Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!!!Δεν φοβάμαι για εξωμητριο γιατί εχω αφαίρεση και τις 2 σάλπιγγες!Εγω φοβάμαι για αποβολή!

Να μην φοβάμαι η χοριακή σου είχε πολύ καλή αύξηση...Απλά είναι σύνηθες τα καφέ υγρά στους πρώτους μήνες εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ καλή επιτυχία σου εύχομαι! Με μια τεράστια χοριακή να μπεις στον κόσμο της μητρότητας! Πώς είσαι; Η αγωνιά στα ύψη ε; Άντε κοντεύεις! Καταλαβαίνω ότι έβαλες βλαστοκύστες αφού την Δευτέρα κάνεις την χοριακή σου. Πόσες έβαλες; Είναι η πρώτη σου ετ; 

Η πρώτη μου ειναι για αυτο ειμαι στα κάγκελα απο το αγχος!!! Συν οτι ειχα και αποβολή παλιότερα, οποτε καταλαβαινεις πως ειμαι! Ναι βλαστοκυστες εβαλα! Δυο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μίλησα με την γιατρό μου είπε να μην ανησυχώ για την ΤΚΕ μπορεί να σχετίζεται με την ετ και σε περίπτωση που δεν αδιαθετήσω τις επόμενες ημέρες να επαναλάβω την χοριακή για καλό και για κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Να μην φοβάμαι η χοριακή σου είχε πολύ καλή αύξηση...Απλά είναι σύνηθες τα καφέ υγρά στους πρώτους μήνες εγκυμοσύνης!

Μακάρι να είναι έτσι κοπέλα μου!Σε ευχαριστώ πολύ όπως να 'χει!!😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Θα δούμε και η χοριακη ποσο θα βγει!!!Εχω αγχωθεί πάρα πολύ!Την Τρίτη είχα χοριακη 7.400!Μακάρι να πάνε όλα καλά!Αλλα φοβάμαι πολύ 

Όλα καλά θα πανε!!κατσε ξαπλωμένη κ ηρέμη όσο μπορείς,μην κανείς τπτ σήμερα,πιστεύω θα σου στείλουν τα αποτελέσματα σε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου!Σε ευχαριστώ πολύ Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να μην αγχώνομαι!Και να σκέφτομαι θετικά όσο περισσότερο μπορώ!Απλα φοβάμαι πολύ!Περιμένω να βγουν τα αποτελέσματα μηπως ηρεμήσω λίγο περισσότερο!

Θα ηρεμήσεις! Ενημέρωσέ μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria84 είπε:

Όλα καλά θα πανε!!κατσε ξαπλωμένη κ ηρέμη όσο μπορείς,μην κανείς τπτ σήμερα,πιστεύω θα σου στείλουν τα αποτελέσματα σε λίγο...

Αυτο κάνω ξαπλωμένη είμαι και ήρεμη όσο μπορώ !!Ναι τα περιμένω από στιγμή σε στιγμή να μου τα στείλουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Αυτο κάνω ξαπλωμένη είμαι και ήρεμη όσο μπορώ !!Ναι τα περιμένω από στιγμή σε στιγμή να μου τα στείλουν 

Αντε κορίτσι μου ευχομαι και εγώ με τη σειρά μου με μια μεγάλη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πρώτη φορά που γράφω. Διαβάζω τα μνματα σας και μου δίνουν θάρρος. Αύριο ειναι η χοριακή μου και κοντεύω να τρελαθώ. Είχα καφε υγρά 2 μέρες τη 7&8 μέρα μετά την ετ και μετά όλα σταματησαν. Και αίμαι και πρηξιμο και ολα. Γενικά ζούμε ενα θρίλερ όλες όσες περιμένουμε χοριακές. Να ευχηθώ σε όλες μας τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Μ τα φώτα σας...

Στις 24 περνάω επιτροπή για τις 2 εβδομάδες που πήρα αναρρωτική όταν έκανα ωοληψια και έμβρυομεταφορά.

Ξέρει κάποια τι χαρτιά πρέπει να έχω μαζί μου?

Έχω αγχωθει γτ τώρα πρόσεξα πως όταν πέρασα επιτροπή για τα φάρμακα κράτησαν τον υπέρηχο κάτω κοιλίας που είχα κάνει.

Έχω μόνο την γνωμάτευση αλλά όχι τον υπέρηχο!!

Αλλά ευτυχώς έχω την σάλπιγγογραφια!

