Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Την άλλη Τρίτη!Μου φαίνεται τόσο μακριά!Προσπαθώ να κάνω διάφορα για να μην το σκέφτομαι.Σου εύχομαι πραγματικά ότι καλύτερο!!😊

Την άλλη Τρίτη, εσύ έκανες χθες βγήκε αρνητικό κ απογοητεύτηκες! Καταλαβαίνεις κ μόνη σου πως ήταν πολύ νωρίς για να δείξει έτσι; Τα καλύτερα για όλες μας που αναμένουμε με τόση ανυπομονησία! 

Εδώ Αθήνα την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την άλλη Τρίτη, εσύ έκανες χθες βγήκε αρνητικό κ απογοητεύτηκες! Καταλαβαίνεις κ μόνη σου πως ήταν πολύ νωρίς για να δείξει έτσι; Τα καλύτερα για όλες μας που αναμένουμε με τόση ανυπομονησία! 

Εδώ Αθήνα την έκανες;

Ναι το καταλαβαίνω βρε κορίτσι αλλά ξέρεις πως είναι!!Ναι εδώ Αθήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Στο εύχομαι κορίτσι! Μακάρι! Να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτε! Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

Δεν ξέρω ακριβώς... υποτίθεται ότι τα παίρνω για να αδιαθετησω μόλις τα σταματήσω...  🤯🤯

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι στην 7η ημέρα της εμβρυομεταφοράς.έχω βάλει 2 βλαστοκύστες και είμαι στην αναμονή για τη χοριακή.Κάθε μέρα που περνάει με πιάνει και περισσότερο άγχος.καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλη επιτυχία να έχεις κοριτσι μου με το καλο ευχομαι να πετύχεις το πολυπόθητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι στην 7η ημέρα της εμβρυομεταφοράς.έχω βάλει 2 βλαστοκύστες και είμαι στην αναμονή για τη χοριακή.Κάθε μέρα που περνάει με πιάνει και περισσότερο άγχος.καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! Να σου πανε ολα καλα με μια τεράστια χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! Να σου πανε ολα καλα με μια τεράστια χοριακη!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!Εσύ είχες συμπτώματα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vickypucca είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!Εσύ είχες συμπτώματα;;

Ειχα πόνους περιόδου και λιγο πρησμένο στηθος. Και πριν τη χοριακη μου ειδα λιγο αίμα στο σκούπισμα και μετα ειχα καφε... 

ποτε με το καλο η χοριακη σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ειχα πόνους περιόδου και λιγο πρησμένο στηθος. Και πριν τη χοριακη μου ειδα λιγο αίμα στο σκούπισμα και μετα ειχα καφε... 

ποτε με το καλο η χοριακη σου; 

Την Τρίτη!!έχω και 'γώ αυτά τα συμπτώματα,μακάρι να είναι θετικό και όχι από τα φάρμακα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2021 at 2:12 ΜΜ, ο/η Alexouli είπε:

Εννοείς το έκοψες τελειως? Δηλαδή έτρωγες αναλατα? Ασπράδια αυγών εννοείς το ροφημα?

Καλησπέρα κορίτσι μου. Λόγω δουλειάς δεν μπήκα δυο μέρες και τώρα είδα το μήνυμα.

Τελείως δεν γίνεται να το κόψεις διότι όλα τα τρόφιμα ακόμη και τα γλυκά έχουν κρυφό αλάτι. Έβαζα ελάχιστο ή και καθόλου όπου με έπαιρνε. Πχ αντικατέστησα τα τυρια με ανθότυρο. 

Ασπράδια αυγών βραστά, απλά δεν έτρωγα τον κρόκο επειδή έχω αλλεργία. Έριχνα ριγανη πιπέρι και δεν φαινόταν η έλλειψη αλατιού. Καφέ έπινα κανονικά μου έίπε δεν πειράζει για την ωοληψία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Την Τρίτη!!έχω και 'γώ αυτά τα συμπτώματα,μακάρι να είναι θετικό και όχι από τα φάρμακα!!

Κι εγω το ιδιο αγχος ειχα μήπως ειναι απο τα φάρμακα... Ασε πολυ αγχος!! 
Να σου πανε ολα καλα κοριτσι μου, σου το ευχομαι απο καρδιάς να εχεις μια σουπερ χοριακη! Στειλε να μου πεις αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JNtina

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τέτοια ευχάριστα και ότι τα καταφέρνουν όσο περισσότερα κορίτσια. Παίρνουμε κουράγιο απο εσάς!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη χωρίς ανησυχίες και άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

@JNtina

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τέτοια ευχάριστα και ότι τα καταφέρνουν όσο περισσότερα κορίτσια. Παίρνουμε κουράγιο απο εσάς!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη χωρίς ανησυχίες και άγχος!

Ίσως πάω και νωρίτερα μπας και....ξέρεις, αυτή η αγωνία που θες απεγνωσμένα να μάθεις.Να έχεις κι εσύ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά!!😊✌️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

@JNtina

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Χαίρομαι πολύ να διαβάζω τέτοια ευχάριστα και ότι τα καταφέρνουν όσο περισσότερα κορίτσια. Παίρνουμε κουράγιο απο εσάς!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη χωρίς ανησυχίες και άγχος!

