάνεις σχέδια για την επόμενή σου προσπάθεια! Με το καλό κ σύντομα να ανταμειφθείς! 🤗

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα και εγώ είχα κάνει εξωσωματική με βλαστοκυστες πριν από ένα 4 μηνός έφτααα μέχρι τον 3 μήνα και δυστυχώς το έχασα γιατί σταμάτησε η καρδιά του να χτυπάει και τώρα μπαίνω πάλι στην διαδικασία της εμβρυομεταφορας περιμένω να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω και ελπίζω αυτή την φορά να τα καταφέρω όπως εύχομαι και για εσάς....

Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω ειχα μια αποβολή! Πολυ επίπονο! Καλη δυναμη να εχεις κοριτσι μου! Να σου δωσει ο Θεός δύναμη για μια καινουρια προσπάθεια με θετικά αποτελέσματα αυτη τη φορα!! 😍🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω ειχα μια αποβολή! Πολυ επίπονο! Καλη δυναμη να εχεις κοριτσι μου! Να σου δωσει ο Θεός δύναμη για μια καινουρια προσπάθεια με θετικά αποτελέσματα αυτη τη φορα!! 😍🙂

Ναι ήταν δύσκολο αλλά πρέπει να πάω παρακάτω όπως όλες μας σφίγγουμε δόντια και προχωράμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Ακριβως αυτο που λες... ο Θεός ειναι μεγάλος και θα φέρει το θετικό αποτέλεσμα για ανταμοιβή στις προσπάθειες μας! 
Καλη δύναμη κοριτσι μου! Παρε το χρονο σου, ξεκούρασε το σώμα και τη ψυχή σου, παρε θάρρος και ξεκινα παλι!! Να εισαι καλα! 🥰🥰

Όχι βρε,μπερδεύτηκες, είχα θετική χοριακή😊περιμένω να διπλασιαστεί την τρίτη!!!αύριο περιμένουμε και τη δική σου,σωστά;☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Όχι βρε,μπερδεύτηκες, είχα θετική χοριακή😊περιμένω να διπλασιαστεί την τρίτη!!!αύριο περιμένουμε και τη δική σου,σωστά;☺️☺️

Με συγχωρείς... πηγα να κανω παράθεση στο αλλο μηνυμα της κοπέλας που ειχες σχολιάσει κι εσυ και ηρθε το ποστ στο δικο σου... το θυμαμαι οτι ειχες θετικό αποτέλεσμα, αφου σου ειπα να εχεις και διπλασιασμούς!! ❤️❤️
Ναι εγω αυριο παω για τη δεύτερη! 🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kelly3105 είπε:

Ναι ήταν δύσκολο αλλά πρέπει να πάω παρακάτω όπως όλες μας σφίγγουμε δόντια και προχωράμε....

Να προχωρήσεις ναι!! Και βεβαια! Και το μωρακι θα ερθει!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Με συγχωρείς... πηγα να κανω παράθεση στο αλλο μηνυμα της κοπέλας που ειχες σχολιάσει κι εσυ και ηρθε το ποστ στο δικο σου... το θυμαμαι οτι ειχες θετικό αποτέλεσμα, αφου σου ειπα να εχεις και διπλασιασμούς!! ❤️❤️
Ναι εγω αυριο παω για τη δεύτερη! 🙏 

Δεν πειράζει κοριτσάκι!!!✌️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...