Αν ξέρει κάποια κοπέλα παρακαλώ να μου πει 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν λίγο πήρα τα αποτελέσματα από 7.400 που είχα την Τρίτη σήμερα εχω 22.700 !!Ηρέμησα πάρα πολύ ευτυχώς πανε ολα καλα!!Τωρα μου είπε ο γιατρός να αράξω αυτές τις μέρες να μην αγχώνομαι και την αλλη Πέμπτη να παω για τον υπέρηχο!Και τα καφέ οτι δεν είναι ανησυχητικό!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα μηνύματα σας μου δώσατε πολύ κουράγιο!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Κορίτσια πριν λίγο πήρα τα αποτελέσματα από 7.400 που είχα την Τρίτη σήμερα εχω 22.700 !!Ηρέμησα πάρα πολύ ευτυχώς πανε ολα καλα!!Τωρα μου είπε ο γιατρός να αράξω αυτές τις μέρες να μην αγχώνομαι και την αλλη Πέμπτη να παω για τον υπέρηχο!Και τα καφέ οτι δεν είναι ανησυχητικό!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα μηνύματα σας μου δώσατε πολύ κουράγιο!!❤❤❤❤

Ειδες κοριτσι όλα καλά,τα μωράκια σου μια χαρά είναι,μην ζορίζεις τον οργανισμό σου απλά όσο μπορείς ξεκούραση κ ξάπλα δν κανείς τπτ κ δν σε νοιάζει τπτ άλλο εκτός από τα μπεμπέ!!💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κορίτσια Μ τα φώτα σας...

Στις 24 περνάω επιτροπή για τις 2 εβδομάδες που πήρα αναρρωτική όταν έκανα ωοληψια και έμβρυομεταφορά.

Ξέρει κάποια τι χαρτιά πρέπει να έχω μαζί μου?

Έχω αγχωθει γτ τώρα πρόσεξα πως όταν πέρασα επιτροπή για τα φάρμακα κράτησαν τον υπέρηχο κάτω κοιλίας που είχα κάνει.

Έχω μόνο την γνωμάτευση αλλά όχι τον υπέρηχο!!

Αλλά ευτυχώς έχω την σάλπιγγογραφια!

Αν ξέρει κάποια κοπέλα παρακαλώ να μου πει 🤗

Καλησπέρα!!περνας στο ΙΚΑ επιτροπή;;σε εμάς στη Θεσσαλονίκη δν δέχονται κόσμο,σε περνούν τηλ όταν είναι ετοιμη η απόφαση ή σου την στέλνουν σπίτι!!αλλα κ πάλι μην αγχώνεσαι δν ζητάνε τπτ μόνο το βιβλιάριο να έχεις!εχουν τα χαρτιά που κατέθεσες μόνο αυτά κοιτάνε,έχω περάσει πολλές φορές τπτ δν μου ζήτησαν να δουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Ειδες κοριτσι όλα καλά,τα μωράκια σου μια χαρά είναι,μην ζορίζεις τον οργανισμό σου απλά όσο μπορείς ξεκούραση κ ξάπλα δν κανείς τπτ κ δν σε νοιάζει τπτ άλλο εκτός από τα μπεμπέ!!💝💝

Αυτό κάνω ξεκούραση και ξάπλα είμαι!Ευτυχώς δεν δουλεύω και Αυτό το διάστημα!Ναι όλα καλά είναι Ευτυχώς απλα φοβήθηκα πολύ κ εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Κορίτσια πριν λίγο πήρα τα αποτελέσματα από 7.400 που είχα την Τρίτη σήμερα εχω 22.700 !!Ηρέμησα πάρα πολύ ευτυχώς πανε ολα καλα!!Τωρα μου είπε ο γιατρός να αράξω αυτές τις μέρες να μην αγχώνομαι και την αλλη Πέμπτη να παω για τον υπέρηχο!Και τα καφέ οτι δεν είναι ανησυχητικό!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα μηνύματα σας μου δώσατε πολύ κουράγιο!!❤❤❤❤

Είδες που όλα πήγαν καλά;;ξεκουράσου και απόλαυσε την κάθε στιγμή💖💖💖

Μου φαίνεται ότι έχεις διδυμάκια🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Αυτό κάνω ξεκούραση και ξάπλα είμαι!Ευτυχώς δεν δουλεύω και Αυτό το διάστημα!Ναι όλα καλά είναι Ευτυχώς απλα φοβήθηκα πολύ κ εγώ!!!

Λογικό βρε κοριτσι μου αλλά πέρασε τώρα,υπομονή να πας για τον υπέρηχο κ μετά αυτό θα περιμένεις κάθε μήνα τον υπέρηχο με λαχτάρα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Κορίτσια πριν λίγο πήρα τα αποτελέσματα από 7.400 που είχα την Τρίτη σήμερα εχω 22.700 !!Ηρέμησα πάρα πολύ ευτυχώς πανε ολα καλα!!Τωρα μου είπε ο γιατρός να αράξω αυτές τις μέρες να μην αγχώνομαι και την αλλη Πέμπτη να παω για τον υπέρηχο!Και τα καφέ οτι δεν είναι ανησυχητικό!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα μηνύματα σας μου δώσατε πολύ κουράγιο!!❤❤❤❤