Σε ευχαριστω παρα πολυ! Ευχομαι και σε σενα να πανε ολα θετικά καθώς και σε ολα τα κορίτσια γιατι στον ιδιο δρομο ειμαστε ολες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Ίσως πάω και νωρίτερα μπας και....ξέρεις, αυτή η αγωνία που θες απεγνωσμένα να μάθεις.Να έχεις κι εσύ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά!!😊✌️❤️

Σε ευχαριστω πολυ!!! 
Καλα αποτελέσματα να εχεις!! Ενημέρωσε μας να χαρούμε κι εμεις!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα..θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι..Είμαι περίπου δώδεκα μέρες πριν την έναρξη της διέγερσης καναμε ορμονολογικες ουσιαστικα για ενα τελευταίο τσεκ...τα αντιθυρωειδικα αντισώματα βγηκαν  πιο πανω απο το οριο και η tsh ναι μεν μεσα στα φυσιολογικα (3,31) αλλά οχι κατω απο 2,5 που μου ειπαν για να ειμαστε καλα για την εξωσωματική...ξεκινησα Τ4 50mg..

Ισχύει όντως για την tsh οτι πρεπει να ειναι κατω απο 2,5 μοναδες???δεν.ειχα ποτέ θέμα με το θυρεοειδή και εχω στεναχωρηθει και αγχωθει τωρα πολυ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα..θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι..Είμαι περίπου δώδεκα μέρες πριν την έναρξη της διέγερσης καναμε ορμονολογικες ουσιαστικα για ενα τελευταίο τσεκ...τα αντιθυρωειδικα αντισώματα βγηκαν  πιο πανω απο το οριο και η tsh ναι μεν μεσα στα φυσιολογικα (3,31) αλλά οχι κατω απο 2,5 που μου ειπαν για να ειμαστε καλα για την εξωσωματική...ξεκινησα Τ4 50mg..

Ισχύει όντως για την tsh οτι πρεπει να ειναι κατω απο 2,5 μοναδες???δεν.ειχα ποτέ θέμα με το θυρεοειδή και εχω στεναχωρηθει και αγχωθει τωρα πολυ

 

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλή επιτυχία σου εύχομαι.... πρέπει να είναι κάτω από 2mg/dl όντως για την αποφυγή αποβολής αλλά εσύ είσαι μια χαρά εντός των φυσιολογικών ορίων, οπότε μην αγχώνεσαι....θα μπορούσες να μετρηθεις τυχαία και να έχεις 1,3 πχ....και εγώ το παίρνω και πάω για δεύτερη διέγερση...και είμαστε πάρα πολλές....μην σε στεναχωρεί αυτό.....θα βοηθήσεις τα εμβρυακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου και καλή επιτυχία σου εύχομαι.... πρέπει να είναι κάτω από 2mg/dl όντως για την αποφυγή αποβολής αλλά εσύ είσαι μια χαρά εντός των φυσιολογικών ορίων, οπότε μην αγχώνεσαι....θα μπορούσες να μετρηθεις τυχαία και να έχεις 1,3 πχ....και εγώ το παίρνω και πάω για δεύτερη διέγερση...και είμαστε πάρα πολλές....μην σε στεναχωρεί αυτό.....θα βοηθήσεις τα εμβρυακια σου

Χίλια χίλια ευχαριστώ για την απάντηση...ειναι η πρώτη μου φορά και η αλήθεια είναι πως με έχει κυριεύσει ο φόβος και το άγχος του άγνωστου..σ ευχαριστω κ πάλι σου εύχομαι καλη επιτυχία κορίτσι μου..ξεκινάς σύντομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Χίλια χίλια ευχαριστώ για την απάντηση...ειναι η πρώτη μου φορά και η αλήθεια είναι πως με έχει κυριεύσει ο φόβος και το άγχος του άγνωστου..σ ευχαριστω κ πάλι σου εύχομαι καλη επιτυχία κορίτσι μου..ξεκινάς σύντομα?

Τον Απρίλιο μάλλον καλή μου πάλι....έχε πίστη και να είσαι αισιόδοξη και όλα καλά θα σου πάνε....μη σε φοβίζει τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Τον Απρίλιο μάλλον καλή μου πάλι....έχε πίστη και να είσαι αισιόδοξη και όλα καλά θα σου πάνε....μη σε φοβίζει τίποτα....

Μακάρι...για όλες μας...να σαι καλα..θα μας πανε ολα τέλεια θετικη σκέψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!είμαι στην 9η μέρα ετ και πήγα από μόνη μου και έκανα τεστ χοριακής και βγήκε 28.κανονικά μου είχε πει την τρίτη στις 23.είναι θετικό ή είναι η ιδέα μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!είμαι στην 9η μέρα ετ και πήγα από μόνη μου και έκανα τεστ χοριακής και βγήκε 28.κανονικά μου είχε πει την τρίτη στις 23.είναι θετικό ή είναι η ιδέα μου;

Κ βέβαια είναι θετικό! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Είσαι έγκυος! Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι να έχεις! Βλαστοκύστη έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!είμαι στην 9η μέρα ετ και πήγα από μόνη μου και έκανα τεστ χοριακής και βγήκε 28.κανονικά μου είχε πει την τρίτη στις 23.είναι θετικό ή είναι η ιδέα μου;

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Φυσικα και είναι θετική απλά είναι λίγο χαμηλή!

Συγχαρητήρια και με το καλό να διπλασιαστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κ βέβαια είναι θετικό! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Είσαι έγκυος! Καλούς διπλασιασμούς σου εύχομαι να έχεις! Βλαστοκύστη έβαλες;

Έβαλα 2 βλαστοκύστες.Είναι κακό που είναι χαμηλή ή επειδή είναι πολύ νωρίς;Ευχαριστώ πολύ!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Φυσικα και είναι θετική απλά είναι λίγο χαμηλή!

Συγχαρητήρια και με το καλό να διπλασιαστεί!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Έβαλα 2 βλαστοκύστες.Είναι κακό που είναι χαμηλή ή επειδή είναι πολύ νωρίς;Ευχαριστώ πολύ!!!😊

Δεν είναι κακό κορίτσι μου απλά είναι νωρίς!Το νούμερο δεν έχει σημασία εφόσον διπλασιάζεται ,μην ανησυχείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...