Καλπάζουν !!!! Μπράβο Δεσποινάκι μπράβο!!!!! Απόλαυσε αραλικι όσο μπορείς και όλα θα πάνε υπέροχα!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Κορίτσια πριν λίγο πήρα τα αποτελέσματα από 7.400 που είχα την Τρίτη σήμερα εχω 22.700 !!Ηρέμησα πάρα πολύ ευτυχώς πανε ολα καλα!!Τωρα μου είπε ο γιατρός να αράξω αυτές τις μέρες να μην αγχώνομαι και την αλλη Πέμπτη να παω για τον υπέρηχο!Και τα καφέ οτι δεν είναι ανησυχητικό!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για τα μηνύματα σας μου δώσατε πολύ κουράγιο!!❤❤❤❤

Ηρέμησε και απόλαυσε το ταξίδι προς τη μητρότητα κορίτσι μου :)❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Είδες που όλα πήγαν καλά;;ξεκουράσου και απόλαυσε την κάθε στιγμή💖💖💖

Μου φαίνεται ότι έχεις διδυμάκια🎉🎉🎉

Ααααχχχχ ναι βρε κορίτσι μου!!!Πολύ άγχος σήμερα!!Έτσι μου είπε και ο γιατρός ότι υπάρχει περίπτωση να είναι 2!!Θα τα δούμε στον υπέρηχο την αλλη Πέμπτη για σίγουρα!!!Δεν κάνω τίποτα κρεβάτι-καναπε!!!Μέχρι να πιαστώ...χαχα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ηρέμησε και απόλαυσε το ταξίδι προς τη μητρότητα κορίτσι μου :)❤️ 

Αυτό θα κάνω!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!😘😘❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Καλπάζουν !!!! Μπράβο Δεσποινάκι μπράβο!!!!! Απόλαυσε αραλικι όσο μπορείς και όλα θα πάνε υπέροχα!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️

Αυτό κάνω κοπέλα μου!!!Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!😘😘😘❤❤❤💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria84 είπε:

Λογικό βρε κοριτσι μου αλλά πέρασε τώρα,υπομονή να πας για τον υπέρηχο κ μετά αυτό θα περιμένεις κάθε μήνα τον υπέρηχο με λαχτάρα 🥰🥰

Ναι ναι ναι είμαι σίγουρη πως θα το περιμένω κάθε μηνα με λαχτάρα!!!👶👶

Προς το παρόν είμαι ήρεμη όσο μπορώ δεν κάνω τίποτα περνω τα φάρμακα μου και περιμένω....😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σόφη88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Πρώτη φορά που γράφω. Διαβάζω τα μνματα σας και μου δίνουν θάρρος. Αύριο ειναι η χοριακή μου και κοντεύω να τρελαθώ. Είχα καφε υγρά 2 μέρες τη 7&8 μέρα μετά την ετ και μετά όλα σταματησαν. Και αίμαι και πρηξιμο και ολα. Γενικά ζούμε ενα θρίλερ όλες όσες περιμένουμε χοριακές. Να ευχηθώ σε όλες μας τα καλύτερα!

Κι εγω προχτές έγραψα για πρώτη φορα... εγω περιμενω να κανω τη χοριακη τη Δευτερα! Οντως θρίλερ για γερά νευρα! 
καλη επιτυχια να εχουμε Σοφη μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες κοριτσια μου, καλη δυναμη σε οσες προσπαθουμε και πολυ καλη επιτυχια στα κοριτσια που ειναι σε αναμονη χοριακης! Ηθελα να ρωτησω εαν εχει τυχει σε καποια κοπελα να την ξεκινησουν με cyclacur απο τον προηγουμενο κυκλο στην διεγερση με βραχυ πρωτοκολλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε; Συγχαρητήρια στις κοπελες που διαβάζω ότι τα κατάφεραν, με το καλό και σε μάς τις υπόλοιπες!!! Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα πήγα στο γιατρό, δεν αποδίδει κάπου την αποτυχία συγκεκριμένα. Έκανα τεστ παπ είναι καθαρό(τα τυπικά όπως κάθε χρόνο), ζήτησα αν είναι να γίνουν άλλες εξετάσεις και μου είπε ότι δεν χρειάζονται στην ηλικία που είμαι και δεδομένου ότι είναι ακόμη ο πρώτος κύκλος εξωσωματικής και δεδομένου ότι η προηγούμενη αποβολή προήλθε από άλλο λόγο και όχι από μικρόβιο κλπ. Τώρα τι να σας πω, θα κάνω ορμόνες πάλι να τις τσεκάρω πριν την ετ και αν όλα είναι οκ θα με ξεκινήσει ετοιμασία. Ελπίζω και πιστεύω να πάνε όλα καλά εν τέλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...